Kubki świąteczne dla dzieci

Kubki świąteczne dla dzieci

Kubek świąteczny dla dzieci to oryginalny prezent świąteczny, który jest praktycznym i ponadczasowym upominkiem. Kubek świąteczny z krówkami lub czekoladkami będzie słodkim wyborem na prezent dla dziecka. Kubki świąteczne na prezent będą idealne zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci. Kubek dla dziecka z trwałym nadrukiem i prześliczną grafiką sprawi, że Wasza pociecha chętniej sięgnie po zdrowe napoje!

Kubki świąteczne dla dzieci

 • PREZENT świąteczny dla dziecka Maskotka Miś+Kubek Z IMIENIEM Zestaw Brązowy PREZENT świąteczny dla dziecka Maskotka Miś+Kubek Z IMIENIEM Zestaw Brązowy
  99,98 zł
  PREZENT świąteczny dla dziecka Maskotka Miś+Kubek Z IMIENIEM Zestaw Brązowy

  Uroczy prezent dla dziecka z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Zestaw w postaci kubeczka, maskotki brązowego misia oraz czekoladowych cukierków oczaruje każde dziecko! Dodatkowo na kubeczku umieszczone jest imię, świąteczna grafika oraz napis Wesołych Świąt. 

  99,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla dziecka Maskotka Miś+Kubek Z IMIENIEM Zestaw Czerwony PREZENT świąteczny dla dziecka Maskotka Miś+Kubek Z IMIENIEM Zestaw Czerwony
  99,98 zł
  PREZENT świąteczny dla dziecka Maskotka Miś+Kubek Z IMIENIEM Zestaw Czerwony

  Prezent bożonarodzeniowy dla dziecka musi być odpowiedni i pomysłowy. Wspaniały zestaw w postaci kubeczka, maskotki misia oraz cukierków zachwyci każde dziecko! Dodatkowo na kubeczku umieszczone jest imię dziecka oraz świąteczna grafika. 

  99,98 zł
 • PREZENT dla dziecka Z IMIENIEM Maskotka Miś z kubkiem i krówkami PREZENT dla dziecka Z IMIENIEM Maskotka Miś z kubkiem i krówkami
  89,98 zł
  PREZENT dla dziecka Z IMIENIEM Maskotka Miś z kubkiem i krówkami

  Prezent dla dziecka składający się z maskotki, słodkich krówek oraz kubka z imieniem pociechy to wspaniały wybór na każdą okazję. Prezent można wręczyć na Roczek, Chrzest, urodziny czy na Święta. Wspaniały pomysł, by sprawić radość dziecku i podarować mu przepiękny zestaw, który będzie idealnym wyborem dla maluszka.

  89,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla dziecka Kubek z maskotką Reniferem Z IMIENIEM PREZENT świąteczny dla dziecka Kubek z maskotką Reniferem Z IMIENIEM
  69,98 zł
  PREZENT świąteczny dla dziecka Kubek z maskotką Reniferem Z IMIENIEM

  Brak pomysłu na prezent dla dziecka na Święta Bożego Narodzenia? Rewelacyjnym pomysłem jest kubeczek z imieniem wraz z maskotką renifera i czekoladowymi cukierkami. Tak uroczy zestaw z pewnością oczaruje każde dziecko. 

  69,98 zł
 • KUBEK świąteczny w pudełku Z IMIENIEM +10 krówek Najpiękniejsze Święta KUBEK świąteczny w pudełku Z IMIENIEM +10 krówek Najpiękniejsze Święta
  69,98 zł
  KUBEK świąteczny w pudełku Z IMIENIEM +10 krówek Najpiękniejsze Święta

  Wspaniały zestaw prezentowy na Święta Bożego Narodzenia. W ślicznym pudełeczku udekorowanym świąteczną grafiką znajdziemy kubek z białej ceramiki ozdobiony grafiką świątecznego wieńca oraz imieniem przyszłego właściciela. W zestawie znajduje się także dziesięć słodkich krówek w dopasowanych do kompletu papierkach.  

  69,98 zł
 • KUBEK świąteczny w pudełku Z IMIENIEM Najpiękniejsze Święta KUBEK świąteczny w pudełku Z IMIENIEM Najpiękniejsze Święta
  59,98 zł
  KUBEK świąteczny w pudełku Z IMIENIEM Najpiękniejsze Święta

  Idealny prezent świąteczny dla bliskiej osoby. W eleganckim pudełeczku zdobionym świąteczną grafiką umieszczono kubek z białej ceramiki z imieniem przyszłego właściciela. Kubek zdobi śliczna grafika świątecznego wieńca. Piękny ale i praktyczny prezent pozwoli cieszyć się wyśmienitym smakiem ulubionego gorącego napoju w świąteczny chłodny poranek. 

