Świece do Komunii, stroiki

Świece do Komunii, stroiki

Świece do Komunii to niezbędny element tak ważnej uroczystości. Można wybrać ręcznie zdobione świece komunijne z imieniem lub uniwersalne świece. Jakie wybrać przybranie do świecy? Idealną propozycją są stroiki i okapniki na świecę do Komunii, która przepięknie ją ozdobi, jak i ochroni dłonie dziecka przed poparzeniem gorącym woskiem. Ozdoby na świecę dostępne są w różnej kolorystyce i w różnym stylu. Są to tradycyjne stroiki wykonane z satyny, lub plastikowe okapniki zdobione sztucznymi kwiatkami. Często zadawane jest pytanie: Świeca do Komunii nową czy od Chrztu? Można oczywiście wykorzystać świecę od Chrztu, natomiast polecamy wybrać ręcznie zdobioną świecę do Komunii z imieniem.

Świece do Komunii, stroiki

 • ŚWIECA do Komunii gromnica Z IMIENIEM IHS Exclusive ŚWIECA do Komunii gromnica Z IMIENIEM IHS Exclusive
  44,98 zł
  ŚWIECA do Komunii gromnica Z IMIENIEM IHS Exclusive

  Ręcznie zdobiona świeca do Komunii wykonana w biało-złotej kolorystyce. Przepiękna propozycja pamiątki komunijnej lub prezentu dla dziecka komunijnego, która zdobiona jest religijnym motywem złotej Hostii. Świeca posiada personalizację w postaci samoprzylepnej naklejki, dzięki której pamiątka prezentuje się wyjątkowo oryginalnie.

  44,98 zł
 • PUDEŁKO na świecę do Komunii tekturowe IHS Exclusive UNIWERSALNE (+wstążka złota) PUDEŁKO na świecę do Komunii tekturowe IHS Exclusive UNIWERSALNE (+wstążka złota)
  24,98 zł
  PUDEŁKO na świecę do Komunii tekturowe IHS Exclusive UNIWERSALNE (+wstążka...

  Pudełko na świecę komunijną z grubej białej tektury, z naklejką z motywem złotej Hostii i napisem Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej. Pudełko będzie idealnym dopełnieniem do świecy, dzięki biało-złotemu motywowi pasuje do każdej aranżacji. Ponadczasowy wybór!

  24,98 zł
 • ŚWIECA do Komunii gromnica Z IMIENIEM Srebrna Hostia ŚWIECA do Komunii gromnica Z IMIENIEM Srebrna Hostia
  44,98 zł
  ŚWIECA do Komunii gromnica Z IMIENIEM Srebrna Hostia

  Przepiękna świeca do Komunii Świętej zdobiona motywem srebrnej Hostii to wspaniała pamiątka komunijna dla dziecka. Świeca jest ręcznie dekorowana i wykonana z dbałością o najmniejszy szczegół. Posiada elegancki stroik, który uchroni dłonie dziecka przed gorącym woskiem. Personalizowana naklejka sprawia, że świeca to wyjątkowa propozycja prezentu na...

  44,98 zł
 • ŚWIECA do Komunii gromnica Z IMIENIEM Z konwaliami ŚWIECA do Komunii gromnica Z IMIENIEM Z konwaliami
  44,98 zł
  ŚWIECA do Komunii gromnica Z IMIENIEM Z konwaliami

  Personalizowana świeca na Komunię to praktyczny i obowiązkowy dodatek dla każdego komunijnego dziecka. Wspaniała grafika konwalii znajdująca się naklejce wzbogacona została o personalizacją, dzięki czemu prezentuje się bardzo wyjątkowo i będzie świetną pamiątką tego dnia.

  44,98 zł
 • ŚWIECA do Komunii gromnica UNIWERSALNA Z konwaliami ŚWIECA do Komunii gromnica UNIWERSALNA Z konwaliami
  39,98 zł
  ŚWIECA do Komunii gromnica UNIWERSALNA Z konwaliami

  Wspaniałym i obowiązkowym dodatkiem dla dziecka na Komunie jest świeca komunijna. Delikatna grafika konwalii zachwyca swoim blaskiem, a tekst "Pierwsza Komunia Święta" idealnie dopełnia całości. Umieszczony na świecy stroik ozdobiony został papierowym kwiatkiem w pasującym kolorze oraz zielonymi gałązkami.

