Świece do Komunii, stroiki

Świece do Komunii, stroiki

Świece do Komunii to niezbędny element tak ważnej uroczystości. Można wybrać ręcznie zdobione świece komunijne z imieniem lub uniwersalne świece. Jakie wybrać przybranie do świecy? Idealną propozycją są stroiki i okapniki na świecę do Komunii, która przepięknie ją ozdobi, jak i ochroni dłonie dziecka przed poparzeniem gorącym woskiem. Ozdoby na świecę dostępne są w różnej kolorystyce i w różnym stylu. Są to tradycyjne stroiki wykonane z satyny, lub plastikowe okapniki zdobione sztucznymi kwiatkami. Często zadawane jest pytanie: Świeca do Komunii nową czy od Chrztu? Można oczywiście wykorzystać świecę od Chrztu, natomiast polecamy wybrać ręcznie zdobioną świecę do Komunii z imieniem.

Świece do Komunii, stroiki

 • ŚWIECA do Komunii gromnica Z IMIENIEM Srebrna Hostia ŚWIECA do Komunii gromnica Z IMIENIEM Srebrna Hostia
  44,98 zł
  ŚWIECA do Komunii gromnica Z IMIENIEM Srebrna Hostia

  Przepiękna świeca do Komunii Świętej zdobiona motywem srebrnej Hostii to wspaniała pamiątka komunijna dla dziecka. Świeca jest ręcznie dekorowana i wykonana z dbałością o najmniejszy szczegół. Posiada elegancki stroik, który uchroni dłonie dziecka przed gorącym woskiem. Personalizowana naklejka sprawia, że świeca to wyjątkowa propozycja prezentu na...

  44,98 zł
 • ŚWIECA do Komunii gromnica Z IMIENIEM IHS Exclusive ŚWIECA do Komunii gromnica Z IMIENIEM IHS Exclusive
  44,98 zł
  ŚWIECA do Komunii gromnica Z IMIENIEM IHS Exclusive

  Ręcznie zdobiona świeca do Komunii wykonana w biało-złotej kolorystyce. Przepiękna propozycja pamiątki komunijnej lub prezentu dla dziecka komunijnego, która zdobiona jest religijnym motywem złotej Hostii. Świeca posiada personalizację w postaci samoprzylepnej naklejki, dzięki której pamiątka prezentuje się wyjątkowo oryginalnie.

  44,98 zł
 • ŚWIECA do Komunii i Chrztu gromnica Złote Serduszka ŚWIECA do Komunii i Chrztu gromnica Złote Serduszka
  35,98 zł
  ŚWIECA do Komunii i Chrztu gromnica Złote Serduszka

  Świeca do Komunii lub Chrztu dziecka dekorowana pięknym żłobionym wzorem drobnych kwiatuszków, kokardką i motywem złotego kielicha z sercem. Świeca prezentuje się pięknie i ponadczasowo. To wspaniały wybór jako pamiątka Chrztu lub I Komunii. Świeca jest uniwersalna - szybka wysyłka!

  35,98 zł
 • KOKARDA dekoracyjna z Hostią KOKARDA dekoracyjna z Hostią
  5,49 zł
  KOKARDA dekoracyjna z Hostią

  Satynowa kokarda z motywem złotej Hostii to elegancki dodatek do dekoracji świecy komunijnej, krzesła dziecka komunijnego czy serwetek na stół. Wykonana z białej satyny, która delikatnie się błyszczy prezentuje się przepięknie.

  5,49 zł
 • STROIK/OKAPNIK na świecę Kokardka z serduszkiem STROIK/OKAPNIK na świecę Kokardka z serduszkiem
  10,98 zł
  STROIK/OKAPNIK na świecę Kokardka z serduszkiem

  Stroik na świecę z kokardką i motywem serduszka to piękna i minimalistyczna ozdoba świecy. Stroik prezentuje się pięknie i niepowtarzalnie. To wspaniały wybór, by uchronić ręce przed ewentualnym poparzeniem, ale też udekorować świecę do Chrztu lub Komunii.

  10,98 zł
 • STROIK/OKAPNIK na świecę Kokardka z Cyrkonią (24) STROIK/OKAPNIK na świecę Kokardka z Cyrkonią (24)
  10,98 zł
  STROIK/OKAPNIK na świecę Kokardka z Cyrkonią (24)

  Stroik na świecę tiulowy z motywem cyrkonii to piękna ozdoba świecy na Chrzest lub Komunię. Okapnik posiada kokardkę oraz malutką cyrkonię, która prezentuje się pięknie i niepowtarzalnie. Zapobiegnie poparzeniu rąk oraz pięknie dopełni świecę.

  10,98 zł
 • OKAPNIK na świecę komunijną PLASTIKOWY OKAPNIK na świecę komunijną PLASTIKOWY
  4,50 zł
  OKAPNIK na świecę/gromnicę PLASTIKOWY

  Biały, prosty okapnik idealnie nada się to prostych świec i gromnic. Świetnie zabezpiecza przed pobrudzeniem gorącym woskiem.

