Świece do Chrztu i okapniki na Chrzest

Świece do Chrztu i okapniki na Chrzest

Świeca do Chrztu to wspaniała Pamiątka Chrztu Świętego dla dziecka. Najczęściej wybierane są świece na Chrzest w pudełku. Idealną propozycją jest szatka i świeca do Chrztu z imieniem i datą. Personalizowane dodatki na Chrzest wspaniale podkreślą ważny charakter uroczystości. W sezonie 2020 najmodniejszym trendem są ręcznie wykonane świece na Chrzest zdobione imieniem dziecka oraz pięknymi wstążkami. Idealnym dodatkiem na gromnicę na Chrzest są eleganckie stroiki i okapniki, które zapobiegną kapaniu wosku.

Świece do Chrztu i okapniki na Chrzest

 • ŚWIECA do Chrztu z profitką Z IMIENIEM Białe Róże z misiem ŚWIECA do Chrztu z profitką Z IMIENIEM Białe Róże z misiem
  34,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu z profitką Z IMIENIEM Białe Róże z misiem

  Piękna świeca do Chrztu z okapnikiem dekorowanym grafiką misia pośród białych róż. To wspaniała pamiątka Chrztu Świętego, która prezentuje się niesamowicie elegancko! Produkt może być propozycją prezentu od rodziców Chrzestnych!

  34,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu z profitką Z IMIENIEM Złote Stópki ŚWIECA do Chrztu z profitką Z IMIENIEM Złote Stópki
  34,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu z profitką Z IMIENIEM Złote Stópki

  Elegancka świeca do Chrztu z okapnikiem i motywem złotych stópek to piękna propozycja na pamiątkę Chrztu Świętego maluszka. Świeca prezentuje się pięknie i oryginalnie, została ręcznie ozdobiona, dzięki czemu mają Państwo gwarancję otrzymania produktu najwyższej jakości.

  34,98 zł
 • SZUKASZ prezentu na Chrzest DLA DZIECKA? Kliknij

  Szukasz prezentu na Chrzest dla dziecka? Kliknij i przejdź do kategorii pięknych, gotowych prezentów: Prezenty na Chrzest i Pamiątki 

 • OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Złote Stópki OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Złote Stópki
  24,98 zł
  OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Złote Stópki

  Przepiękny personalizowany okapnik na świecę do Chrztu. Profitka wykonana z eleganckiego materiału, zdobiona grafiką złotych stópek i imieniem dziecka wspaniale udekoruje gromnicę do Chrztu. Personalizowany okapnik przede wszystkim pełni rolę ozdobną, ale też praktyczną - zapobiega kapaniu wosku na ręce.

  24,98 zł
 • SZUKASZ pamiątki na Chrzest Św. DLA DZIECKA? Kliknij

  Szukasz pamiątki na Chrzest Święty dla dziewczynki lub chłopca? Kliknij i przejdź do kategorii pięknych, gotowych prezentów: PAMIĄTKI CHRZTU I PREZENTY 

 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Białe Róże z misiem ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Białe Róże z misiem
  44,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Białe Róże z misiem

  Świeca do Chrztu świętego to nieodłączny element ceremonii. Wykorzystaj personalizowany produkt zdobiony grafiką misia pośród białych róż podczas sakramentu. Świeca sprzedawana jest w komplecie z efektownym stroikiem. To świetna propozycja upominku od rodziców Chrzestnych. 

  44,98 zł
 • PUDEŁKO na świecę do Chrztu pamiątka Białe Róże UNIWERSALNE PUDEŁKO na świecę do Chrztu pamiątka Białe Róże UNIWERSALNE
  24,98 zł
  PUDEŁKO na świecę do Chrztu pamiątka Białe Róże UNIWERSALNE

  Tekturowe pudełko na świecę dekorowane wzorem białych róż oraz złotych stópek. To wspaniała pamiątka Chrztu Świętego. Umieść w nim dopasowaną świecę tak by produkty tworzyły spójną całość. Estetycznie zapakowana świeca zachwyci wszystkich gości.

