Minimalistyczny Chrzest Lily of the Valley

Minimalistyczny Chrzest Lily of the Valley

Niesamowite akcesoria na Chrzest Święty naszego maleństwa. Eleganckie odcienie bieli, ciemnej zieleni oraz złota z czarną czcionką to wyjątkowe połączenie kolorystyczne uatrakcyjniające każdy dostępny produkt. Stylistyka każdego przyjęcia będzie wspaniale odmieniona, a spójność kolekcji Lily of the Valley pozwoli na zestawienie wyjątkowych dekoracji w stonowanym guście. Motyw przewodni jest oryginalny ale też i klasyczny, ponadto bogata oferta dodatków będzie odpowiadać każdej potrzebie klienta, nawet tego najbardziej wymagającego.

Minimalistyczny Chrzest Lily of the Valley

 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Lily of the Valley Z IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Lily of the Valley Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Lily of the Valley Z IMIENIEM (+biała...
  1 Recenzje

  Piękna księga pamiątkowa zdobiona delikatną grafiką gałązki konwalii i imieniem dziecka  to wyjątkowa propozycja na Chrzest Święty. Goście obecni na przyjęciu mogą umieszczać w księdze wspaniałe życzenia dla Maluszka oraz wpisy. Będzie to wspaniała pamiątka na długie lata.

  49,98 zł
 • WIZYTÓWKA personalizowana Lily of the Valley WIZYTÓWKA personalizowana Lily of the Valley
  1,89 zł
  WIZYTÓWKA personalizowana Lily of the Valley
  1 Recenzje

  Personalizowane wizytówki z delikatną grafiką gałązki konwalii będą wspaniałym dodatkiem, który świetnie ozdobi stół. Dodatkowo wizytówki pomogą gościom, którzy przybyli na uroczystość Chrztu Świętego odnaleźć swoje miejsce przy stole.

  1,89 zł
 • TABLICZKA na stolik na Chrzest Lily of the Valley (+ramka) TABLICZKA na stolik na Chrzest Lily of the Valley (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Lily of the Valley (+ramka)
  1 Recenzje

  Personalizowana tabliczka z motywem gałązki konwalii i imieniem dziecka wspaniale udekoruje stół na uroczystość Chrztu Świętego. Jest to idealny dodatek, który dopełni aranżację całego pomieszczenia.

  17,98 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Lily of the Valley CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Lily of the Valley
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Lily of the Valley 10szt

  Mleczna czekoladka ozdobiona personalizowaną naklejką z imieniem dziecka to wyjątkowa propozycja na upominki dla gości na Chrzest Święty. Naklejki zdobione są delikatną grafiką gałązki eukaliptusa. Wspaniale prezentują się ułożone na talerzach gości.

  29,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na Chrzest Lily of the Valley Ø20cm OPŁATEK personalizowany na Chrzest Lily of the Valley Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na Chrzest Lily of the Valley Ø20cm
  1 Recenzje

  Personalizowany opłatek z imieniem dziecka oraz delikatną grafiką gałązki konwalii to wyjątkowa dekoracja tortu na Chrzest Święty Maluszka. Słodki wypiek wspaniale prezentuje się na stole z waflowym opłatkiem z kolekcji Lily of the Valley. Z pewnością oczaruje wszystkich gości!

  17,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA Lily of the Valley 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA SERCA Lily of the Valley 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest i Komunię Lily of the Valley 10szt...

  Pudełeczka w kształcie serca to wspaniała propozycja na upominek dla gości, którzy przybyli na uroczystość Chrztu Świętego dziecka. Papierowe serduszka ozdobione białą kokardką i personalizowaną naklejką miło zaskoczą wszystkich gości. Do pudełeczek można zapakować takie słodkości jak: cukierki, migdałki czy praliny.

