Chrzest dziewczynki Różowe Serce

Chrzest dziewczynki Różowe Serce

Dekoracje na Chrzest dziewczynki w różowej kolorystyce z motywem serca. W kolekcji znalazły się najważniejsze dodatki: zaproszenia na Chrzest, dekoracje stołu i sali, dekoracje tortu oraz podziękowania dla gości i Chrzestnych. Ozdoby na Chrzest dziecka można wykonać samodzielnie metodą DIY lub zakupić w naszym sklepie internetowym. Wspaniałą propozycją są personalizowane dekoracje na Chrzest z imieniem dziecka, które wyjątkowo podkreślą charakter uroczystości. Jak udekorować tort na Chrzest? Świetnym pomysłem jest opłatek lub topper z piękną grafiką. Na podziękowania dla gości na Chrzest najlepiej jest wybrać czekoladki, krówki lub lizaki.

Chrzest dziewczynki Różowe Serce

 • TABLICZKA na stolik na Chrzest dziewczynki Różowe Serce (+ramka) TABLICZKA na stolik na Chrzest dziewczynki Różowe Serce (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Różowe Serce (+ramka)

  Tabliczka na stolik zdobiona imieniem dziecka i piękną grafiką to wspaniały dodatek na Chrzest Święty dziewczynki. Na personalizowanej karteczce znajduje się motyw kwiatowego serca w różowej kolorystyce, imię dziecka, napis "Chrzest Święty" oraz data przyjęcia. Tabliczka w elegancki sposób podkreśli charakter uroczystości.

  17,98 zł
 • WINIETKA wizytówka z nadrukiem na Chrzest Różowe Serce WINIETKA wizytówka z nadrukiem na Chrzest Różowe Serce
  1,89 zł
  WINIETKA wizytówka z nadrukiem na Chrzest Różowe Serce

  Winietki z nazwiskami gości i piękną różową grafiką to wspaniały dodatek na stół na Chrzest Święty dziewczynki. Ułożone na stole przy nakryciach gości prezentują się wyjątkowo elegancko. Wizytówki pomogą odnaleźć najbliższym miejsce przy stole.

  1,89 zł
 • PUDEŁECZKA Serca na Chrzest i Komunię Różowe Serce (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt PUDEŁECZKA Serca na Chrzest i Komunię Różowe Serce (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Serca na Chrzest i Komunię Różowe Serce (+etykiety z...

  Pudełeczka w kształcie serca pozwolą w uroczy sposób podziękować gościom za przybycie na Chrzest Święty dziecka. Ozdobione naklejkami z imieniem dziecka oraz grafiką kwiatowego serca w różowej kolorystyce prezentują się przepięknie. Do pudełeczek można zapakować migdały, czekoladki czy cukierki. Idealna propozycja upominków dla gości na Chrzest dziewczynki.

  28,98 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM Różowe Serce CZEKOLADKA na Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM Różowe Serce
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM Różowe Serce 10szt

  Mleczna czekoladka z personalizacją to wspaniały pomysł na podziękowania dla gości na Chrzest Święty. Owinięta w sreberko oraz ozdobiona naklejkami z imieniem dziecka i piękną grafiką kwiatowego serca zachwyci najbliższych. W zestawie znajduje się czekoladka oraz dwie samoprzylepne etykiety, które należy samodzielnie przykleić.

  29,98 zł
 • IZAKI Smaki Dzieciństwa na Chrzest Różowe Serce (+etykiety z imieniem) 10szt IZAKI Smaki Dzieciństwa na Chrzest Różowe Serce (+etykiety z imieniem) 10szt
  29,98 zł
  LIZAKI Smaki Dzieciństwa na Chrzest i Komunię Różowe Serce (+etykiety z...