  24,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica UNIWERSALNA Złote Stópki ZŁOCONA LUX ŚWIECA do Chrztu gromnica UNIWERSALNA Złote Stópki ZŁOCONA LUX
  39,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica UNIWERSALNA Złote Stópki ZŁOCONA LUX

  Świeca do Chrztu z przepięknym złoconym nadrukiem złotych stópek i okapnikiem z motywem serduszka. Niezbędny dodatek dla każdego maluszka. Świeca do Chrztu została przygotowana z dbałością o każdy szczegół. Prezentuje się wyjątkowo pięknie. Ręcznie wykonana świeca do Chrztu ze stópkami pasuje zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki.

  39,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Złote Stópk ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Złote Stópk
  49,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Złote Stópki ZŁOCONA LUX

  Wyjątkowo elegancka świeca do Chrztu zdobiona motywem złotych stópek. Ręcznie wykonana świeca udekorowana pięknym okapnikiem oraz personalizacją prezentuje się wspaniale. Świeca wykonana została w biało-złotej kolorystyce, która idealnie wpisuje się w najmodniejsze trendy dekoracyjne na Chrzest dziecka.

  49,98 zł
 • PUDEŁKO na świecę do Chrztu tekturowe Z IMIENIEM Złote Stópki (+wstążka złota) PUDEŁKO na świecę do Chrztu tekturowe Z IMIENIEM Złote Stópki (+wstążka złota)
  29,98 zł
  PUDEŁKO na świecę do Chrztu tekturowe Z IMIENIEM Złote Stópki (+wstążka...

  Pamiątka Chrztu Świętego w formie pudełka na świecę to sposób na estetyczne i trwałe przechowywanie świecy z uroczystości Chrzcin. Pudełko wykonane jest z grubej tektury, posiada specjalną naklejką z personalizacją. Przewiązane jest dopasowaną kolorystycznie wstążką - piękny efekt.

  29,98 zł
 • PUDEŁKO na świecę do Chrztu tekturowe Złote Stópki UNIWERSALNE (+wstążka złota) PUDEŁKO na świecę do Chrztu tekturowe Złote Stópki UNIWERSALNE (+wstążka złota)
  24,98 zł
  PUDEŁKO na świecę do Chrztu tekturowe Złote Stópki UNIWERSALNE (+wstążka...

  Jak przechowywać świecę pamiątkę Chrztu Świętego? Idealnym wyborem będzie białe tekturowe pudełko z naklejką z napisem Pamiątka Chrztu Świętego i motywem dziecięcych stópek. Pudełko wykonane jest z grubej tektury w białym kolorze i przewiązane złotą wstążką. Wspaniały pomysł, by dopełnić świecę.

  24,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Złote Stópki PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Złote Stópki
  44,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Złote Stópki

  Drewniane pudełko na świecę do Chrztu to wspaniałe uzupełnienie prezentu dla dziecka. Zdobione grawerem "Pamiątka Chrztu Świętego" oraz personalizowaną karteczką z dedykacją prezentuję się przepięknie. Pudełko z motywem złotych stópek to idealna propozycja na prezent dla dziecka od Rodziców Chrzestnych.

  44,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Złoty Wózeczek ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Złoty Wózeczek
  44,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Złoty Wózeczek

  Przepiękna świeca do Chrztu zdobiona motywem złotego wózeczka. Ręcznie wykonana świeca w biało-złotej kolorystyce to idealna propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Świeca zdobiona jest personalizowaną naklejka z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Tak przygotowana gromnica będzie wspaniałą Pamiątką Chrztu Świętego.

