Pudełka na ciasta Chrzest

Pudełka na ciasta Chrzest

Pudełka na ciasta na Chrzest to idealny dodatek na tak ważną uroczystość. Pięknie będą prezentować się personalizowane pudełka na ciasto na Waszą uroczystość. Modne na sezon 2023 okazują się pudełka na ciasto rustykalne. Pudełka na ciasto plastikowe nie będą się tak ładnie prezentować jak papierowe pudełka z dekoracyjnymi ornamentami. Pudełka na ciasta eko to pudełka z papieru, które szybko rozłożą się w środowisku. Pudełka na ciasto personalizowane z imieniem dziecka będą ładnie się prezentować i pozwolą podziękować gościom za przybycie na uroczystość dziecka. Idealną propozycją na Chrzest Święty dziecka są tekturowe pudełka na ciasto z eleganckim nadrukiem złotych stópek.

Pudełka na ciasta Chrzest

 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Stópki z serduszkiem 10szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Stópki z serduszkiem 10szt
  29,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Stópki z serduszkiem 10szt

  Pudełka na ciasto z motywem złotych stópek to wspaniały dodatek na Chrzest Święty dziecka. Wykonane z grubej tektury pozwolą w bezpieczny sposób przechować słodkie wypieki. Po zakończonym przyjęciu można zapakować kawałek tortu lub ciasto w pudełka i wręczyć gościom w ramach podziękowania.

  29,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Kwiatowe ze stópkami 10szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Kwiatowe ze stópkami 10szt
  29,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Kwiatowe ze stópkami 10szt

  Idealny dodatek na Chrzest Święty dziecka w postaci eleganckich pudełek na ciasto z rączką. Zdobione delikatnym kwiatowym motywem i napisem Chrzest Święty prezentują się przepięknie. Do pudełek można zapakować kawałek tortu lub ciasto i po skończonym przyjęciu wręczyć gościom, w ramach podziękowania za przybycie.

  29,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Kwiatowe z sercem 10szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Kwiatowe z sercem 10szt
  29,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Kwiatowe z sercem 10szt

  Pudełka na ciasto z pięknym botanicznym wzorem, napisem Dziękujemy i motywem serca. Pudełka wykonane są z grubej tektury, prezentują się oryginalnie i pięknie. Pasują zarówno na Chrzest, jak i Komunię. Pozwolą wręczyć gościom słodkie ciasto w podziękowaniu za przybycie.

  29,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto na Chrzest Kwiatowy Wieniec i stópki 10szt PUDEŁKA na ciasto na Chrzest Kwiatowy Wieniec i stópki 10szt
  29,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto na Chrzest Kwiatowy Wieniec i stópki 10szt

  Pudełka na ciasto na Chrzest Święty wykonane z grubej tektury i dekorowane pięknym botanicznym motywem wianuszka ze stópkami. Pudełka prezentują się pięknie i oryginalnie, wspaniale wpisują się w najnowsze trendy. To wspaniały pomysł, by wręczyć gościom słodkie podziękowania po zakończonej uroczystości.

  29,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 12szt

  Pudełka na ciasto z praktyczną rączką przygotowane na Chrzest Święty to wspaniały dodatek dla każdego z gości obecnych na uroczystości. Pudełka na ciasto wykonane z grubej tektury w komplecie z naklejkami to wspaniały sposób, by wręczyć gościom słodki poczęstunek na zakończenie uroczystości. Dzięki personalizowanym naklejkom są wspaniałym wyborem.

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Różowe Kwiaty 10szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Różowe Kwiaty 10szt
  29,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Różowe Kwiaty 10szt

  Pudełko na ciasto z grafiką pięknych różowych kwiatów to wspaniały pomysł na podziękowanie gościom za przybycie na uroczystość. Pudełko jest łatwe oraz szybkie w montażu. Poza cudowną kwiatową grafiką pudełko zostało ozdobione tekstem "Słodkie Podziękowanie" dzięki czemu prezentuje się bardzo elegancko.