  28,98 zł
 • PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości Aniołek 10szt (+białe wstążki) PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości Aniołek 10szt (+białe wstążki)
  18,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości Aniołek 10szt (+białe wstążki)
  2 Recenzje

  Przestrzenne pudełeczka w kształcie aniołków to cudowna propozycja na podziękowanie gościom za przybycie na uroczystość Chrztu dziecka. Można do nich schować słodkości takie jak: migdały w lukrze, cukierki czy czekoladki. W zestawie dołączone są białe wstążeczki, które umożliwiają zamknięcie pudełeczka i dekorują je piękny sposób. Fantastycznie prezentują...

  18,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie Chrzest Lily of the Valley (+etykiety z imieniem) 10szt LIZAKI podziękowanie Chrzest Lily of the Valley (+etykiety z imieniem) 10szt
  29,98 zł
  LIZAKI podziękowanie na Chrzest i Komunię Lily of the Valley (+etykiety z...

  Upominki dla gości w postaci słodkich lizaków ozdobionych personalizowaną naklejką to świetny pomysł na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego dziecka. Kolorowe lizaki wspaniale prezentują się na talerzach gości.

  29,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest z imieniem Lily of the Valley (bb) MIÓD podziękowanie na Chrzest z imieniem Lily of the Valley (bb)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest z imieniem Lily of the Valley (bb)

  Malutkie słoiczki z pysznym miodem to wspaniała propozycja na słodkie podziękowanie dla gości zebranych na uroczystości Chrztu Świętego Maluszka. Słoiczek miodu ozdobiony jest personalizowaną naklejką z imieniem dziecka, datą chrzcin oraz delikatną grafiką subtelnych kwiatów. Miodziki rewelacyjnie prezentują się ułożone przy nakryciach gości.

  9,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest Z IMIENIEM Lily of the Valley (bb) SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest Z IMIENIEM Lily of the Valley (bb)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest Z IMIENIEM Lily of the Valley (bb)

  Jak pięknie podziękować gościom za przybycie na uroczystość Chrztu Świętego? Dobrym i oryginalnym pomysłem są zdecydowanie szklane słoiczki z naklejką z imieniem dziecka wypełnione owocowymi cukierkami. Upominek jest pięknie przygotowany, prezentuje się wyjątkowo i ponadczasowo. To wspaniała propozycja, która sprawi radość najbliższym.

  8,98 zł
 • PUDEŁKO na pieniądze Chrzest +klamerki Z PODPISEM Lily of the Valley PUDEŁKO na pieniądze Chrzest +klamerki Z PODPISEM Lily of the Valley
  42,98 zł
  PUDEŁKO na pieniądze Chrzest +klamerki Z PODPISEM Lily of the Valley

  Drewniane pudełko na pieniądze na Chrzest Święty z delikatnym motywem gałązki konwalii. Połączenie naturalnego drewna i delikatnego motywu sprawia, że cały prezent wygląda pięknie i niepowtarzalnie. Pudełko idealnie pasuje, by umieścić w nim gotówkę na prezent dla dziecka. To wspaniały wybór, który oczaruje każdego malucha.

  42,98 zł
 • PUDEŁKO na pieniądze Chrzest +klamerki Z PODPISEM Gołąb w kwiatach PUDEŁKO na pieniądze Chrzest +klamerki Z PODPISEM Gołąb w kwiatach
  42,98 zł
  PUDEŁKO na pieniądze Chrzest +klamerki Z PODPISEM Gołąb w kwiatach

  Pudełko na pieniądze na Chrzest Święty chłopca z pięknym kwiatowym motywem w odcieniach niebieskiego i granatu. Pudełko pozwoli wręczyć gotówkę i będzie trwałą pamiątką na lata. Naturalne drewno sprawia, że prezent jest piękny i ekologiczny. Idealnie pasuje na prezent na Chrzest dla chłopca.

  42,98 zł
 • SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Lily of the Valley BIAŁA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Lily of the Valley BIAŁA
  44,98 zł
  SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Lily of the Valley BIAŁA

  Piękna szatka do Chrztu z imieniem dziecka to wspaniała Pamiątka Chrztu Świętego. Wykonana z atłasowego materiału w kształcie sukienki z motywem konwalii prezentuje się wyjątkowo elegancko. Na sukience znajduje się również nadruk z imieniem dziecka i datą Chrztu. Tak przygotowaną szatkę Matka Chrzestna może wręczyć dziecku podczas uroczystości.