  59,98 zł
 • PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Świąteczne Myszki PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Świąteczne Myszki
  49,98 zł
  PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Świąteczne Myszki

  Prezent świąteczny w formie kubka z imieniem oraz świątecznych krówek to dodatek, który oczaruje każdego! Na kubku znajduje się urocza grafika myszek, a także imię. Nadruk jest trwały i świetnie wpisuje się w eleganckie świąteczne trendy. To idealna propozycja dla dziewczynki oraz chłopca.

  49,98 zł
 • PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Zimowy Renifer PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Zimowy Renifer
  49,98 zł
  PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Zimowy Renifer
  1 Recenzje

  Oryginalny i kreatywny pomysł na prezent świąteczny! Spraw radość dziecku za pomocą kubka z uroczą grafiką jelenia. W środku zawarliśmy także słodkie śmietankowe krówki. Całość niesamowicie się komponuje. Do kubka dołączymy także personalizację w postaci imienia.

  49,98 zł
 • PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Świąteczne Zwierzaki PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Świąteczne Zwierzaki
  49,98 zł
  PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Świąteczne Zwierzaki

  Świąteczny prezent z grafiką uroczych zwierzaków. Kubeczek to bardzo praktyczny upominek, który spodoba się każdemu dziecku. Kubeczek jest personalizowany, dzięki czemu stanie się bardzo osobistą pamiątką. W komplecie znajdują się smaczne śmietankowe krówki. Kubek będzie oryginalnym prezentem dla chłopca oraz dziewczynki.

  49,98 zł
 • PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Renifer PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Renifer
  49,98 zł
  PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Renifer

  Nie masz pomysłu na świąteczny prezent dla dziecka? Wręcz mu świąteczny kubek! Taki upominek jest bardzo praktycznym prezentem! A dodatkowo do każdego kubeczka dołączone są świąteczne krówki, które osłodzą ten magiczny czas.

  49,98 zł
 • PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Winter Time PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Winter Time
  49,98 zł
  PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Winter Time

  Pomysł na prezent dla dziecka często spędza sen z powiek. Jeśli chcesz podarować mu drobny upominek polecamy świąteczny kubek z zimową grafiką. W kubku znajdują się również słodkie, świąteczne krówki owinięte w piękne świąteczne papierki. Taki kubeczek będzie wyjątkową pamiątką tegorocznych świąt.

  49,98 zł
 • PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Niedźwiadek PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Niedźwiadek
  49,98 zł
  PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Niedźwiadek

  Na Święta Bożego Narodzenia polecamy upominek w formie świątecznego kubka! To idealna propozycja dla każdego dziecka. Zdobiona grafiką uroczego niedźwiadka idealnie wpisuje się w dziecięcy styl. Aby ten magiczny czas stał się jeszcze bardziej wyjątkowy do każdego kubka dołączamy świąteczne krówki w ozdobnych papierkach.

  49,98 zł
 • PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Święta są wtedy PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Święta są wtedy
  49,98 zł
  PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Święta są wtedy

  Świąteczny kubek to prezent, który jest przez Was bardzo często wybierany. Wesołe wzory oraz personalizacja sprawiają, że kubek stanie się bardzo osobistą pamiątką. Kubeczek pozwoli zaparzyć świąteczną kawę lub herbatę oraz wykonać piękne pamiątkowe zdjęcia.

  49,98 zł
 • PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Pierniki PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Pierniki
  49,98 zł
  PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Pierniki
  1 Recenzje

  Najlepszym prezentem na Święta Bożego Narodzenia jest z pewnością kubek ze świątecznym wzorem. Kubek jest personalizowany imieniem dziecka, dlatego będzie wyjątkowym upominkiem dla tych najmłodszych. W kubku znajdziecie również słodkie krówki w świątecznych papierkach. Taki upominek jest od razy gotowy do wręczenia.

  49,98 zł
 • PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM All I want for Christmas PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM All I want for Christmas
  49,98 zł
  PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM All I want for Christmas

  Wyjątkowym prezentem bożonarodzeniowym bez wątpienia jest kubek ze świątecznym wzorem. Sprzedawany w komplecie ze świątecznymi krówkami w ozdobnych papierkach będzie pięknym upominkiem dla każdego dziecka. Kubek zdobiony jest wyjątkową grafiką świątecznego kotka.