  29,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Pampas Boho 10szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Pampas Boho 10szt
  29,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Pampas Boho 10szt

  Eleganckie pudełko na ciasto z rączka z grubej tektury. Wspaniale sprawdzi się do zapakowania pysznego ciasta dla gości. Ozdobione napisem "Słodkie Podziękowanie" oraz grafiką boho oczarują gości.

  29,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Pudrowe Kwiaty kraft 10szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Pudrowe Kwiaty kraft 10szt
  29,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Pudrowe Kwiaty kraft 10szt

  Pudełka na ciasto z pięknym motywem kwiatów na kraftowym tle to piękna propozycja na podziękowanie dla gości. Pudełka wykonane są z grubej tektury, posiadają praktyczną i elegancką rączkę. Motyw kwiatów na kraftowym tle wspaniale wpisuje się w najnowsze trendy. Pudełka pozwolą słodko podziękować gościom po zakończonym przyjęciu.

  29,98 zł
 • PUDEŁKA ozdobne na upominek/ciasto Pudrowe Kwiaty 10szt (+bileciki+wstążki) PUDEŁKA ozdobne na upominek/ciasto Pudrowe Kwiaty 10szt (+bileciki+wstążki)
  39,98 zł
  PUDEŁKA ozdobne na upominek/ciasto Pudrowe Kwiaty 10szt (+bileciki+wstążki)

  Opakowania/pudełka na kawałek ciasta lub upominki dla gości pięknie podane z motywem kwiatów na kraftowym tle. Pudełka składa się bardzo łatwo bez użycia kleju. W komplecie znajdują się również wstążki do zamknięcia pudełek oraz ozdobne bileciki z napisem: Dla Ciebie.

  39,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Subtelny Róż 10szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Subtelny Róż 10szt
  29,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest i Komunię Subtelny Róż 10szt
  1 Recenzje

  Śliczne tekturowe pudełka ozdobione piękną grafiką subtelnych róż i napisem "Dziękujemy" to idealna propozycja na uroczyste przyjęcia takie jak Chrzest Święty czy Roczek dziecka. Do pudełek można zapakować kawałek tortu lub ciasta i wręczyć najbliższym pod koniec uroczystości.

  29,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Gałązka Eukaliptusa 10szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Gałązka Eukaliptusa 10szt
  29,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Gałązka Eukaliptusa 10szt

  Pudełka na ciasto w elegancką gałązką eukaliptusa. Dzięki temu wręczysz gościom słodki upominek a przygotowane ciasto się nie zmarnuje. Pudełka polecamy dla wszystkich fanów stylu botanicznego.

  29,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Lily of the Valley 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Lily of the Valley 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Lily of the Valley 12szt
  1 Recenzje

  Pudełka na ciasto ozdobione personalizowaną naklejką z imieniem dziecka i datą Chrztu to wspaniały pomysł na słodkie podziękowanie dla gości. Do eleganckich pudełek z rączką można zapakować kawałek tortu lub ciasto po zakończonym przyjęciu.

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki 12szt
  1 Recenzje

  Eleganckie pudełka na ciasto z personalizowanymi naklejkami to idealna propozycja na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego dziecka. Po zakończonej uroczystości tort oraz ciasto można zapakować do pudełek z rączką i wręczyć gościom. Pudełka ozdobione naklejkami z imieniem dziecka i uroczą grafiką złotego wózeczka prezentują się wyjątkowo pięknie!

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto na Chrzest z rączką Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 12szt PUDEŁKA na ciasto na Chrzest z rączką Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto na Chrzest z rączką Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 12szt

  Pudełka na ciasto to niezbędny dodatek na Chrzest, który umożliwi przechowywanie słodkich wypieków. Pudełka z personalizacją to również wspaniały pomysł na podziękowania dla gości. Po zakończonym przyjęciu do pudełek można zapakować tort oraz ciasto i wręczyć najbliższym.

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Srebrno-Złoty Chrzest 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Srebrno-Złoty Chrzest 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Srebrno-Złoty Chrzest 12szt

  Fantastyczne pudełka na ciasto wykonane z wysokiej jakości tektury z personalizowanymi naklejkami. Pudełka ozdobione etykietami z imieniem dziecka oraz nowoczesną grafiką szarozielonych listków prezentują się pięknie i elegancko. Po zakończonym przyjęciu tort oraz ciasto można zapakować do pudełek i wręczyć gościom. Tak przygotowany upominek zachwyci...

