Czekoladki na Chrzest

Czekoladki na Chrzest

Czekoladki na Chrzest to wyjątkowe podziękowania dla gości, którzy przybyli na uroczystość dziecka. Podziękowania dla gości Chrzest to również inne propozycje takie jak: krówki na Chrzest, lizaki czy miodki. Wspaniałą propozycją są podziękowania dla gości na Chrzest ze zdjęciem dziecka w postaci czekoladki. Upominki na Chrzest to bardzo ważny element tak ważnego przyjecia, o którym należy pamiętać. 

Czekoladki na Chrzest

 • CZEKOLADKA podziękowanie na Chrzest Złote Stópki CZEKOLADKA podziękowanie na Chrzest Złote Stópki
  1,29 zł
  CZEKOLADKA podziękowanie na Chrzest Złote...
  5 Recenzje

  Wspaniały upominek dla gości, którzy przybyli na Chrzest Święty dziecka. Mleczna czekoladka ozdobiona motywem złotych stópek słodko podziękuje najbliższym. Czekoladki cudownie prezentują się ułożone na talerzach gości lub w woreczkach z organzy. Goście będą zachwyceni tak uroczym i słodkim upominkiem.

  1,29 zł
 • CZEKOLADKA podziękowanie z sercem Dziękujemy CZEKOLADKA podziękowanie z sercem Dziękujemy
  1,29 zł
  CZEKOLADKA podziękowanie z sercem Dziękujemy
  4 Recenzje

  Prześliczna mleczna czekoladka dekorowana motywem uroczego serduszka i napisem Dziękujemy idealnie sprawdzi się jako upominek dla gości na Chrzcie maluszka. Czekoladka prezentuje się fantastycznie i jeszcze lepiej smakuje. Pięknie wygląda zapakowana do pudełeczek z motywem serc.

  1,29 zł
 • SERWETKI białe groszki CZERWONE 33x33 20szt SERWETKI białe groszki CZERWONE 33x33 20szt
  3,50 zł
  CZEKOLADKA na Chrzest ZE ZDJĘCIEM Gałązka...

  Wyjątkowe podziękowanie dla gości na Chrzest dziecka. Personalizowane czekoladki ze zdjęciem dziecka i elegancką grafiką gałązki eukaliptusa. Pięknie prezentują się na stole przy nakryciach gości lub w ozdobnych pudełeczkach. Idealna propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  3,50 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa
  2,49 zł
  CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Gałązka...

  Przepiękne podziękowanie dla gości na Chrzest w postaci personalizowanej czekoladki. Ten niezwykły upominek z botanicznym motywem zachwyci zauroczy najbliższych. Czekoladki sprzedawane są w komplecie z personalizowaną naklejką, która posiada elegancki nadruk gałązek eukaliptusa.

  2,49 zł
 • OPŁATEK personalizowany Biedronka Ø20cm OPŁATEK personalizowany Biedronka Ø20cm
  3,50 zł
  CZEKOLADKA na Chrzest ZE ZDJĘCIEM Zapach...

  Przepięknie podziękowanie dla gości na Chrzest dziewczynki. Mleczne czekoladki owinięte w papierek ze zdjęciem dziecka i personalizacją zachwycą i zauroczą najbliższych. Czekoladki wspaniale prezentują się ułożone na stole przy nakryciach gości.

  3,50 zł
 • PUDEŁKA na popcorn/słodycze Biedronka 6szt PUDEŁKA na popcorn/słodycze Biedronka 6szt
  3,50 zł
  CZEKOLADKA na Chrzest ZE ZDJĘCIEM Kwiatowy...

  Czekoladka na Chrzest ze zdjęciem dziecka pozwoli w wyjątkowy sposób wyrazić wdzięczność najbliższym. Czekoladka owinięta w papierek z grafiką błękitnych kwiatów to idealna propozycja na Chrzest chłopca. Ten niezwykły upominek świetnie prezentuje się w ozdobnych pudełeczkach i na talerzach gości. 