  Słodkie lizaki na podziękowania dla gości na Chrzest Święty. Owocowe lizaki zdobione naklejką z imieniem dziecka oraz piękną grafiką kwiatowego serca zachwycą najbliższych. Lizaki można ułożyć na stole przy nakryciach gości lub umieścić w ozdobnym pojemniku. Pięknie prezentują się przewiązane dekoracyjną wstążką.

  29,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie na Chrzest z imieniem Różowe Serce (br) MIÓD na podziękowanie na Chrzest z imieniem Różowe Serce (br)
  9,98 zł
  MIÓD na podziękowanie na Chrzest z imieniem Różowe Serce (br)

  Ręcznie dekorowany słoiczek miodu to wspaniała propozycja na podziękowania dla gości na Chrzest Święty. Pyszny polski miód zdobiony naklejką z imieniem dziecka, datą Chrztu i różową grafiką z motywem gołąbka zachwyci najbliższych. Słoiczek miodu można ułożyć na stole przy nakryciach gości.

  9,98 zł
 • SŁOICZEK na podziękowanie na Chrzest Z PERSONALIZACJĄ Różowe Serce 40ml SŁOICZEK na podziękowanie na Chrzest Z PERSONALIZACJĄ Różowe Serce 40ml
  3,98 zł
  SŁOICZEK na podziękowanie na Chrzest Z PERSONALIZACJĄ Różowe Serce 40ml

  Malutkie słoiczki ozdobione personalizowanymi naklejkami ze śliczną grafiką kwiatów piwonii i imieniem dziecka to wspaniały pomysł na upominki dla gości. Słoiczki rewelacyjnie prezentują się wypełnione słodkościami oraz innymi drobiazgami. Idealna propozycja upominków dla najbliższych, którzy przybyli na Chrzest Święty dziecka.

  3,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Chrzest dziewczynki Różowe Serce Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie na Chrzest dziewczynki Różowe Serce Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Chrzest dziewczynki Różowe Serce Z IMIENIEM 20szt

  Krówki zdobione imieniem dziecka i piękną grafiką to idealna propozycja upominków dla gości na Chrzest Święty. Pyszne krówki zawinięte są w błyszczący papier, który ozdobiony jest kwiatowym motywem w różowej kolorystyce. Można je ułożyć na stole przy nakryciach gości lub umieścić w ozdobnych pudełeczkach. Wspaniała propozycja na Chrzest dziewczynki.

  39,98 zł
 • BOMBONIERKA z krówkami dla Chrzestnych na Chrzest Różowe Serce Z IMIENIEM BOMBONIERKA z krówkami dla Chrzestnych na Chrzest Różowe Serce Z IMIENIEM
  49,98 zł
  BOMBONIERKA z krówkami dla Chrzestnych na Chrzest Różowe Serce

  Piękne podziękowanie dla Chrzestnych Waszego dziecka w postaci personalizowanej bombonierki. We wnętrzu pudełka znajduje się dziesięć krówek, które owinięte są w ozdobny papierek z imieniem dziecka i kwiatową grafiką. Wieczko bombonierki zdobione jest naklejką z dedykacją i motywem kwiatowego serca w różowej kolorystyce.

  49,98 zł
 • TOPPER na tort Chrzest dziewczynki Różowe Serce Z IMIENIEM TOPPER na tort Chrzest dziewczynki Różowe Serce Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort Chrzest dziewczynki Różowe Serce Z IMIENIEM
  2 Recenzje

  Dekoracja tortu na Chrzest Święty dziecka w wyjątkowym stylu. Topper wykonany z grubego papieru oraz zdobiony grafiką kwiatowego serca pięknie udekoruje tort na Chrzest dziewczynki. Na topperze znajduje się również imię dziecka oraz napis "Chrzest Święty", który wspaniale podkreśli charakter uroczystości. Topper to bardzo łatwy i szybka w użyciu dekoracja.

