Tabliczki na stół na Roczek

Tabliczki na stół na Roczek

Dekoracje stołu na Roczek w formie tabliczek z imieniem dziecka to świetny wybór. Jak zrobić dekoracje na Roczek? Można stworzyć własnoręczne dekoracje na Roczek DIY, ale szczególnym powodzeniem cieszą się tabliczki, na których można umieścić datę uroczystości oraz imię dziecka. Tabliczki świetnie komponują się z innymi dekoracjami na roczek jak serwetki na Roczek czy dekoracje na tort. Warto pamiętać także o tym, by nie tylko stół, ale i wnętrze prezentowało się elegancko i imprezowo. Dekoracje sali takie jak balony na Roczek czy girlanda Mam już Roczek zawieszone nad stołem pozwolą przygotować piękną aranżację.

Tabliczki na stół na Roczek

 • DEKORACJA stołu na Roczek/Urodziny Tabliczka Kolorowe Zwierzątka (+złota metalowa ramka) WYBIERZ CYFRĘ DEKORACJA stołu na Roczek/Urodziny Tabliczka Kolorowe Zwierzątka (+złota metalowa ramka) WYBIERZ CYFRĘ
  32,98 zł
  DEKORACJA stołu na Roczek/Urodziny Tabliczka Kolorowe Zwierzątka (+złota...

  Dekoracja stołu w postaci metalowej ramki. W środku umieszczona została personalizowana karteczka z imieniem dziecka, cyfrą świętowanych urodzin oraz datą przyjęcia. Stwórz niepowtarzalną kompozycję i wybierz ten produkt! 

  32,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Roczek Tabliczka Safari z eukaliptusem (+złota metalowa ramka) DEKORACJA stołu na Roczek Tabliczka Safari z eukaliptusem (+złota metalowa ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Roczek Tabliczka Safari z eukaliptusem (+złota metalowa...

  Dekoracja na przyjęcie, którą możesz postawić na urodzinowym stole. Piękna ramka z karteczką zawierającą grafikę zwierzątek safari w towarzystwie eukaliptusa zawiera personalizację w postaci imienia dziecka oraz daty uroczystości. Ramka wspaniale zaprezentuje się podczas Roczku waszego dziecka! 

  17,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Chrzest i Roczek chłopca Tabliczka Miś i Baloniki (+złota metalowa ramka) DEKORACJA stołu na Chrzest i Roczek chłopca Tabliczka Miś i Baloniki (+złota metalowa ramka)
  32,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest i Roczek chłopca razem Tabliczka Miś i Baloniki...

  Przepiękna dekoracja stołu na Roczek i Chrzest Święty w postaci tabliczki z imieniem i datą. Tabliczka zawarta została w złotej, metalowej ramce dekoracyjnej. Grafika zdobiąca produkt przedstawia misia z balonikami w odcieniach błękitu oraz beżu. To praktyczna i elegancka dekoracja! 

  32,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Chrzest i Roczek dziewczynki razem tabliczka Miś i Baloniki (+ramka) DEKORACJA stołu na Chrzest i Roczek dziewczynki razem tabliczka Miś i Baloniki (+ramka)
  32,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest i Roczek dziewczynki razem tabliczka Miś i...

  Dekoracja stołu w pięknej, metalowej ramce zawierająca wkładkę z modną grafiką misia z balonikami. Napis Roczek i Chrzest Święty wspaniale prezentuje się w towarzystwie personalizacji. Produkt wzbogaci aranżację stołu wprowadzając wszystkich w imprezowy nastrój. 

  32,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Roczek chłopca Tabliczka Zwierzątka (+ramka) DEKORACJA stołu na Roczek chłopca Tabliczka Zwierzątka (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Roczek chłopca Tabliczka Zwierzątka (+biała ramka)

  Piękna dekoracja stołu na Roczek chłopca! Tabliczka dekoracyjna z kartką z napisem "Ale szok mam już Rok" została udekorowana grafiką zwierzątek na błękitnym tle oraz personalizacją w postaci imienia dziecka oraz daty przyjęcia. Produkt niesamowicie zaprezentuje się na stole podczas przyjęcia. 

  17,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Roczek dziewczynki Tabliczka Zwierzątka (+ramka) DEKORACJA stołu na Roczek dziewczynki Tabliczka Zwierzątka (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Roczek dziewczynki Tabliczka Zwierzątka (+ramka)

  Wspaniała dekoracja stołu na Roczek dziewczynki! Tabliczka dekoracyjna zawiera kartkę z personalizacją, grafiką zwierzątek na jasnym, różowym tle oraz napis "Ale szok mam już Rok!". Produkt niesamowicie zaprezentuje się podczas uroczystości, wprawiając wszystkich gości w urodzinowy nastrój. 