  49,98 zł
 • PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Christmas Reindeer PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Christmas Reindeer
  49,98 zł
  PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Christmas Reindeer

  Kubek z imieniem dziecka na prezent świąteczny przygotowany w zimowym stylu. Na kubku znajduje się urocza grafika świątecznego reniferka. Cały zestaw wygląda ponadczasowo i pięknie. Trwały nadruk sprawia, że kubek jest praktyczny i może być wykorzystywany przez dziecko przez długie lata. To najpiękniejszy pomysł na prezent, który mogą wręczyć dziecku...

  49,98 zł
 • PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Mikołaj i renifery PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Mikołaj i renifery
  49,98 zł
  PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Mikołaj i renifery

  Przepiękny prezent świąteczny dla dziecka! Kubek z imieniem, grafiką reniferów i Mikołaja oraz słodkimi krówkami w komplecie. Wspaniały pomysł na drobny prezent na Mikołajki lub część większego zestawu świątecznego dla dziecka. Kubek jest pięknie wykonany, posiada trwały nadruk, a świąteczna grafika z pewnością oczaruje każdą pociechę.

  49,98 zł
 • PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Wesołe Renifery PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Wesołe Renifery
  49,98 zł
  PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Wesołe Renifery

  Jaki prezent świąteczny wybrać dla dziecka? Idealnym wyborem będzie kubek z imieniem dziecka z krówkami w komplecie. To pomysł na słodki i jednocześnie praktyczny upominek na Święta Bożego Narodzenia. Kubeczek posiada trwały nadruk oraz imię dziecka. Cały zestaw prezentuje się fantastycznie.

  49,98 zł
 • PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM
  49,98 zł
  PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Najpiękniejsze Święta

  Śliczny kubek wykonany z białej ceramiki ozdobiony świąteczną grafiką, imieniem przyszłego właściciela i napisem "Wesołych Świąt". W zestawie znajdują się słodkie krówki zapakowane w papierki z dopasowaną grafiką. Piękny prezent pozwoli obdarowanej osobie cieszyć się w zimny świąteczny poranek ulubionym gorącym napojem. 

  49,98 zł
 • PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Vintage Christmas PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Vintage Christmas
  49,98 zł
  PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Vintage Christmas

  Prezent świąteczny z kubkiem oraz słodkimi śmietankowymi krówkami w zestawie. Piękny ceramiczny kubek został ozdobiony kolorową świąteczną grafiką oraz imieniem osoby dla kogo przeznaczony jest kubek. Całość prezentuje się cudownie.

  49,98 zł
 • KUBEK świąteczny na prezent + cukierki Z IMIENIEM Magicznych Świąt W OPAKOWANIU KUBEK świąteczny na prezent + cukierki Z IMIENIEM Magicznych Świąt W OPAKOWANIU
  44,98 zł
  KUBEK świąteczny na prezent + cukierki Z IMIENIEM Magicznych Świąt W...

  Kubek świąteczny sprzedawany w komplecie z cukiereczkami świątecznymi i lizakiem to słodki, ale też praktyczny prezent świąteczny dla dziecka. Na kubku znajduje się imię pociechy oraz trwały nadruk. Cały zestaw jest idealnym prezentem zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Kubeczek jest zapakowany, gotowy do wręczenia na prezent.

  44,98 zł
 • KUBEK świąteczny na prezent + pianki Marshmallow Z IMIENIEM Christmas Unicorn KUBEK świąteczny na prezent + pianki Marshmallow Z IMIENIEM Christmas Unicorn
  44,98 zł
  KUBEK świąteczny na prezent + pianki Marshmallow Z IMIENIEM Christmas Unicorn

  Jaki prezent świąteczny wybrać dla dziecka? Idealnym pomysłem będzie kubek z imieniem dziecka i fantastyczną grafiką jednorożca w świątecznym wydaniu. Kubek wspaniale prezentuje się w komplecie ze słodkimi piankami Marshmallow. To idealny wybór na dodatek do zestawu świątecznego dla dziecka lub prezent na Mikołajki.