  24,98 zł
 • ŚCIANKA na Chrzest plakat dla dziewczynki Różowe Serce Z IMIENIEM 50x70cm ŚCIANKA na Chrzest plakat dla dziewczynki Różowe Serce Z IMIENIEM 50x70cm
  59,98 zł
  ŚCIANKA na Chrzest plakat dla dziewczynki Różowe Serce Z IMIENIEM 50x70cm

  Jak udekorować wnętrze pomieszczenia na uroczystość Chrztu Świętego dziewczynki? Świetną propozycją jest efektowny plakat z imieniem dziecka oraz napisem "Chrzest Święty". Dodatkowo na plakacie znajduje się piękny motyw gołąbka oraz kwiatowego serca w różowej kolorystyce. Wspaniale prezentuje się zawieszony nad stołem i na zdjęciach z uroczystości.

  59,98 zł
 • PUDEŁKO na pieniądze Chrzest +klamerki Z PODPISEM Różowe Serce PUDEŁKO na pieniądze Chrzest +klamerki Z PODPISEM Różowe Serce
  42,98 zł
  PUDEŁKO na pieniądze Chrzest +klamerki Z PODPISEM Różowe Serce

  Pudełko na pieniądze na Chrzest to wspaniały sposób, by wręczyć dziecku gotówkę lub wspólne pamiątkowe zdjęcie. Dzięki grafice w odcieniach różu pudełko wspaniale pasuje na Chrzest dziewczynki. To wspaniały sposób, by podarować maluszkowi trwałą pamiątkę z praktyczną gotówką wewnątrz.

  42,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM Różowe Serce z naklejką 111stron BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM Różowe Serce z naklejką 111stron
  64,98 zł
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM Różowe Serce 111stron

  Wspaniały prezent na Chrzest dziecka w postaci personalizowanej Biblii z piękną grafiką. Biblia dla dzieci posiada kolorowe obrazki, a jej okładka zdobiona jest grafiką kwiatowego serca i imieniem dziecka. Idealna Pamiątka Chrztu Świętego dla dziewczynki.

  64,98 zł
 • SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Różowe Serce RÓŻOWA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Różowe Serce RÓŻOWA
  44,98 zł
  SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Różowe Serce

  Szatka do Chrztu z imieniem dziecka i piękną grafiką kwiatowe serca. Wspaniała propozycja Pamiątki Chrztu Świętego dla dziewczynki, którą może wręczyć Matka Chrzestna. Szatka zdobiona imieniem dziecka, datą Chrztu oraz motywem kwiatowego serca w różowej kolorystyce.

  44,98 zł
 • SZATKA do Chrztu z gipiurą LUX z imieniem i datą Różowe Serce SZATKA do Chrztu z gipiurą LUX z imieniem i datą Różowe Serce
  54,98 zł
  SZATKA do Chrztu z gipiurą LUX z imieniem i datą Różowe Serce

  Szatka do Chrztu z ozdobną gipiurą to jeden z piękniejszych dodatków na Chrzest dziecka. Na szatce znajduje się nadruk różowego kwiatowego serca, a także imię dziecka i datą Chrztu. Szatka jest wykonana z dbałością o każdy szczegół, pięknie pasuje dla dziewczynki dzięki różowemu nadrukowi. Szatka do Chrztu będzie wyjątkową pamiątką z uroczystości.

  54,98 zł
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Różowe Serce RÓŻOWA CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Różowe Serce RÓŻOWA
  34,98 zł
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Różowe Serce
  1 Recenzje

  Piękna szatka do Chrztu dla dziewczynki z motywem różowego serca. Szatka została wykonana z atłasowego materiału, który delikatnie się błyszczy i zakończona jest białą koronką. Na chusteczce znajduje się nadruk z imieniem dziecka, datą Chrztu oraz tekstem modlitwy. Całość prezentuje się przepięknie!