  44,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu z profitką Z IMIENIEM Złoty Wózeczek ŚWIECA do Chrztu z profitką Z IMIENIEM Złoty Wózeczek
  34,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu z profitką Z IMIENIEM Złoty Wózeczek

  Świeca do Chrztu z personalizowaną profitką to idealna propozycja Pamiątki Chrztu dla dziecka. Wykonana z dbałością o najmniejszy szczegół i zdobiona motywem złotego wózeczka prezentuje się wyjątkowo elegancko i pięknie. Profitka delikatnie się błyszczy, ponieważ wykonana została z atłasowego materiału.

  34,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Złoty Wózeczek PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Złoty Wózeczek
  44,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Złoty Wózeczek

  Piękne drewniane pudełko na świecę do Chrztu z personalizowanym wnętrzem. Wieczko zdobione jest grawerem z napisem "Pamiątka Chrztu Świętego", a wnętrze karteczką z grafiką złotych stópek i dedykacją. Pudełko przygotowane specjalnie na Chrzest pozwoli przechować świecę w nienaruszonym stanie przez długie lata.

  44,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Rustykalny wianuszek ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Rustykalny wianuszek
  44,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Rustykalny wianuszek

  Przepiękna świeca do Chrztu wykonana z dbałością o najmniejszy szczegół. Zdobiona rustykalną grafiką kwiatowego wianuszka wpisuje się w najmodniejsze trendy. Idealna propozycja Pamiątki Chrztu Świętego zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  44,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Rustykalny wianuszek PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Rustykalny wianuszek
  44,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Rustykalny wianuszek

  Jak w piękny sposób wręczyć Pamiątkę Chrztu Świętego w postaci świecy do Chrztu? Wyjątkową propozycją jest drewniane pudełko z personalizacją i grawerem na wieczku. Świeca umieszczona w pudełeczku, które posiada delikatną grafikę w rustykalnym stylu prezentuje się wspaniale.

  44,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Złoty Krzyżyk ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Złoty Krzyżyk
  44,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Złoty Krzyżyk

  Wspaniały dodatek na Chrzest Święty dziecka. Personalizowana świeca na Chrzest ręcznie zdobiona motywem złotego krzyżyka. Biało-złota kolorystyka idealnie wpisuje się najnowsze trendy dekoracyjne. Tak przepięknie wykonana świeca to wyjątkowa Pamiątka Chrztu Świętego lub prezent dla dziecka.

  44,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu z profitką Z IMIENIEM Złoty Krzyżyk ŚWIECA do Chrztu z profitką Z IMIENIEM Złoty Krzyżyk
  34,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu z profitką Z IMIENIEM Złoty Krzyżyk
  1 Recenzje

  Piękna świeca do Chrztu z motywem złotego krzyżyka to idealna pamiątka Chrztu Świętego. Świeca prezentuje się bardzo efektownie, jest ręcznie zdobiona, a atłasowy okapnik z imieniem dziecka 2wspaniale dopełnia całość. Świeca pasuje zarówno na uroczystość dla chłopca, jak i dziewczynki.

  34,98 zł
 • OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Złoty Krzyżyk OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Złoty Krzyżyk
  24,98 zł
  OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Złoty Krzyżyk

  Piękna i elegancka dekoracja świecy do Chrztu w postaci personalizowanego okapnika. Stroik wykonany z delikatnego materiału, który zdobiony jest grafiką złotego krzyża prezentuje się przepięknie. Idealna propozycja zarówno na Chrzest dziewczynki, jak i chłopca.

  24,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Złoty Krzyżyk PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Złoty Krzyżyk
  44,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Złoty Krzyżyk

  Drewniane pudełko na świecę do Chrztu z grawerem i personalizacją. Wnętrze pudełka ozdobione zostało karteczką z dedykacją, imieniem dziecka oraz informacją, kto wręcza prezent. Dzięki złotej kolorystyce i grafice krzyżyka całość prezentuje się wyjątkowo elegancko.

