Tabliczki na stół na Chrzest

Tabliczki na stół na Chrzest

Tabliczka na stół z imieniem dziecka to wspaniała dekoracja stołu na Chrzest Święty. Takie dekoracje na Chrzest można wykonać samemu metodą DIY lub zakupić w sklepie internetowym. Tabliczka z imieniem dziecka i datą uroczystości w wyjątkowy sposób podkreśli charakter uroczystości. Do dekoracji stołu na Chrzest świetnie nadadzą się również serwetki, kieszonki na sztućce, winietki, świece oraz świeczniki. Przy organizacji takiego przyjęcia dla dziecka należy pamiętać również o dekoracjach sali na Chrzest: balonach, girlandach i plakatach.

Tabliczki na stół na Chrzest

 • KUBECZKI papierowe Biedronka 6szt KUBECZKI papierowe Biedronka 6szt
  29,98 zł
  CHRZCIELNICA z gołąbkiem dekoracja stołu...

  Przepiękna dekoracja stołu na Chrzest w postaci stojącej chrzcielnicy z motywem gołąbka. Wspaniale prezentuje się na stole i podkreśla wyjątkowy charakter uroczystości. Dekoracja zdobiona jest laserowo wycinanym napisem Chrzest Święty.

  29,98 zł
 • MENU na Chrzest otwierane Złote Stópki MENU na Chrzest otwierane Złote Stópki
  8,98 zł
  MENU na Chrzest otwierane Złote Stópki
  1 Recenzje

  Fantastyczny dodatek na Chrzest Święty, który elegancko prezentuje się na stole. Wyjątkowe menu na Chrzest z motywem złotych stópek pozwoli gościom zapoznać się z serwowanymi przez Was potrawami i smakołykami na przyjęciu.

  8,98 zł
 • MENU na Chrzest otwierane Eukaliptus MENU na Chrzest otwierane Eukaliptus
  8,98 zł
  MENU na Chrzest otwierane Eukaliptus

  Eleganckie menu na Chrzest zdobione grafiką eukaliptusa to wspaniały dodatek na stół. Menu pozwoli gościom zapoznać się z serwowanymi potrawami na przyjęciu. Świetnie prezentuje się na stole z innymi dodatkami z kolekcji Eukaliptus.

  8,98 zł
 • DRZEWKO Życzeń księga gości na Chrzest Złoty Wózeczek W RAMIE Z Imieniem DRZEWKO Życzeń księga gości na Chrzest Złoty Wózeczek W RAMIE Z Imieniem
  39,98 zł
  DRZEWKO Życzeń księga gości na Chrzest...

  Oryginalna i kreatywna księga gości na Chrzest w formie drzewka życzeń w ramce. W zestawie znajduje się biała ramka oraz karteczka z grafiką wózeczka, serduszek i imieniem dziecka. Na serduszkach goście mogą zostawiać swoje wpisy oraz życzenia dla dziecka. Całość prezentuje się przepięknie. 

  39,98 zł
 • TABLICZKA na stolik Srebrno-Złoty Chrzest (+złota metalowa ramka) TABLICZKA na stolik Srebrno-Złoty Chrzest (+złota metalowa ramka)
  19,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka...
  1 Recenzje

  Elegancki dodatek na stół na przyjęcie Chrztu Świętego dziecka, który wspaniale podkreśli charakter uroczystości. Personalizowana tabliczka na stół w złotej ramce świetnie prezentuje się na stole i komponuje z innymi elementami dekoracyjnymi w złotym kolorze. Tabliczka ozdobiona jest imieniem dziecka oraz elegancką grafiką szarozielonych listków.

  19,98 zł
 • TABLICZKA na stolik Chrzest Złoty Wózeczek (+złota metalowa ramka) TABLICZKA na stolik Chrzest Złoty Wózeczek (+złota metalowa ramka)
  19,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Złoty...

  Fantastyczna dekoracja stołu, która podkreśli wyjątkowy charakter uroczystości. Personalizowana tabliczka z napisem "Chrzest Święty", imieniem dziecka i śliczną grafiką złotego wózeczka wspaniale prezentuje się na stole podczas przyjęcia. Idealnie komponuje się z dekoracjami w biało-złotej kolorystyce.

