Świece do Chrztu i okapniki na Chrzest

Świece do Chrztu i okapniki na Chrzest

Świeca do Chrztu to wspaniała Pamiątka Chrztu Świętego dla dziecka. Najczęściej wybierane są świece na Chrzest w pudełku. Idealną propozycją jest szatka i świeca do Chrztu z imieniem i datą. Personalizowane dodatki na Chrzest wspaniale podkreślą ważny charakter uroczystości. W sezonie 2020 najmodniejszym trendem są ręcznie wykonane świece na Chrzest zdobione imieniem dziecka oraz pięknymi wstążkami. Idealnym dodatkiem na gromnicę na Chrzest są eleganckie stroiki i okapniki, które zapobiegną kapaniu wosku.

Świece do Chrztu i okapniki na Chrzest

 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Złote Stópk ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Złote Stópk
  39,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Złote...

  Wyjątkowo elegancka świeca do Chrztu zdobiona motywem złotych stópek. Ręcznie wykonana świeca udekorowana pięknym okapnikiem oraz personalizacją prezentuje się wspaniale. Świeca wykonana została w biało-złotej kolorystyce, która idealnie wpisuje się w najmodniejsze trendy dekoracyjne na Chrzest dziecka.

  39,98 zł
 • OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Złote Stópki OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Złote Stópki
  19,98 zł
  OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z...

  Przepiękny personalizowany okapnik na świecę do Chrztu. Profitka wykonana z eleganckiego materiału, zdobiona grafiką złotych stópek i imieniem dziecka wspaniale udekoruje gromnicę do Chrztu. Personalizowany okapnik przede wszystkim pełni rolę ozdobną, ale też praktyczną - zapobiega kapaniu wosku na ręce.

  19,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Złote Stópki PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Złote Stópki
  39,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z...

  Drewniane pudełko na świecę do Chrztu to wspaniałe uzupełnienie prezentu dla dziecka. Zdobione grawerem "Pamiątka Chrztu Świętego" oraz personalizowaną karteczką z dedykacją prezentuję się przepięknie. Pudełko z motywem złotych stópek to idealna propozycja na prezent dla dziecka od Rodziców Chrzestnych.

  39,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Złoty Wózeczek ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Złoty Wózeczek
  39,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Złoty...

  Przepiękna świeca do Chrztu zdobiona motywem złotego wózeczka. Ręcznie wykonana świeca w biało-złotej kolorystyce to idealna propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Świeca zdobiona jest personalizowaną naklejka z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Tak przygotowana gromnica będzie wspaniałą Pamiątką Chrztu Świętego.

  39,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Złoty Wózeczek PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Złoty Wózeczek
  39,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z...

  Piękne drewniane pudełko na świecę do Chrztu z personalizowanym wnętrzem. Wieczko zdobione jest grawerem z napisem "Pamiątka Chrztu Świętego", a wnętrze karteczką z grafiką złotych stópek i dedykacją. Pudełko przygotowane specjalnie na Chrzest pozwoli przechować świecę w nienaruszonym stanie przez długie lata.

  39,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Złoty Krzyżyk ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Złoty Krzyżyk
  39,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Złoty...

  Wspaniały dodatek na Chrzest Święty dziecka. Personalizowana świeca na Chrzest ręcznie zdobiona motywem złotego krzyżyka. Biało-złota kolorystyka idealnie wpisuje się najnowsze trendy dekoracyjne. Tak przepięknie wykonana świeca to wyjątkowa Pamiątka Chrztu Świętego lub prezent dla dziecka.

  39,98 zł
 • OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Złoty Krzyżyk OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Złoty Krzyżyk
  19,98 zł
  OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z...

  Piękna i elegancka dekoracja świecy do Chrztu w postaci personalizowanego okapnika. Stroik wykonany z delikatnego materiału, który zdobiony jest grafiką złotego krzyża prezentuje się przepięknie. Idealna propozycja zarówno na Chrzest dziewczynki, jak i chłopca.

  19,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Złoty Krzyżyk PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Złoty Krzyżyk
  39,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z...

  Drewniane pudełko na świecę do Chrztu z grawerem i personalizacją. Wnętrze pudełka ozdobione zostało karteczką z dedykacją, imieniem dziecka oraz informacją, kto wręcza prezent. Dzięki złotej kolorystyce i grafice krzyżyka całość prezentuje się wyjątkowo elegancko.

