Czekoladki na Chrzest

Czekoladki na Chrzest

Czekoladki na Chrzest to wyjątkowe podziękowania dla gości, którzy przybyli na uroczystość dziecka. Podziękowania dla gości Chrzest to również inne propozycje takie jak: krówki na Chrzest, lizaki czy miodki. Wspaniałą propozycją są podziękowania dla gości na Chrzest ze zdjęciem dziecka w postaci czekoladki. Upominki na Chrzest to bardzo ważny element tak ważnego przyjecia, o którym należy pamiętać. 

Czekoladki na Chrzest

 • CZEKOLADKA podziękowanie z sercem Dziękujemy CZEKOLADKA podziękowanie z sercem Dziękujemy
  23,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt
  4 Recenzje

  Prześliczna mleczna czekoladka dekorowana motywem uroczego serduszka i napisem Dziękujemy idealnie sprawdzi się jako upominek dla gości na Chrzcie maluszka. Czekoladka prezentuje się fantastycznie i jeszcze lepiej smakuje. Pięknie wygląda zapakowana do pudełeczek z motywem serc.

  23,98 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Chrzest w złocie
  1 Recenzje

  Aranżacja na Chrzest w złocie - zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt
  23,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt

  Czekoladki na podziękowania dla gości z motywem pudrowych kwiatów na kraftowym tle to piękny wybór na Chrzest, Komunię czy Roczek dziecka. Czekoladki można zapakować do pasujących opakowań, umieścić w woreczkach z organzy czy oryginalnych pudełeczkach. Pięknie prezentują się także ułożone samodzielnie na talerzach lub przy nakryciach gości.

  23,98 zł
 • UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Pudrowe Kwiaty UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Pudrowe Kwiaty
  4,98 zł
  UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Pudrowe Kwiaty

  Słodkie podziękowanie dla gości przybyłych na przyjęcie. Czekoladki z motywem pudrowych kwiatów oraz napisem Dziękujemy zostały zapakowane w woreczek z ozdobnym bilecikiem. To wspaniały sposób na okazanie wdzięczności za przybycie na uroczystość, zachwyci starszych i młodszych! 

  4,98 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest Białe Róże UPOMINEK W OPAKOWANIU CZEKOLADKA na Chrzest Białe Róże UPOMINEK W OPAKOWANIU
  4,98 zł
  CZEKOLADKA na Chrzest Białe Róże UPOMINEK W OPAKOWANIU

  Piękne podziękowanie dla gości uroczystości Chrztu Świętego. Wręcz bliskim czekoladki zapakowane w celofanowym woreczku z dwustronnym bilecikiem zawierającym elegancki nadruk białych kwiatów. Czekolada została wykonana z mlecznej czekolady, każdy z gości będzie zachwycony jej smakiem! 

  4,98 zł
 • UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Białe Róże UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Białe Róże
  4,98 zł
  UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Białe Róże

  Czekoladki z kwiatowym motywem zapakowane do celofanowych woreczków niesamowicie zaprezentują się ułożone na nakryciach gości. Na czekoladkach umieszczony został napis Słodkości dla Ciebie oraz grafika białych kwiatów. To upominek, który zachwyci każdego gościa! 

  4,98 zł
 • CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Białe Róże z misiem 10szt CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Białe Róże z misiem 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Białe Róże z misiem 10szt

  Smaczne czekoladki na Chrzest Święty maluszka. Zamów personalizowany produkt dekorowany grafiką misia pośród białych róż. Czekoladki możesz umieścić w woreczkach z organzy lub pudełeczkach w kształcie serca. Każdy gość będzie oczarowany! 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt
  23,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt

  Prześliczne i smaczne czekoladki z motywem różowych kwiatów i napisem Słodkości dla Ciebie będą oryginalnym wyborem na podziękowania dla gości na każdą okazję. Czekoladki idealnie sprawdzą się na Chrzcie, Komunii czy Roczku dziewczynki. Świeży motyw różowych kwiatów wspaniale wpisuje się w trendy.

