Złoty Chrzest Złote Stópki

Złoty Chrzest Złote Stópki

Złote dekoracje i akcesoria na Chrzest Święty, zdobiona złotymi elementami. Bazuje na bieli, co podtrzymuje charakter uroczystości i symbolizuje nasza wiarę oraz przyjęcie dziecka do wspólnoty Kościoła. Niezwykle eleganckie ozdoby nadadzą klasy wydarzenia, a pozostałe dodatki utrzymane w tym samym stylu zapewnią niesamowitą spójność całej koncepcji. Produkty wykonane z najwyższej klasy materiałów zachwycać będą gości przez cały czas trwania spotkania oraz stworzą fantastyczną atmosferę, dzięki której cały dzień stanie się niezapomniany.

Złoty Chrzest Złote Stópki

 • SŁOICZEK na podziękowania na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki 40ml SŁOICZEK na podziękowania na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki 40ml
  3,98 zł
  SŁOICZEK na podziękowania na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki 40ml

  Wspaniały pomysł na podziękowania dla gości na Chrzest. Szklane słoiczki, które można wypełnić cukierkami czy migdałami w słodki sposób podziękują najbliższym za przybycie na uroczystość. W zestawie znajdują się personalizowane naklejki z imieniem dziecka oraz grafiką złotych stópek, które należy samodzielnie przykleić.

  3,98 zł
 • SZATKA do Chrztu Złote Stópki ZŁOTA SZATKA do Chrztu Złote Stópki ZŁOTA
  35,98 zł
  SZATKA do Chrztu Złote Stópki Uniwersalna ZŁOTA

  Szatka do Chrztu z grafiką złotych stópek to wspaniały dodatek na tak ważną uroczystość dziecka. Szatka wykonana z eleganckiego materiału w kształcie sukienki pięknie prezentuje się podczas przyjęcia. Szatka to wyjątkowa Pamiątka Chrztu Świętego dla dziecka od Matki Chrzestnej.

  35,98 zł
 • SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Złote Stópki ZŁOTA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Złote Stópki ZŁOTA
  44,98 zł
  SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Złote Stópki
  1 Recenzje

  Wyjątkowo piękna szatka do Chrztu z imieniem dziecka i motywem złotych stópek. Szatka wykonana została z eleganckiego materiału w kształcie sukienki. Wspaniale prezentuje się ze świecą do Chrztu z tej samej serii. Tak pięknie przygotowana szatka do Chrztu to wspaniała Pamiątka Chrztu Świętego dziecka.

  44,98 zł
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu Złote Stópki Uniwersalna ZŁOTA CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu Złote Stópki Uniwersalna ZŁOTA
  25,98 zł
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu Złote Stópki Uniwersalna ZŁOTA

  Szatka do Chrztu to wyjątkowa Pamiątka Chrztu Świętego dla dziecka. Najczęściej jest ona wręczana dziecku przez Matkę Chrzestną. Szatka w kształcie chusteczki z modlitwą i grafiką złotych stópek pięknie prezentuje się podczas Sakramentu.

  25,98 zł
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Złote Stópki ZŁOTA CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Złote Stópki ZŁOTA
  34,98 zł
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Złote Stópki ZŁOTA

  Przepiękna Pamiątka Chrztu Świętego w postaci szatki z motywem złotych stópek. Wspaniała propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Szatka w kształcie chusteczki wykonana została w biało-złotej kolorystyce i zdobiona złotą koronką. Na chusteczce znajduje się nadruk z imieniem dziecka, datą Chrztu oraz modlitwą.

  34,98 zł
 • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Złote Stópki PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Złote Stópki
  22,98 zł
  PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Złote Stópki

  Personalizowane pudełko na szatkę do Chrztu to wspaniałe uzupełnienie prezentu dla dziecka. Zdobione naklejką z uroczą grafiką złotych stópek prezentuje się przepięknie. Na wieczku znajduje się również imię dziecka, dedykacja oraz informacja, kto wręcza prezent. Pudełko należy skompletować z szatką do Chrztu z tej samej serii.