  39,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Srebrny Krzyżyk ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Srebrny Krzyżyk
  39,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM...

  Wyjątkowo elegancka świeca do Chrztu zdobiona motywem srebrnego krzyża. Ręcznie wykonana świece z personalizacją to wspaniała Pamiątka Chrztu Świętego lub prezent dla dziecka. Ozdobiona naklejką z imieniem dziecka, datą uroczystości oraz efektownym stroikiem prezentuje się przepięknie.

  39,98 zł
 • OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Srebrny Krzyżyk OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Srebrny Krzyżyk
  19,98 zł
  OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z...

  Przepiękny dodatek, który w elegancki sposób udekoruje świecę do Chrztu. Personalizowany okapnik na świecę z imieniem dziecka i grafiką krzyża to idealna propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Profitka pełni funkcję ozdobną, ale i również praktyczną - chroni dłonie przed gorącym woskiem.

  19,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Srebrny Krzyżyk PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Srebrny Krzyżyk
  39,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z...

  Wspaniały dodatek do prezentu dla dziecka na Chrzest Święty. Drewniane pudełko na świecę do Chrztu zdobione grawerem i piękna personalizacją. Wnętrze zdobione karteczką z dedykacją i imieniem dziecka w srebrnej kolorystyce prezentuje się wyjątkowo elegancka. Idealna propozycja Pamiątki Chrztu Świętego dla dziecka od Rodziców Chrzestnych.

  39,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM IHS Exclusive ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM IHS Exclusive
  39,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM IHS...

  Elegancka ręcznie dekorowana świeca do Chrztu zdobiona imieniem dziecka i datą uroczystości. Świeca wykonana została w biało-złotej kolorystyce, dekorowana motywem Hostii. Przepiękna propozycja na Chrzest Święty zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca.

  39,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM IHS Exclusive PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM IHS Exclusive
  39,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z...

  Pudełko drewniane na świecę do Chrztu z personalizacją to wspaniałe uzupełnienie prezentu dla dziecka. Pudełko ozdobione jest grawerem "Pamiątka Chrztu Świętego" oraz karteczką z dedykacją i grafiką złotej hostii. Tak pięknie przygotowany prezent dla dziecka mogą wręczyć Rodzice Chrzestni podczas uroczystości Chrztu Świętego.

  39,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Srebrna Hostia ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Srebrna Hostia
  39,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM...

  Ręcznie zdobiona świeca do Chrztu z imieniem dziecka to wspaniała Pamiątka Chrztu Świętego. Świeca wykonana w biało-srebrnej kolorystyce zdobiona motywem Hostii wpisuje się w najnowsze trendy dekoracyjne na Chrzest dziecka. Z błyszczącą etykietą oraz efektownym stroikiem prezentuje się przepięknie.

  39,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Srebrna Hostia PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Srebrna Hostia
  39,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z...

  Drewniane pudełko na świecę do Chrztu opatrzone piękną personalizacją. Wspaniałe uzupełnienie prezentu dla dziecka, które będzie pamiątką na długie lata. Wnętrze pudełka zdobione karteczką z dedykacją, grafiką srebrnej hostii i informacją, kto składa życzenia prezentuje się elegancko.

  39,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Pastelowy Kościółek ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Pastelowy Kościółek
  39,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM...
  1 Recenzje

  Przepiękna Pamiątka Chrztu Świętego dziecka - personalizowana świeca na Chrzest z motywem pastelowego kościółka. Świeca ozdobiona naklejką z imieniem dziecka, datą uroczystości oraz uroczą grafiką to idealna propozycja na Chrzest dziewczynki.

  39,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Pastelowy Kościółek PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Pastelowy Kościółek
  39,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z...

  Piękne pudełko na świecę do Chrztu to wspaniałe uzupełnienie prezentu dla dziecka. Wykonane z jasnego drewna, zdobione grawerem oraz personalizowaną karteczką prezentuje się wyjątkowo elegancko. Personalizacja dekorowana jest śliczną grafiką pastelowych kwiatów. Idealna propozycja Pamiątki Chrztu Świętego dla dziecka od Rodziców Chrzestnych.

  39,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Z gołąbkiem ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Z gołąbkiem
  39,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Z...