  23,98 zł
 • CZEKOLADKI na Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM Miś i Baloniki 10szt CZEKOLADKI na Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM Miś i Baloniki 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM Miś i Baloniki 10szt

  Czekoladki na Chrzest to wspaniałe podziękowanie, które wpadnie w gust nawet najmłodszym. Wręcz gościom słodki upominek dekorowany grafiką misia z balonikami w różowej kolorystyce. Personalizacja wskaże najważniejszego uczestnika uroczystości. Czekoladki możesz umieścić w ozdobnych pudełeczkach lub woreczkach z organzy. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI na Chrzest chłopca Z IMIENIEM Miś i Baloniki 10szt CZEKOLADKI na Chrzest chłopca Z IMIENIEM Miś i Baloniki 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest chłopca Z IMIENIEM Miś i Baloniki 10szt

  Smaczne podziękowania na Chrzest! Wręcz bliskim czekoladki z mlecznej belgijskiej czekolady do których dołączono personalizowane naklejki z datą chrztu oraz imieniem dziecka. To wspaniały upominek ale także dekoracja stołu. Zachwyć bliskich oryginalnym podziękowaniem. Czekoladki możesz umieścić także w ozdobnych pudełeczkach lub woreczkach z organzy. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI na Chrzest i Roczek dziewczynki razem Z IMIENIEM Miś i Baloniki 10szt CZEKOLADKI na Chrzest i Roczek dziewczynki razem Z IMIENIEM Miś i Baloniki 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest i Roczek dziewczynki razem Z IMIENIEM Miś i...

  Słodkie podziękowanie dla gości Chrztu Świętego i Roczku! Podaruj bliskim czekoladki zdobione personalizowaną naklejką z grafiką misia z balonikami w odcieniu różu. Możesz umieścić je w ozdobnych pudełeczkach lub woreczkach z organzy. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI na Chrzest i Roczek chłopca Z IMIENIEM Miś i Baloniki 10szt CZEKOLADKI na Chrzest i Roczek chłopca Z IMIENIEM Miś i Baloniki 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest i Roczek chłopca Z IMIENIEM Miś i Baloniki 10szt

  Smaczny upominek na Chrzest i Roczek w jednym! Wręcz bliskim słodkie, belgijskie czekoladki zdobione grafiką misia z balonikami w odcieniach błękitu oraz beżu. Personalizacja zawarta na naklejce zawiera imię dziecka oraz datę uroczystości. Słodycz możesz zapakować w ozdobne pudełeczka lub woreczki z organzy.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie na Chrzest Białe Róże ze stópkami 10szt CZEKOLADKI podziękowanie na Chrzest Białe Róże ze stópkami 10szt
  23,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie na Chrzest Białe Róże ze stópkami 10szt

  Smaczne podziękowanie dla gości! Podaruj obecnym na Chrzcie maluszka przepyszne czekoladki dekorowane motywem białych róż pośród złotych stópek. Smakołyk zachwyci każdego z bliskich! Możesz umieścić je w ozdobnych pudełeczkach.

  23,98 zł
 • ZESTAW na Chrzest pudełeczka Serca+czekoladki Białe Róże 10KPL 20szt ZESTAW na Chrzest pudełeczka Serca+czekoladki Białe Róże 10KPL 20szt
  42,96 zł
  ZESTAW na Chrzest pudełeczka Serca+czekoladki Białe Róże 10KPL 20szt

  Smaczna propozycja podziękowania dla gości Chrztu Świętego! Zamów czekoladki z dopasowanymi pudełeczkami o motywie białych róż. Gotowy zestaw zachwyci każdego, kto na niego spojrzy. W komplecie znajduje się 10 sztuk czekoladek oraz 10 sztuk pudełeczek.

  42,96 zł
 • ZESTAW na Chrzest pudełeczka Aniołek+czekoladki Białe Róże 10KPL 20szt ZESTAW na Chrzest pudełeczka Aniołek+czekoladki Białe Róże 10KPL 20szt
  45,96 zł
  ZESTAW na Chrzest pudełeczka Aniołek+czekoladki Białe Róże 10KPL 20szt

  Wspaniałe pudełeczka w kształcie aniołka z dopasowanymi czekoladkami z motywem kwiatów oraz złotych stópek. Idealna propozycja podziękowania dla gości z okazji Chrztu Świętego. Zachwyć najbliższych modnym upominkiem!

  45,96 zł
 • CZEKOLADKA podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa CZEKOLADKA podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa
  23,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa 10szt

  Czekoladka na podziękowanie dla gości dekorowana przepięknym motywem gałązki eukaliptusa. Czekoladki podziękują gościom za przybycie na uroczystość Chrztu, Komunii czy Baby Shower. Są świetnym dodatkiem na każdą okazję. Czekoladki w złotych papierkach prezentują się elegancko i ponadczasowo. Można je dodatkowo zapakować w woreczki czy dopasowane...

