Balony urodzinowe - z konfetti

Balony urodzinowe - z konfetti

Balony urodzinowe z konfetti to fantastyczna dekoracja pomieszczenia i sali na przyjęcie dziecka. Takie balony najlepiej jest wypełnić helem i naelektryzować. Najczęściej wybierane są balony z konfetti złotym lub srebrnym. Jak zrobić balony z konfetti? Przeźroczyste balony lateksowe należy wypełnić kolorowym konfetti i nadmuchać. Takie dekoracje urodzinowe będą rewelacyjnie prezentować się na zdjęciach z przyjęcia.

Balony urodzinowe - z konfetti

Balony urodzinowe transparentne wypełnione konfetti - modny trend wśród dekoracji urodzinowych!

Najbardziej popularną dekoracją wnętrza na imprezie urodzinowej Waszego dziecka są zdecydowanie balony. Świetnie prezentują się we wszelkich kształtach i rozmiarach. Podczas dekorowania miejsca, gdzie będzie odbywała się uroczystość, niezwykle istotne jest, aby całość była spójna i modna. Wśród najnowszych trendów na sezon 2020 królują balony transparentne. Jest to bardzo atrakcyjny wybór ze względu na uniwersalność. Takie balony świetnie sprawdzą się na każdym przyjęciu okolicznościowym. Znakomicie wyglądają wypełnione kolorowym konfetti, które wyróżnia się na tle pozostałych dekoracji i samego balonu. Jest to świetny dodatek, który znakomicie będzie wyglądał zarówno w aranżacjach, jak i samodzielnie. Warto zaopatrzyć się również  balony urodzinowe cyfry, które podkreślą liczbę świętowanych lat oraz girlandy urodzinowe. Przy organizacji przyjęcia dla dziecka nie można zapomnieć również o dekoracjach stołu. Świetnymi dodatkami są talerzyki urodzinowe i kubeczki na urodziny.

Balony urodzinowe z metalicznym konfetti

Świetnym pomysłem na stworzenie wyjątkowych dekoracji na przyjęcie urodzinowe Waszego dziecka, będzie zaopatrzenie się w balony transparentne z metalicznym konfetti wewnątrz. Jeżeli chcecie stworzyć przyjęcie zgodne z najnowszymi trendami, to będzie idealna ścieżka do udanej imprezy. Połączenie dwóch najgorętszych trendów na dekoracje wnętrza, daje bardzo wybuchowy i magiczny efekt, który świetnie się sprawdzi na urodzinach zarówno Waszego synka, jak i dziewczynki. Piękną wersją są balony transparentne z konfetti w kolorze złotym, srebrnym, rosegold. Takie balony możecie połączyć w piękne aranżacje, wraz z wersjami klasycznymi. Dzięki temu z nawet najprostszego elementu ozdobnego jesteście w stanie stworzyć wyjątkowe dekoracje, które zachwycą wszystkich gości i znakomicie prezentować się na pamiątkowych fotografiach. Bukiety balonowe możecie umieścić przy stole, krzesłach gości lub przy wejściu do sali, mieszkania.  W ten sposób każdy element będzie cudownie przyozdobiony, wyróżniając się na tle codziennego wyglądu mieszkania. Najmodniejszą propozycją są balony z konfetti rosegold, które wpisują się w najmodniejsze trendy.

Balony urodzinowe z konfetti dla dziewczynki i chłopca

Jeżeli jesteście fanami klasyki możecie zdecydować się na balony transparentne z konfetti w papierowej formie. Dzięki temu łączycie w sobie wyjątkowe elementy nowoczesności i klasyki. Papierowe konfetti nie musi kojarzyć się jedynie z tym, występującym na uroczystym stole. Możecie w bardzo innowacyjny sposób ograć ten wyjątkowy dodatek, który stanie się magicznym dodatkiem, nadającym charakteru całości dekoracji. Balony transparentne z papierowym konfetti na urodziny świetnie sprawdzą się zarówno na urodzinach Waszej córki, jak i syna. W zależności od wybranego koloru, możecie tworzyć piękne aranżacje, świetnie pasujące do każdego stylu i motywu przewodniego.