  Wyjątkowo piękna i elegancka świeca do Chrztu dziecka z motywem gołąbka. Świeca wykonana została w biało-srebrnej kolorystyce oraz ozdobiona naklejką z imieniem dziecka, datą uroczystości i grafiką gołąbka. Wspaniała propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca.

  39,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Z gołąbkiem PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Z gołąbkiem
  39,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z...

  Personalizowane drewniane pudełko na świece do Chrztu to wspaniała Pamiątka Chrztu Świętego dziecka. Wykonane z jasnego drewna, ozdobione grawerem i personalizowaną karteczką z dedykacją prezentuje się wyjątkowo elegancko. Idealna propozycja prezentu dla dziecka od Rodziców Chrzestnych.

  39,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Eukaliptus ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Eukaliptus
  39,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM...

  Wspaniała Pamiątka Chrztu Świętego dla dziecka. Bogato zdobiona świeca do Chrztu z motywem eukaliptusa to idealna propozycja na prezent dla dziecka. Świeca z personalizowaną naklejką z imieniem dziecka, datą uroczystości w biało-zielonej kolorystyce to idealna propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  39,98 zł
 • OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Eukaliptus OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Eukaliptus
  19,98 zł
  OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z...

  Piękna dekoracja świecy do Chrztu w postaci personalizowanego okapnika. Profitka wykonana z atłasu, zdobiona grafiką eukaliptusa i imieniem dziecka prezentuje się wyjątkowo elegancko. Okapnik pełni nie tylko funkcję ozdobną, ale i również praktyczną - zapobiega kapaniu wosku na ręce.

  19,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Eukaliptus PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Eukaliptus
  39,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z...

  Drewniane pudełko na świece do Chrztu z elegancką personalizacją. Na wieczku znajduje się grawer przedstawiający napis "Pamiątka Chrztu Świętego", a wewnątrz karteczka z dedykacją i grafiką gałązki eukaliptusa. Całość prezentuje się wyjątkowo pięknie i będzie wspaniałym prezentem dla dziecka na Chrzest.

  39,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Z gałązką Eukaliptusa NOWOCZESNA ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Z gałązką Eukaliptusa NOWOCZESNA
  39,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Z...

  Ręcznie wykonana świeca do Chrztu z nowoczesnym motywem gałązki eukaliptusa. Świeca zdobiona jest imieniem dziecka, datą uroczystości oraz efektownym stroikiem. Biało-zielona kolorystyka idealnie nadaje się na Chrzest zarówno dziewczynki, jak i chłopca. Tak przygotowana świeca to wspaniała Pamiątka Chrztu Świętego.

  39,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Z gałązką eukaliptusa NOWOCZESNE PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Z gałązką eukaliptusa NOWOCZESNE
  39,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z...

  Piękne pudełko na świecę do Chrztu wykonane z jasnego drewna. Pudełko posiada grawer "Pamiątka Chrztu Świętego" oraz personalizowaną karteczkę z dedykacją. Dzięki eleganckiej grafice gałązki eukaliptusa całość prezentuje się przepięknie. Pudełko wspaniale prezentuje się ze świecą z tej samej kolekcji.

  39,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Delikatne Kwiaty ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Delikatne Kwiaty
  39,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM...

  Piękna świeca do Chrztu dziecka z delikatnym motywem białych kwiatów i zielonych listków. Zdobiona naklejką z imieniem dziecka oraz datą uroczystości to idealna propozycja na Pamiątkę Chrztu Świętego oraz prezent dla dziecka. Dodatkowo świeca zdobiona jest efektownym stroikiem ze złotym serduszkiem.

  39,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Delikatne Kwiaty PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Delikatne Kwiaty
  39,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z...

  Pudełko do świecy na Chrzest to wyjątkowe uzupełnienie Pamiątki Chrztu Świętego. Gromnica wspaniale prezentuje się w personalizowanym pudełku wykonanym z jasnego drewna. Wnętrze ozdobione jest karteczką z dedykacją oraz delikatną grafiką białych kwiatów i zielonych listków.

  39,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Lily of the Valley ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Lily of the Valley
  39,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Lily...

  Przepiękna Pamiątka Chrztu Świętego w postaci personalizowanej świecy. Zdobiona imieniem dziecka, datą uroczystości oraz motywem wianuszka konwalii prezentuje się wyjątkowo elegancko. Idealna propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  39,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Lily of the Valley PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Lily of the Valley
  39,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z...