  23,98 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest ZE ZDJĘCIEM Gałązka Eukaliptusa CZEKOLADKA na Chrzest ZE ZDJĘCIEM Gałązka Eukaliptusa
  36,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest ZE ZDJĘCIEM Gałązka Eukaliptusa 10szt
  2 Recenzje

  Wyjątkowe podziękowanie dla gości na Chrzest dziecka. Personalizowane czekoladki ze zdjęciem dziecka i elegancką grafiką gałązki eukaliptusa. Pięknie prezentują się na stole przy nakryciach gości lub w ozdobnych pudełeczkach. Idealna propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  36,98 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 10szt

  Przepiękne podziękowanie dla gości na Chrzest w postaci personalizowanej czekoladki. Ten niezwykły upominek z botanicznym motywem zachwyci zauroczy najbliższych. Czekoladki sprzedawane są w komplecie z personalizowaną naklejką, która posiada elegancki nadruk gałązek eukaliptusa.

  29,98 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Chrzest botaniczny

  Aranżacja na Chrzest botaniczny - zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • DEKORACJE w stylu botanicznym na Chrzest ZOBACZ

  Najmodniejsza kolekcja z eukaliptusem: KUP TUTAJ

 • CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 10szt CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 10szt

  Czekoladki na Chrzest Święty wykonane z przepysznej mlecznej belgijskiej czekolady. Czekoladki wspaniale sprawdzą się jako podziękowanie dla gości za przybycie. Można je ułożyć przy nakryciach gości lub umieścić w pudełeczkach z pasującym motywem. W komplecie posiadają spersonalizowane naklejki z imieniem dziecka i datą oraz motywem graficznym pudrowych...

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI na Chrzest ZE ZDJĘCIEM Różowe Kwiaty 10szt CZEKOLADKI na Chrzest ZE ZDJĘCIEM Różowe Kwiaty 10szt
  36,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest ZE ZDJĘCIEM Różowe Kwiaty 10szt

  Słodkie czekoladki na Chrzest dziecka to wspaniały wybór na podziękowania dla gości. Czekoladki zapakowano w eleganckie personalizowane papierki ze zdjęciem dziecka. Czekoladki można wykorzystać jako dodatkowy element dekoracji stołu. 

  36,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Białe Róże 10szt CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Białe Róże 10szt
  23,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Białe Róże 10szt

  Podziękowanie dla gości w wyjątkowy sposób doceni ich obecność podczas przyjęcia. Podaruj bliskim czekoladki, które wpadną w gust każdego. Zdobione są grafiką białych róż, przepięknie się prezentują. Możesz umieścić je w woreczkach z organzy lub pudełeczkach o tym samym motywie. 

  23,98 zł
 • ZESTAW pudełeczka Aniołek+czekoladki Białe Róże 10KPL 20szt ZESTAW pudełeczka Aniołek+czekoladki Białe Róże 10KPL 20szt
  45,96 zł
  ZESTAW pudełeczka Aniołek+czekoladki Białe Róże 10KPL 20szt

  Wspaniały komplet pudełeczek w kształcie aniołka oraz dopasowanych czekoladek. Przepiękna grafika białych róż wspaniale zaprezentuje się na stole. Możesz wykorzystać je podczas Chrztu Świętego, Pierwszej Komunii Świętej, Roczku oraz wielu innych okazji.

  45,96 zł
 • ZESTAW pudełeczka Serca+czekoladki Białe Róże 10KPL 20szt ZESTAW pudełeczka Serca+czekoladki Białe Róże 10KPL 20szt
  42,96 zł
  ZESTAW pudełeczka Serca+czekoladki Białe Róże 10KPL 20szt

  Przepiękny zestaw zawierający pudełeczka w kształcie serduszka oraz czekoladki. Zdobi je grafika okazałych białych róż. Produkty wspaniale sprawdzą się jako podziękowanie dla gości. Możesz wykorzystać je podczas wielu okazji - Komunia, Chrzest.

  42,96 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie na Chrzest Boho Kołyska 10szt CZEKOLADKI podziękowanie na Chrzest Boho Kołyska 10szt
  23,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie na Chrzest Boho Kołyska 10szt

  Czekoladki podziękowanie na Chrzest Święty z motywem dziecięcej kołyski w stylu boho. Wspaniały pomysł na drobne upominki dla gości w zamian za przybycie na uroczystość i wręczone prezenty. Czekoladki można umieścić w dopasowanych pudełeczkach.