  4,50 zł
 • STROIK/OKAPNIK na świecę komunijną z mirtu STROIK/OKAPNIK na świecę komunijną z mirtu
  15,98 zł
  STROIK/OKAPNIK na świecę komunijną z mirtu

  Przepiękny stroik na świecę komunijną lub na świecę do Chrztu. Ręcznie wykonany okapnik wykonany został z dbałością o najmniejszy szczegół i prezentuje się wspaniale na gromnicy.

  15,98 zł
 • STROIK Z OKAPNIKIEM PLASTIKOWYM na świecę White Roses STROIK Z OKAPNIKIEM PLASTIKOWYM na świecę White Roses
  12,98 zł
  STROIK Z OKAPNIKIEM PLASTIKOWYM na świecę White Roses

  Ręcznie zdobiony stroik z okapnikiem na świecę pozwoli uchronić dłonie dziecka przed poparzeniem gorącym woskiem. Stroik zdobiony kokardka i kwiatkami przepięknie ozdobi świecę na Chrzest i Komunię dziecka.

  12,98 zł
 • STROIK/OKAPNIK na świecę Srebrny Krzyżyk LUX (14) STROIK/OKAPNIK na świecę Srebrny Krzyżyk LUX (14)
  10,98 zł
  STROIK/OKAPNIK na świecę Srebrny Krzyżyk LUX (14)

  Elegancki dodatek na Chrzest Święty dziecka w postaci efektownego stroika na świecę. Zdobiony srebrnym krzyżykiem prezentuje się pięknie i efektownie.

  10,98 zł
 • STROIK na świecę Kokarda Klasyczna STROIK na świecę Kokarda Klasyczna
  8,98 zł
  STROIK na świecę Kokarda Klasyczna

  Delikatna i skromna dekoracja świecy na Chrzest lub Komunię w postaci stroika w kształcie klasycznej kokardki. Wykonany z białej satyny prezentuje się wyjątkowo elegancko.

  8,98 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  35,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  35,00 zł

Świece do Komunii - tradycyjna gromnica na Pierwszą Komunię Świętą

Świece do Komunii to ważna tradycja chrześcijańska. Stanowią symbol wiary, nowego życia, natomiast ogień jest znakiem życia i odrodzenia - najważniejszy element wiary chrześcijańskiej. Każde dziecko powinno otrzymać gromnicę, aby zgodnie z założeniem przystąpić do pierwszego w życiu przyjęcia Komunii Świętej z tym niezbędnym atrybutem w  dłoni. W naszym sklepie internetowym znajduje się wiele propozycji dekoracji na Pierwszą Komunię Świętą, w tym eleganckie świece i stroiki komunijne. Polecamy nasze obłędne świece ręcznie robione kolorystycznie uniwersalne (złoto lub srebro), odpowiednie dla chłopca i dziewczynki. Srebrna Hostia z imieniem oraz IHS Exclusive w złocie z imieniem to dwa warianty świec na Komunię, które robią ogromne wrażenie swoim wyglądem. Są to ręcznie dekorowane świecie, które prezentują się wyśmienicie. Świeca komunijna będzie doskonałą pamiątką lub prezentem na Komunię, np. od Rodziców Chrzestnych.

świeca komunijna ze złotą Hostią

Świeca komunijna ze złotą Hostią

Ozdoba na świecę komunijną dla chłopca i dziewczynki

Stroik na świecę to dowolna dekoracja, która wpasuje się w styl i charakter wydarzenia. Ozdoba nie musi być nudna i szablonowa. W ofercie posiadamy różnorodne propozycje stroików i okapników na świece. Są to urocze akcenty dekoracyjne przeznaczone dla chłopca i dla dziewczynki. Aby dodatkowo podkreślić płeć dziecka, można wybrać dekorację świecy komunijnej chłopca w kolorze niebieskim lub z akcentami kolorystycznymi, natomiast dla dziewczynki przeznaczone są profitki z detalami w kolorze różowym i kwiatowym. Stroiki na świece w postaci kokardek, wstążek, kwiatów oraz elementów sakralnych, np. IHS w złocie to dekoracje świecy komunijnej, które podbiją serca nawet najbardziej wymagających klientów. 

stroik na świecę komunijną z hostią

Stroik na świecę komunijną z Hostią

Jak ozdobić świecę komunijną?

Świecę komunijną można przybrać w dowolny sposób. Można wykonać samodzielnie profitkę na Komunię lub zamówić gotową dekorację razem z gromnicą. Najprostszą dekoracją jest wstążka, która pasuje do każdej świecy. W ofercie posiadamy wiele propozycji okapników oraz stroików na świecę, które podkreślą uroczysty charakter wydarzenie przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. Jak ozdobić świecę komunijną samodzielnie? Metoda DIY (do it yourself) to bardzo modny sposób przygotowania dekoracji. Wystarczy wykorzystać wstążki, cekiny, sztuczne lub żywe kwiaty lub koronkę. Należy zgromadzić także niezbędne narzędzia tj. klej, nożyczki, sznurek, papier. Wykorzystanie prywatnej inwencji twórczej sprawi, że dekoracje świecy komunijnej będą niezwykle oryginalne i osobiste.