  44,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM IHS Exclusive ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM IHS Exclusive
  44,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM IHS Exclusive

  Elegancka ręcznie dekorowana świeca do Chrztu zdobiona imieniem dziecka i datą uroczystości. Świeca wykonana została w biało-złotej kolorystyce, dekorowana motywem Hostii. Przepiękna propozycja na Chrzest Święty zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca.

  44,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM IHS Exclusive PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM IHS Exclusive
  44,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM IHS Exclusive

  Pudełko drewniane na świecę do Chrztu z personalizacją to wspaniałe uzupełnienie prezentu dla dziecka. Pudełko ozdobione jest grawerem "Pamiątka Chrztu Świętego" oraz karteczką z dedykacją i grafiką złotej hostii. Tak pięknie przygotowany prezent dla dziecka mogą wręczyć Rodzice Chrzestni podczas uroczystości Chrztu Świętego.

  44,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Z gołąbkiem ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Z gołąbkiem
  44,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Z gołąbkiem

  Wyjątkowo piękna i elegancka świeca do Chrztu dziecka z motywem gołąbka. Świeca wykonana została w biało-srebrnej kolorystyce oraz ozdobiona naklejką z imieniem dziecka, datą uroczystości i grafiką gołąbka. Wspaniała propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca.

  44,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Z gołąbkiem PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Z gołąbkiem
  44,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Z gołąbkiem

  Personalizowane drewniane pudełko na świece do Chrztu to wspaniała Pamiątka Chrztu Świętego dziecka. Wykonane z jasnego drewna, ozdobione grawerem i personalizowaną karteczką z dedykacją prezentuje się wyjątkowo elegancko. Idealna propozycja prezentu dla dziecka od Rodziców Chrzestnych.

  44,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Eukaliptus ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Eukaliptus
  44,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Eukaliptus
  1 Recenzje

  Wspaniała Pamiątka Chrztu Świętego dla dziecka. Bogato zdobiona świeca do Chrztu z motywem eukaliptusa to idealna propozycja na prezent dla dziecka. Świeca z personalizowaną naklejką z imieniem dziecka, datą uroczystości w biało-zielonej kolorystyce to idealna propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  44,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu z profitką Z IMIENIEM Eukaliptus ŚWIECA do Chrztu z profitką Z IMIENIEM Eukaliptus
  34,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu z profitką Z IMIENIEM Eukaliptus
  1 Recenzje

  Przepiękna świeca do Chrztu ze spersonalizowanym okapnikiem to wspaniały wybór jako pamiątka Chrztu Świętego dla chłopca i dziewczynki. Świeca owinięta jest białą satynową wstążeczką, a okapnik zdobiony imieniem dziecka, datą i motywem eukaliptusa. Całość świetnie wpisuje się w najnowsze trendy.

  34,98 zł
 • OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Eukaliptus OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Eukaliptus
  24,98 zł
  OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Eukaliptus

  Piękna dekoracja świecy do Chrztu w postaci personalizowanego okapnika. Profitka wykonana z atłasu, zdobiona grafiką eukaliptusa i imieniem dziecka prezentuje się wyjątkowo elegancko. Okapnik pełni nie tylko funkcję ozdobną, ale i również praktyczną - zapobiega kapaniu wosku na ręce.

  24,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Eukaliptus PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Eukaliptus
  44,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Eukaliptus

  Drewniane pudełko na świece do Chrztu z elegancką personalizacją. Na wieczku znajduje się grawer przedstawiający napis "Pamiątka Chrztu Świętego", a wewnątrz karteczka z dedykacją i grafiką gałązki eukaliptusa. Całość prezentuje się wyjątkowo pięknie i będzie wspaniałym prezentem dla dziecka na Chrzest.