  17,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Roczek Z IMIENIEM Ballerina Króliczek (+ramka) DEKORACJA stołu na Roczek Z IMIENIEM Ballerina Króliczek (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Roczek Z IMIENIEM Ballerina Króliczek (+ramka)

  Dekoracja na stół na urodzinki dziewczynki z napisem Mam już Roczek. Grafika tańczącego królicza dodaje tabliczce uroku, zdecydowanie zachwyci każdą małą dziewczynkę. Dekoracja zawiera również imię dziecka praz datę przyjęcia. Bez wątpienia będzie świetnym uzupełnieniem urodzinowego stołu. 

  17,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Roczek chłopca Miś (+ramka) DEKORACJA stołu na Roczek chłopca Miś (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Roczek chłopca Miś (+ramka)

  Cudowną dekoracją stołu na Roczek będzie dekoracyjna tabliczka z personalizacją. Elegancka karteczka z uroczą grafiką brązowego słodkiego misia z imieniem dziecka i datą uroczystości wspaniale prezentuje się w gustownej białej ramce. Po uroczystości taka tabliczka stanie się świetną pamiątką tego dnia.

  17,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Roczek Z IMIENIEM Zajączek w wianuszku (+ramka) DEKORACJA stołu na Roczek Z IMIENIEM Zajączek w wianuszku (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Roczek Z IMIENIEM Zajączek w wianuszku (+ramka)

  Dekoracja stołu na Roczek sprzedawana w komplecie z białą rameczką do postawienia to wspaniały pomysł, by podkreślić charakter pierwszych urodzinek. Na karteczce znajduje się spersonalizowane imię dziecka i data uroczystości oraz przepiękna grafika zajączka w wianuszku. Całość prezentuje się pięknie i niepowtarzalnie. Taka dekoracja będzie idealna na...

  17,98 zł
 • WINIETKA WIZYTÓWKA personalizowana na Roczek Zajączek w wianuszku WINIETKA WIZYTÓWKA personalizowana na Roczek Zajączek w wianuszku
  1,89 zł
  WINIETKA WIZYTÓWKA personalizowana na Roczek Zajączek w wianuszku

  Winietki na Roczek dziecka, na których nadrukujemy przesłaną przez Was listę nazwisk. Winietki zdobione są pięknym nadrukiem zajączka w wianuszku. Prezentują się pięknie i niepowtarzalnie. To wspaniały dodatek, który dopełni dekorację stołu.

  1,89 zł
 • DEKORACJA stołu na Roczek Z IMIENIEM Mały Odkrywca (+ramka) DEKORACJA stołu na Roczek Z IMIENIEM Mały Odkrywca (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Roczek Z IMIENIEM Mały Odkrywca (+ramka)

  Dekoracja stołu w postaci tabliczki dekoracyjnej z napisem Mam już Roczek.  Grafika zwierzątek w balonie dodaje tabliczce szczególnego charakteru, zdecydowanie sprawdzi się podczas pierwszych urodzin chłopca. Dekoracja jest personalizowana, zawiera imię oraz datę przyjęcia. Będzie idealnym dopełnieniem aranżacji stołu.

  17,98 zł
 • TABLICZKA na stolik na Roczek dziecka Leśne Zwierzątka (+ramka) TABLICZKA na stolik na Roczek dziecka Leśne Zwierzątka (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Roczek Tabliczka Leśne Zwierzątka (+ramka)
  1 Recenzje

  Jak w fantastyczny sposób udekorować stół na pierwsze przyjęcie dziecka? Rewelacyjnym pomysłem jest personalizowana tabliczka na stół z piękną grafiką leśnych zwierzątek. Napis "Moje 1 Urodzinki", który umieszczony został na karteczce wspaniale podkreśli charakter uroczystości! Tabliczka świetnie prezentuje się z innymi elementami dekoracyjnymi z tej...