  3,50 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki
  2,49 zł
  CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki
  5 Recenzje

  Pyszne belgijskie czekoladki zapakowane w ozdobny złoty papierek ze ślicznymi personalizowanymi naklejkami pozwolą pięknie podziękować gościom za przybycie na uroczystość Chrztu Świętego Twojego maluszka. Na personalizowanych naklejkach umieszczona jest cudowna grafika złotych stópek oraz imię dziecka i data uroczystości.

  2,49 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Chrzest w Srebrze CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Chrzest w Srebrze
  2,49 zł
  CZEKOLADKA podziękowanie Z IMIENIEM...

  Pyszna czekoladka z personalizowanymi naklejkami pozwoli w słodki i uroczy sposób podziękować gościom za przybycie na Chrzest Święty dziecka. Czekoladki ozdobione etykietami z elegancką grafiką srebrnej koronki prezentują się cudownie. Można je ułożyć na stole przy nakryciach gości, umieścić w ozdobnych pudełeczkach lub w woreczkach z organzy.

  2,49 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM Różowe Serce CZEKOLADKA na Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM Różowe Serce
  2,49 zł
  CZEKOLADKA na Chrzest dziewczynki Z...

  Mleczna czekoladka z personalizacją to wspaniały pomysł na podziękowania dla gości na Chrzest Święty. Owinięta w sreberko oraz ozdobiona naklejkami z imieniem dziecka i piękną grafiką kwiatowego serca zachwyci najbliższych. W zestawie znajduje się czekoladka oraz dwie samoprzylepne etykiety, które należy samodzielnie przykleić.

  2,49 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Subtelny Róż CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Subtelny Róż
  2,49 zł
  CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Subtelny Róż
  1 Recenzje

  Mleczne czekoladki ozdobione personalizowanymi naklejkami z imieniem dziecka to wspaniały upominek dla najbliższych. Pyszne czekoladki pozwolą w wyjątkowo słodki sposób podziękować gościom za przybycie na uroczystość Chrztu Świętego dziecka. Naklejki zdobione grafiką delikatnych kwiatów w odcieniach różu to idealna propozycja na Chrzest dziewczynki.

  2,49 zł
 • CZEKOLADKA na Komunię i Chrzest Z IMIENIEM Romantyczna Piwonia CZEKOLADKA na Komunię i Chrzest Z IMIENIEM Romantyczna Piwonia
  2,49 zł
  CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM...
  2 Recenzje

  Jak w uroczy sposób podziękować najbliższym za przybycie z Chrzest Święty dziecka? Wyjątkową propozycją są pyszne, mleczne czekoladki owinięte w złoty papierek, które należy ozdobić naklejkami z delikatną grafiką kwiatu piwonii oraz imieniem Maluszka. Wspaniale prezentują się ułożone na talerzach gości. Można je również umieścić w pudełeczkach o kształcie...

  2,49 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Różowy Aniołek CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Różowy Aniołek
  2,49 zł
  CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Różowy...
  1 Recenzje

  Śliczne czekoladki na Chrzest dekorowane imieniem dziecka i grafiką z kolekcji Różowy Aniołek pozwolą w wyjątkowy sposób podziękować za przybycie gościom obecnym na uroczystości Chrztu. Czekoladki prezentują się fantastycznie, a jeszcze lepiej smakują. Złote papierki, śliczne naklejki z imieniem i rozpływająca się w ustach czekolada tworzą idealne...

  2,49 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Chłopiec w Kwiatach CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Chłopiec w Kwiatach
  2,49 zł
  CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Chłopiec...

  Czekoladki na Chrzest są świetnym sposobem by podziękować dziadkom, Chrzestnym oraz pozostałym gościom za przybycie na Wasze przyjęcie. Pyszna belgijska czekolada w komplecie z dwiema personalizowanymi naklejkami z imieniem dziecka i datą wydarzenia na pewno zachwyci wszystkich zaproszonych. Śliczna grafika chłopca w kwiatowym otoczeniu świetnie sprawdzi...