  23,98 zł
 • CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Boho Kołyska 10szt CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Boho Kołyska 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Boho Kołyska 10szt

  Podziękowanie dla gości w formie małej czekoladki z imieniem dziecka. Czekoladki możesz wręczyć gościom w ramach upominku z Chrztu Świętego Maluszka. Każda z czekoladek zdobiona jest piękną grafiką kołyski w stylu boho oraz imieniem dziecka i datą. Czekoladki możesz umieścić w dekoracyjnych pudełeczkach na upominki.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Boho Buciki 10szt CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Boho Buciki 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Boho Buciki 10szt

  Słodkie mleczne czekoladki owinięte w papierki z grafiką to świetny pomysł na podziękowania dla gości za ich obecność. Piękna grafika z boho bucikami wspaniale współgra z naturalnym stylem przyjęcia. Dzięki personalizacji goście będą oczarowani i na długo zapamiętają ten wyjątkowy dzień.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI na upominki dla dzieci Leśne Czary 10szt CZEKOLADKI na upominki dla dzieci Leśne Czary 10szt
  23,98 zł
  CZEKOLADKI na upominki dla dzieci Leśne Czary 10szt

  Uroczym podziękowaniem dla gości za przybycie na przyjęcie będą czekoladki w ozdobnych papierkach. Organizujesz Roczek dla swojego dziecka? A może urodzinki czy Chrzciny? Na każdą z takich okazji czekoladki będą świetnym wyborem na podziękowanie dla zaproszonych gości. 

  23,98 zł
 • CZEKOLADKI dla dzieci Miś i Króliczek boho UNIWERSALNE 10szt CZEKOLADKI dla dzieci Miś i Króliczek boho UNIWERSALNE 10szt
  23,98 zł
  CZEKOLADKI dla dzieci Miś i Króliczek boho UNIWERSALNE 10szt

  Piękne podziękowanie w słodkim wydaniu! Czekoladki z grafika boho misia i króliczka zaprezentują się niesamowicie podczas przyjęcia zachwycając obdarowanych gości. Czekoladki można wręczyć na Roczek, Chrzest, Urodzinki a nawet Baby Shower! Słodki prezencik nada się zarówno dla starszych jak i młodszych! 

  23,98 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest ZE ZDJĘCIEM Kwiatowy Wózek BŁĘKIT CZEKOLADKA na Chrzest ZE ZDJĘCIEM Kwiatowy Wózek BŁĘKIT
  36,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest ZE ZDJĘCIEM Kwiatowy Wózek BŁĘKIT 10szt

  Czekoladka na Chrzest ze zdjęciem dziecka pozwoli w wyjątkowy sposób wyrazić wdzięczność najbliższym. Czekoladka owinięta w papierek z grafiką błękitnych kwiatów to idealna propozycja na Chrzest chłopca. Ten niezwykły upominek świetnie prezentuje się w ozdobnych pudełeczkach i na talerzach gości. 

  36,98 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki 10szt
  5 Recenzje

  Pyszne belgijskie czekoladki zapakowane w ozdobny złoty papierek ze ślicznymi personalizowanymi naklejkami pozwolą pięknie podziękować gościom za przybycie na uroczystość Chrztu Świętego Twojego maluszka. Na personalizowanych naklejkach umieszczona jest cudowna grafika złotych stópek oraz imię dziecka i data uroczystości.

  29,98 zł
 • DEKORACJE w stylu minimalistycznym na Chrzest ZOBACZ

  Najmodniejsza kolekcja złote stópki : KUP TUTAJ

 • CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Eukaliptus CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Eukaliptus
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Eukaliptus 10szt
  3 Recenzje

  Pyszna mleczna czekoladka zapakowana w śliczny złoty papier to niesamowity i uroczy sposób na podziękowanie gościom za przybycie na uroczystość Chrztu. Taki słodki upominek zapakowany w ozdobny papier oraz ozdobiony naklejką z delikatną grafiką z kolekcji Eukaliptus z imieniem dziecka oraz datą uroczystości zachwyci Twoich gości.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM Różowe Serce CZEKOLADKA na Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM Różowe Serce
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM Różowe Serce 10szt

  Mleczna czekoladka z personalizacją to wspaniały pomysł na podziękowania dla gości na Chrzest Święty. Owinięta w sreberko oraz ozdobiona naklejkami z imieniem dziecka i piękną grafiką kwiatowego serca zachwyci najbliższych. W zestawie znajduje się czekoladka oraz dwie samoprzylepne etykiety, które należy samodzielnie przykleić.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Subtelny Róż CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Subtelny Róż
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Subtelny Róż 10szt
  1 Recenzje

  Mleczne czekoladki ozdobione personalizowanymi naklejkami z imieniem dziecka to wspaniały upominek dla najbliższych. Pyszne czekoladki pozwolą w wyjątkowo słodki sposób podziękować gościom za przybycie na uroczystość Chrztu Świętego dziecka. Naklejki zdobione grafiką delikatnych kwiatów w odcieniach różu to idealna propozycja na Chrzest dziewczynki.