  39,98 zł
 • ŚWIECA do Komunii gromnica UNIWERSALNA Boho Kielich ŚWIECA do Komunii gromnica UNIWERSALNA Boho Kielich
  39,98 zł
  ŚWIECA do Komunii gromnica UNIWERSALNA Boho Kielich

  Piękna świeca do Pierwszej Komunii Świętej. Elegancka, efektownie ozdobiona naklejką z motywem wianuszka z napisem, drewnianym kielichem IHS oraz wstążką. Świeca wykonana jest w stylu boho. Znakomicie się prezentuje, bez wątpienia będzie stanowić piękną pamiątkę.

  39,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu i Komunii gromnica UNIWERSALNA Rustykalna z kwiatuszkiem ŚWIECA do Chrztu i Komunii gromnica UNIWERSALNA Rustykalna z kwiatuszkiem
  39,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu i Komunii gromnica UNIWERSALNA Rustykalna z kwiatuszkiem

  Świeca do Chrztu wykonana w rustykalnym stylu, dekorowana tiulowym okapnikiem i koronką. Piękna pamiątka Chrztu Świętego i niezbędny dodatek na Chrzciny maluszka. Świeca pasuje zarówno na uroczystość dla chłopca, jak i dziewczynki. Pięknie wpisuje się w najnowsze trendy.

  39,98 zł
 • ŚWIECA do Komunii gromnica UNIWERSALNA Rustykalna Białe Kwiaty ŚWIECA do Komunii gromnica UNIWERSALNA Rustykalna Białe Kwiaty
  39,98 zł
  ŚWIECA do Komunii gromnica UNIWERSALNA Rustykalna Białe Kwiaty
  1 Recenzje

  Świeca Pamiątka Pierwszej Komunii ręcznie zdobiona i przygotowana w botanicznym stylu. Świeca prezentuje się pięknie i ponadczasowo, jest idealnym wyborem zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki.

  39,98 zł
 • ŚWIECA do Komunii gromnica Z IMIENIEM w stylu rustykalnym RĘKODZIEŁO ŚWIECA do Komunii gromnica Z IMIENIEM w stylu rustykalnym RĘKODZIEŁO
  49,98 zł
  ŚWIECA do Komunii gromnica Z IMIENIEM w stylu rustykalnym RĘKODZIEŁO

  Śliczna świeca pamiątkowa do Pierwszej Komunii Świętej. Świecę zdobi śliczny tiulowy stroik w modnym stylu rustykalnym. Świeca jest udekorowana naklejką z imieniem dziecka i datą uroczystości oraz dekoracyjną grafiką białych kwiatów. 

  49,98 zł
 • ŚWIECA do Komunii gromnica UNIWERSALNA Drewniany Aniołek ŚWIECA do Komunii gromnica UNIWERSALNA Drewniany Aniołek
  39,98 zł
  ŚWIECA do Komunii gromnica UNIWERSALNA Drewniany Aniołek

  Piękna świeca do Pierwszej Komunii Świętej. Elegancka świeca ozdobiona efektownym tiulowym stroikiem oraz śliczną zawieszką w kształcie aniołka. Świeca w stylu rustykalnym znakomicie wpisuje się w najnowsze trendy i będzie przepiękną pamiątką na długie lata. 

  39,98 zł
 • ŚWIECA do Komunii gromnica UNIWERSALNA Rustykalny Wianuszek RĘKODZIEŁO ŚWIECA do Komunii gromnica UNIWERSALNA Rustykalny Wianuszek RĘKODZIEŁO
  39,98 zł
  ŚWIECA do Komunii gromnica UNIWERSALNA Rustykalny Wianuszek RĘKODZIEŁO

  Świeca z motywem rustykalnego wianuszka to fantastyczna pamiątka Pierwszej Komunii Świętej. Świeca z ślicznym dekoracyjnym motywem idealnym dla dziewczynki. Elegancki motyw w stylu rustykalnym znakomicie wpisuje się w najnowsze trendy. 

