Tabliczki na stół na Chrzest

Tabliczki na stół na Chrzest

Tabliczka na stół z imieniem dziecka to wspaniała dekoracja stołu na Chrzest Święty. Takie dekoracje na Chrzest można wykonać samemu metodą DIY lub zakupić w sklepie internetowym. Tabliczka z imieniem dziecka i datą uroczystości w wyjątkowy sposób podkreśli charakter uroczystości. Do dekoracji stołu na Chrzest świetnie nadadzą się również serwetki, kieszonki na sztućce, winietki, świece oraz świeczniki. Przy organizacji takiego przyjęcia dla dziecka należy pamiętać również o dekoracjach sali na Chrzest: balonach, girlandach i plakatach.

Tabliczki na stół na Chrzest

 • DEKORACJA Stołu na Chrzest Z IMIENIEM tabliczka Białe Róże z misiem (+ramka) DEKORACJA Stołu na Chrzest Z IMIENIEM tabliczka Białe Róże z misiem (+ramka)
  32,98 zł
  DEKORACJA Stołu na Chrzest Z IMIENIEM tabliczka Białe Róże z misiem (+ramka)

  Wspaniała dekoracja na Chrzest Święty! Podkreśl aranżację stołu za pomocą ramki z grafiką misia pośród białych róż. Produkt zawiera personalizację w postaci imienia dziecka i daty uroczystości. Postaw ramkę blisko kwietnych dodatków, dekoracje stworzą spójną całość. 

  32,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Słonik z Eukaliptusem (+ramka) DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Słonik z Eukaliptusem (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Słonik z Eukaliptusem (+ramka)

  Niesamowita dekoracja na stół na Chrzest Święty! Tabliczka z personalizacją dekorowana grafiką słonika otoczonego eukaliptusem. Możesz ustawić ją na stole podczas przyjęcia a po przyjęciu wykorzystać jako ozdobę pokoju dziecięcego. 

  17,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Chrzest dziewczynki Tabliczka Miś i Baloniki (+ramka) DEKORACJA stołu na Chrzest dziewczynki Tabliczka Miś i Baloniki (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest dziewczynki Tabliczka Miś i Baloniki (+ramka)

  Tabliczka dekoracyjna wspaniale zaprezentuje się na uroczystym stole. Urocza grafika misia z balonikami w odcieniach różu zachwyci wszystkich gości. Dołączona do niej personalizacja sprawi, że najważniejszy uczestnik zostanie wyróżniony. Wykorzystaj ją podczas Chrztu Świętego swojej córeczki. 

  17,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Chrzest chłopca Tabliczka Miś i Baloniki (+ramka) DEKORACJA stołu na Chrzest chłopca Tabliczka Miś i Baloniki (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest chłopca Tabliczka Miś i Baloniki (+ramka)

  Dekoracja stołu w postaci ramki z kartką wspaniale sprawdzi się na Chrzcie Świętym chłopca. Grafika zdobiąca produkt przedstawia misia z balonikami pośród błękitu. Dopełnienie stanowi personalizacja, która wyróżnia najważniejszego uczestnika. Produkt świetnie skomponuje się z resztą kolekcji Miś i Baloniki.

  17,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Boho Kołyska (+ramka) DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Boho Kołyska (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Boho Kołyska (+ramka)

  Dekoracja na stół na Chrzest Święty w formie tabliczki z personalizacją. Karteczka dekorowana jest grafiką kołyski w stylu boho, imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Tabliczkę możesz ustawić na uroczystym stole a po skończonym przyjęciu wykorzystać ją w do dekoracji domu.

  17,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Boho Buciki (+ramka) DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Boho Buciki (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Boho Buciki (+ramka)

  Tabliczka dekoracyjna z piękną grafiką boho bucików oraz imieniem dziecka i datą Chrztu to wspaniały pomysł na dekoracje stołu. Nadruk na kartce wykonany z dbałością o szczegóły umieszczony w ozdobnej ramce sprawi, że dekorowany stół będzie wyglądał bardzo elegancko. Ramka po skończonym przyjęciu może zostać wykorzystana do dekoracji domu.