  29,98 zł

Podziękowania dla gości Chrzest - wyjątkowe propozycje

Jak podziękować gościom na Chrzcie dziecka? Dostępnych jest wiele upominków na Chrzest, które pozwolą w wyjątkowy sposób podziękować gościom za przybycie na Chrzest dziecka. Najczęściej wybierane są czekoladki na Chrzest, które można ułożyć na talerzach gości lub umieścić w ozdobnych pudełeczkach. Na Chrzest zapraszamy najbliższe osoby z rodziny oraz grona znajomych. Dlatego warto pokazać im, że są dla nas ważni i serdecznie im dziękujemy. 

Czekoladki na Chrzest - słodkie upominki

Mleczne czekoladki wykonane z prawdziwej belgijskiej czekolady są przepyszne w smaku i rozpływają się w ustach. Dodatkowo dostępne są wersji uniwersalnej lub personalizowanej z imieniem dziecka. Czekoladki na Chrzest uniwersalne zawinięte są w złotko lub sreberko i dodatkowo ozdobione są papierkiem z piękną grafiką i napisem Chrzest Święty. Wyjątkową propozycją są czekoladki na Chrzest Złote Stópki. Wspaniale prezentują się na talerzach gości, w ozdobnych pudełeczkach i szklanych misach.

Czekolada pitna na podziękowanie dla gości

Czekolada pitna na podziękowanie dla gości

Czekoladki na Chrzest z imieniem dziecka

Jak podziękować gościom na Chrzcie dziecka w oryginalny sposób? Personalizowane czekoladki na Chrzest zdobione imieniem dziecka i datą przyjęcia to wspaniała propozycja. Od uniwersalnych czekoladek różnią się grafiką i personalizacją. Goście będą zachwyceni taką formą podziękowania. Czekoladki na Chrzest z imieniem dostępne są w naszym sklepie internetowym w wielu wariantach graficznych, które idealnie podkreślają uroczysty charakter przyjecia. Bestsellerem są czekoladki z motywem złotych stópek i z grafiką gałązek eukaliptusa. 

Czekoladki na podziękowanie dla gości z imieniem

Czekoladki na podziękowanie dla gości z imieniem

Czekoladki na Chrzest ze zdjęciem dziecka

Podziękowania dla gości na Chrzest ze zdjęciem dziecka to wyjątkowo oryginalny i kreatywny pomysł. Najczęściej wybierane są magnesy ze zdjęciem dziecka oraz czekoladki. Pyszne czekoladki zdobione przepiękną grafiką i zdjęciem dziecka pozytywnie zaskoczą wszystkich gości. Czekoladki ze zdjęciem dziecka dostępne są w wersji uniwersalnej z botaniczną grafiką, w wersji dla dziewczynki z różowymi kwiatami i czekoladki na Chrzest chłopca z błękitnymi kwiatami. Takie podziękowania na Chrzest najlepiej jest ułożyć na talerzach gości, tak aby prezentowały się w całej okazałości. 

Podziękowanie dla gości na Chrzest ze zdjęciem dziecka

Podziękowanie dla gości na Chrzest ze zdjęciem dziecka

Podziękowania dla gości Chrzest - czekoladki z bilecikiem

Czekoladki na Chrzest dostępne są również w zestawie z ozdobnym bilecikiem. Na karteczce umieszczony jest przepiękny tekst podziękowania oraz elegancka grafika. Całość umieszczona została w woreczku celofanowym, który chroni podziękowanie przed zabrudzeniem i utrzymuje czekoladkę na swoim miejscu. Taki upominek można wręczyć gościom osobiście lub ułożyć przy nakryciach gości np. na serwetce czy kieszonce na sztućce.

Podziękowanie dla gości na Chrzest z bilecikiem

Podziękowanie dla gości na Chrzest z bilecikiem