  39,98 zł
 • DEKORACJE w stylu rustykalnym na Komunię ZOBACZ

  Najmodniejsza kolekcja rustykalny wianuszek : KUP TUTAJ

 • PUDEŁKO na świecę do Komunii tekturowe Z IMIENIEM IHS Exclusive (+wstążka biała) PUDEŁKO na świecę do Komunii tekturowe Z IMIENIEM IHS Exclusive (+wstążka biała)
  29,98 zł
  PUDEŁKO na świecę do Komunii tekturowe Z IMIENIEM IHS Exclusive (+wstążka...

  Pudełko na świecę do Komunii wykonane z grubej tektury w białym kolorze o ciekawej fakturze. Pudełko przewiązane jest białą wstążką i ozdobione naklejką z personalizacją oraz grafiką. Pozwoli przechowywać w trwały sposób świecę Pamiątkę I Komunii Świętej. Elegancka alternatywa dla drewnianego pudełka.

  29,98 zł
 • PUDEŁKO na świecę do Komunii tekturowe Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa (+wstążka biała) PUDEŁKO na świecę do Komunii tekturowe Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa (+wstążka biała)
  29,98 zł
  PUDEŁKO na świecę do Komunii tekturowe Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa...
  1 Recenzje

  Pudełko na świecę do Komunii wykonane z grubej białej tektury, prezentuje się pięknie i elegancko i będzie trwałą pamiątką z uroczystości. Pudełko posiada spersonalizowaną naklejkę i przewiązane jest białą wstążką - bardzo elegancki efekt. Dopasujcie do niego świecę do Komunii.

  29,98 zł
 • PUDEŁKO na świecę do Komunii tekturowe Z IMIENIEM Rustykalny Wianuszek (+wstążka biała) PUDEŁKO na świecę do Komunii tekturowe Z IMIENIEM Rustykalny Wianuszek (+wstążka biała)
  29,98 zł
  PUDEŁKO na świecę do Komunii tekturowe Z IMIENIEM Rustykalny Wianuszek...

  Eleganckie pudełko na świecę do Komunii pozwoli ją trwale i bezpiecznie przechowywać, a tym samym sprawi, że będzie ona wyjątkową pamiątką. Pudełko w białym kolorze o ciekawej fakturze prezentuje się pięknie i oryginalnie. Zostało przewiązane białą wstążką i udekorowane naklejką z personalizacją i grafiką.

  29,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Komunii UNIWERSALNE PUDEŁKO drewniane na świecę do Komunii UNIWERSALNE
  39,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Komunii UNIWERSALNE

  Pudełko na świecę na Komunię z grawerem na wieczku. To wspaniały i efektowny sposób by przechować świecę, nadając jej szczególnego charakteru. Pudełko prezentuje się elegancko, wykonane zostało ze starannością o najwyższy szczegół. 

  39,98 zł
 • KOKARDA dekoracyjna z Hostią KOKARDA dekoracyjna z Hostią
  3,98 zł
  KOKARDA dekoracyjna z Hostią

  Satynowa kokarda z motywem złotej Hostii to elegancki dodatek do dekoracji świecy komunijnej, krzesła dziecka komunijnego czy serwetek na stół. Wykonana z białej satyny, która delikatnie się błyszczy prezentuje się przepięknie.

  3,98 zł
 • STROIK/OKAPNIK na świecę Kokardka z serduszkiem STROIK/OKAPNIK na świecę Kokardka z serduszkiem
  12,98 zł
  STROIK/OKAPNIK na świecę Kokardka z serduszkiem

  Stroik na świecę z kokardką i motywem serduszka to piękna i minimalistyczna ozdoba świecy. Stroik prezentuje się pięknie i niepowtarzalnie. To wspaniały wybór, by uchronić ręce przed ewentualnym poparzeniem, ale też udekorować świecę do Chrztu lub Komunii.

  12,98 zł
 • STROIK/OKAPNIK na świecę Kokardka z Cyrkonią (24) STROIK/OKAPNIK na świecę Kokardka z Cyrkonią (24)
  12,98 zł
  STROIK/OKAPNIK na świecę Kokardka z Cyrkonią (24)

  Stroik na świecę tiulowy z motywem cyrkonii to piękna ozdoba świecy na Chrzest lub Komunię. Okapnik posiada kokardkę oraz malutką cyrkonię, która prezentuje się pięknie i niepowtarzalnie. Zapobiegnie poparzeniu rąk oraz pięknie dopełni świecę.