  44,98 zł
 • SZATKA do Chrztu z gipiurą LUX z imieniem i datą Lily of the Valley SZATKA do Chrztu z gipiurą LUX z imieniem i datą Lily of the Valley
  54,98 zł
  SZATKA do Chrztu z gipiurą LUX z imieniem i datą Lily of the Valley

  Szatka do Chrztu Świętego dla dziecka z delikatną grafiką gałązek konwalii - pasuje zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Szatka posiada nadruk wykonany trwałą metodą, można ją swobodnie prasować. Będzie się wspaniale prezentować na zdjęciach z Chrztu Świętego.

  54,98 zł
 • CHUSTECZKA do Chrztu z gipiurą LUX z imieniem i datą Lily of the Valley CHUSTECZKA do Chrztu z gipiurą LUX z imieniem i datą Lily of the Valley
  44,98 zł
  CHUSTECZKA do Chrztu z gipiurą LUX z imieniem i datą Lily of the Valley

  Chusteczka do Chrztu wykończona grubą koronką gipiurą z delikatnym motywem wianuszka z konwaliami to niezbędny dodatek na Chrzest Święty. Chusteczka posiada trwały nadruk imienia dziecka i daty. Prezentuje się pięknie i niepowtarzalnie, jest idealnym wyborem zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki.

  44,98 zł
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Lily of the Valley BIAŁA CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Lily of the Valley BIAŁA
  34,98 zł
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Lily of the Valley BIAŁA

  Wyjątkowo piękna i elegancka Pamiątka Chrztu Świętego dla dziecka. Personalizowana szatka w kształcie chusteczki z motywem konwalii. Na szatce drukowane jest imię dziecka, data Chrztu i modlitwa. Idealna propozycja pamiątki dla dziecka od Matki Chrzestnej.

  34,98 zł
 • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Lily of the Valley PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Lily of the Valley
  24,98 zł
  PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Lily of the Valley

  Piękne pudełko na szatkę do Chrztu to wspaniałe uzupełnienie prezentu dla dziecka. Wykonane z białej tektury, zdobione naklejką z personalizacją i grafiką gałązek konwalii prezentuje się wyjątkowo elegancko. Idealna propozycja dodatku do Pamiątki Chrztu Świętego dla dziecka w postaci szatki.

  24,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Lily of the Valley ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Lily of the Valley
  44,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Lily of the Valley

  Przepiękna Pamiątka Chrztu Świętego w postaci personalizowanej świecy. Zdobiona imieniem dziecka, datą uroczystości oraz motywem wianuszka konwalii prezentuje się wyjątkowo elegancko. Idealna propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  44,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu z profitką Z IMIENIEM Lily of the Valley ŚWIECA do Chrztu z profitką Z IMIENIEM Lily of the Valley
  34,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu z profitką Z IMIENIEM Lily of the Valley

  Wspaniała Pamiątka Chrztu Świętego w postaci personalizowanej świecy. Idealna propozycja prezentu dla dziecka od Ojca Chrzestnego. W zestawie znajduje się świeca oraz profitka, która zdobiona jest grafiką wianuszka z konwalii, imieniem dziecka i datą Chrztu, dzięki czemu całość prezentuje się wyjątkowo elegancko i oryginalnie.

  34,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Lily of the Valley PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Lily of the Valley
  44,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Lily of the Valley

  Przepiękne pudełko z personalizacją na świecę do Chrztu wspaniale uzupełni prezent dla dziecka. Pudełko wykonane jest z jasnego drewna i dekorowane grawerem "Pamiątka Chrztu Świętego". Wnętrze ozdobione jest elegancką grafiką gałązki konwalii oraz piękną dedykacją. Idealna propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  44,98 zł
 • ŚCIANKA na Chrzest plakat Lily of the Valley Z IMIENIEM 50x70cm ŚCIANKA na Chrzest plakat Lily of the Valley Z IMIENIEM 50x70cm
  59,98 zł
  ŚCIANKA na Chrzest plakat Lily of the Valley Z IMIENIEM 50x70cm

  Elegancka i efektowna dekoracja pomieszczenia na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego dziecka? Fantastyczną propozycją jest personalizowany plakat w dużym formacie. Zdobiony jest delikatną grafiką konwalii oraz imieniem dziecka i datą Chrztu.