  34,98 zł
 • CHUSTECZKA do Chrztu z gipiurą LUX z imieniem i datą Różowe Serce CHUSTECZKA do Chrztu z gipiurą LUX z imieniem i datą Różowe Serce
  44,98 zł
  CHUSTECZKA do Chrztu z gipiurą LUX z imieniem i datą Różowe Serce

  Chusteczka szatka do Chrztu dziewczynki dekorowana trwałym nadrukiem imienia i daty oraz motywem różowego serca. Szatka wykończona jest grubą koronką w luksusowym wydaniu, prezentuje się pięknie i ponadczasowo. Chusteczka posiada delikatnie połyskującą powierzchnię. Dzięki odcieniom różu pięknie pasuje na Chrzest dziewczynki.

  44,98 zł
 • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Różowe Serce PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Różowe Serce
  24,98 zł
  PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Różowe Serce

  Wspaniały dodatek do prezentu dla dziecka na Chrzest Święty. Tekturowe pudełko na szatkę do Chrztu zdobione piękna personalizacją. Wieczko zdobione naklejką z dedykacją i imieniem dziecka w różowej kolorystyce prezentuje się wyjątkowo pięknie. Idealna propozycja Pamiątki Chrztu Świętego dla dziewczynki od Rodziców Chrzestnych.

  24,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Różowe Serce ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Różowe Serce
  44,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Różowe Serce
  1 Recenzje

  Przepiękna świeca do Chrztu dla dziewczynki zdobiona motywem kwiatowego serca. Ręcznie dekorowana białą wstążką, naklejką z imieniem dziecka oraz datą przyjęcia prezentuje się wspaniale. Cudowna Pamiątka Chrztu Świętego dla dziecka, którą może wręczyć Ojciec Chrzestny.

  44,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu z profitką Z IMIENIEM Różowe Serce ŚWIECA do Chrztu z profitką Z IMIENIEM Różowe Serce
  34,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu z profitką Z IMIENIEM Różowe Serce

  Przepiękna świeca do Chrztu dziewczynki, wykonana z dbałością o najmniejszy szczegół. W komplecie znajduje się świeca oraz personalizowana profitka, zdobiona śliczną grafiką różowego serca. Całość prezentuje się wspaniale i podkreśla wyjątkowy charakter uroczystości.

  34,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Różowe Serce PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Różowe Serce
  44,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Różowe Serce
  1 Recenzje

  Przepiękne pudełko na świecę do Chrztu - przygotowane specjalnie na uroczystość dziewczynki. Wykonane z jasnego drewna i ozdobione personalizacją z motywem kwiatowego serca prezentuje się wspaniale! Wieczko pudełka ozdobione jest grawerem, który przedstawia napis "Pamiątka Chrztu Świętego".

  44,98 zł
 • DEKORACJE na Chrzest w Twoim stylu WYBIERZ KOLEKCJĘ

  Zobacz wszystkie kolekcje na Chrzest Święty w sklepie >TUTAJ<

 • SERWETKI flizelinowe Airlaid JASNORÓŻOWE 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Airlaid JASNORÓŻOWE 40x40cm 50szt
  45,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid JASNORÓŻOWE 40x40cm 50szt

  Eleganckie serwetki w jasnoróżowym odcieniu to wspaniała propozycja dekoracji stołu na Chrzest dziewczynki. Serwetki są miękkie w dotyku i wykonane z bardzo dobrej jakości flizeliny. Świetnie prezentują się na stole ułożone na płasko na talerzach gości lub w serwetnikach.

  45,98 zł
 • WORECZKI z organzy z falbanką 10szt JASNORÓŻOWE WORECZKI z organzy z falbanką 10szt JASNORÓŻOWE
  16,98 zł
  WORECZKI z organzy z falbanką 10szt JASNORÓŻOWE
  1 Recenzje

  Różowe woreczki z organzy idealnie sprawdzą się jako torebeczki, w które można włożyć drobne prezenty dla gości. Zaskoczcie swoich gości i wręczcie im te piękne woreczki. Z pewnością docenią ten gest. Dodatkowo, położone na stole prezentują się pięknie!

