Dekoracje stołu na roczek dziecka to podstawowy element pierwszego przyjęcia urodzinowego. Z pewnością niezbędne są papierowe serwetki na roczek oraz kubeczki, które mogą mieć napisy lub motywy pasujące do charakteru pierwszych urodzin. Jak zrobić dekoracje na roczek? Wystarczy wykorzystać praktyczne ozdoby jak papierowe talerzyki, sztućce, obrusy oraz słomki, które prezentują się w różnorodnych odsłonach kolorystycznych, na roczek chłopca najczęściej wybierane są odcienie błękitu i srebra, a dla dziewczynki róż i złoto. Popularne są również dekoracje na roczek DIY, ale my szczególnie polecamy personalizowane ozdoby takie jak np. tabliczka na stół z imieniem. Jeśli planujemy przy stole posadzić także solenizanta, ważną rolę odegrają dekoracje krzesełka na roczek. Wedle uznania nad stołem może znaleźć się girlanda, a do słodkości można także dobrać akcesoria przeznaczone dla wyrobów cukierniczych jak karteczki na piku czy foremki papilotki na muffinki.

Wybierz:

Dekoracje stołu na Roczek

Jak udekorować stół na Roczek dziecka? Najmodniejsze serwetki na Roczek, kubeczki i talerzyki

Jednym z najważniejszych elementów dekoracyjnych podczas pierwszych urodzin Waszego dziecka jest stół. To przy nim spędzacie najwięcej czasu, toczycie rozmowy i opowiadać historie. Warto więc udekorować ten element w piękny sposób, aby pasował do pozostałych dekoracji wnętrza. Aby stworzyć najlepsze dekoracje stołu na Roczek dziecka, należy zaopatrzyć się w kilka niezbędnych elementów jak papierowe talerzyki, serwetki, kubeczki oraz dodatkowych ozdób które świetnie dopełnia całość - kolorowe konfetti, tabliczka na stół, bieżnik, słomki. W ten sposób stworzycie najpiękniejsze dekoracje, które przecudownie będą prezentowały się na pamiątkowych dekoracjach i zachwycą Waszych najbliższych.  

Serwetki na Roczek dziecka

Serwetki na Roczek dziecka ze złotym napisem

Dekoracje stołu na Roczek: kubeczki i talerzyki z metalicznym nadrukiem

Urocza zastawa to istotny element dekoracyjny każdej imprezy. Należy jednak odpowiednio dopasować ją do charakteru uroczystości. Wiadomym jest, że na Chrzest Święty nie udekorujecie przyjęcia papierowymi talerzykami. Podczas imprezy z okazji pierwszych urodzinek maluszka te elementy się za to świetnie sprawdzą. Możliwość wyboru spośród wielu wariantów daje Wam duże pole do popisu.

Niezbędnym elementem są na pewno papierowe talerzyki i kubeczki. Możecie dobrać odpowiednie do pozostałych dekoracji z kolekcji, dzięki czemu stworzycie wspaniałą całość. Dorzucając do kompletu serwetki papierowe na Roczek, Wasza zastawa będzie cudownie się prezentować i zachwyci wszystkich gości. Talerzyki i serwetki możecie utrzymać w klasycznej, eleganckiej kolorystyce, postawić na coś żywszego lub zdecydować się na postacie z ulubionej bajki Waszego maluszka. Wszystko zależy od Waszych preferencji i motywu przewodniego przyjęcia. 

Kubeczki na Roczek dziewczynki

Kubeczki papierowe na Roczek dziewczynki zw złotym brzegiem

Dekoracje stołu na Roczek z imieniem dziecka: modne tabliczki

Bardzo ciekawym elementem dekoracyjnym jest ozdobna tabliczka na stół. Na białej karcie widnieje piękna grafika, podkreślająca charakter przyjęcia oraz personalizacja imieniem dziecka i data wydarzenia. Całość umieszczona jest w pięknej ramce, którą możecie ustawić na stole. świetnie sprawdzi się na przyjęciu organizowanym w restauracji, gdzie równolegle odbywa się kilka imprez. Dzięki niej goście, bez problemu znajdą odpowiednie miejsce.

Dekoracja stołu na Roczek chłopca

Dekoracja stołu na Roczek chłopca z imieniem

Jak stworzyć piękną dekorację stołu na Roczek? Wybierzcie dekoracyjne konfetti!

Jeżeli macie już wybrane podstawowe elementy ozdobne, warto zainteresować się pozostałymi ozdobami. Podstawą będzie zdecydowanie piękny obrus, bez którego nawet najcudowniejsze dekoracje nie będą się dobrze prezentować. Na obrusie możecie rozłożyć ozdobny bieżnik oraz rozsypać kolorowe konfetti. Całość będzie się cudownie prezentowała i stworzy podstawy pod pozostałe dekoracje stołu.

Zobacz wszystkie propozycje dekoracji stołu na Roczek w kategorii DEKORACJE STOŁU NA ROCZEK:

Serwetki na Roczek

Kubeczki na Roczek

Talerzyki na Roczek

Sztućce na Roczek

Słomki na Roczek

Tabliczki na stół na Roczek

Bieżniki i obrusy na Roczek

Konfetti na stół

Słodki stół