  2,49 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Niebieski Aniołek CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Niebieski Aniołek
  2,49 zł
  CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Niebieski...
  1 Recenzje

  Apetyczna i prześliczna czekoladka na Chrzest małego chłopca wykonana w odcieniach niebieskiego będzie się pięknie prezentować na stole i pozwoli podziękować gościom za przybycie. Czekoladki zdobione są imieniem dziecka, a dzięki połyskującym złotym papierkom prezentują się bardzo ekskluzywnie. Czekoladki to świetny sposób, by słodko wyrazić wdzięczność...

  2,49 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Różowy Wózeczek CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Różowy Wózeczek
  2,49 zł
  CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Kwiatowy...
  2 Recenzje

  Urocza i słodka czekoladka przygotowana z myślą o Chrzcie Twojego dziecka będzie cudownym upominkiem dla gości. Czekoladka posiada srebrną osłonkę i śliczną grafikę różowego wózka. Do czekoladek dołączone są dwustronne naklejki z imieniem dziecka i datą przyjęcia, dzięki czemu prezenciki będzie  jeszcze bardziej elegancki.

  2,49 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Błękitny Wózeczek CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Błękitny Wózeczek
  2,49 zł
  CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Kwiatowy...
  2 Recenzje

  Pyszna czekoladka z motywem graficznym błękitnego wózka i imieniem  Twojego chłopczyka to jedno z najbardziej efektownych podziękowań dla gości przybyłych na uroczystość Chrztu Świętego. Subtelna błękitna grafika idealnie pasuje na Chrzciny Twojego syna. Dzięki nadrukowi imienia dziecka i dacie przyjęcia upominki prezentują się profesjonalnie i elegancko.

  2,49 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Lily of the Valley CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Lily of the Valley
  2,49 zł
  CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Lily of...

  Mleczna czekoladka ozdobiona personalizowaną naklejką z imieniem dziecka to wyjątkowa propozycja na upominki dla gości na Chrzest Święty. Naklejki zdobione są delikatną grafiką gałązki eukaliptusa. Wspaniale prezentują się ułożone na talerzach gości.

  2,49 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM rustykalna z wianuszkiem CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM rustykalna z wianuszkiem
  2,49 zł
  CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM...
  1 Recenzje

  Wyjątkowe czekoladki w stylu rustykalnym to pomysł na drobny upominek dla gości zebranych na przyjęciu. Do każdej czekoladki dołączona jest naklejka z imieniem dziecka, datą uroczystości oraz napisem Chrzest Święty. Taka czekolada to propozycja dla wszystkich fanów stylu rustykalnego.

  2,49 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Anioł Stróż CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Anioł Stróż
  2,49 zł
  CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Anioł Stróż

  Personalizowane czekoladki na Chrzest to wyjątkowe podziękowanie dla gości, które można ułożyć na stole przy nakryciach. Czekoladki posiadają wspaniały smak, dzięki temu, że wykonane zostały z prawdziwej mlecznej belgijskiej czekolady. Owinięte w etykietę z imieniem dziecka pozwolą w piękny sposób wyrazić wdzięczność najbliższym.

  2,49 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest z serduszkiem W OPAKOWANIU CZEKOLADKA na Chrzest z serduszkiem W OPAKOWANIU
  3,98 zł
  CZEKOLADKA na Chrzest z serduszkiem W...
  4 Recenzje

  Wyjątkowy upominek na Chrzest maluszka w formie czekoladki zapakowanej wraz z bilecikiem podziękuje gościom za przybycie i pozwoli wyrazić Waszą wdzięczność. Całość pięknie uzupełnia bestsellerową kolekcję Złote Stópki. 

  3,98 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  35,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  35,00 zł
 • CZEKOLADA ręcznie robiona na prezent Z...

  Oryginalna ręcznie robiona czekolada z truskawkami to piękne podziękowanie dla gości, dla Rodziców Chrzestnych lub dla najbliższych obecnych na uroczystości. Czekolada prezentuje się przepięknie, została ręcznie wykonana z dbałością o najmniejszy szczegół. To piękny pomysł, by podziękować rodzinie i znajomym za przybycie na uroczystość i wręczone prezenty.

  22,98 zł
 • CZEKOLADA ręcznie robiona na prezent Z...