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z IMIENIEM Eukaliptus 12szt PUDEŁKA na ciasto z IMIENIEM Eukaliptus 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z IMIENIEM na Chrzest Eukaliptus 12szt
  1 Recenzje

  Pudełka na ciasto ozdobione personalizowaną etykietą to idealna propozycja na zapakowanie słodkiego upominku dla gości. Na naklejkach nadrukowana jest elegancka grafika gałązki eukaliptusa oraz napis "Chrzest Święty". Dodatkowo pudełka można przewiązać ozdobną wstążką. Pudełka z kolekcji Eukaliptus to świetny wybór na upominek dla gości na Chrzest Święty...

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z IMIENIEM Niebieski Aniołek 10szt PUDEŁKA na ciasto z IMIENIEM Niebieski Aniołek 10szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Niebieski Aniołek NEW 12szt

  Personalizowane pudełko na ciasto opisane imieniem dziecka to efektowny upominek dla gości na uroczystość Chrztu Świętego! Tak zapakowane słodycze będą świetnym prezentem dla wszystkich! Pudełka idealnie komponują się z pozostałymi dodatkami z kolekcji Niebieski Aniołek.

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z IMIENIEM Różowy Wózek 10szt PUDEŁKA na ciasto z IMIENIEM Różowy Wózek 10szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z IMIENIEM na Chrzest Różowy Wózeczek 12szt

  Świetne pudełka na ciasto zdobione imieniem dziecka i datą Chrztu - fantastyczny sposób na wyrażenie wdzięczności wszystkim gościom! To pięknie zaprojektowane pudełko, pozwoli Wam ukryć słodkości dla Waszych gości. Pudełka idealnie łączą się z pozostałymi dodatkami z kolekcji Różowy Wózeczek.

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z IMIENIEM Błękitny Wózek 10szt PUDEŁKA na ciasto z IMIENIEM Błękitny Wózek 10szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z IMIENIEM na Chrzest Błękitny Wózeczek 12szt

  Biało-niebieskie pudełka na ciasto idealnie sprawdzą się podczas przyjęcia z okazji Chrztu Świętego. Tak zapakowane słodycze będą świetnym prezentem dla wszystkich! Pudełka idealnie łączą się z pozostałymi dodatkami z kolekcji Błękitny Wózeczek.

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Subtelny Róż12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Subtelny Róż12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Subtelny Róż 12szt
  1 Recenzje

  Tekturowe pudełka na ciasto z rączką to świetny dodatek na przyjęcie Chrztu Świętego dziecka. Do eleganckich pudełek można zapakować kawałek tortu lub ciasto po zakończonej uroczystości i wręczyć gościom jako słodkie podziękowanie. Pudełka ozdobione personalizowanymi naklejkami z imieniem dziecka oraz grafiką subtelnych kwiatów prezentują się wspaniale!

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Eleganckie Gałązki 10szt METALICZNY NADRUK PUDEŁKA na ciasto z rączką Eleganckie Gałązki 10szt METALICZNY NADRUK
  23,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Eleganckie Gałązki 10szt METALICZNY NADRUK

  Eleganckie pudełka na ciasto zdobione metalicznym nadrukiem złotych gałązek. Wspaniały dodatek na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego dziecka, który pozwoli podziękować gościom za przybycie. Po zakończonej uroczystości do pudełek można zapakować tort oraz ciasto i wręczyć najbliższym.

  23,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto słodycze Chrzest ze skrzydłami 10szt PUDEŁKA na ciasto słodycze Chrzest ze skrzydłami 10szt
  15,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto słodycze Chrzest/Komunię ze skrzydłami 10szt

  Piękne tekturowe pudełka wykończone motywem skrzydełek to idealna propozycja na zapakowanie słodkości dla gości, którzy przybyli na uroczystość Chrztu Świętego maluszka. Ciekawy kształt pudełek powoduje, że prezentują się one bardzo elegancko.