  59,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Lily of the Valley 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Lily of the Valley 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Lily of the Valley 12szt
  1 Recenzje

  Pudełka na ciasto ozdobione personalizowaną naklejką z imieniem dziecka i datą Chrztu to wspaniały pomysł na słodkie podziękowanie dla gości. Do eleganckich pudełek z rączką można zapakować kawałek tortu lub ciasto po zakończonym przyjęciu.

  35,98 zł
 • DEKORACJE na Chrzest w Twoim stylu WYBIERZ KOLEKCJĘ

  Zobacz wszystkie kolekcje na Chrzest Święty w sklepie >TUTAJ<

 • SERWETKI ze złotym napisem Chrzest Święty 33x33cm 20szt BIAŁE SERWETKI ze złotym napisem Chrzest Święty 33x33cm 20szt BIAŁE
  12,98 zł
  SERWETKI na Chrzest ze złotym napisem Chrzest Święty 33x33cm 20szt BIAŁE
  6 Recenzje

  Najbardziej eleganckie serwetki na Chrzest dziecka. Białe serwetki zdobione złotym połyskującym napisem będą wyjątkową dekoracją stołu na Chrzcinach maluszka! Złoty napis wykonany został modną czcionką, dzięki czemu serwetki świetnie wpisują się w najnowsze trendy. Biały kolor pasuje zarówno na uroczystość Chrztu dziewczynki, jak i chłopca!

  12,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Duni Białe 60szt SERWETKI flizelinowe Duni Białe 60szt
  49,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Duni BIO EKO Białe 60szt

  Piękne flizelinowe serwetki w kolorze białym o doskonałej jakości świetnie sprawdzą się do dekoracji stołu podczas uroczystości Chrztu Twoje maluszka. Białe serwetki idealnie komponują się z dekoracjami w złotym kolorze.

  49,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Białe 25szt KIESZONKI na sztućce Białe 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Białe PROMOCJA 50 SZTUK
  1 Recenzje

  Efektowne kieszonki na sztućce w białym kolorze wspaniale uzupełnią kompozycję na stole podczas uroczystości. Biały kolor idealnie wpasowuje się do każdej aranżacji pomieszczenia.

  24,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid SREBRNE 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Airlaid SREBRNE 40x40cm 50szt
  45,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid SREBRNE 40x40cm 50szt

  Eleganckie flizelinowe serwetki w srebrnym kolorze to świetny dodatek na stół. Idealna propozycja na udekorowanie talerzy podczas uroczystości Chrztu Świętego dziecka.

  45,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Srebrne 25szt KIESZONKI na sztućce Srebrne 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Srebrne 25szt

  Eleganckie kieszonki na stół w srebrnym kolorze to świetna propozycja na Chrzest Święty dziecka. Wspaniale prezentują się na stole z serwetkami i bieżnikiem w tym samym odcieniu.

  24,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego ecoskóra Złoty Napis KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego ecoskóra Złoty Napis
  40,00 zł 44,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Złoty Napis UNIWERSALNA
  2 Recenzje

  Wyjątkowym pomysłem na zebranie wspomnień z uroczystości Chrztu Świętego maluszka jest elegancka księga pamiątkowa. Okładka zdobiona jest złotym połyskującym napisem. Goście mogą w środku zamieścić wpisy, życzenia oraz zdjęcia. Taka księga pamiątkowa będzie wspaniałą pamiątką dla dziecka na długie lata.