  Czekolada biała ręcznie robiona z pistacją i aronią to wspaniały upominek dla wszystkich gości obecnych na Chrzcie lub Komunii dziecka lub słodki dodatek do prezentu dla Chrzestnych. Czekolada może być wspaniałym pomysłem także na prezent dla Mamy lub Dzień Dziadków. To sposób na to, by wręczyć upominek w oryginalnym stylu, wykonany ręcznie z dbałością o...

  22,98 zł
 • CZEKOLADA pitna choco stick Z IMIENIEM...

  Czekolada pitna na patyczku to jeden z bardziej oryginalnych słodkich upominków. Czekolada choco stick może być wręczona gościom w podziękowaniu za przybycie na uroczystość Chrztu, Komunii czy Roczku. Dołączone do kompletu naklejki z imieniem wyrażą wdzięczność za przybycie, a dopasowana grafika sprawia, że całość prezentuje się oryginalnie i pięknie.

  10,98 zł

Podziękowania dla gości Chrzest - wyjątkowe propozycje

Jak podziękować gościom na Chrzcie dziecka? Dostępnych jest wiele upominków na Chrzest, które pozwolą w wyjątkowy sposób podziękować gościom za przybycie na Chrzest dziecka. Najczęściej wybierane są czekoladki na Chrzest, które można ułożyć na talerzach gości lub umieścić w ozdobnych pudełeczkach. Na Chrzest zapraszamy najbliższe osoby z rodziny oraz grona znajomych. Dlatego warto pokazać im, że są dla nas ważni i serdecznie im dziękujemy. 

Czekoladki na Chrzest - słodkie upominki

Mleczne czekoladki wykonane z prawdziwej belgijskiej czekolady są przepyszne w smaku i rozpływają się w ustach. Dodatkowo dostępne są wersji uniwersalnej lub personalizowanej z imieniem dziecka. Czekoladki na Chrzest uniwersalne zawinięte są w złotko lub sreberko i dodatkowo ozdobione są papierkiem z piękną grafiką i napisem Chrzest Święty. Wyjątkową propozycją są czekoladki na Chrzest Złote Stópki. Wspaniale prezentują się na talerzach gości, w ozdobnych pudełeczkach i szklanych misach.

Czekoladki na Chrzest z imieniem dziecka

Jak podziękować gościom na Chrzcie dziecka w oryginalny sposób? Personalizowane czekoladki na Chrzest zdobione imieniem dziecka i datą przyjęcia to wspaniała propozycja. Od uniwersalnych czekoladek różnią się grafiką i personalizacją. Goście będą zachwyceni taką formą podziękowania. Czekoladki na Chrzest z imieniem dostępne są w naszym sklepie internetowym w wielu wariantach graficznych, które idealnie podkreślają uroczysty charakter przyjecia. Bestsellerem są czekoladki z motywem złotych stópek i z grafiką gałązek eukaliptusa. 

Czekoladki na Chrzest ze zdjęciem dziecka

Podziękowania dla gości na Chrzest ze zdjęciem dziecka to wyjątkowo oryginalny i kreatywny pomysł. Najczęściej wybierane są magnesy ze zdjęciem dziecka oraz czekoladki. Pyszne czekoladki zdobione przepiękną grafiką i zdjęciem dziecka pozytywnie zaskoczą wszystkich gości. Czekoladki ze zdjęciem dziecka dostępne są w wersji uniwersalnej z botaniczną grafiką, w wersji dla dziewczynki z różowymi kwiatami i czekoladki na Chrzest chłopca z błękitnymi kwiatami. Takie podziękowania na Chrzest najlepiej jest ułożyć na talerzach gości, tak aby prezentowały się w całej okazałości. 

Podziękowania dla gości Chrzest - czekoladki z bilecikiem

Czekoladki na Chrzest dostępne są również w zestawie z ozdobnym bilecikiem. Na karteczce umieszczony jest przepiękny tekst podziękowania oraz elegancka grafika. Całość umieszczona została w woreczku celofanowym, który chroni podziękowanie przed zabrudzeniem i utrzymuje czekoladkę na swoim miejscu. Taki upominek można wręczyć gościom osobiście lub ułożyć przy nakryciach gości np. na serwetce czy kieszonce na sztućce.