  22,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Złote Stópk ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Złote Stópk
  49,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Złote Stópki ZŁOCONA LUX

  Wyjątkowo elegancka świeca do Chrztu zdobiona motywem złotych stópek. Ręcznie wykonana świeca udekorowana pięknym okapnikiem oraz personalizacją prezentuje się wspaniale. Świeca wykonana została w biało-złotej kolorystyce, która idealnie wpisuje się w najmodniejsze trendy dekoracyjne na Chrzest dziecka.

  49,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu z profitką Z IMIENIEM Złote Stópki ŚWIECA do Chrztu z profitką Z IMIENIEM Złote Stópki
  34,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu z profitką Z IMIENIEM Złote Stópki

  Elegancka świeca do Chrztu z okapnikiem i motywem złotych stópek to piękna propozycja na pamiątkę Chrztu Świętego maluszka. Świeca prezentuje się pięknie i oryginalnie, została ręcznie ozdobiona, dzięki czemu mają Państwo gwarancję otrzymania produktu najwyższej jakości.

  34,98 zł
 • OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu UNIWERSALNY Złote Stópki OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu UNIWERSALNY Złote Stópki
  20,98 zł
  OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu UNIWERSALNY Złote Stópki

  Elegancki okapnik na świecę do Chrztu, który pełni fukcję dekoracyjną, jak i praktyczną. Profitka wykonana z atłasu, zdobiona uroczą grafiką złotych stópek i tekstu modlitwy prezentuje się przepięknie na świecy. Materiałowy okapnik zapobiega również kapaniu wosku na ręce. 

  20,98 zł
 • OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Złote Stópki OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Złote Stópki
  24,98 zł
  OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Złote Stópki

  Przepiękny personalizowany okapnik na świecę do Chrztu. Profitka wykonana z eleganckiego materiału, zdobiona grafiką złotych stópek i imieniem dziecka wspaniale udekoruje gromnicę do Chrztu. Personalizowany okapnik przede wszystkim pełni rolę ozdobną, ale też praktyczną - zapobiega kapaniu wosku na ręce.

  24,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Złote Stópki PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Złote Stópki
  44,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Złote Stópki

  Drewniane pudełko na świecę do Chrztu to wspaniałe uzupełnienie prezentu dla dziecka. Zdobione grawerem "Pamiątka Chrztu Świętego" oraz personalizowaną karteczką z dedykacją prezentuję się przepięknie. Pudełko z motywem złotych stópek to idealna propozycja na prezent dla dziecka od Rodziców Chrzestnych.

  44,98 zł
 • ŚWIECE proste białe na Chrzest Złote Stópki 24cm 2szt ŚWIECE proste białe na Chrzest Złote Stópki 24cm 2szt
  9,98 zł
  ŚWIECE proste białe na Chrzest Złote Stópki 24cm 2szt
  1 Recenzje

  Piękne, eleganckie proste świece ozdobione błyszczącą naklejką z napisem Chrzest Święty i grafiką złotych stópek. Świece świetnie prezentują się w złotych świecznikach. Jest to idealna dekoracja stołu na Chrzest Święty dziecka.

  9,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa na Chrzest Złote Stópki 12cm/6cm BIAŁA ŚWIECA pieńkowa na Chrzest Złote Stópki 12cm/6cm BIAŁA
  11,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa na Chrzest Złote Stópki 12cm/6cm BIAŁA
  1 Recenzje

  Elegancka świeca pieńkowa ozdobiona motywem błyszczących złotych stópek. Wspaniale prezentuje się na stole podczas uroczystości Chrztu Świętego dziecka. Świeca z błyszczącą naklejką świetnie uzupełnia kolekcję Złote Stópki.

  11,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa brokacona na Chrzest Złote Stópki 5x14cm LUX ŚWIECA pieńkowa brokacona na Chrzest Złote Stópki 5x14cm LUX
  14,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa brokacona na Chrzest Złote Stópki 5x14cm LUX
  2 Recenzje

  Piękna świeca pieńkowa ozdobiona złotym dołem oraz naklejką z błyszczącym napisem Chrzest Święty i grafiką dziecięcych stópek. Świeca ze złotymi stópkami fantastycznie prezentuje się na stole podczas uroczystości Chrztu Świętego dziecka.