  12,98 zł
 • STROIK/OKAPNIK na świecę na Chrzest/Komunię Biała różyczka STROIK/OKAPNIK na świecę na Chrzest/Komunię Biała różyczka
  15,98 zł
  STROIK/OKAPNIK na świecę na Chrzest/Komunię Biała różyczka

  Stroik/okapnik na świecę zarówno komunijną jak i na Chrzest to wręcz idealny wybór, który odmieni wygląd każdej świecy. Delikatne zdobienie znajdujące się na nim w postaci naturalnego sznureczka oraz kremowej różyczki z zielonymi listkami dodaje eleganckiego i piękne charakteru całości.

  15,98 zł
 • STROIK/OKAPNIK na świecę na Chrzest/Komunię Różyczka i gałązka STROIK/OKAPNIK na świecę na Chrzest/Komunię Różyczka i gałązka
  15,98 zł
  STROIK/OKAPNIK na świecę na Chrzest/Komunię Różyczka i gałązka

  Piękny stroik na świecę na Chrzest lub Komunię, który wspaniale będzie wyglądać. Satynowy okapnik ozdobiony zielonymi gałązkami oraz kremową różyczką wygląda rewelacyjnie i elegancko. To praktyczny dodatek, który zabezpieczy dłonie przed kapiącym woskiem.

  15,98 zł
 • OKAPNIK na świecę komunijną PLASTIKOWY OKAPNIK na świecę komunijną PLASTIKOWY
  4,50 zł
  OKAPNIK na świecę/gromnicę PLASTIKOWY

  Biały, prosty okapnik idealnie nada się to prostych świec i gromnic. Świetnie zabezpiecza przed pobrudzeniem gorącym woskiem.

  4,50 zł
 • STROIK/OKAPNIK na świecę Biała Róża (084) STROIK/OKAPNIK na świecę Biała Róża (084)
  31,98 zł
  STROIK/OKAPNIK na świecę Biała Róża (084)

  Jak elegancko udekorować świecę na I Komunię Świętą i Chrzest Święty? Rewelacyjnym pomysłem jest prześliczny stroik okapnik wykonany z tiulowych wstążeczek, kwiatków, listków i perełek. To zarówno dekoracyjny, jak i praktyczny dodatek do świecy. Dzięki niemu świeca będzie prezentowała się oryginalnie i zjawiskowo. 

  31,98 zł
 • STROIK/OKAPNIK na świecę Pudrowe Róże (086) STROIK/OKAPNIK na świecę Pudrowe Róże (086)
  35,98 zł
  STROIK/OKAPNIK na świecę Pudrowe Róże (086)

  Cudowny dodatek na świecę w postaci stroika-okapnika. To zarówno dekoracyjna, jak i praktyczna dekoracja, dzięki której świeca do Chrztu Świętego lub Komunii zaprezentuje się olśniewająco. Stroik wykonany jest z tiulowych i satynowych wstążek, białych i różowych kwiatuszków oraz zielonych elementów. To świetna propozycja na dekorację świecy dla dziewczynki. 

  35,98 zł
 • STROIK/OKAPNIK na świecę Koronka i kwiaty (128) STROIK/OKAPNIK na świecę Koronka i kwiaty (128)
  33,98 zł
  STROIK/OKAPNIK na świecę Koronka i kwiaty (128)

  Wspaniała dekoracja na świecę na Chrzest Święty i Komunię dziecka. Stroik wykonany z prześlicznych wstążek, białych kwiatuszków oraz perłowych i zielonych elementów cudownie udekoruje świecę dziecka. Posiada również funkcję okapnika, dzięki czemu to zarazem dekoracyjny, jak i praktyczny dodatek. Prezentuje się naprawdę zjawiskowo i oryginalnie. 

