Jak powiedzieć o ciąży? Oryginalne pomysły

Jak powiedzieć o ciąży? Oryginalne pomysły

Jak powiedzieć o ciąży? Oryginalne i kreatywne sposoby na poinformowanie najbliższych o ciąży to przede wszystkim puzzle, zdrapki, magiczne kubki, rebusy i kalambury. Poinformować męża o ciąży w pomysłowy sposób można za pomocą magicznego kubka, który po zalaniu gorącą wodą ukazuje wspaniałą nowinę. Rodzinie można wyrecytować wierszyk informujący o ciąży w śmieszny sposób. A rodzicom podarować zdrapki tekstem "wkrótce zostaniesz Babcią/Dziadkiem.  

Jak powiedzieć o ciąży? Oryginalne pomysły

 • GRATULACJE ZDRAPKA Zostaniesz Babcią Złote Stópki (+koperta) GRATULACJE ZDRAPKA Zostaniesz Babcią Złote Stópki (+koperta)
  12,00 zł
  GRATULACJE ZDRAPKA Zostaniesz Babcią Złote...

  Jak w wyjątkowy sposób przekazać wspaniałą nowinę o ciąży kochanej mamie? Powiadomienie w formie zdrapki, która zdobiona jest motywem złotych stópek to wspaniała propozycja. Oryginalna i niezwykła forma poinformowania mamy o tym, że zostanie babcią. Cudowna niespodzianka, która sprawi, że najbliższa osoba wpadnie w zachwyt i uroni kilka łez szczęścia.

  12,00 zł
 • GRATULACJE ZDRAPKA Zostaniesz Dziadkiem Złote Stópki (+koperta) GRATULACJE ZDRAPKA Zostaniesz Dziadkiem Złote Stópki (+koperta)
  12,00 zł
  GRATULACJE ZDRAPKA Zostaniesz Dziadkiem...

  Spodziewasz się dziecka? Chcesz w piękny i oryginalny sposób podzielić się z najbliższą osobą tą cudowną wiadomością? Niezwykłą propozycją jest karteczka z motywem złotych stópek i zdrapką, pod którą kryje się wspaniała nowina! Niesamowita niespodzianka dla taty, która sprawi wielką radość z przekazania informacji o tym, że wkrótce zostanie dziadkiem!

  12,00 zł
 • KUBEK magiczny Zostaniesz Babcią! Gratulacje ZAPACH PIWONII 330ml Z IMIENIEM KUBEK magiczny Zostaniesz Babcią! Gratulacje ZAPACH PIWONII 330ml Z IMIENIEM
  39,98 zł
  KUBEK magiczny Zostaniesz Babcią!...

  Oryginalny i kreatywny pomysł na przekazanie wspaniałej nowiny o ciąży przyszłej Babci! Magiczny kubek, który po zalaniu wrzątkiem pokazuje tekst z niespodzianką zachwyci i zauroczy Waszą Mamę. Kubek zdobiony jest grafiką wózeczka oraz różowych kwiatów.

  39,98 zł
 • KUBEK magiczny Zostaniesz Dziadkiem! Gratulacje ZŁOTE STÓPKI 330ml KUBEK magiczny Zostaniesz Dziadkiem! Gratulacje ZŁOTE STÓPKI 330ml
  39,98 zł
  KUBEK magiczny Zostaniesz Dziadkiem!...

  Magiczny kubek to wspaniały sposób, aby przekazać Waszemu Tacie nowinę o ciąży! Czarny kubek po zalaniu wrzątkiem pokazuje niespodziankę w postaci tekstu: Kochany Tato, wkrótce zostaniesz Dziadkiem! Ten niezwykły upominek pozwoli w oryginalny sposób pogratulować przyszłemu Dziadkowi.

  39,98 zł
 • ZDRAPKA Ujawnij płeć dziecka SŁONIK CHŁOPIEC ZDRAPKA Ujawnij płeć dziecka SŁONIK CHŁOPIEC
  9,98 zł
  ZDRAPKA Ujawnij płeć dziecka SŁONIK...
  1 Recenzje

  Wspaniała niespodzianka, która pozwoli przekazać najbliższym osobom informację, że na świecie pojawi się niedługo malutka dziewczynka! Powiadomienie w formie zdrapki, która ozdobiona jest motywem ślicznego słonika zachwyci i zauroczy Tatę dziecka, Dziadków czy przyjaciół. Niezwykle oryginalny i efektowny sposób na ujawnienie płci dziecka!