  14,98 zł
 • ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest Złote Stópki 12cm/10cm DUŻA ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest Złote Stópki 12cm/10cm DUŻA
  24,98 zł
  ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Chrzest Złote Stópki 12cm/10cm DUŻA

  Wyjątkowa dekoracja stołu na Chrzest Święty dziecka w postaci dużej zapachowej świecy. Lampion zdobiony jest motywem złotych stópek, malutkim serduszkiem i napisem Chrzest Święty. Świeca wspaniale prezentuje się na stole z innymi elementami z tej samej kolekcji.

  24,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Stópki z serduszkiem 10szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Stópki z serduszkiem 10szt
  24,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Stópki z serduszkiem 10szt

  Pudełka na ciasto z motywem złotych stópek to wspaniały dodatek na Chrzest Święty dziecka. Wykonane z grubej tektury pozwolą w bezpieczny sposób przechować słodkie wypieki. Po zakończonym przyjęciu można zapakować kawałek tortu lub ciasto w pudełka i wręczyć gościom w ramach podziękowania.

  24,98 zł
 • CZEKOLADOWNIK dla Rodziców Chrzestnych Złote Stópki + IMIĘ CZEKOLADOWNIK dla Rodziców Chrzestnych Złote Stópki + IMIĘ
  12,98 zł
  CZEKOLADOWNIK dla Rodziców Chrzestnych na Chrzest Złote Stópki + IMIĘ
  1 Recenzje

  Piękne pudełeczko na czekoladę ozdobione złotą kokardką oraz naklejką z cudownym tekstem podziękowania dla Rodziców Chrzestnych. W pudełku można umieścić tradycyjną tabliczkę czekolady, która w słodki sposób podziękuje najbliższym.

  12,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Chrzest Bombonierka z krówkami BIAŁE PUDEŁKO PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Chrzest Bombonierka z krówkami BIAŁE PUDEŁKO
  49,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Chrzest Bombonierka z krówkami Złote...

  Wspaniałe podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych dziecka w postaci bombonierki wypełnionej pysznymi krówkami. Bombonierka ozdobiona jest personalizowaną naklejką z uroczym tekstem podziękowania oraz grafiką złotych stópek. Wewnątrz pudełeczka znajduje się dziesięć śmietankowych krówek, które owinięte są w papierek z imieniem dziecka. Przepiękna propozycja...

  49,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych Bombonierka z krówkami Złote Stópki ZE ZDJĘCIEM DZIECKA BIAŁE PUDEŁKO PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych Bombonierka z krówkami Złote Stópki ZE ZDJĘCIEM DZIECKA BIAŁE PUDEŁKO
  49,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Chrzest Bombonierka z krówkami Złote...

  Wyjątkowo piękne i urocze podziękowanie dla Chrzestnych dziecka. Bombonierka ozdobiona zdjęciem Maluszka oraz wypełniona personalizowanymi krówkami zachwyci i zauroczy Matkę oraz Ojca Chrzestnego. Tak przygotowany upominek należy wręczyć najbliższym podczas uroczystości Chrztu Świętego dziecka. 

  49,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest skrzyneczka z czekoladkami Z IMIENIEM Złote Stópki PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest skrzyneczka z czekoladkami Z IMIENIEM Złote Stópki
  49,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest skrzyneczka z...
  1 Recenzje

  Wyjątkowo eleganckie i słodkie podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych oraz Dziadków z motywem dziecięcych stópek. Drewniane pudełeczko wypełnione mlecznymi czekoladkami, które ozdobione jest karteczką ze śliczną dedykacją i imieniem dziecka to wspaniała propozycja na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego dziecka. Rodzice Chrzestni i Dziadkowie będą...

