Tabliczki na stół na Chrzest

Tabliczki na stół na Chrzest

Tabliczka na stół z imieniem dziecka to wspaniała dekoracja stołu na Chrzest Święty. Takie dekoracje na Chrzest można wykonać samemu metodą DIY lub zakupić w sklepie internetowym. Tabliczka z imieniem dziecka i datą uroczystości w wyjątkowy sposób podkreśli charakter uroczystości. Do dekoracji stołu na Chrzest świetnie nadadzą się również serwetki, kieszonki na sztućce, winietki, świece oraz świeczniki. Przy organizacji takiego przyjęcia dla dziecka należy pamiętać również o dekoracjach sali na Chrzest: balonach, girlandach i plakatach.

Tabliczki na stół na Chrzest

Dekoracje stołu na Chrzest - eleganckie tabliczki z imieniem dziecka

Stół podczas uroczystości Chrztu Świętego to najważniejszy element, ponieważ to przy nim zasiadają wszyscy goście. Jak udekorować stół w elegancki i modny sposób, tak aby podobał się gościom i pasował do charakteru uroczystości? Przede wszystkim powinno postawić się na delikatne dekoracje na Chrzest w spójnym stylu. Na stole powinny znaleźć się przede wszystkim serwetki na Chrzest, kieszonki na sztućce, świece, świeczniki oraz wazony z kwiatowymi kompozycjami. Wspaniałą propozycją dekoracji stołu na Chrzest są tabliczki w ramkach z personalizowanymi karteczkami. Ułożone na środku stołu fantastycznie podkreślą charakter uroczystości.

Tabliczki na stolik na Chrzest - z imieniem dziecka

Jeśli chcemy w elegancki sposób udekorować stół na Chrzest i podkreślić ważny charakter uroczystości to wspaniałym pomysłem są tabliczki na stół. Dostępne są w wielu wariantach graficznych i kolorystycznych. Najmodniejszą propozycją w tym sezonie są dekoracje na Chrzest botaniczne, dlatego tabliczka na stolik z motywem eukaliptusa wspaniale będzie się prezentować na stole i na zdjęciach z przyjęcia. Inną propozycją jest personalizowana tabliczka na Chrzest z grafiką delikatnych białych kwiatów i zielonych gałązek. Najczęściej wybierana jest tabliczka z motywem złotych stópek, która rewelacyjnie prezentuje się z innymi dekoracjami stołu w złotym kolorze. Taki dodatek zdobiony jest imieniem dziecka, datą przyjęcia oraz napisem Chrzest Święty. 

Dekoracja stołu na Chrzest tabliczka z imieniem

Dekoracja stołu na Chrzest z imieniem w ramce

Dekoracje stołu na Chrzest dziewczynki

Dekoracje na Chrzest dziewczynki najczęściej wybierane są w biało-różowej kolorystyce. Jeśli na stole pojawią się serwetki na Chrzest w różowym kolorze ze złotym napisem to wyjątkowym pomysłem jest dobranie do nich tabliczki na stolik. Idealną propozycją jest tabliczka na Chrzest z motywem różowego wózeczka w kwiatowej aranżacji. Taka dekoracja umieszczona jest w białej drewnianej ramce - którą można zarówno postawić, jak i powiesić. Wewnątrz znajduje się personalizowana karteczka z imieniem dziecka, datą Chrztu i napisem Chrzest Święty. Taka kolorystyka idealnie podkreśli płeć dziecka, które przystąpiło do Sakramentu Chrztu Świętego. 

Dekoracja stołu na Chrzest dziewczynki

Tabliczka z imieniem na Chrzest dziewczynki

Dekoracje stołu na Chrzest chłopca

Jak udekorować stół na Chrzest chłopca? Najlepszą propozycją są dekoracje na Chrzest w biało-niebieskiej kolorystyce. Aby podkreślić delikatny charakter uroczystości i płeć dziecka warto jest zaopatrzeć się w personalizowaną tabliczkę na stolik. Zdobiona białą drewnianą lub złotą metalową ramką idealnie prezentuje się na stole oraz na zdjęciach z uroczystości. Na Chrzest chłopca idealnie komponować się będzie z innymi dekoracjami w błękitnej kolorystyce tabliczka z motywem śpiącego chłopca w kwiatowej aranżacji lub tabliczka z motywem niebieskiego aniołka. 

Menu na Chrzest - praktyczny dodatek

Jeśli organizujemy Chrzest w restauracji warto jest poinformować naszych gości o podawanych potrawach podczas przyjęcia. Można przekazać takie informacje za pomocą otwieranego menu na Chrzest, które należy ustawić na stole. Jeśli na uroczystości znajduje się około 20 osób to najlepiej jest zaopatrzeć się w pięć egzemplarzy takiego menu. W naszym sklepie dostępne są menu na Chrzest z najmodniejszymi motywami graficznymi. Idealną propozycją jest menu z motywem złotych stópek lub z motywem eukaliptusa. Wewnątrz umieszczamy tekst przesłany przez klienta z dokładną informacją o podawanych potrawach w restauracji. 

Menu na Chrzest złote stópki

Menu na Chrzest z personalizacją i motywem złotych stópek