  44,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Z gałązką Eukaliptusa NOWOCZESNA ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Z gałązką Eukaliptusa NOWOCZESNA
  44,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Z gałązką Eukaliptusa NOWOCZESNA

  Ręcznie wykonana świeca do Chrztu z nowoczesnym motywem gałązki eukaliptusa. Świeca zdobiona jest imieniem dziecka, datą uroczystości oraz efektownym stroikiem. Biało-zielona kolorystyka idealnie nadaje się na Chrzest zarówno dziewczynki, jak i chłopca. Tak przygotowana świeca to wspaniała Pamiątka Chrztu Świętego.

  44,98 zł
 • PUDEŁKO na świecę do Chrztu tekturowe Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa (+wstążka biała) PUDEŁKO na świecę do Chrztu tekturowe Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa (+wstążka biała)
  29,98 zł
  PUDEŁKO na świecę do Chrztu tekturowe Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa...

  Pudełko na świecę do Chrztu dekorowane naklejką z grafiką w botanicznym stylu oraz personalizacją. Piękne białe pudełko o ciekawej fakturze będzie idealnym wyborem jako pamiątka Chrztu Świętego i pozwoli w estetyczny sposób przechowywać świecę. Wykonane z grubej tektury będzie trwałe i piękne przez lata.

  29,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Z gałązką eukaliptusa NOWOCZESNE PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Z gałązką eukaliptusa NOWOCZESNE
  44,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Z gałązką eukaliptusa...

  Piękne pudełko na świecę do Chrztu wykonane z jasnego drewna. Pudełko posiada grawer "Pamiątka Chrztu Świętego" oraz personalizowaną karteczkę z dedykacją. Dzięki eleganckiej grafice gałązki eukaliptusa całość prezentuje się przepięknie. Pudełko wspaniale prezentuje się ze świecą z tej samej kolekcji.

  44,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Delikatne Kwiaty ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Delikatne Kwiaty
  44,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Delikatne Kwiaty

  Piękna świeca do Chrztu dziecka z delikatnym motywem białych kwiatów i zielonych listków. Zdobiona naklejką z imieniem dziecka oraz datą uroczystości to idealna propozycja na Pamiątkę Chrztu Świętego oraz prezent dla dziecka. Dodatkowo świeca zdobiona jest efektownym stroikiem ze złotym serduszkiem.

  44,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu z profitką Z IMIENIEM Delikatne Kwiaty ŚWIECA do Chrztu z profitką Z IMIENIEM Delikatne Kwiaty
  34,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu z profitką Z IMIENIEM Delikatne Kwiaty

  Elegancka świeca do Chrztu dekorowana motywem kwiatowego krzyża to wspaniała Pamiątka Chrztu Świętego. Wykonana w zielonej kolorystyce idealnie pasuje zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. W komplecie znajduje się świeca oraz wysokiej jakości personalizowana profitka.

  34,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Delikatne Kwiaty PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Delikatne Kwiaty
  44,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Delikatne Kwiaty

  Pudełko do świecy na Chrzest to wyjątkowe uzupełnienie Pamiątki Chrztu Świętego. Gromnica wspaniale prezentuje się w personalizowanym pudełku wykonanym z jasnego drewna. Wnętrze ozdobione jest karteczką z dedykacją oraz delikatną grafiką białych kwiatów i zielonych listków.

  44,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Lily of the Valley ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Lily of the Valley
  44,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Lily of the Valley

  Przepiękna Pamiątka Chrztu Świętego w postaci personalizowanej świecy. Zdobiona imieniem dziecka, datą uroczystości oraz motywem wianuszka konwalii prezentuje się wyjątkowo elegancko. Idealna propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  44,98 zł

Świeca do Chrztu -  kto kupuje? Jedna z piękniejszych pamiątek Chrztu Świętego

Niezbędnym elementem do sakramentu Chrztu Świętego jest zdecydowanie świeca, w która zaopatruje rodziców Ojciec Chrzestny. Jest to symbol światła i wiary, które ma prowadzić dziecko przez życie. Najpopularniejszymi wariantami są zdecydowanie te najbardziej klasyczne w delikatnych odcieniach bieli, złota. Nie można zapomnieć również o religijnych wzorach, które świetnie podkreślą charakter uroczystości. Ciekawy dodatkiem do świec są okapniki na świecę na Chrzest. Pięknie wyglądają, jednocześnie pełniąc swoją praktyczną funkcję. W naszej ofercie posiadamy również inne Prezenty na Chrzest i Pamiątki Chrztu Świętego. Najpopularniejszym prezentem oprócz szatek i świec są Biblie na Chrzest, które zdobione są personalizowaną okładką.