  17,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Różowe Kwiaty (+ramka) DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Różowe Kwiaty (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA Stołu na Chrzest Z IMIENIEM tabliczka Różowe Kwiaty (+ramka)

  Dekoracja stołu na Chrzest Święty dziewczynki z dekoracyjną grafiką różowych kwiatów. Dekoracja wspaniale komponuje się z innymi ozdobami. Personalizowana karteczka w eleganckiej białej ramce będzie znakomicie prezentować się na odświętnie zastawionym stol.

  17,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Chrzest i Roczek chłopca Tabliczka Miś i Baloniki (+złota metalowa ramka) DEKORACJA stołu na Chrzest i Roczek chłopca Tabliczka Miś i Baloniki (+złota metalowa ramka)
  32,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest i Roczek chłopca razem Tabliczka Miś i Baloniki...

  Przepiękna dekoracja stołu na Roczek i Chrzest Święty w postaci tabliczki z imieniem i datą. Tabliczka zawarta została w złotej, metalowej ramce dekoracyjnej. Grafika zdobiąca produkt przedstawia misia z balonikami w odcieniach błękitu oraz beżu. To praktyczna i elegancka dekoracja! 

  32,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Chrzest i Roczek dziewczynki razem tabliczka Miś i Baloniki (+ramka) DEKORACJA stołu na Chrzest i Roczek dziewczynki razem tabliczka Miś i Baloniki (+ramka)
  32,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest i Roczek dziewczynki razem tabliczka Miś i...

  Dekoracja stołu w pięknej, metalowej ramce zawierająca wkładkę z modną grafiką misia z balonikami. Napis Roczek i Chrzest Święty wspaniale prezentuje się w towarzystwie personalizacji. Produkt wzbogaci aranżację stołu wprowadzając wszystkich w imprezowy nastrój. 

  32,98 zł
 • TABLICZKA na stolik Srebrno-Złoty Chrzest (+złota metalowa ramka) TABLICZKA na stolik Srebrno-Złoty Chrzest (+złota metalowa ramka)
  24,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Srebrno-Złoty Chrzest (+złota...
  1 Recenzje

  Elegancki dodatek na stół na przyjęcie Chrztu Świętego dziecka, który wspaniale podkreśli charakter uroczystości. Personalizowana tabliczka na stół w złotej ramce świetnie prezentuje się na stole i komponuje z innymi elementami dekoracyjnymi w złotym kolorze. Tabliczka ozdobiona jest imieniem dziecka oraz elegancką grafiką szarozielonych listków.

  24,98 zł
 • MENU na Chrzest otwierane Eukaliptus MENU na Chrzest otwierane Eukaliptus
  8,98 zł
  MENU na Chrzest otwierane Eukaliptus
  1 Recenzje

  Eleganckie menu na Chrzest zdobione grafiką eukaliptusa to wspaniały dodatek na stół. Menu pozwoli gościom zapoznać się z serwowanymi potrawami na przyjęciu. Świetnie prezentuje się na stole z innymi dodatkami z kolekcji Eukaliptus.

  8,98 zł
 • MENU na Chrzest otwierane Złote Stópki MENU na Chrzest otwierane Złote Stópki
  8,98 zł
  MENU na Chrzest otwierane Złote Stópki
  1 Recenzje

  Fantastyczny dodatek na Chrzest Święty, który elegancko prezentuje się na stole. Wyjątkowe menu na Chrzest z motywem złotych stópek pozwoli gościom zapoznać się z serwowanymi przez Was potrawami i smakołykami na przyjęciu.