  44,98 zł
 • KUBEK świąteczny na prezent + pianki Marshmallow Z IMIENIEM Oh Deer KUBEK świąteczny na prezent + pianki Marshmallow Z IMIENIEM Oh Deer
  44,98 zł
  KUBEK świąteczny na prezent + pianki Marshmallow Z IMIENIEM Oh Deer

  Kubek na prezent świąteczny z piankami Marshmallow to piękna propozycja dla każdego. Prezent jest już zapakowany, gotowy do wręczenia. To piękna propozycja dla najmłodszych, ale taki upominek sprawdzi się też na prezent dla dorosłych. Kubeczek w komplecie z przepysznymi piankami Marshmallow to również pomysł na prezent na Mikołajki.

  44,98 zł
 • KUBEK świąteczny na prezent + pianki Marshmallow Z IMIENIEM Miś KUBEK świąteczny na prezent + pianki Marshmallow Z IMIENIEM Miś
  44,98 zł
  KUBEK świąteczny na prezent + pianki Marshmallow Z IMIENIEM Miś

  Fantastyczny pomysł na prezent świąteczny oraz upominek na Mikołajki. Prezent w formie kubka w komplecie z piankami Marshmallow to dodatek, obok którego nie można przejść obojętnie. To świetny pomysł dla każdego, kubeczek z piankami spodoba się zarówno dużym jak i małym. Gorące kakao, czekolada lub kawa wypita w takim kubku z rozpuszczonymi piankami...

  44,98 zł
 • KUBEK świąteczny na prezent + pianki Marshmallow Z IMIENIEM Bałwanek KUBEK świąteczny na prezent + pianki Marshmallow Z IMIENIEM Bałwanek
  44,98 zł
  KUBEK świąteczny na prezent + pianki Marshmallow Z IMIENIEM Bałwanek

  Kubek świąteczny na prezent z minimalistyczną grafiką bałwanka i uroczym napisem. Kubek posiada dwustronny trwały nadruk, nadrukujemy na nim także imię obdarowywanej osoby. W komplecie znajdują się także przepyszne pianki Marshmallow. Kubeczek jest zapakowany w woreczek i przewiązany wstążką, dzięki czemu jest gotowy do wręczenia.

  44,98 zł
 • KUBEK świąteczny na prezent + pianki Marshmallow Z IMIENIEM Winter Animals KUBEK świąteczny na prezent + pianki Marshmallow Z IMIENIEM Winter Animals
  44,98 zł
  KUBEK świąteczny na prezent + pianki Marshmallow Z IMIENIEM Winter Animals

  Kubek świąteczny z imieniem, różowym uszkiem i piękną grafiką zwierzątek to wspaniała propozycja na prezent świąteczny dla każdego. Na kubku znajduje się trwały nadruk wykonany sprawdzoną metodą, dzięki czemu kubek można być bez obawy o ścieranie się nadruku. To propozycja na prezent świąteczny dla dzieci i dorosłych.

  44,98 zł
 • KUBEK świąteczny na prezent + pianki Marshmallow Z IMIENIEM Świąteczna Lama KUBEK świąteczny na prezent + pianki Marshmallow Z IMIENIEM Świąteczna Lama
  44,98 zł
  KUBEK świąteczny na prezent + pianki Marshmallow Z IMIENIEM Świąteczna Lama
  1 Recenzje

  Kubek na prezent świąteczny w komplecie z piankami Marshmallow to wspaniała propozycja dla dziewczynki. Kubek posiada trwały nadruk przedstawiający świąteczne lamy oraz imię dziecka. Cały zestaw jest gotowy do wręczenia na słodki prezencik dla maluszka. Kubek w komplecie z piankami może sprawdzić się także jako prezent na Mikołajki.

  44,98 zł
 • KUBEK świąteczny na prezent + opaska Renifera Z IMIENIEM KUBEK świąteczny na prezent + opaska Renifera Z IMIENIEM
  44,98 zł
  KUBEK świąteczny na prezent + opaska Renifera Z IMIENIEM
  1 Recenzje

  Szukacie pomysłu na prezent świąteczny lub prezent na Mikołajki dla córeczki? Idealnym wyborem będzie kubeczek z imieniem dziecka i nadrukiem reniferka, sprzedawany w komplecie z opaską rogi renifera. To pomysł, który zachwyci każdą pociechę. Kubek szczególnie spodoba się dziewczynkom!

  44,98 zł
 • KUBEK świąteczny na prezent Najpiękniejsze Święta KUBEK świąteczny na prezent Najpiękniejsze Święta
  24,98 zł
  KUBEK świąteczny na prezent Najpiękniejsze Święta

  Kubek ozdobiony świąteczną grafiką to idealny pomysł na prezent dla każdego. Kubek posiada czerwone ucho i wnętrze, a wkoło kubka widnieje trwały nadruk z zimowych gałązek i roślin. W takim kubku przygotujesz swoje ulubione, świąteczne napoje. Kubek doda magicznego klimatu przy wigilijnym stole.