  16,98 zł
 • WORECZKI z organzy na upominek 10szt JASNORÓŻOWE WORECZKI z organzy na upominek 10szt JASNORÓŻOWE
  9,98 zł
  WORECZKI z organzy na upominek 10szt JASNORÓŻOWE

  Delikatne woreczki z organzy w kolorze jasnoróżowym to świetna propozycja na uroczy upominek dla gości z okazji uroczystości Chrztu Świętego dziewczynki. Dzięki tasiemce woreczki łatwo się zamykają. Do środka można zapakować niewielki prezencik dla gości w postaci cukierków czy innych słodkości.

  9,98 zł
 • BIEŻNIK na Chrzest Koronkowa Delikatność 15cm x 9m BIEŻNIK na Chrzest Koronkowa Delikatność 15cm x 9m
  63,98 zł
  BIEŻNIK na Chrzest i Komunię Koronkowa Delikatność 15cm x 9m

  Koronkowy bieżnik na stół wykonany z delikatnego materiału będzie subtelnie wyglądał na stole na Chrzcinach Twojego dziecka. Wspaniale prezentuje się ułożony na kontrastującym kolorystycznie, białym obrusie. Świetny efekt i piękna baza do przygotowania zachwycającej aranżacji np. świeżych kwiatów.

  63,98 zł
 • ŚWIECE proste 24cm 10szt JASNORÓŻOWE ŚWIECE proste 24cm 10szt JASNORÓŻOWE
  28,98 zł
  ŚWIECE proste 24cm 10szt JASNORÓŻOWE

  Wyjątkowe świece w jasnoróżowym kolorze wspaniale sprawdzą się jako dekoracja stołu na Waszej imprezce ! Nadadzą przyjęciu  eleganckiego charakteru. Jasnoróżowy kolor jest bardzo dziewczęcy. Wasza księżniczka będzie zachwycona!

  28,98 zł
 • KONFETTI papierowe kółka 15g JASNORÓŻOWE KONFETTI papierowe kółka 15g JASNORÓŻOWE
  4,98 zł
  KONFETTI papierowe kółka 15g JASNORÓŻOWE
  1 Recenzje

  Papierowe konfetti to fantastyczna dekoracja, którą można porozrzucać na imprezowym stole. Konfetti jest w kształcie kółek oraz w kolorze jasnego różu, dzięki czemu idealnie sprawdzi się na przyjęciu każdej dziewczynki.

  4,98 zł
 • ZESTAW balonów na Chrzest RÓŻOWY -20% ZESTAW balonów na Chrzest RÓŻOWY -20%
  39,98 zł
  ZESTAW balonów na Chrzest RÓŻOWY -20%

  Fantastyczny zestaw balonów przygotowany specjalnie na Chrzest Święty dziewczynki. W komplecie znajduje się również baner z napisem "Chrzest Święty", który wspaniale prezentuje się zawieszony nad stołem. Zestaw balonów na Chrzest w różowej kolorystyce to idealna propozycja dla Waszej córeczki!

  39,98 zł
 • BALONY transparentne Chrzest Roczek Różowe Serduszka 30cm 6szt BALONY transparentne Chrzest Roczek Różowe Serduszka 30cm 6szt
  11,98 zł
  BALONY transparentne Chrzest Roczek Różowe Serduszka 30cm 6szt
  1 Recenzje

  Piękne transparentne balony zdobione nadrukiem różowych serduszek wspaniale udekorują pomieszczenie na przyjęcie z okazji Chrztu lub Roczku dziewczynki. Świetnie prezentują się powieszone nad stołem i na zdjęciach z uroczystości.