Świece do Chrztu - w eleganckiej kolorystyce złota i srebra

Wśród najnowszych trendów zdecydowanie królują bardzo eleganckie i nowoczesne wydania świec na Chrzest. Dlatego świetnym wyborem będzie klasyczna biała świeca ze złotymi lub srebrnymi elementami dekoracyjnymi. Świeca z kolekcji Złote Stópki to bezwarunkowy bestseller. Posiada naklejkę z cudowną grafiką złotych, dziecięcych stópek oraz złotą czcionkę, która dopełnia całości. Ręczne zdobienia sprawiają, że upominek jest jeszcze bardziej wyjątkowy i atrakcyjny.

Świeca do Chrztu z imieniem złota

Świeca do Chrztu z motywem złotych stópek

Świeca z kolekcji Srebrny Krzyżyk również idealnie wpisuje się w najnowsze trendy. Na naklejce widnieje cudowna grafika srebrnego krzyża oraz bardzo elegancka czcionka, która na pewno zachwyci rodziców maluszka. Dodatkowo świeca posiada piękny stroik z białego materiału z kokardką i uroczym kryształkiem. Całość prezentuje się bardzo elegancko, świetne wpisując się w najnowsze trendy

Świeca do Chrztu dla dziewczynki i dla chłopca?

Jeżeli chcecie wprowadzić nieco koloru do tak eleganckiego upominku i podkreślić płeć dziecka, świetnym wyborem będzie świeca, która posiada jedynie drobne elementy kolorystyczne. Biała gromnica z różową bądź błękitną, aksamitną wstążką będzie ciągle prezentować się niezwykle nowocześnie i modnie, zachowując efekt, który chcecie uzyskać. Dodatkowa grafika wózeczka oraz kolorowych kwiatów piwonii bardzo uatrakcyjnia całość i sprawia, że gromnica jest jeszcze bardziej atrakcyjna. Świeca do Chrztu dla chłopca zdobiona grafiką niebieskiego wózeczka oraz kwiatów to idealna propozycja Pamiątki dla chrześniaka od Ojca Chrzestnego.

Świeca do Chrztu dla dziewczynki

Świeca do Chrztu dla dziewczynki z imieniem

Pudełko na świecę do Chrztu z imieniem - piękne uzupełnienie kompletu

Chcąc, by Wasz prezent, w postaci świecy, był pamiątką na lata warto zaopatrzyć się w odpowiedni przedmiot do przechowywania tego cennego upominku. Pudełko na świecę na Chrzest będzie idealnym rozwiązaniem. Prezentuje się niezwykle elegancko. W środku posiada odpowiadającą grafikę do tej, widniejącej na świecy, dzięki czemu tworzy spójną całość. Bardzo efektowny i praktyczny dodatek do Waszego prezentu dla dziecka.

Pudełko na świecę do Chrztu

Pudełko na świecę do Chrztu dla chłopca

Stroik na świecę do Chrztu, który pełni również rolę okapnika

Ciekawym dodatkiem do gromnicy jest z pewnością okapnik. Dzięki swojej praktycznej formie jest bardzo pożądany i świetnie spełnia swoją funkcję. Chroni dłonie najbliższych przed gorącym woskiem. Dodatkowo bardzo ładnie się prezentuje i tworzy dodatkową dekorację Waszego pięknego upominku.