  15,98 zł
 • TACKA tekturowa pod tort Ø30cm ZŁOTA TACKA tekturowa pod tort Ø30cm ZŁOTA
  2,98 zł
  TACKA tekturowa pod tort Ø30cm ZŁOTA

  Okrągła złota tacka pod tort pozwoli zastąpić tradycyjną szklaną paterę. Tort prezentuj się wyjątkowo świetnie na złotej tacce z połyskiem.

  2,98 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  35,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych oraz z 14 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany...

  35,00 zł

Pudełka na ciasto - idealny dodatek na Chrzest dziecka

Wspólne chwile z rodziną przy stole kojarzą nam się ze spędzeniem miłego czasu podczas rozmowy i zacieśnianiem wspólnych więzi. Chcąc podziękować gościom za obecność na Chrzcie dziecka, miło jest wręczyć im pod koniec podarunek w postaci ciasta lub innych słodkości. Specjalnie dla tych potrzeb, stworzyliśmy bogata ofertę przedstawiającą pudełka na jednorazowe, które w niezawodny sposób nadadzą się do ładnego przekazania upominku oraz jego późniejszego transportu.

Pudełka na ciasto na Chrzest z imieniem dziecka

Podczas imprezy z okazji przyjęcia przez maluszka jego pierwszego sakramentu świętego, można zdecydować się na nasze wyjątkowe pudełka na ciasto na chrzest. W celu mocnego podkreślenia istoty wydarzenia, proponujemy pudełko na ciasto personalizowane. Zabieg ten umożliwi nam jeszcze piękniejsze podziękowanie za obecność na bankiecie. Pudełka na ciasto dla gości zawierają więc personalizowaną etykietę lub naklejkę z wszystkimi niezbędnymi danymi. Jest to data przyjęcia, a także imię dziecka oraz napis ,,Słodkie Podziękowanie”. Pojemniki na ciasto warto przewiązać wstążką, co sprawi bardzo eleganckie wrażenie. Są to pojemniki na ciasto papierowe. Dostępne są pudełka na ciasto bez uchwytów lub pudełka na ciasto z rączką, w zależności od indywidualnych potrzeb. Specjalnie na okazję jaką jest chrzest święty, zaprojektowaliśmy tekturowe pudełka na ciasto w formie motywu skrzydeł, co kojarzy się z delikatnością małej pociechy. Pojemniki na ciasto trzeba złożyć samemu, jednak jest to proste i nie wymaga użycia kleju. Pudełka na słodycze dla gości posiadają atest do kontaktu z żywnością, dlatego bez obaw słodycze możemy umieścić w środku pudełka na ciasto.

Pudełko na ciasto z imieniem dziecka na Chrzest

Pudełko na ciasto z imieniem dziecka na Chrzest

Pudełka na ciasto na Chrzest dziewczynki

Podczas uroczystości Chrztu Świętego córeczki warto jest zaopatrzeć się w pudełka na ciasto o różowej kolorystyce. Dostępne są pudełka na ciasto z rączką lub w formie prostokątu. Idealną propozycją na Chrzest dziewczynki są pudełka z personalizowaną naklejką, która zdobiona jest imieniem dziecka i grafiką różowych kwiatów czy różowego aniołka. Pod koniec uroczystości można zapakować do pudełka kawałek tortu oraz ciasto i wręczyć gościom w ramach podziękowania za przybycie. Pudełka na ciasto z tak uroczą grafiką zachwycą i zauroczą wszystkich gości.

Pudełeczko na ciasto na Chrzest dziewczynki

Pudełeczko na ciasto na Chrzest dziewczynki

Pudełka na ciasto na Chrzest chłopca

Na Chrzest chłopca idealną propozycją są pudełka na ciasto, które wykonane zostały w błękitnej kolorystyce. Zdobione personalizowaną naklejką z imieniem dziecka, grafiką niebieskich kwiatów czy niebieskiego aniołka prezentują się przepięknie. Pudełka są dostosowane do przechowywania żywności i są jak najbardziej bezpieczne. Pudełka na ciasto można dodatkowo przewiązać błękitną wstążką i wręczyć gościom ze słodką zawartością pod koniec przyjęcia.

Pudełko na ciasto na Chrzest chłopca

Pudełko na ciasto na Chrzest chłopca