  17,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Roczek Z IMIENIEM Leśne Czary (+ramka) DEKORACJA stołu na Roczek Z IMIENIEM Leśne Czary (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Roczek Z IMIENIEM Leśne Czary (+ramka)

  Planując dekoracje stołu na Roczek dziecka warto pomyśleć o eleganckiej ramce z mini plakatem z napisem "Mam już Roczek!". Dodatkowa personalizacja w postaci imienia i daty urodzin dziecka będzie cudowną pamiątką dla rodziny. Taka ramka idealnie prezentuje się w połączeniu ze wszystkimi kolorami, ale szczególnie pięknie w połączeniu z innym produktami z...

  17,98 zł
 • WINIETKI na Roczek i urodziny dziecka Leśne Czary 10szt WINIETKI na Roczek i urodziny dziecka Leśne Czary 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI na Roczek i urodziny dziecka Leśne Czary 10szt

  Niezbędnym dodatkiem do każdego przyjęcia są zdecydowanie winietki, a w szczególności na Roczek i urodzinki dziecka. Winietki z uroczą grafiką zwierzątek z lasu z pewnością spodobają się zarówno gościom jak i Solenizantowi lub Solenizantce. Na winietkach należy umieścić imiona i nazwiska gości, dzięki czemu z łatwością odnajdą swoje miejsce przy stole na...

  9,98 zł
 • ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Roczek i urodziny Leśne Czary 12cm/10cm DUŻA ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Roczek i urodziny Leśne Czary 12cm/10cm DUŻA
  29,98 zł
  ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Roczek i urodziny Leśne Czary 12cm/10cm DUŻA

  Świeca zapachowa z przepięknym motywem zwierzątek z lasu utrzymana w leśnym naturalnym wydaniu to wspaniały pomysł na dekorację stołu na Roczek i urodziny dziecka. Po uroczystości świecę można wykorzystać do dekoracji pokoju maluszka. Będzie wspaniałym dodatkiem, który nada wnętrzu charakteru.

  29,98 zł
 • DEKORACJE w stylu leśnym na Roczek ZOBACZ

  Najmodniejsza kolekcja w leśnym stylu: KUP TUTAJ   

 • TABLICZKA na stolik Roczek Różowo-Złota Jedynka (+złota metalowa ramka) TABLICZKA na stolik Roczek Różowo-Złota Jedynka (+złota metalowa ramka)
  32,98 zł
  DEKORACJA stołu na Roczek Tabliczka Różowo-Złota Jedynka (+złota metalowa...

  Personalizowana tabliczka na stół z napisem "Mam już Roczek" i dużą cyferką 1 świetnie udekoruje stół na przyjęcie z okazji pierwszych urodzin dziecka. Złota ramka idealnie komponuje się z różowo-złotą grafiką wnętrza tabliczki. Wspaniale prezentuje się na stole z innymi dekoracjami z tej samej roczkowej kolekcji.

  32,98 zł
 • TABLICZKA na stolik Roczek Niebiesko-Złota Jedynka (+złota metalowa ramka) TABLICZKA na stolik Roczek Niebiesko-Złota Jedynka (+złota metalowa ramka)
  32,98 zł
  DEKORACJA stołu na Roczek Tabliczka Niebiesko-Złota Jedynka (+złota...
  1 Recenzje

  Tabliczka na stolik w złotej metalowej ramce, dekorowana imieniem dziecka i dużą cyfrą 1 idealnie sprawdzi się na Roczku chłopca! Podkreśli charakter uroczystości i będzie piękną dekoracją na urodzinowym stole. Grafika świetnie uzupełnia całą kolekcję!

  32,98 zł
 • TABLICZKA na stolik z personalizacją TABLICZKA na stolik z personalizacją
  3,49 zł
  DEKORACJA stołu Tabliczka z personalizacją

  Fantastyczny dodatek, który ozdobi stół na różne przyjęcia! Papierowe tabliczki z personalizacją, które można umieścić w plastikowych czy drewnianych ramkach świetnie podkreślą charakter przyjęcia.

  3,49 zł
 • TABLICZKA na stolik Chevron Błękitny (+złota metalowa ramka) TABLICZKA na stolik Chevron Błękitny (+złota metalowa ramka)
  32,98 zł
  DEKORACJA stołu na Roczek i Urodziny Tabliczka Chevron Błękitny (+złota...

  Dekoracyjna tabliczka w złotej metalowej ramce to rewelacyjny dodatek na urodzinowy stół. Tabliczka świetnie uzupełni całą aranżację. Złoty kolor ramki wspaniale współgra z błękitno-złotymi zygzakami. Dzięki nadrukowi imienia dziecka będzie spersonalizowanym dodatkiem, który oczaruje gości. Fantastyczna propozycja na roczek i urodziny chłopca!