  40,00 zł 44,98 zł Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 44,98 zł
  Promocja
 • DREWNIANA KSIĘGA gości ze skrzydełkami W RAMIE DREWNIANA KSIĘGA gości ze skrzydełkami W RAMIE
  99,98 zł
  DREWNIANA KSIĘGA gości ze skrzydełkami W RAMIE 27,5x39,5cm
  2 Recenzje

  Piękna i elegancka księga gości na Chrzest Święty dziecka w postaci białej, drewnianej ramki. Do ramki dołączonych jest 30 białych skrzydełek, na których goście obecni na przyjęciu mogą zostawić ciekawe wpisy i życzenia dla Maluszka. Drewniana księga gości wspaniale prezentuje się na stole podczas uroczystości.

  99,98 zł
 • ŚWIECE KULE matowe 8cm 6szt BIAŁE ŚWIECE KULE matowe 8cm 6szt BIAŁE
  79,98 zł
  ŚWIECE KULE matowe 8cm 6szt BIAŁE

  Piękne, jasne świece o kształcie kuli z pewnością zachwycą Waszych gości! Aromatyczne świece rozjaśnią Wasze wyjątkowe przyjęcie. Wytworzą niezapomniany klimat odpowiedni, dla najważniejszych wydarzeń w Waszym życiu.

  79,98 zł
 • ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt PERŁOWE ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt PERŁOWE
  79,98 zł
  ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt PERŁOWE

  Piękne, perłowe świece o kulistym kształcie zachwycą Waszych gości! Te metalizowane, eleganckie świece to doskonały wybór na ważne uroczystości. Będą lekko rozjaśniać wasze wyjątkowe wnętrza, oraz wytworzą magiczną aurę.

  79,98 zł
 • ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt SREBRNE ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt SREBRNE
  79,98 zł
  ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt SREBRNE

  Kuliste, srebrne, piękne świece to niezbędny dodatek do Waszych stylowych przyjęć! Metalizowane, stylowe świece  idealnie nadają się na wyjątkowe okazje. Wprowadzą gości w wyjątkowy klimat.

  79,98 zł
 • ŚWIECE proste 24cm 10szt BIAŁE ŚWIECE proste 24cm 10szt BIAŁE
  28,98 zł
  ŚWIECE proste 24cm 10szt BIAŁE

  Proste świece w białym kolorze to elegancka dekoracja stołu na uroczyste przyjęcie, jakim jest Chrzest Święty dziecka. Świetnie prezentują się w świecznikach wykonanych ze szkła oraz ozdobione stroikiem z kwiatów.

  28,98 zł
 • BALON foliowy Gołąb na Chrzest BIAŁY 77x66cm BALON foliowy Gołąb na Chrzest BIAŁY 77x66cm
  9,98 zł
  BALON foliowy Gołąb na Chrzest BIAŁY 77x66cm
  1 Recenzje

  Duży foliowy balon w kształcie gołębia to wspaniała dekoracja pomieszczenia, w którym odbywa się przyjęcie z okazji Chrztu Świętego dziecka. Świetnie prezentuje się zawieszony nad stołem z innymi wiszącymi dekoracjami w białym i złotym kolorze.

  9,98 zł
 • BALONY na Chrzest dwustronne ZŁOTY NAPIS Chrzest Święty 30cm 6szt BALONY na Chrzest dwustronne ZŁOTY NAPIS Chrzest Święty 30cm 6szt
  11,98 zł
  BALONY na Chrzest dwustronne ZŁOTY NAPIS Chrzest Święty 30cm 6szt
  2 Recenzje

  Eleganckie białe balony ze złotym napisem Chrzest Święty wspaniale udekorują pomieszczenie, w którym odbywa się przyjęcie dla Maluszka. Pięknie prezentują się zawieszone nad stołem z innymi dekoracjami w złotym kolorze.

  11,98 zł

Dekoracje na Chrzest w subtelnym i delikatnym stylu

W celu zachowania pełnej kontroli kupując ozdoby na Chrzest Święty, należy pamiętać o utrzymaniu spójnej tematyki, którą wybraliśmy. Zamiast uzyskać odpowiednio dobrane dekoracje na chrzciny, często sytuacja staje się bardziej chaotyczna. Dla uniknięcia podobnych zdarzeń, warto postawić na znakomicie komponujące się ze sobą ozdoby na chrzest.