  49,98 zł
 • SKRZYNECZKA na odcisk stópek/dłoni dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest PERSONALIZOWANA + glina Złote Stópki SKRZYNECZKA na odcisk stópek/dłoni dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest PERSONALIZOWANA + glina Złote Stópki
  49,98 zł
  SKRZYNECZKA na odcisk stópek/dłoni dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest...
  1 Recenzje

  Cudownym prezentem dla najważniejszych osób Waszego maleństwa - Dziadków i Rodziców Chrzestnych będzie odcisk dłoni lub stópki zamknięty w drewnianej skrzyneczce. Takie pudełeczko możecie wręczyć podczas uroczystości Chrztu Świętego. W komplecie otrzymujecie specjalną glinkę, dzięki której wykonacie odcisk dziecka oraz wyjątkową karteczkę z motywem...

  49,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Słodki Zestaw Z IMIENIEM SERDUSZKA PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków Słodki Zestaw Z IMIENIEM SERDUSZKA
  69,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest Słodki Zestaw Z IMIENIEM...

  Personalizowana skrzyneczka wypełniona cudownymi słodkościami to idealna propozycja na podziękowanie Rodzicom Chrzestnym i Dziadkom Maleństwa. Wewnątrz drewnianej skrzyneczki znajdują się upominki w postaci lizaków z motywem serca, pysznych miodków oraz mlecznych czekoladek. Całość opatrzona została została karteczką z uroczym tekstem podziękowania,...

  69,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków w skrzyni Zestaw Miodowy SERDUSZKA 6szt PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków w skrzyni Zestaw Miodowy SERDUSZKA 6szt
  79,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest w skrzyni Zestaw Miodowy...
  2 Recenzje

  Wyjątkowe podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych lub Dziadków dziecka. Drewniana skrzyneczka wypełniona malutkimi słoiczkami pysznych miodków, które ozdobione zostały materiałem i jutowym sznureczkiem zachwyci najbliższych. Wnętrze skrzyneczki opatrzone zostało personalizowaną karteczką z grafiką złotych stópek, pięknym tekstem oraz imieniem dziecka.

  79,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych otwierane Złote Stópki PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych otwierane Złote Stópki
  8,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Chrzest otwierane Złote Stópki

  Wspaniałe podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych w postaci otwieranej karty z motywem złotych stópek. Wewnątrz znajduje się przepiękna dedykacja, która zachwyci i zauroczy Matkę oraz Ojca Chrzestnego. Tak przygotowane podziękowanie będzie wspaniałą pamiątką dla najbliższych na długie lata.

  8,98 zł
 • KUBEK dla Chrzestnego podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki KUBEK dla Chrzestnego podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki
  36,98 zł
  KUBEK dla Chrzestnego podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki
  1 Recenzje

  Wspaniałe podziękowanie dla Ojca Chrzestnego dziecka w postaci personalizowanego kubka. Prezent zdobiony jest uroczym motywem złotych stópek i czarnym uszkiem. Kubek pozwoli w wyjątkowy sposób podziękować Chrzestnemu za pełnioną rolę oraz za obdarowanie miłością maluszka.

  36,98 zł
 • KUBEK dla Dziadka podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki KUBEK dla Dziadka podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki
  36,98 zł
  KUBEK dla Dziadka podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki
  1 Recenzje

  Wyjątkowe podziękowanie dla Dziadka na Chrzest w postaci kubka z motywem złotych stópek. Upominek zdobiony jest imieniem Dziadka, tekstem podziękowania oraz czarnym uszkiem. To niezwykłe podziękowanie będzie wspaniałą pamiątką dla Dziadka na długie lata.

  36,98 zł
 • KUBEK magiczny Prośba o zostanie Chrzestnym ZŁOTE STÓPKI 330ml Z IMIENIEM KUBEK magiczny Prośba o zostanie Chrzestnym ZŁOTE STÓPKI 330ml Z IMIENIEM
  45,98 zł
  KUBEK magiczny Prośba o zostanie Chrzestnym ZŁOTE STÓPKI 330ml Z IMIENIEM
  1 Recenzje

  Jak poprosić o bycie Ojcem Chrzestnym dziecka w wyjątkowy sposób? Oryginalną i pomysłową propozycją będzie magiczny kubek, który po zalaniu wrzątkiem ukazuje pytanie! Kubek zdobiony uroczą grafiką złotych stópek i serduszka prezentuje się przepięknie.