  19,98 zł
 • TABLICZKA na stolik Chrzest w Srebrze (+ramka) TABLICZKA na stolik Chrzest w Srebrze (+ramka)
  11,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka...

  Elegancka dekoracja stołu na Chrzest Święty w postaci personalizowanej tabliczki. Zdobiona motywem srebrnej koronki, imieniem dziecka oraz napisem "Chrzest Święty" wspaniale podkreśli charakter uroczystości. Pięknie prezentuje się na stole z dodatkami w biało-srebrnej kolorystyce.

  11,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Gałązka Eukaliptusa (+złota metalowa ramka) DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Gałązka Eukaliptusa (+złota metalowa ramka)
  19,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka...

  Elegancka dekoracja stołu na Chrzest Święty dziecka, która podkreśli wyjątkowy charakter uroczystości. Tabliczka na stół w złotej ramce z motywem eukaliptusa wpisuje się w najmodniejsze trendy dekoracyjne w tym sezonie. Tabliczka wspaniale prezentuje się na stole i na zdjęciach z przyjęcia.

  19,98 zł
 • TABLICZKA na stolik na Chrzest Delikatne Kwiaty (+złota metalowa ramka) TABLICZKA na stolik na Chrzest Delikatne Kwiaty (+złota metalowa ramka)
  19,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka...
  1 Recenzje

  Piękna tabliczka na stół specjalnie przygotowana na Chrzest Święty dziecka. Personalizowana karteczka z imieniem dziecka, datą Chrztu oraz cudowną grafiką białych kwiatów i zielonych gałązek umieszczona w złotej ramce prezentuje się na stole wyjątkowo elegancko.

  19,98 zł
 • TABLICZKA na stolik na Chrzest dziewczynki Różowe Serce (+ramka) TABLICZKA na stolik na Chrzest dziewczynki Różowe Serce (+ramka)
  11,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka...

  Tabliczka na stolik zdobiona imieniem dziecka i piękną grafiką to wspaniały dodatek na Chrzest Święty dziewczynki. Na personalizowanej karteczce znajduje się motyw kwiatowego serca w różowej kolorystyce, imię dziecka, napis "Chrzest Święty" oraz data przyjęcia. Tabliczka w elegancki sposób podkreśli charakter uroczystości.

  11,98 zł
 • TABLICZKA na stolik na Chrzest Subtelny Róż (+ramka) TABLICZKA na stolik na Chrzest Subtelny Róż (+ramka)
  11,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka...
  1 Recenzje

  Śliczna tabliczka na stół ozdobiona motywem delikatnych kwiatów w różowym odcieniu oraz imieniem dziecka. Świetna propozycja,  na Chrzest Święty dziewczynki, która w piękny sposób udekoruje stół oraz podkreśli charakter uroczystości.

  11,98 zł
 • TABLICZKA na stolik na Chrzest Romantyczna Piwonia (+ramka) TABLICZKA na stolik na Chrzest Romantyczna Piwonia (+ramka)
  11,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka...

  Jak w wyjątkowy sposób udekorować stół i podkreślić charakter uroczystości Chrztu Świętego? Wspaniałym pomysłem jest personalizowana tabliczka w ramce z imieniem dziecka, datą przyjęcia oraz grafiką delikatnej piwonii. Idealna propozycja na Chrzest Święty dziewczynki, dzięki subtelnym odcieniom różu.

  11,98 zł
 • TABLICZKA na stolik Chrzest Zapach Piwonii (+biała ramka) TABLICZKA na stolik Chrzest Zapach Piwonii (+biała ramka)
  11,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka...
  1 Recenzje

  Piękna i elegancka dekoracja stołu na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego dziecka? Świetną propozycją jest tabliczka ze śliczną personalizowaną karteczką z kolekcji Zapach Piwonii. Tabliczka z taką grafiką wyjątkowo komponuje się z innymi dekoracjami w delikatnych odcieniach różu. Nadrukowany napis Chrzest Święty, imię dziecka oraz data rewelacyjnie...