Dekoracje na chrzciny z motywem zielonych listków i konwalii

Stworzyliśmy więc rozwiązanie, które znacznie wpłynie na uporządkowany zamysł, a jest to kolekcja Lily of the Valley. Subtelna grafika zielonych listków oraz konwalii zapewnia poczucie bliskości z naturą. Motyw przewodni na chrzest nawiązujący do przyrody jest obecnie bardzo modny. Skomponowany na podstawie eleganckiej bieli, z ciemnozielonymi wstawkami oraz złotymi i czarnymi akcentami wygląda nadzwyczaj klasycznie. Dobry gust każdej ozdoby na chrzciny wykonanej w tej konwencji będą prezentować się wspaniale po połączeniu z żywymi gałązkami. Zachwyci to wszystkich gości, a akcesoria na chrzciny z roślinnymi detalami wniosą powiew świeżości i radości.

Dekoracje na Chrzest Święty zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca

Atrakcyjny wizerunek nakrycia stołu na chrzest sprawi wrażenie symbiozy z naturą, a prawdziwe kwiaty jako dodatki na chrzciny to strzał w dziesiątkę. Niezależnie od tego czy będzie to chrzest chłopca, czy chrzest dziewczynki, zestaw na chrzest wniesie tak samo pozytywny odbiór naszych starań jako organizatorów przyjęcia. Uniwersalna kompozycja minimalistycznych ornamentów i barw stanowi największy atut kolekcji, który wprost trzeba wykorzystać. Najczęściej mniej znaczy więcej, warto zastosować się do tej myśli. Cechy te pozwalają na spokojne ujęcie tematu przewodniego. Przed wyborem dekoracji należy zaopatrzyć się z zaproszenia na Chrzest, które pozwolą w elegancki sposób zaprosić gości na przyjęcie. Dostępne są zaproszenia do wypisania oraz zaproszenia na Chrzest personalizowane, na których nadrukowywany jest tekst przesłany przez klienta wraz z listą gości.

Dekoracje sali i stołu na Chrzest, które podkreślą charakter uroczystości

Szczególnie polecamy akcesoria na chrzest urzekające swoją zawijaną, szykowną czcionką. Większość produktów jest personalizowana, tak jak na przykład ozdobna tabliczka na stół. Kartka zestawiona jest w komplecie z białą, drewnianą ramką i z łatwością wsunie się w jej wnętrze. Będzie ona świetnym akcentem. Jeszcze mocniejsze wrażenie zrobi plakat na chrzest lub większe kakemono. Zrobione z wysokiej jakości papieru, staną się wymarzonym tłem do robienia zdjęć. Wysyłamy je w specjalnej tubie, aby uniknąć jakichkolwiek zagnieceń. Produkt w stanie idealnym wskaże więc gościom w którym miejscu odbywa się uroczystość, co więcej posłuży jako niezwykłe tło do wykonywania pamiątkowych, rodzinnych fotografii.

Pamiątka Chrztu Świętego w wyjątkowym wydaniu

Chcąc zapewnić maluszkowi jeszcze więcej wspomnień na przyszłość, można zdecydować się na wariant jakim jest księga pamiątkowa Chrztu Świętego. Oferujemy fantastyczną wersję, w której okładka księgi wykonana jest z ekoskóry i prezentuje cudowny, tłoczony złoty napis. Uniwersalny album to miejsce na wpisy wszystkich gości, którzy mogą przekazać dziecku życzenia na przyszłość opatrzone wspólnymi zdjęciami, a nawet i rysunkami. Wszystkie dekoracje na chrzest z kolekcji Lily of the Valley zgrywają się razem w jeden, niepowtarzalny komplet. Wystrój sali na chrzest zauroczy wszystkich naszych bliskich dzięki swojej prostocie i elegancji, tak samo jak pozostałe towarzyszące dodatki na chrzest.