  32,98 zł
 • TABLICZKA na stolik Unicorn Jednorożec (+złota metalowa ramka) TABLICZKA na stolik Unicorn Jednorożec (+złota metalowa ramka)
  32,98 zł
  DEKORACJA stołu na urodziny Tabliczka dziecka Unicorn Jednorożec (+złota...
  2 Recenzje

  Modny dodatek o nowoczesnej grafice! Tabliczka z motywem Jednorożca w kwiatach zapewni Wam magiczną imprezkę! Dekoracyjna tabliczka umieszczona jest w złotej ramce, dzięki czemu idealnie wpisuje się w najnowsze trendy. Dzięki personalizacji, wyróżnicie swoją Małą księżniczkę. Tabliczka z imieniem dziecka to fantastyczny pomysł na roczek i urodzinki!

  32,98 zł
 • TABLICZKA na stolik w ramce Mała Księżniczka TABLICZKA na stolik w ramce Mała Księżniczka
  32,98 zł
  DEKORACJA stołu na Roczek i Urodziny Tabliczka Mała Księżniczka (+złota...
  1 Recenzje

  Modny dodatek o nowoczesnej grafice! Tabliczka z kolekcji Mała Księżniczka zapewni Wam magiczną imprezkę! Dekoracyjna tabliczka umieszczona jest w złotej ramce, dzięki czemu idealnie wpisuje się w najnowsze trendy. Prześliczna tabliczka z imieniem dziecka i datą przyjęcia oraz fantastyczną grafiką będzie idealną dekoracją stołu! Wasi goście będą...

  32,98 zł
 • TABLICZKA na stolik Liski (+ramka) TABLICZKA na stolik Liski (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Roczek i Urodziny Tabliczka Liski (+ramka)

  Tabliczka na stół z uroczą grafiką z kolekcji Liski pięknie udekoruje stół urodzinowy Twojej pociechy! Tabliczka składa się z białej ramki oraz z personalizowanej karteczki z imieniem dziecka, liczbą świętowanych latek oraz datą uroczystości, która ozdobiona jest ślicznymi postaciami zwierzątek na zimowym tle. Po przyjęciu tabliczka może zostać...

  17,98 zł
 • TABLICZKA na stolik Autka (+ramka) TABLICZKA na stolik Autka (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Roczek i Urodziny Tabliczka Autka (+ramka)

  Urocza tabliczka na stół z motywem autek świetnie udekoruje stół przyjęcia urodzinowego Twojego malucha. W każdym miejscu na stole będzie prezentować się znakomicie. Grafika z kolekcji Autka w kolorze niebieskim posiada również imię dziecka, liczbę świętowanych latek oraz datę uroczystości. Po przyjęciu urodzinowym tabliczkę można wykorzystać jako...

  17,98 zł
 • TABLICZKA na stolik Samolocik (+ramka) TABLICZKA na stolik Samolocik (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Roczek i Urodziny Tabliczka Mały Pilot (+ramka)

  Tabliczka na stolik z kolekcji Samolocik pięknie udekoruje przyjęcie Twojego malucha. Śliczna grafika z motywem samolocika na tle biało-niebieskich pasków na imprezkowym stole będzie wyglądać niesamowicie efektywnie. Karteczka z grafiką jest umieszczona w białej ramce, którą można wykorzystać po przyjęciu jako ramkę do zdjęć. Tabliczka jest...

  17,98 zł
 • TABLICZKA na stolik DinoParty (+ramka) TABLICZKA na stolik DinoParty (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Roczek i Urodziny Tabliczka DinoParty (+ramka)

  Tabliczka na stolik z fantastyczną grafiką z motywem dinozaurów będzie świetnym pomysłem na udekorowanie stołu urodzinowego. Na tabliczce znajduje się grafika z kolekcji DinoParty, imię dziecka, data uroczystości oraz liczba świętowanych latek. Po przyjęciu urodzinowym tabliczkę można wykorzystać jako dekorację do pokoju dziecka lub jako ramkę do zdjęć....

  17,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Roczek i Urodziny Tabliczka Słodki Kotek (+ramka) DEKORACJA stołu na Roczek i Urodziny Tabliczka Słodki Kotek (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Roczek i Urodziny Tabliczka Słodki Kotek (+ramka)

  Śliczna dekoracyjna ramka z pastelową grafiką kotków, imieniem dziecka i datą urodzinek to świetny dodatek na urodzinowy stół. Tabliczka podkreśli świętowaną uroczystość i będzie ślicznym dodatkiem dekoracyjnym. Grafika uroczych kotków idealny wybór na roczek i urodziny dziewczynki.