  9,98 zł
 • ZDRAPKA Ujawnij płeć dziecka SŁONIK CHŁOPIEC ZDRAPKA Ujawnij płeć dziecka SŁONIK CHŁOPIEC
  9,98 zł
  ZDRAPKA Ujawnij płeć dziecka SŁONIK CHŁOPIEC
  1 Recenzje

  Jak w wyjątkowy sposób przekazać wspaniałą nowinę o płci dziecka? Powiadomienie w formie zdrapki, która zdobiona jest motywem uroczego słonika to wspaniała propozycja. Oryginalna i niezwykła forma poinformowania najbliższych o tym, że niedługo na świecie pojawi się chłopiec. Rewelacyjna niespodzianka, która pozwoli uszczęśliwić najbliższą osobę!

  9,98 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  25,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  25,00 zł
 • KUBEK magiczny Zostaniesz Tatą! Gratulacje...

  Magiczny kubek to wyjątkowo oryginalny sposób, aby przekazać mężowi nowinę o ciąży! Czarny kubek po zalaniu wrzątkiem ukazuje rewelacyjną niespodziankę w postaci grafiki złotych stópek i tekstu: Kochany Mężu! Wkrótce zostaniesz Tatą! Fantastyczny pomysł na przekazanie informacji o ciąży, który zostanie mężowi na długo w pamięci.

  39,98 zł

Jak powiedzieć o ciąży w wyjątkowy sposób? Chcecie poinformować swoich bliskich o przyszłym dziecku w oryginalny, niespotykany sposób? Świetnym rozwiązaniem będą specjalne gadżety, które staną się wyjątkową pamiątką dla Waszych bliskich na długi czas. Coraz częściej wśród najnowszych trendów na sezon 2020 pojawiają się karty ze zdrapkami. Podczas informowania męża, babci, dziadka o ciąży również możecie zaopatrzyć się w takie karty. Całość będzie bardzo atrakcyjna i niespotykana. Bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem mogą być również kubki magiczne. Staną się wyjątkową pamiątką na długi czas. Zainteresujcie się bardzo wyjątkowymi gadżetami, które dzięki personalizacji są jeszcze bardziej oryginalne i unikatowe. 

Kartka ze zdrapką

Jednym z najbardziej atrakcyjnych gadżetów, w jakie możecie się zaopatrzyć jest karta ze zdrapką. Prezentuje się bardzo oryginalnie i nowocześnie. Zdrapki pojawiają się wśród najnowszych trendów coraz częściej, dlatego warto postawić właśnie na taki dodatek. Pod naszymi zdrapkami umieszczona została informacja o ciąży. Jest to więc świetny pomysł, by poinformować najbliższych o przyszłym dzieciątku. 

Jednym z najbardziej atrakcyjnych wariantów są zdecydowanie zdrapki z kolekcji Złote Stópki. Prezentują się bardzo elegancko i  nowocześnie. Na białych kartach umieściliśmy grafikę złotych, dziecięcych stópek oraz napisem “Kochana Mamo” lub “Kochany Tato”. Wewnątrz karty znajduje się zdrapka w formie złotego okręgu, pod którą znajduje się informacja na temat ciąży. Do kompletu dorzucamy również metalowe serduszko umieszczone na sznureczku do zdrapania zdrapki oraz złotą kopertę, do której możecie spakować kartę. Całość prezentuje się bardzo wyjątkowo i atrakcyjnie. Na pewno Wasi rodzice będą zachwyceni takim sposobem na poinformowanie o ciąży.

W naszej ofercie znajdziecie również karty ze zdrapkami, które ujawniają płeć dziecka. Grafika uroczego słonika świetnie uzupełnia karty i cudownie się prezentuje. Taką zdrapkę możecie wykorzystać podczas imprezy Baby Shower.

Magiczny kubek

Znakomitym pomysłem na poinformowanie o ciąży będzie również kubek, który stanie się wspaniałą pamiątką po tym wyjątkowym wydarzeniu. Początkowo kubek jest klasycznym dodatkiem w czarnym lub bordowym kolorze. Po wypełnieniu go gorącym napojem pojawia się napis informujący o zostaniu babcią, dziadkiem lub tatą. W zależności od tego, dla kogo jest kubek, wybierzcie odpowiedni wariant. Na wszystkich kubkach znajdują się cudowne grafiki, świetnie podkreślające charakter oraz wyjątkowość sytuacji.