  11,98 zł
 • TABLICZKA na stolik Chrzest Chłopiec w Kwiatach (+złota metalowa ramka) TABLICZKA na stolik Chrzest Chłopiec w Kwiatach (+złota metalowa ramka)
  19,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka...

  Prześliczna tabliczka w złotej, metalowej ramce z napisem “Chrzest Święty” i grafiką małego chłopca będzie piękną dekoracja na stół Waszego przyjęcia. Personalizacja imieniem i datą wydarzenia pozwala na zachowanie oryginalności i zwrócenie uwagi na głównego bohatera tego dnia. Całość świetnie nada charakter wydarzeniu i dopełni resztę dekoracji z...

  19,98 zł
 • TABLICZKA na stolik Różowy Aniołek NEW (+złota metalowa ramka) TABLICZKA na stolik Różowy Aniołek NEW (+złota metalowa ramka)
  19,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka...

  Gustowna tabliczka na stół z imieniem dziecka, datą przyjęcia oraz fantastyczną grafiką będzie idealną dekoracją stołu podczas Chrztu dziecka. Tabliczka fantastycznie uzupełni dekorację stołu na Chrzcie dziewczynki i będzie pięknie wyglądać w aranżacji innych dekoracji z tej kolekcji. Taka tabliczka z pewnością zachwyci każdego.

  19,98 zł
 • TABLICZKA na stolik Niebieski Aniołek (+złota metalowa ramka) TABLICZKA na stolik Niebieski Aniołek (+złota metalowa ramka)
  19,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka...
  1 Recenzje

  Zastanawiacie się jak udekorować stół na uroczystość Chrztu Waszej pociechy? Jedną z ciekawych dekoracji jest złota metaliczna ramka, gdzie w środku znajduję się kartka z napisem " Chrzest Święty", imię dziecka i data przyjęcia. Dzięki takiemu gadżetowi uroczystość Chrztu Waszego malucha będą oryginalne.

  19,98 zł
 • TABLICZKA na stolik Różowy Wózek (+ramka) TABLICZKA na stolik Różowy Wózek (+ramka)
  11,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka...

  Różowa tabliczka dekoracyjna  to wspaniała dekoracja stołu na Chrzest Święty. Uświetni to wyjątkowe wydarzenia w życiu Waszej pociechy. Jasnoróżowa stylistyka idealnie nadaje się na przyjęcie dla Waszej księżniczki. Całość będzie wyglądać wyjątkowo elegancko i jednocześnie uroczo.

  11,98 zł
 • TABLICZKA na stolik Błękitny Wózek (+ramka) TABLICZKA na stolik Błękitny Wózek (+ramka)
  11,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka...

  Personalizowana dekoracyjna tabliczka jest świetną ozdobą stołu, oraz stanowi cudowną pamiątkę! Idealny dodatek który podkreśli wyjątkowość tego wydarzenia. Wasz mały książę będzie czuł się wyjątkowo. Całość będzie wyglądać wyjątkowo elegancko i jednocześnie uroczo.

  11,98 zł
 • TABLICZKA na stolik na Chrzest Lily of the Valley (+ramka) TABLICZKA na stolik na Chrzest Lily of the Valley (+ramka)
  11,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Lily...
  1 Recenzje

  Personalizowana tabliczka z motywem gałązki konwalii i imieniem dziecka wspaniale udekoruje stół na uroczystość Chrztu Świętego. Jest to idealny dodatek, który dopełni aranżację całego pomieszczenia.

  11,98 zł
 • TABLICZKA na stolik z personalizacją TABLICZKA na stolik z personalizacją
  3,49 zł
  DEKORACJA stołu Tabliczka z personalizacją

  Fantastyczny dodatek, który ozdobi stół na różne przyjęcia! Papierowe tabliczki z personalizacją, które można umieścić w plastikowych czy drewnianych ramkach świetnie podkreślą charakter przyjęcia.