  33,98 zł
 • STROIK/OKAPNIK na świecę Pastelowy (112) STROIK/OKAPNIK na świecę Pastelowy (112)
  35,98 zł
  STROIK/OKAPNIK na świecę Pastelowy (112)

  Jak efektownie i oryginalnie udekorować świecę na Chrzest lub I Komunię Świętą? Fantastycznym rozwiązaniem jest stroik, który pełni również funkcję okapnika, dzięki czemu to zarówno dekoracyjny, jak i praktyczny dodatek do świecy. Wykonany z wstążeczek, kwiatków i pastelowych dodatków prezentuje się zachwycająco. Stroik to dodatek, którego nie może...

  35,98 zł
 • STROIK na świecę Kokarda Klasyczna STROIK na świecę Kokarda Klasyczna
  8,98 zł
  STROIK na świecę Kokarda Klasyczna

  Delikatna i skromna dekoracja świecy na Chrzest lub Komunię w postaci stroika w kształcie klasycznej kokardki. Wykonany z białej satyny prezentuje się wyjątkowo elegancko.

  8,98 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  39,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych oraz z 14 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany...

  39,00 zł

Świece do Komunii - tradycyjna gromnica na Pierwszą Komunię Świętą

Świece do Komunii to ważna tradycja chrześcijańska. Stanowią symbol wiary, nowego życia, natomiast ogień jest znakiem życia i odrodzenia - najważniejszy element wiary chrześcijańskiej. Każde dziecko powinno otrzymać gromnicę, aby zgodnie z założeniem przystąpić do pierwszego w życiu przyjęcia Komunii Świętej z tym niezbędnym atrybutem w  dłoni. W naszym sklepie internetowym znajduje się wiele propozycji dekoracji na Pierwszą Komunię Świętą, w tym eleganckie świece i stroiki komunijne. Polecamy nasze obłędne świece ręcznie robione kolorystycznie uniwersalne (złoto lub srebro), odpowiednie dla chłopca i dziewczynki. Srebrna Hostia z imieniem oraz IHS Exclusive w złocie z imieniem to dwa warianty świec na Komunię, które robią ogromne wrażenie swoim wyglądem. Są to ręcznie dekorowane świecie, które prezentują się wyśmienicie. Świeca komunijna będzie doskonałą pamiątką lub prezentem na Komunię, np. od Rodziców Chrzestnych.

świeca komunijna ze złotą Hostią

Świeca komunijna ze złotą Hostią

Ozdoba na świecę komunijną dla chłopca i dziewczynki

Stroik na świecę to dowolna dekoracja, która wpasuje się w styl i charakter wydarzenia. Ozdoba nie musi być nudna i szablonowa. W ofercie posiadamy różnorodne propozycje stroików i okapników na świece. Są to urocze akcenty dekoracyjne przeznaczone dla chłopca i dla dziewczynki. Aby dodatkowo podkreślić płeć dziecka, można wybrać dekorację świecy komunijnej chłopca w kolorze niebieskim lub z akcentami kolorystycznymi, natomiast dla dziewczynki przeznaczone są profitki z detalami w kolorze różowym i kwiatowym. Stroiki na świece w postaci kokardek, wstążek, kwiatów oraz elementów sakralnych, np. IHS w złocie to dekoracje świecy komunijnej, które podbiją serca nawet najbardziej wymagających klientów. 

stroik na świecę komunijną

Stroik na świecę komunijną

Jak ozdobić świecę komunijną?

Świecę komunijną można przybrać w dowolny sposób. Można wykonać samodzielnie profitkę na Komunię lub zamówić gotową dekorację razem z gromnicą. Najprostszą dekoracją jest wstążka, która pasuje do każdej świecy. W ofercie posiadamy wiele propozycji okapników oraz stroików na świecę, które podkreślą uroczysty charakter wydarzenie przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. Jak ozdobić świecę komunijną samodzielnie? Metoda DIY (do it yourself) to bardzo modny sposób przygotowania dekoracji. Wystarczy wykorzystać wstążki, cekiny, sztuczne lub żywe kwiaty lub koronkę. Należy zgromadzić także niezbędne narzędzia tj. klej, nożyczki, sznurek, papier. Wykorzystanie prywatnej inwencji twórczej sprawi, że dekoracje świecy komunijnej będą niezwykle oryginalne i osobiste.