  24,98 zł
 • KUBEK prezent na Mikołajki Z IMIENIEM Sanie Mikołaja KUBEK prezent na Mikołajki Z IMIENIEM Sanie Mikołaja
  36,98 zł
  KUBEK prezent na Mikołajki Z IMIENIEM Sanie Mikołaja

  Wyjątkowy kubek, który możesz podarować bliskiej osobie w te Mikołajki! Kubek jest zdobiony grafiką Mikołaja w saniach, reniferami oraz imieniem dziecka. Kubek będzie świetnym prezentem lub dodatkiem do prezentu dla każdego dziecka. Wysoką jakość zapewnia trwały nadruk.

  36,98 zł
 • KUBEK świąteczny na prezent dla dziewczynki Z IMIENIEM Jednorożec KUBEK świąteczny na prezent dla dziewczynki Z IMIENIEM Jednorożec
  36,98 zł
  KUBEK świąteczny na prezent dla dziewczynki Z IMIENIEM Jednorożec

  Przepiękny kubek dla każdej dziewczynki w grafiką uroczego jednorożca. Ceramiczny kubek z różowym uszkiem i imieniem dziecka będzie wyjątkową pamiątką tego magicznego czasu. Kubek posiada zabawny napis, dzięki czemu będzie świetnym pomysłem na prezent dla córeczki.

  36,98 zł
 • KUBEK świąteczny na prezent Z IMIENIEM Pingwinki KUBEK świąteczny na prezent Z IMIENIEM Pingwinki
  36,98 zł
  KUBEK na prezent Z IMIENIEM Pingwinki

  Kubek na prezent świąteczny dla dziecka ze słodką grafiką pingwinków. Pomysł na upominek dla każdego dziecka. Na kubku znajduje się prześliczna grafika oraz imię dziecka. Dzięki takiemu dodatkowi każda pociecha poczuje się doceniona i wyróżniona. Kubki można wręczyć dzieciom na Mikołajki.

  36,98 zł
 • KUBEK dla dziecka Unicorn Z IMIENIEM KUBEK dla dziecka Unicorn Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Unicorn Z IMIENIEM
  1 Recenzje

  Fantastyczny kubek dla dziecka, który zdobiony jest modną grafiką jednorożca. Kubek z imieniem to rewelacyjny dodatek nie tylko do domu, ale i również do szkoły czy na wakacyjne podróże. Kubek wykonany został w stylu unicorn, który z pewnością zachwyci wszystkie dziewczyny.

  36,98 zł
 • KUBEK dla dziecka Różowy Króliczek Z IMIENIEM KUBEK dla dziecka Różowy Króliczek Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Różowy Króliczek Z IMIENIEM
  1 Recenzje

  Przepiękny kubek dla dziewczynki, który zachwyca swoja śliczną grafiką króliczka. Kubek wykonany został z ceramiki i ozdobiony imieniem dziecka. Personalizowany kubek to fantastyczny dodatek nie tylko do domu, ale i również do szkoły, na wakacje czy kolonie. Dzięki personalizacji nikt nie będzie miał wątpliwości kogo to jest kubek.

  36,98 zł
 • KUBEK dla dziecka Księżniczka Z IMIENIEM KUBEK dla dziecka Księżniczka Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Księżniczka Z IMIENIEM

  Przepiękny personalizowany kubek dla dziecka z grafiką księżniczki i jednorożca. Kubek wpisuje się w najmodniejsze trendy i z pewnością zachwyci każdą dziewczynkę. Kubek z imieniem idealnie nada się do domu, szkoły, na wakacje czy kolonie.

  36,98 zł
 • KUBEK dla dziecka Ballerina Z IMIENIEM KUBEK dla dziecka Ballerina Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Ballerina Z IMIENIEM

  Przepiękny kubek z imieniem dla dziewczynki, który zachwyca swoją wspaniałą grafiką. Kubek zdobiony jest różowym uszkiem i grafiką baletnicy. Personalizowany kubek to idealny dodatek nie tylko do domu, ale i również do szkoły, na wycieczki czy wakacje.