  17,98 zł
 • TABLICZKA na stolik Syrenka (+ramka) TABLICZKA na stolik Syrenka (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Roczek i Urodziny Tabliczka Syrenka (+ramka)

  Tabliczka na stolik z modnym urodzinowym motywem syrenki to idealny dodatek na Roczek lub urodzinki. Na tabliczce znajduje się śliczna grafika z kolekcji Syrenka, imię dziecka, data imprezki i liczba świętowanych latek. To wspaniały dodatek na stół, dzięki któremu podkreślicie charakter uroczystości.

  17,98 zł
 • TABLICZKA na stolik Balloons (+ramka) TABLICZKA na stolik Balloons (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Roczek i Urodziny Tabliczka Balloons (+ramka)

  Jak udekorować stół i podkreślić świętowaną uroczystość? Piękna tabliczka z imieniem dziecka i datą przyjęcia oraz fantastyczną grafiką będzie idealną dekoracją stołu! Tabliczka sprzedawana jest w komplecie z uroczą dwustronną ramką w białym kolorze. Dzięki personalizacji to świetny dodatek, który pasuje zarówno na urodzinki czy Roczek. Dzięki...

  17,98 zł
 • TABLICZKA na stolik Rosegold Roczek (+ramka) TABLICZKA na stolik Rosegold Roczek (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Roczek Tabliczka Rosegold (+ramka)

  Wspaniała dekoracja stołu na Roczek, która rewelacyjnie podkreśli charakter uroczystości. Personalizowana tabliczka na stół z imieniem dziecka i piękna kwiatową grafiką w kolorze rosegold wpisuje się w najmodniejsze trendy. Wspaniale prezentuje się na stole z innymi dekoracjami z tej samej kolekcji. Idealna propozycja na Roczek dziewczynki.

  17,98 zł
 • WINIETKA wizytówka na Roczek/Urodzinki z nadrukiem Kolorowe Zwierzątka WINIETKA wizytówka na Roczek/Urodzinki z nadrukiem Kolorowe Zwierzątka
  1,89 zł
  WINIETKA wizytówka na Roczek/Urodzinki z nadrukiem Kolorowe Zwierzątka

  Piękne winietki, które wskażą gościom ich miejsce przy stole. To niezbędny element, który pomoże w organizacji Urodzinek i Roczku. Urocza grafika kolorowych zwierzątek chwyci za serce każdego z gości! 

  1,89 zł
 • WINIETKI na Roczek i urodziny dziecka Kolorowe Zwierzątka 10szt WINIETKI na Roczek i urodziny dziecka Kolorowe Zwierzątka 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI na Roczek i urodziny dziecka Kolorowe Zwierzątka 10szt

  Piękne winietki do samodzielnego wypisania zdobione grafiką kolorowych zwierzątek. Wykorzystaj je podczas Roczku lub Urodzinek swojego dziecka. Produkt zaprezentuje się niezwykle uroczo! 

  9,98 zł
 • WINIETKI na przyjęcia Miś z balonikami róż 10szt WINIETKI na przyjęcia Miś z balonikami róż 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI na przyjęcia Miś z balonikami róż 10szt

  Chcesz wskazać gościom miejsce przy stole? Wykorzystaj winietki z możliwością samodzielnego uzupełnienia danych gości! Winietki dekorowane są grafiką uroczego misia z balonikami. Całość utrzymana jest w różowej kolorystyce. To produkt który jest niesamowicie praktyczny! 

  9,98 zł
 • WINIETKI na przyjęcia Miś z balonikami błękit 10szt WINIETKI na przyjęcia Miś z balonikami błękit 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI na przyjęcia Miś z balonikami błękit 10szt

  Planujesz przyjęcie dla syna? Wykorzystaj winietki do wypisania nazwisk by wskazać gościom ich miejsce przy stole. Produkt dekorowany jest grafiką misia z balonikami w odcieniach błękitu. To praktyczny gadżet, który stanowi także element wystroju, 

  9,98 zł
 • WINIETKI do wypisania Miś i Króliczek boho 10szt WINIETKI do wypisania Miś i Króliczek boho 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI do wypisania Miś i Króliczek boho 10szt

  Elegancki sposób na wskazanie miejsca gościom! Skorzystaj z winietek z uroczą grafiką boho misia i króliczka! Winietki wykonane zostały z grubego papieru. Oprócz uroczej grafiki zawarty został również tekst Udanej zabawy oraz miejsce na uzupełnienie nazwisk gości. Takie winietki bez wątpienia zachwycą wszystkich gości! 