  11,98 zł
 • BALONY metaliczne STRONG 23cm 10szt PUDROWY róż BALONY metaliczne STRONG 23cm 10szt PUDROWY róż
  9,98 zł
  BALONY metaliczne STRONG 23cm 10szt PUDROWY róż

  Świetne pastelowe balony w kolorze pudrowego różu, nadadzą ciepła nawet najbardziej zimnemu wnętrzu. Cudownie lekkie balony w sam raz na przyjęcie dla dzieciaków! Świetnie sprawdzą się zawieszone nad stołem. Po uroczystości mogą zdobić  pokoik dziecka.

  9,98 zł
 • BALONY transparentne + papierowe konfetti koła 30cm 10szt JASNORÓŻOWE BALONY transparentne + papierowe konfetti koła 30cm 10szt JASNORÓŻOWE
  14,98 zł
  BALONY transparentne + papierowe konfetti koła 30cm 10szt JASNORÓŻOWE
  2 Recenzje

  Transparentne balony z jasnoróżowym konfetti to wspaniała dekoracja wnętrza na każde przyjęcie! Słodkie konfetti cudownie wiruje w środku i wspaniale sprawdza się również jako gadżet do sesji zdjęciowej.

  14,98 zł
 • BALON foliowy Serce Its a girl 45cm JASNORÓŻOWY BALON foliowy Serce Its a girl 45cm JASNORÓŻOWY
  7,98 zł
  BALON foliowy Serce Its a girl 45cm JASNORÓŻOWY
  1 Recenzje

  Balon foliowy w kształcie serca ozdobiony napisem "It's a girl" to wspaniała dekoracja pomieszczenia na przyjęcie dla dziewczynki. Świetnie prezentuje się nad stołem podczas imprezki oraz na zdjęciach z przyjęcia.

  7,98 zł
 • ROZETY dekoracyjne ZŁOTE BRZEGI 3szt JASNORÓŻOWE ROZETY dekoracyjne ZŁOTE BRZEGI 3szt JASNORÓŻOWE
  32,98 zł
  ROZETY dekoracyjne ZŁOTE BRZEGI 3szt JASNORÓŻOWE
  1 Recenzje

  Zestaw pięknych jasnoróżowych rozet zakończonych złotym brzegiem to wspaniała dekoracja pomieszczenia na dziecięce przyjęcia. Świetnie prezentują się zawieszone nad imprezkowym stołem. Fantastyczny kolor rozet oraz ich metaliczny brzeg wpisuje się w najnowsze dekoracyjne trendy.

  32,98 zł
 • KULA puszysta bibułowa 25cm JASNORÓŻOWA KULA puszysta bibułowa 25cm JASNORÓŻOWA
  3,50 zł
  POMPON z bibuły 25cm JASNORÓŻOWY
  1 Recenzje

  Prześliczny, jasnoróżowy bibułowy pompon świetnie sprawdzi się na przyjęciach dla dzieci. Po imprezce z powodzeniem może zdobić pokoik Waszego maleństwa. Pompony nadadzą wrażenie lekkości i świeżości.  Są łatwe w zastosowaniu, dają rewelacyjny efekt. Polecam również jako dodatek do sesji zdjęciowych!

  3,50 zł
 • KULA puszysta bibułowa 35cm JASNORÓŻOWA KULA puszysta bibułowa 35cm JASNORÓŻOWA
  5,50 zł
  POMPON z bibuły 35cm JASNORÓŻOWY
  2 Recenzje

  Dekorując wnętrze  przy pomocy puszystych, jasnoróżowych, bibułowych pomponów, zachwycisz swoich gości. Pompony nadadzą całej dekoracji wrażenie lekkości i świeżości. Są łatwe w zastosowaniu. Efekt przerośnie Wasze oczekiwania.