  36,98 zł

Kubki świąteczne dla dzieci

Prezenty świąteczne dla dzieci mogą mieć różne formy. Bardzo dobrze sprawdzają się zabawki i gadżety, które maluchom zapewnią codzienną rozrywkę. Każde dziecko będzie zachwycone takim podarunkiem. Starsze dzieci na pewno docenią także upominki, które pozwolą im rozwijać zainteresowania. W ten sposób można pokazać maluchowi, jak bardzo cenisz jego indywidualne preferencje. Bardzo uniwersalnym prezentem dla dziecka są słodkości w postaci czekoladek, cukierków, krówek czy lizaków, ale także produkty codziennego użytku. O jakich upominkach mowa? Zdecydowanie jednym z najpopularniejszych prezentów są ceramiczne kubki. Personalizowane naczynia z gustownymi grafikami można kupić jako symboliczny upominek lub część fantastycznego zestawu. Sprawdź przygotowane przez nas propozycje i wybierz wariant najlepiej dopasowany do obdarowywanego dziecka.

Kubek dla dzieci na Święta z imieniem

Box świąteczny z personalizowanym kubkiem ceramicznym może być naprawdę fantastycznym prezentem z okazji Bożego Narodzenia. Pudełko wykonane z grubej tektury wypełnione jest naturalną wełną drzewną, która świetnie eksponuje wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu. Nieduży box z maskotką renifera, kubkiem świątecznym, cukierkami oraz drewnianą tabliczką z napisem “Wesołych Świąt” idealnie nadaje się na podarunek bożonarodzeniowy. Pudełko ma ciekawą fakturę, a personalizowana kartka z życzeniami wspaniale dopełnia wygląd podarunku. Z powodzeniem możesz wręczyć dziecku także większy zestaw z pluszowym misiem w stylu retro. Drewniana tabliczka, kubek i cukierki wspaniale pasują do takiego podarunku, a do zestawu dołączony jest też woreczek na pieniądze lub inny drobny upominek. 

Prezent świąteczny z imieniem kubek i maskotka renifera
Prezent świąteczny dla dziecka w kraftowym pudełeczku 

Świąteczne kubki na prezenty dla dzieci

Personalizowany kubek z imieniem dziecka z całą pewnością spodoba się każdemu obdarowanemu w ten sposób maluchowi. Adresat podarunku poczuje się naprawdę wyjątkowo i z całą pewnością chętnie korzystać będzie z tak unikalnego prezentu. Kubki możesz w naszym sklepie internetowym kupić w niedużych zestawach, które kapitalnie nadają się na Mikołajki czy Gwiazdkę. Bardzo dobrym przykładem takiego podarunku jest biały kubek z motywem zaprzęgu reniferów. Bajkowa grafika z podpisem “Ho Ho Ho” oraz imieniem dziecka nadają naczyniu naprawdę rewelacyjny wygląd. Do kubka dołączona jest natomiast maskotka skrzata wraz z lizakiem w kształcie laski Mikołaja. Tak czarujący komplet na pewno spodoba się każdemu dziecku bez względu na jego płeć oraz wiek. Obowiązkowo sprawdź też naszą szeroką gamę kubków w zestawach ze słodkościami bożonarodzeniowymi. 

Prezent swiąteczny kubek i skrzat sanie mikołaja
Prezent świąteczny w postaci kubeczka z świąteczną grafiką i imieniem wraz z maskotką skrzata i lizakiem

Kubki z imieniem na prezent z okazji Bożego Narodzenia

Personalizowane kubki ceramiczne w naszym sklepie dostępne są także jako osobny produkt, który możesz wykorzystać do przygotowania prezentu świątecznego DIY. Takie akcesoria sprawdzają się bowiem kapitalnie jako bożonarodzeniowy upominek. Kubek z imieniem ozdobiony oryginalnym motywem w gustownym stylu już od pierwszej chwili oczaruje obdarowaną osobę. Dla dziecka możesz śmiało wybrać kubek z grafiką w bajkowej odsłonie. Obrazki królika, pingwinkalisków czy renifera to zaledwie część z fantastycznych projektów, jakie stworzyliśmy. Kubki dostępne są zarówno w świątecznej, jak i uniwersalnej odsłonie, dlatego bez najmniejszego problemu znajdziesz rewelacyjne rozwiązanie. Prawdziwym hitem jest też nasz kubek ze zdjęciem, który dla dziecka będzie jedynym w swoim rodzaju prezentem pod choinkę.

Prezent świąteczny kubek christmas reindeer krówki
Ceramiczny kubeczek z grafiką świątecznego renifera i personalizacją wraz z śmietankowymi krówkami