  8,98 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Chrzest w złocie
  1 Recenzje

  Aranżacja na Chrzest w złocie - zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • TABLICZKA na stolik Chrzest Złote Stópki (+złota metalowa ramka) TABLICZKA na stolik Chrzest Złote Stópki (+złota metalowa ramka)
  32,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Złote Stópki (+złota metalowa ramka)

  Wyjątkowa tabliczka w złotej ramce i piękną personalizowaną karteczką z kolekcji Złote Stópki cudownie udekoruje stół na uroczystość Chrztu Świętego. Motyw maleńkich stópek dziecka w złotym kolorze nada delikatności oraz elegancji przyjęciu. Personalizowana tabliczka z imieniem dziecka oraz datą uroczystości ślicznie będzie prezentować się z innymi...

  32,98 zł
 • DEKORACJE w stylu minimalistycznym na Chrzest ZOBACZ

  Najmodniejsza kolekcja złote stópki : KUP TUTAJ

 • TABLICZKA na stolik Chrzest Eukaliptus (+złota metalowa ramka) TABLICZKA na stolik Chrzest Eukaliptus (+złota metalowa ramka)
  32,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Eukaliptus (+złota metalowa ramka)

  Elegancka tabliczka w złotej ramce oraz karteczką z grafiką w środku z kolekcji Eukaliptus to wyjątkowa dekoracja na stolik na uroczystość Chrztu Świętego. Karteczka w ramce zdobiona jest minimalistycznym, ale wyjątkowym motywem eukaliptusa oraz imieniem dziecka i datą przyjęcia.

  32,98 zł
 • TABLICZKA na stolik Chrzest w Srebrze (+ramka) TABLICZKA na stolik Chrzest w Srebrze (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Chrzest w Srebrze (+ramka)

  Elegancka dekoracja stołu na Chrzest Święty w postaci personalizowanej tabliczki. Zdobiona motywem srebrnej koronki, imieniem dziecka oraz napisem "Chrzest Święty" wspaniale podkreśli charakter uroczystości. Pięknie prezentuje się na stole z dodatkami w biało-srebrnej kolorystyce.

  17,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Gałązka Eukaliptusa (+złota metalowa ramka) DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Gałązka Eukaliptusa (+złota metalowa ramka)
  32,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Gałązka Eukaliptusa (+złota metalowa...

  Elegancka dekoracja stołu na Chrzest Święty dziecka, która podkreśli wyjątkowy charakter uroczystości. Tabliczka na stół w złotej ramce z motywem eukaliptusa wpisuje się w najmodniejsze trendy dekoracyjne w tym sezonie. Tabliczka wspaniale prezentuje się na stole i na zdjęciach z przyjęcia.

  32,98 zł
 • TABLICZKA na stolik na Chrzest Delikatne Kwiaty (+złota metalowa ramka) TABLICZKA na stolik na Chrzest Delikatne Kwiaty (+złota metalowa ramka)
  32,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Delikatne Kwiaty (+złota metalowa ramka)
  1 Recenzje

  Piękna tabliczka na stół specjalnie przygotowana na Chrzest Święty dziecka. Personalizowana karteczka z imieniem dziecka, datą Chrztu oraz cudowną grafiką białych kwiatów i zielonych gałązek umieszczona w złotej ramce prezentuje się na stole wyjątkowo elegancko.

  32,98 zł
 • DEKORACJE w stylu botanicznym na Chrzest ZOBACZ

  Najmodniejsza kolekcja z eukaliptusem: KUP TUTAJ

 • KUP aranżację ze zdjęcia na Chrzest botaniczny

  Aranżacja na Chrzest botaniczny - zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • TABLICZKA na stolik na Chrzest dziewczynki Różowe Serce (+ramka) TABLICZKA na stolik na Chrzest dziewczynki Różowe Serce (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Różowe Serce (+ramka)

  Tabliczka na stolik zdobiona imieniem dziecka i piękną grafiką to wspaniały dodatek na Chrzest Święty dziewczynki. Na personalizowanej karteczce znajduje się motyw kwiatowego serca w różowej kolorystyce, imię dziecka, napis "Chrzest Święty" oraz data przyjęcia. Tabliczka w elegancki sposób podkreśli charakter uroczystości.