  45,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Złote Stópki PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Złote Stópki
  39,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Złote Stópki

  Piękna i urocza prośba o zostanie Rodzicem Chrzestnym dziecka. Drewniane pudełeczko ozdobione zdjęciem Maluszka oraz grafiką złotych stópek zachwyci przyszłą Matkę lub Przyszłego Ojca Chrzestnego. Idealna propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca. 

  39,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Czekoladownik Złote Stópki PROŚBA o bycie Chrzestnym Czekoladownik Złote Stópki
  16,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Czekoladownik ze zdrapką Złote Stópki

  Piękna i oryginalna prośba o bycie Chrzestnym, która zachwyci najbliższych. Pudełko na czekoladę z personalizacją, grafiką złotych stópek oraz zdrapką prezentuje się wyjątkowo elegancko. Wspaniały pomysł, aby poprosić najbliższe osoby o zostanie Matką lub Ojcem Chrzestnym Waszego dziecka.

  16,98 zł
 • KSIĘGA pamiątkowa na Chrzest Złote Stópki BŁYSZCZĄCA KSIĘGA pamiątkowa na Chrzest Złote Stópki BŁYSZCZĄCA
  44,98 zł
  KSIĘGA pamiątkowa Chrztu Świętego Złote Stópki UNIWERSALNA
  1 Recenzje

  Wyjątkowy dodatek na Chrzest Święty dziecka, który pozwoli zebrać wspaniałe wspomnienia w jednym miejscu. Uniwersalna księga pamiątkowa wykonana z białej ecoskóry, która zdobiona jest złotym napisem i motywem złotych stópek. Goście podczas przyjęcia mogą zamieścić w niej wpisy, życzenia oraz zdjęcia. Księga wypełniona wspomnieniami będzie cudowną pamiątką...

  44,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego ze złotym napisem ecoskóra Złote Stópki Z IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego ze złotym napisem ecoskóra Złote Stópki Z IMIENIEM
  55,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego ze złotym napisem Złote Stópki Z IMIENIEM

  Księga pamiątkowa Chrztu Świętego to wyjątkowa propozycja na zachowanie wspomnień w jednym miejscu z tak pięknej uroczystości. Okładka księgi zdobiona jest złotym napisem, a pierwsza strona personalizowaną naklejką. Na etykiecie znajduje się urocza grafika dziecięcych stópek w złotym kolorze, imię dziecka oraz data Chrztu. W księdze można zamieszczać...

  55,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Narodziny Chrzest Roczek 25cm Złote Stópki Z IMIENIEM METRYCZKA MIŚ Prezent na Narodziny Chrzest Roczek 25cm Złote Stópki Z IMIENIEM
  49,98 zł
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 35cm Złote Stópki Z IMIENIEM
  1 Recenzje

  Pluszowy misiu z metryczką to wspaniały pomysł na prezent dla dziecka na narodziny, Chrzest i Roczek. Misiu zdobiony koszulką z piękną grafiką złotych stópek i imieniem dziecka zauroczy szczęśliwych rodziców i maleństwo. Metryczka wspaniale udekoruje pokój dziecka i stanie się świetnym kompanem do zabaw.

  49,98 zł
 • RAMKA 3D na odcisk bobasa ZŁOTE STÓPKI z metryczką Z GLINKĄ RAMKA 3D na odcisk bobasa ZŁOTE STÓPKI z metryczką Z GLINKĄ
  59,98 zł
  RAMKA 3D na odcisk bobasa ZŁOTE STÓPKI z metryczką + 2 GLINKI
  1 Recenzje

  Przepiękny prezent na narodziny dziecka, Chrzest lub Roczek. Ramka z glinką na odcisk rączek i stópek dziecka sprzedawana w komplecie z metryczką. Ramka wspaniale udekoruje pokój dziecka i będzie cudowną pamiątką na długie lata. Metryczka zdobiona jest grafiką złotych stópek oraz najważniejszymi informacjami z chwil narodzin.

  59,98 zł