  Przepiękne pudełko z personalizacją na świecę do Chrztu wspaniale uzupełni prezent dla dziecka. Pudełko wykonane jest z jasnego drewna i dekorowane grawerem "Pamiątka Chrztu Świętego". Wnętrze ozdobione jest elegancką grafiką gałązki konwalii oraz piękną dedykacją. Idealna propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  39,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Kwiatowy Wózek RÓŻ ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Kwiatowy Wózek RÓŻ
  39,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM...

  Personalizowana świeca do Chrztu w różowej kolorystyce to wspaniała propozycja Pamiątki Chrztu Świętego dla dziewczynki. Zdobiona imieniem dziecka, piękną grafiką kwiatowego wózeczka oraz efektownym stroikiem prezentuje się uroczo i elegancko. Tak przygotowana świeca do Chrztu to wspaniały pomysł na prezent dla dziecka od Ojca Chrzestnego.

  39,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Kwiatowy Wózek RÓŻ PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Kwiatowy Wózek RÓŻ
  39,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z...
  1 Recenzje

  Eleganckie pudełko na świecę do Chrztu z kwiatowym motywem. Pudełko wykonane zostało z jasnego drewna oraz ozdobione grawerem "Pamiątka Chrztu Świętego". Wnętrze opatrzone zostało personalizowaną karteczką z dedykacją, imieniem dziecka oraz śliczną grafiką kwiatowego wózeczka w różowej kolorystyce. Wspaniała propozycja prezentu na Chrzest dla dziewczynki.

  39,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Różowe Serce ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Różowe Serce
  39,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM...
  1 Recenzje

  Przepiękna świeca do Chrztu dla dziewczynki zdobiona motywem kwiatowego serca. Ręcznie dekorowana jasnoróżową wstążką, naklejką z imieniem dziecka oraz datą przyjęcia prezentuje się wspaniale. Cudowna Pamiątka Chrztu Świętego dla dziecka, którą może wręczyć Ojciec Chrzestny.

  39,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Różowe Serce PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Różowe Serce
  39,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z...
  1 Recenzje

  Przepiękne pudełko na świecę do Chrztu - przygotowane specjalnie na uroczystość dziewczynki. Wykonane z jasnego drewna i ozdobione personalizacją z motywem kwiatowego serca prezentuje się wspaniale! Wieczko pudełka ozdobione jest grawerem, który przedstawia napis "Pamiątka Chrztu Świętego".

  39,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Różowy Aniołek NEW ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Różowy Aniołek NEW
  39,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM...

  Wspaniały dodatek na Chrzest Święty dziewczynki zdobiony motywem różowego aniołka. Personalizowana świeca z imieniem dziecka oraz datą uroczystości to idealna Pamiątka Chrztu Świętego dziecka. Jasnoróżowa wstążka oraz efektowny stroik sprawia, że świeca prezentuje się wyjątkowo pięknie i elegancko.

  39,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Różowy Aniołek PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Różowy Aniołek
  39,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z...

  Piękne pudełko na świecę do Chrztu to wspaniałe uzupełnienie prezentu dla Maluszka. Pudełko wykonane z jasnego drewna oraz ozdobione grawerem "Pamiątka Chrztu Świętego" prezentuje się wyjątkowo elegancko. We wnętrzu znajduje się karteczka z dedykacją, personalizacją i uroczą grafiką aniołka w różowej kolorystyce.

  39,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Dziecięca Niewinność ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Dziecięca Niewinność
  39,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM...

  Wspaniały dodatek na Chrzest Święty dziecka w postaci personalizowanej świecy. Zdobiona imieniem dziecka, piękną grafiką śpiącej dziewczynki i różowych kwiatów prezentuje się cudownie! Tak przygotowana świeca do Chrztu to idealna propozycja na Pamiątkę Chrztu Świętego dla dziewczynki.

  39,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Dziecięca Niewinność PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Dziecięca Niewinność
  39,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z...

  Wspaniałe uzupełnienie Pamiątki Chrztu Świętego w postaci drewnianego pudełka na świecę. Pudełko zdobione personalizowaną karteczką z piękną grafika różowych kwiatów oraz dedykacją prezentuje się przepięknie. Na wieczku znajduje się grawer przedstawiający napis "Pamiątka Chrztu Świętego". Idealna propozycja prezentu na Chrzest dla dziewczynki od Rodziców...