  17,98 zł
 • TABLICZKA na stolik na Chrzest Subtelny Róż (+ramka) TABLICZKA na stolik na Chrzest Subtelny Róż (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Subtelny Róż (+ramka)
  1 Recenzje

  Śliczna tabliczka na stół ozdobiona motywem delikatnych kwiatów w różowym odcieniu oraz imieniem dziecka. Świetna propozycja,  na Chrzest Święty dziewczynki, która w piękny sposób udekoruje stół oraz podkreśli charakter uroczystości.

  17,98 zł
 • TABLICZKA na stolik na Chrzest Romantyczna Piwonia (+ramka) TABLICZKA na stolik na Chrzest Romantyczna Piwonia (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Romantyczna Piwonia (+ramka)

  Jak w wyjątkowy sposób udekorować stół i podkreślić charakter uroczystości Chrztu Świętego? Wspaniałym pomysłem jest personalizowana tabliczka w ramce z imieniem dziecka, datą przyjęcia oraz grafiką delikatnej piwonii. Idealna propozycja na Chrzest Święty dziewczynki, dzięki subtelnym odcieniom różu.

  17,98 zł
 • TABLICZKA na stolik Różowy Wózek (+ramka) TABLICZKA na stolik Różowy Wózek (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Kwiatowy Wózek RÓŻ (+ramka)

  Różowa tabliczka dekoracyjna  to wspaniała dekoracja stołu na Chrzest Święty. Uświetni to wyjątkowe wydarzenia w życiu Waszej pociechy. Jasnoróżowa stylistyka idealnie nadaje się na przyjęcie dla Waszej księżniczki. Całość będzie wyglądać wyjątkowo elegancko i jednocześnie uroczo.

  17,98 zł
 • TABLICZKA na stolik Błękitny Wózek (+ramka) TABLICZKA na stolik Błękitny Wózek (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Kwiatowy Wózek BŁĘKIT (+ramka)

  Personalizowana dekoracyjna tabliczka jest świetną ozdobą stołu, oraz stanowi cudowną pamiątkę! Idealny dodatek który podkreśli wyjątkowość tego wydarzenia. Wasz mały książę będzie czuł się wyjątkowo. Całość będzie wyglądać wyjątkowo elegancko i jednocześnie uroczo.

  17,98 zł
 • TABLICZKA na stolik na Chrzest Lily of the Valley (+ramka) TABLICZKA na stolik na Chrzest Lily of the Valley (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Lily of the Valley (+ramka)
  1 Recenzje

  Personalizowana tabliczka z motywem gałązki konwalii i imieniem dziecka wspaniale udekoruje stół na uroczystość Chrztu Świętego. Jest to idealny dodatek, który dopełni aranżację całego pomieszczenia.

  17,98 zł
 • TABLICZKA na stolik z personalizacją TABLICZKA na stolik z personalizacją
  3,49 zł
  DEKORACJA stołu Tabliczka z personalizacją

  Fantastyczny dodatek, który ozdobi stół na różne przyjęcia! Papierowe tabliczki z personalizacją, które można umieścić w plastikowych czy drewnianych ramkach świetnie podkreślą charakter przyjęcia.

  3,49 zł
 • TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE
  25,00 zł
  TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE

  Chcesz dokonać drobnej zmiany w projekcie produktu personalizowanego? Nie ma problemu! Na Twoje życzenie dokonamy drobnych zmian w dowolnym projekcie w kwocie 25zł.

  25,00 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  39,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych oraz z 14 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany...

  39,00 zł

Dekoracje stołu na Chrzest - eleganckie tabliczki z imieniem dziecka

Stół podczas uroczystości Chrztu Świętego to najważniejszy element, ponieważ to przy nim zasiadają wszyscy goście. Jak udekorować stół w elegancki i modny sposób, tak aby podobał się gościom i pasował do charakteru uroczystości? Przede wszystkim powinno postawić się na delikatne dekoracje na Chrzest w spójnym stylu. Na stole powinny znaleźć się przede wszystkim serwetki na Chrzest, kieszonki na sztućce, świece, świeczniki oraz wazony z kwiatowymi kompozycjami. Wspaniałą propozycją dekoracji stołu na Chrzest są tabliczki w ramkach z personalizowanymi karteczkami. Ułożone na środku stołu fantastycznie podkreślą charakter uroczystości.

