Gratulacje z okazji narodzin dziecka w wyjątkowym stylu. Oryginalne prezenty na narodziny dziecka, które zachwycą świeżo upieczonych rodziców. Wspaniałym pomysłem będzie ręcznie zdobiony prezent na narodziny dziecka diy w postaci drewnianych skrzyneczek. Idealną propozycją są mięciutkie maskotki, dziecięce ubranka, grzechotki czy zabawki dla nie...

Gratulacje z okazji narodzin dziecka w wyjątkowym stylu. Oryginalne prezenty na narodziny dziecka, które zachwycą świeżo upieczonych rodziców. Wspaniałym pomysłem będzie ręcznie zdobiony prezent na narodziny dziecka diy w postaci drewnianych skrzyneczek. Idealną propozycją są mięciutkie maskotki, dziecięce ubranka, grzechotki czy zabawki dla niemowlaka. Warto pogratulować również świeżo upieczonym dziadkom i wręczyć im cudowny prezent z okazji narodzin wnuka. Na narodziny córki najlepiej jest wybierać upominki w różowej kolorystyce z uroczą grafiką. Natomiast na narodziny synka idealnie pasują prezenty wykonane w niebieskiej kolorystyce z modnym motywem autek.

Więcej

Narodziny

Narodziny dziecka - niezwykły moment w życiu rodziców

Przyjście na świat nowego członka rodziny jest dla każdego bardzo ważną chwilą. W momencie, w którym rodzice najmocniej przeżywają narodziny dziecka, warto jest podarować im szczególną pamiątkę tego czasu. Okazujemy poprzez to naszą gotowość do wsparcia i pomocy w każdej chwili.

Jaki prezent podarować świeżo upieczonym rodzicom?

Spośród produktów naszej oferty znajdziecie z pewnością spełniający wszystkie wymagania, oryginalny prezent na narodziny dziecka. Specjalnie na tę okazję stworzyliśmy solidne skrzynie gratulacyjne. W przyszłości będzie to niezwykle sentymentalny prezent na narodziny dziecka. W skrzyneczce znajduje się karteczka z pięknym tekstem gratulacyjnym, imieniem dziecka oraz imionami rodziców, natomiast wieczko skrzynki ozdobione jest napisem ,,Gratulacje”, wykonanym ze sklejki drewnianej. Taki prezent po urodzeniu dziecka ma wymiary 22,5 cm x 16 cm oraz wysokość 8 cm. Zawartość skrzyneczki dostępna jest w kilku wariantach. Przykładowa skrzynia gratulacyjna zawiera sześć przegródek, gdzie umieszczone zostały małe drobiazgi oraz bilecik w kształcie rombu z podpisem danej rzeczy. Są to: na rozmnożenie: woreczek z organzy, w którym można umieścić grosik, na uspokojenie: musująca kula do kąpieli, na odpędzenie złych czarów: czerwona kokardka, na spokojną noc: smoczek, na ból głowy: tabletka przeciwbólowa, a także na relaks: herbatka z melisy. Świetny prezent dla świeżo upieczonych rodziców to również skrzyneczka, w której środku znajduje się specjalna glinka, gdzie można odcisnąć rączki lub stópki maleństwa.

Miły w dotyku upominek dla niemowlaka

Kolejny polecany przez nas prezent na narodziny dziecka dla rodziców to pozytywka w postaci mięciutkiego biało-błękitnego króliczka. Stanowi również praktyczny prezent dla niemowlaka, gdyż może stać się jedną z jego pierwszych najlepszych zabawek! Spokojna melodyjka wydobywająca się z maskotki sprawi, że niemowlę uspokoi się i szybciutko zaśnie. Podobny spersonalizowany prezent dla niemowlaka, ale też i rodziców jako prezent na urodzenie się dziecka to ręcznie uformowany misiu z ręcznika. Na jego opakowaniu czyli pudełku plexi ozdobą jest piękna wstążka oraz prostokątna, personalizowana naklejka z datą narodzin dziecka oraz informacją, kto składa życzenia.

Gratulacje dla Dziadków!

Składać możemy nie tylko gratulacje dla rodziców - proponujemy także wersję jaką są gratulacje dla dziadków. Oferujemy drewniane pudełko, gdzie znajdują się dwie przegródki: w jednej umieszczona została figurka aniołka osłoniętego skrzydełkami, wykonana z masy alabastrowej, w drugiej mleczne czekoladki ozdobione złotym papierkiem i zapakowane w jasnoróżowy woreczek z organzy. Warto przemyśleć jaki prezent na narodziny dziecka najbardziej zachwyci naszych bliskich, dlatego polecamy sprawdzenie reszty produktów z oferty!