  5,50 zł

Dekoracje na Chrzest dziewczynki - kolekcja Różowe Serce

Motyw przewodni jest istotnym elementem planowania przyjęcia. Dzięki ustaleniu spójnej stylistyki, wszystkie dekoracje oraz dodatki na Chrzest Święty będą wyglądać jednolicie i naprawdę gustownie. Pomocne przy organizacji takiej ceremonii bez dwóch zdań są gotowe kolekcje produktów zaprojektowanych specjalnie na tę okazję. Szeroka gama dostępnych wzorów z pewnością pozwoli znaleźć idealne rozwiązanie na uroczystość Twojego dziecka. Na Chrzest dziewczynki gorąco polecamy kolekcję Różowe Serce. To projekt utrzymany w modnej, naturalnej stylistyce. Grafiki kwiatów i gałązek w malowniczej odsłonie stanowią czarujące rozwiązanie na uroczystość córki. Różowa kolorystyka pozwala z kolei podkreślić płeć dziecka świętującego Chrzest. Jakie produkty znaleźć można w naszej kolekcji?

Jak przygotować Chrzest córki?

Chrzest Święty stanowi niezwykle uroczyste wydarzenie, które należy celebrować w odpowiedni sposób. Najważniejszą częścią zdecydowanie jest ceremonia w kościele, podczas której dziecko zostaje naznaczone krzyżmem świętym. W jej trakcie przy maluszku oprócz rodziców są również Chrzestni, a często też dziadkowie czy inna bliska rodzina. Właśnie dlatego ważnym elementem organizacji Chrztu są zaproszenia. Kartki do samodzielnego wypisania z pięknym motywem serca kapitalnie sprawdzą się w czasie uroczystości Twojej córki. Zwłaszcza, że analogiczny motyw znaleźć można też na szatce do Chrztu czy świecy. Symboliczne elementy dopasowane do stylistyki całej uroczystości zdecydowanie ją uatrakcyjnią. Będą też śliczną pamiątką na całe życie.

Zaproszenia na chrzest różowe serce

Zaproszenia do wypisania na Chrzest

Dekoracje na chrzciny dziewczynki

Po uroczystości w kościele wielu rodziców wyprawia przyjęcie dla bliskich. Chrzciny zorganizowane w domu, restauracji bądź innym lokalu pozwolą jeszcze lepiej celebrować przyjęcie sakramentu przez maluszka. Na taką okazję dobrze jest przygotować szczególną aranżację wnętrza. Ozdoby i dodatki wykorzystane do ubrania mieszkania lub sali sprawią, że goście bez problemu wczują się w odpowiedni nastrój. Różowe serwetki z napisem “Chrzest Święty” fantastycznie nadają się na przyjęcie córki. Wyrazisty kolor i minimalistyczne wykonanie sprawiają, że to naprawdę wyjątkowy dodatek do aranżacji. Różowe mogą być też balony, bieżniki czy konfetti. Wnętrze ładne ubiorą także personalizowane plakaty albo winietki ułożone na stole. 

Ścianka na chrzest różowe serce z imieniem

Plakat z imieniem na Chrzest

Prezenty i podziękowania na Chrzest

Na Chrzcie, podobnie jak na innych ważnych uroczystościach, nie może zabraknąć też pamiątek i prezentów dla dziecka. Takie upominki wręczone przez najbliższych z pewnością oczarują rodziców i w zależności od przeznaczenia, przydadzą się lub zachwycą maluszka. Idealnym przykładem prezentu na Chrzest będzie Biblia dla dzieci, która przyda się obdarowanej dziewczynce w poznawaniu religii. Pieniądze stanowią z kolei propozycję prezentu praktycznego, który rodzice mogą zainwestować albo przeznaczyć na bieżące potrzeby dziecka. Jednak prezenty dla maluszka to nie jedyny dodatek na chrzciny. Coraz popularniejsze stają się bowiem podziękowania dla gości. To drobne upominki wręczane zebranym osobom, aby pokazać, jak wiele dla Ciebie znaczą. W naszej kolekcji znajdziesz wiele ślicznych podziękowań na Chrzest.