  39,98 zł

Świeca do Chrztu kto kupuje? Jedna z piękniejszych pamiątek Chrztu Świętego

Niezbędnym elementem do sakramentu Chrztu Świętego jest zdecydowanie świeca, w która zaopatruje rodziców Ojciec Chrzestny. Jest to symbol światła i wiary, które ma prowadzić dziecko przez życie. Najpopularniejszymi wariantami są zdecydowanie te najbardziej klasyczne w delikatnych odcieniach bieli, złota. Nie można zapomnieć również o religijnych wzorach, które świetnie podkreślą charakter uroczystości. Ciekawy dodatkiem do świec są okapniki na świecę na Chrzest. Pięknie wyglądają, jednocześnie pełniąc swoją praktyczną funkcję. 

Eleganckie świece do Chrztu - złoto i srebro

Wśród najnowszych trendów zdecydowanie królują bardzo eleganckie i nowoczesne wydania świec na Chrzest. Dlatego świetnym wyborem będzie klasyczna biała świeca ze złotymi lub srebrnymi elementami dekoracyjnymi. Świeca z kolekcji Złote Stópki to bezwarunkowy bestseller. Posiada naklejkę z cudowną grafiką złotych, dziecięcych stópek oraz złotą czcionkę, która dopełnia całości. Ręczne zdobienia sprawiają, że upominek jest jeszcze bardziej wyjątkowy i atrakcyjny.

Świeca do Chrztu z imieniem złota

Świeca do Chrztu z motywem złotych stópek

Świeca z kolekcji Srebrny Krzyżyk również idealnie wpisuje się w najnowsze trendy. Na naklejce widnieje cudowna grafika srebrnego krzyża oraz bardzo elegancka czcionka, która na pewno zachwyci rodziców maluszka. Dodatkowo świeca posiada piękny stroik z białego materiału z kokardką i uroczym kryształkiem. Całość prezentuje się bardzo elegancko, świetne wpisując się w najnowsze trendy

Jaka świeca do Chrztu dla dziewczynki, a jaka dla chłopca?

Jeżeli chcecie wprowadzić nieco koloru do tak eleganckiego upominku i podkreślić płeć dziecka, świetnym wyborem będzie świeca, która posiada jedynie drobne elementy kolorystyczne. Biała gromnica z różową bądź błękitną, aksamitną wstążką będzie ciągle prezentować się niezwykle nowocześnie i modnie, zachowując efekt, który chcecie uzyskać. Dodatkowa grafika wózeczka oraz kolorowych kwiatów piwonii bardzo uatrakcyjnia całość i sprawia, że gromnica jest jeszcze bardziej atrakcyjna.

Świeca do Chrztu dla dziewczynki

Świeca do Chrztu dla dziewczynki z imieniem

Pudełko na świecę do Chrztu z imieniem - piękne uzupełnienie kompletu

Chcąc, by Wasz prezent, w postaci świecy, był pamiątką na lata warto zaopatrzyć się w odpowiedni przedmiot do przechowywania tego cennego upominku. Pudełko na świecę na Chrzest będzie idealnym rozwiązaniem. Prezentuje się niezwykle elegancko. W środku posiada odpowiadającą grafikę do tej, widniejącej na świecy, dzięki czemu tworzy spójną całość. Bardzo efektowny i praktyczny dodatek do Waszego prezentu dla dziecka.

Pudełko na świecę do Chrztu

Pudełko na świecę do Chrztu dla chłopca

Stroik na świecę do Chrztu, który pełni również rolę okapnika

Ciekawym dodatkiem do gromnicy jest z pewnością okapnik. Dzięki swojej praktycznej formie jest bardzo pożądany i świetnie spełnia swoją funkcję. Chroni dłonie najbliższych przed gorącym woskiem. Dodatkowo bardzo ładnie się prezentuje i tworzy dodatkową dekorację Waszego pięknego upominku.

Zobacz inne propozycje prezentów na Chrzest dla dziecka w kategorii PREZENTY NA CHRZEST I PAMIĄTKI:

Prezenty na Chrzest

Świece do Chrztu i okapniki na Chrzest

Szatki do Chrztu i chusteczki

Biblie na Chrzest z imieniem

Maskotki i kocyki na Chrzest

Opaski na główkę na Chrzest

Księgi pamiątkowe na Chrzest

Metryczki dla dziecka