  3,49 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  35,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  35,00 zł

Dekoracje stołu na Chrzest - eleganckie propozycje

Stół podczas uroczystości Chrztu Świętego to najważniejszy element, ponieważ to przy nim zasiadają wszyscy goście. Jak udekorować stół w elegancki i modny sposób, tak aby podobał się gościom i pasował do charaketru uroczystości? Przede wszystkim powinno postawić się na delikatne dekoracje na Chrzest w spójnym stylu. Na stole powinny znaleźć się przede wszystkim serwetki na Chrzest, kieszonki na sztućce, świece, świeczniki oraz wazony z kwiatowymi kompozycjami. Wspaniałą propozycją dekoracji stołu na Chrzest są tabliczki w ramkach z personalizowanymi karteczkami. Ułożone na środku stołu fantastycznie podkreślą charakter uroczystości.

Tabliczki na stolik na Chrzest - z imieniem dziecka

Jeśli chcemy w elegancki sposób udekorować stół na Chrzest i podkreślić ważny charakter uroczystości to wspaniałym pomysłem są tabliczki na stół. Dostępne są w wielu wariantach graficznych i kolorystycznych. Najmodniejszą propozycją w tym sezonie są dekoracje na Chrzest botaniczne, dlatego tabliczka na stolik z motywem eukaliptusa wspaniale będzie się prezentować na stole i na zdjęciach z przyjęcia. Inną propozycją jest personalizowana tabliczka na Chrzest z grafiką delikatnych białych kwiatów i zielonych gałązek. Najczęściej wybierana jest tabliczka z motywem złotych stópek, która rewelacyjnie prezentuje się z innymi dekoracjami stołu w złotym kolorze. Taki dodatek zdobiony jest imieniem dziecka, datą przyjęcia oraz napisem Chrzest Święty. 

Dekoracja stołu na Chrzest tabliczka z imieniem

Dekoracja stołu na Chrzest z imieniem w ramce

Dekoracje stołu na Chrzest dziewczynki

Dekoracje na Chrzest dziewczynki najczęściej wybierane są w biało-różowej kolorystyce. Jeśli na stole pojawią się serwetki na Chrzest w różowym kolorze ze złotym napisem to wyjątkowym pomysłem jest dobranie do nich tabliczki na stolik. Idealną propozycją jest tabliczka na Chrzest z motywem różowego wózeczka w kwiatowej aranżacji. Taka dekoracja umieszczona jest w białej drewnianej ramce - którą można zarówno postawić, jak i powiesić. Wewnątrz znajduje się personalizowana karteczka z imieniem dziecka, datą Chrztu i napisem Chrzest Święty. Taka kolorystyka idealnie podkreśli płeć dziecka, które przystąpiło do Sakramentu Chrztu Świętego. 

Dekoracja stołu na Chrzest dziewczynki

Tabliczka z imieniem na Chrzest dziewczynki

Dekoracje stołu na Chrzest chłopca

Jak udekorować stół na Chrzest chłopca? Najlepszą propozycją są dekoracje na Chrzest w biało-niebieskiej kolorystyce. Aby podkreślić delikatny charakter uroczystości i płeć dziecka warto jest zaopatrzeć się w personalizowaną tabliczkę na stolik. Zdobiona białą drewnianą lub złotą metalową ramką idealnie prezentuje się na stole oraz na zdjęciach z uroczystości. Na Chrzest chłopca idealnie komponować się będzie z innymi dekoracjami w błękitnej kolorystyce tabliczka z motywem śpiącego chłopca w kwiatowej aranżacji lub tabliczka z motywem niebieskiego aniołka. 

Menu na Chrzest - praktyczny dodatek

Jeśli organizujemy Chrzest w restauracji warto jest poinformować naszych gości o podawanych potrawach podczas przyjęcia. Można przekazać takie informacje za pomocą otwieranego menu na Chrzest, które należy ustawić na stole. Jeśli na uroczystości znajduje się około 20 osób to najlepiej jest zaopatrzeć się w pięć egzemplarzy takiego menu. W naszym sklepie dostępne są menu na Chrzest z najmodniejszymi motywami graficznymi. Idealną propozycją jest menu z motywem złotych stópek lub z motywem eukaliptusa. Wewnątrz umieszczamy tekst przesłany przez klienta z dokładną informacją o podawanych potrawach w restauracji. 

Menu na Chrzest złote stópki

Menu na Chrzest z personalizacją i motywem złotych stópek