Tabliczki na stolik na Chrzest - z imieniem dziecka

Jeśli chcemy w elegancki sposób udekorować stół na Chrzest i podkreślić ważny charakter uroczystości to wspaniałym pomysłem są tabliczki na stół. Dostępne są w wielu wariantach graficznych i kolorystycznych. Najmodniejszą propozycją w tym sezonie są dekoracje na Chrzest botaniczne, dlatego tabliczka na stolik z motywem eukaliptusa wspaniale będzie się prezentować na stole i na zdjęciach z przyjęcia. Inną propozycją jest personalizowana tabliczka na Chrzest z grafiką delikatnych białych kwiatów i zielonych gałązek. Najczęściej wybierana jest tabliczka z motywem złotych stópek, która rewelacyjnie prezentuje się z innymi dekoracjami stołu w złotym kolorze. Taki dodatek zdobiony jest imieniem dziecka, datą przyjęcia oraz napisem Chrzest Święty. 

Dekoracja stołu na Chrzest tabliczka z imieniem

Dekoracja stołu na Chrzest z imieniem w ramce

Dekoracje stołu na Chrzest dziewczynki

Dekoracje na Chrzest dziewczynki najczęściej wybierane są w biało-różowej kolorystyce. Jeśli na stole pojawią się serwetki na Chrzest w różowym kolorze ze złotym napisem to wyjątkowym pomysłem jest dobranie do nich tabliczki na stolik. Idealną propozycją jest tabliczka na Chrzest z motywem różowego wózeczka w kwiatowej aranżacji. Taka dekoracja umieszczona jest w białej drewnianej ramce - którą można zarówno postawić, jak i powiesić. Wewnątrz znajduje się personalizowana karteczka z imieniem dziecka, datą Chrztu i napisem Chrzest Święty. Taka kolorystyka idealnie podkreśli płeć dziecka, które przystąpiło do Sakramentu Chrztu Świętego. 

Dekoracja stołu na Chrzest dziewczynki

Tabliczka z imieniem na Chrzest dziewczynki

Dekoracje stołu na Chrzest chłopca

Jak udekorować stół na Chrzest chłopca? Najlepszą propozycją są dekoracje na Chrzest w biało-niebieskiej kolorystyce. Aby podkreślić delikatny charakter uroczystości i płeć dziecka warto jest zaopatrzeć się w personalizowaną tabliczkę na stolik. Zdobiona białą drewnianą lub złotą metalową ramką idealnie prezentuje się na stole oraz na zdjęciach z uroczystości. Na Chrzest chłopca idealnie komponować się będzie z innymi dekoracjami w błękitnej kolorystyce tabliczka z motywem śpiącego chłopca w kwiatowej aranżacji lub tabliczka z motywem niebieskiego aniołka. 

Menu na Chrzest - praktyczny dodatek

Jeśli organizujemy Chrzest w restauracji warto jest poinformować naszych gości o podawanych potrawach podczas przyjęcia. Można przekazać takie informacje za pomocą otwieranego menu na Chrzest, które należy ustawić na stole. Jeśli na uroczystości znajduje się około 20 osób to najlepiej jest zaopatrzeć się w pięć egzemplarzy takiego menu. W naszym sklepie dostępne są menu na Chrzest z najmodniejszymi motywami graficznymi. Idealną propozycją jest menu z motywem złotych stópek lub z motywem eukaliptusa. Wewnątrz umieszczamy tekst przesłany przez klienta z dokładną informacją o podawanych potrawach w restauracji. 

Menu na Chrzest złote stópki

Menu na Chrzest z personalizacją i motywem złotych stópek