Prezenty dla Taty Dzień Ojca

PREZENT dla Taty z fartuchem spersonalizowanym i kubkiem KD35

loader

209,98 zł

Minimalna ilość : 1

do 7 dni roboczych

Potrzebujesz szybciej? Dodaj EXPRESS do zamówienia >

Chcesz zmienić projekt? Dodaj ZMIANĘ w projekcie >

Opis

Zaskocz swojego Tatę eleganckim upominkiem zapakowanym w duże pudełko z grafiką retro w czarno-kraftowej tonacji. W środku znajduje się zestaw składający się z fartucha z imieniem, personalizowanego kubka z czarnym uchem, nalewki wiśniowej, świeżo palonej kawy o aromacie whisky oraz czekolady w ozdobnym kartoniku. To wyjątkowy prezent, który na pewno ucieszy Twojego Tatę i sprawi mu wiele radości.

Opis:

  • skład: prezent dla mężczyzny opakowany w specjalnie przygotowane kraftowo-czarne pudełko prezentowe, w którym znalazły się dopasowane składniki najwyższej jakości:

1. fartuch kuchenny z mega grubego materiału wysokiej jakości przypominającego naturalny len, z grafiką w retro stylu oraz imieniem, posiada wygodny system wiązania przy użyciu sznurków co pozwala na dopasowanie do każdej sylwetki; rozmiar uniwersalny 

2. kubek z czarnym uszkiem, imieniem i trwałym nadrukiem wykonany z wysokiej jakości ceramiki (pojemność 330ml)

3. nalewka Soplica wiśniowa 100ml w butelce ze specjalnie przygotowaną etykietą w stylu retro z napisem "Bimber pędzony nocą dla super faceta"

4. kawa świeżo palona drobno mielona 50g w czarnej torebce, aromat irlandziej whisky

5. czekolada 100g w specjalnie przygotowanym kraftowo-czarnym pudełku

  • wszystkie elementy zostały ułożone na dekoracyjnej naturalnej wełnie drzewnej na dnie oraz ciemno-brązowym ekskluzywnym wypełniaczu, pudełko możesz uzupełnić spersonalizowaną zawieszką na dowolną okazję
  • nadruk: kraftowo-czarna grafika w typowo męskim stylu
  • prezent będzie idealny dla każdego mężczyzny

Wielkość:

  • pudełko: 11,5cm x 24,5cm x 35,5cm

Ważne:

  • uzupełnij prezent o zawieszką z personalizacją i Twoją dedykacją

Zobacz również

Produkty z kategorii

Opinie

Napisz opinię

PREZENT dla Taty z fartuchem spersonalizowanym i kubkiem KD35

PREZENT dla Taty z fartuchem spersonalizowanym i kubkiem KD35

Zaskocz swojego Tatę eleganckim upominkiem zapakowanym w duże pudełko z grafiką retro w czarno-kraftowej tonacji. W środku znajduje się zestaw składający się z fartucha z imieniem, personalizowanego kubka z czarnym uchem, nalewki wiśniowej, świeżo palonej kawy o aromacie whisky oraz czekolady w ozdobnym kartoniku. To wyjątkowy prezent, który na pewno ucieszy Twojego Tatę i sprawi mu wiele radości.