  9,98 zł
 • WINIETKI do wypisania Pampas Boho 10szt WINIETKI do wypisania Pampas Boho 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI do wypisania Pampas Boho 10szt

  Winietki z eleganckim i modnym motywem traw pampasowych będą idealną dekoracją stołu i praktycznym dodatkiem na przyjęcia. Pozwolą Wam wypisać nazwiska gości, a tym samym lepiej rozplanować ich usadzenie przy stole. Winietki wykonane są z grubego papieru i posiadają efektowny nadruk. 

  9,98 zł

Dekoracje na Roczek - jak ozdobić stół?

Bardzo ciekawym elementy dekoracyjne stołu na Roczek. Świetnie upiększa i uatrakcyjnia Wasze pozostałe ozdoby. Ten prosty gadżet może bardzo ułatwić Wam życie, dlatego warto się nad nim zastanowić. Świetnie sprawdzi się na przyjęciu organizowanym w restauracji, gdzie odbywa się jednocześnie kilka imprez. Dzięki niej goście z łatwością odnajdą miejsce odbywania się uroczystości. Piękne grafiki dostępne na tabliczkach prezentują się niezwykle uroczo i oryginalnie. Świetnie podkreślą charakter pierwszych urodzinek Waszego maluszka. 

Dekoracje stołu na Roczek dziewczynki

Przygotowując imprezę urodzinową dla dziewczynki z pewnością chcecie, by wszystko było dopięte na ostatni guzik i pięknie się prezentowało. Bardzo ciekawym i przydatnym gadżetem może być tabliczka na stół, dzięki której urozmaicicie swoje dekoracje.

Idealnym wyborem na damską imprezę będzie tabliczka z kolekcji Różowo-Złota Jedynka. Biała karta, na której znajdują się różowo-złote dekoracje prezentuje się niezwykle uroczo i delikatnie. Grafika cyfry “1” pośród wielu elementów graficznych, ściśle kojarzących się z urodzinami świetnie się komponuje z pozostałymi dekoracjami w tej stylistyce i podkreśla charakter przyjęcia. Karta umieszczona w  złotej ramce wygląda jeszcze bardziej atrakcyjnie i wyjątkowo. 

Dekoracja stołu na Roczek dziewczynki

Dekoracja stołu na Roczek dziewczynki z imieniem

Świetnym wyborem będzie również tabliczka z kolekcji Unicorn. Na białej karcie widnieje piękna grafika jednorożca w otoczeniu różowych, pastelowych kwiatów. Dodatki złota cudownie zwieńczają całość i pięknie się komponują z pozostałymi elementami. Na tabliczce znajduje się personalizacja imieniem dziecka i datą wydarzenia, dzięki czemu ozdoba jest jeszcze bardziej wyjątkowa i oryginalna. 

Dekoracje na Roczek chłopca - podkreślające liczbę świętowanych lat

Na przyjęciach urodzinowych dla chłopców królują typowo męskie motywy jak samochody, dinozaury, superbohaterowie. Delikatna, błękitna kolorystyka uzupełnienie wszelkie dekoracje. Wybierając więc odpowiednia tabliczkę dla Waszego chłopca, zwróćcie uwagę na te niezbędne elementy.

Dobrym rozwiązaniem będzie więc tabliczka z kolekcji Autka. Na białej karcie znajduje się urocza grafika samochodziku, balonika oraz chorągiewek. Wszystkie te elementy składają się na dziecięcy klimat i delikatny styl. Błękitna kolorystyka idealnie wszystko spaja i tworzy typowo chłopięcą dekoracje na stół.

Dekoracja stołu na Roczek chłopca

Tabliczka na stół na urodziny chłopca z motywem autek

Jeżeli organizujecie przyjęcie z okazji pierwszych urodzin Waszego synka w okresie jesienno-zimowym świetnym rozwiązaniem będzie tabliczka z kolekcji Liski. Piękna, mroźna grafika liska w śnieżnej krainie prezentuje się niezwykle uroczo i klimatycznie. Dzięki temu na pewno stworzycie wspaniałe dekoracje, które przypadną do gustu Waszym najbliższym i pięknie będą się prezentować na pamiątkowych fotografiach.