Maskotki

Maskotki

Maskotki są niezwykle ważne dla naszych pociech. Miękkie przytulanki są z dziećmi od chwili narodzin przez długie lata. Mięciutkie maskotki w kształcie misia, maskotki jednorożce, zwierzaki czy ulubieni bohaterowie bajek sprawiają, że dzieci są spokojne. Maskotka to także często jedna z pierwszych przyjaciółek. Świetnie sprawdzają się również maskotki metryczki w formie pluszowego misia. Maskotki w pokoju dziecka także odgrywają dużą rolę. Są piękną dekoracją do pokoju dziecięcego.

Maskotki

 • MASKOTKA Miś z gwiazdkami 25cm Z IMIENIEM MASKOTKA Miś z gwiazdkami 25cm Z IMIENIEM
  59,98 zł
  MASKOTKA Miś z gwiazdkami 25cm Z IMIENIEM
  1 Recenzje

  Fantastyczna dekoracja pokoju dziecięcego w postaci maskotki z imieniem. Mięciutki misiu z koszulką, która zdobiona jest grafiką uśmiechniętego niedźwiadka i imieniem dziecka zachwyci Maluszka. Miś z nadrukiem to również wspaniały pomysł na prezent na narodziny, Roczek czy urodziny dziecka.  

  59,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 25cm Miś Z IMIENIEM METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 25cm Miś Z IMIENIEM
  59,98 zł
  METRYCZKA MIŚ Uroczy Słonik 25cm

  Fantastyczna metryczka dla dzieci w postaci pluszowego misia. Maskotka z nadrukiem to przepiękna dekoracja do pokoju dziecięcego i świetna propozycja prezentu na narodziny, Chrzest czy Roczek. Pluszowy miś posiada koszulkę, na której znajduje się grafika uroczego słonika i najważniejsze informacje z dnia narodzin dziecka. 

  59,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Flower Girl 25cm METRYCZKA MIŚ Flower Girl 25cm
  59,98 zł
  METRYCZKA MIŚ Flower Girl 25cm

  Fantastyczna metryczka dla dzieci w postaci pluszowej maskotki. Na koszulce misia znajduje się śliczna grafika dziewczynki i najważniejsze informacje z dnia narodzin dziecka. Maskotka z metryczką to wspaniała dekoracja do pokoju dziecięcego, jak i świetny pomysł na prezent na różne okoliczności takie jak: narodziny, Chrzest czy Roczek.  

  59,98 zł
 • MASKOTKA Miś Boho Zwierzątka 25cm Z IMIENIEM MASKOTKA Miś Boho Zwierzątka 25cm Z IMIENIEM
  59,98 zł
  MASKOTKA Miś Boho Zwierzątka 25cm Z IMIENIEM
  1 Recenzje

  Przepiękna dekoracja pokoju dziecka w postaci misia z nadrukiem. Maskotka sprzedawana jest w komplecie z koszulką, która zdobiona jest śliczną grafiką w stylu boho i imieniem dziecka. Miś z koszulką zachwyci i zauroczy każdego Malucha!

  59,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Boho Zwierzątka 25cm METRYCZKA MIŚ Boho Zwierzątka 25cm
  59,98 zł
  METRYCZKA MIŚ Boho Zwierzątka 25cm
  1 Recenzje

  Metryczka dziecka w postaci misia to wspaniały pomysł na dekorację pokoju dziecka i prezentu na Roczek lub narodziny. Mięciutka maskotka sprzedawana jest w komplecie z koszulką, która zdobiona jest śliczną grafiką leśnych zwierzątek w stylu boho i najważniejszymi informacjami z chwil narodzin. 

  59,98 zł
 • MASKOTKA Miś dla chłopca 25cm Z IMIENIEM MASKOTKA Miś dla chłopca 25cm Z IMIENIEM
  59,98 zł
  MASKOTKA Miś dla chłopca 25cm Z IMIENIEM
  1 Recenzje

  Maskotka w postaci personalizowanego misia stanie się najlepszym przyjacielem dziecka. Miś z nadrukiem to również fantastyczny pomysł na dekoracje do pokoju dziecięcego. Pluszowa maskotka posiaa koszulkę, na której znajduje się urocza grafika misia, ptaszków i imię dziecka. 

  59,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Narodziny Chrzest Roczek 25cm Z IMIENIEM METRYCZKA MIŚ Prezent na Narodziny Chrzest Roczek 25cm Z IMIENIEM
  59,98 zł
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest...
  1 Recenzje

  Przepiękna metryczka dla dzieci w postaci pluszowego misia. Wspaniały prezent dla narodziny, Chrzest i Roczek, który zachwyci maleństwo i szczęśliwych rodziców. Pluszowy misiu posiada koszulkę z uroczą grafiką misia oraz najważniejsze informacje z chwil narodzin.

  59,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Narodziny Chrzest Roczek 25cm Urocze pandy Z IMIENIEM METRYCZKA MIŚ Prezent na Narodziny Chrzest Roczek 25cm Urocze pandy Z IMIENIEM
  59,98 zł
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest...
  1 Recenzje

  Wspaniały prezent na narodziny, Chrzest i Roczek dziecka w postaci metryczki. Pluszowy misiu z pięknym nadrukiem uroczych pand oraz najważniejszymi informacjami z chwil narodzin. Metryczka w postaci misia pięknie udekoruje pokój dziecka i będzie cudowna przytulanką dla maluszka.

  59,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Narodziny Chrzest Roczek 25cm Unicorn Z IMIENIEM METRYCZKA MIŚ Prezent na Narodziny Chrzest Roczek 25cm Unicorn Z IMIENIEM
  59,98 zł
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest...
  1 Recenzje

  Urocza metryczka dla dzieci w postaci pluszowego misia z koszulką. Wspaniały pomysł prezentu na narodziny, Chrzest i Roczek dziecka. Misiu zdobiony koszulką z grafiką jednorożca, imieniem dziecka i najważniejszymi informacjami z chwil narodzin zachwyci maluszka i rodziców.

  59,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Narodziny Chrzest Roczek 25cm Księżyc Z IMIENIEM METRYCZKA MIŚ Prezent na Narodziny Chrzest Roczek 25cm Księżyc Z IMIENIEM
  59,98 zł
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest...
  1 Recenzje

  Misiu z metryczką to wspaniała propozycja prezentu na narodziny, Chrzest i Roczek dziecka. Mięciutki misiu z koszulką, która zdobiona jest grafiką księżyca, imieniem dziecka i najważniejszymi informacjami z chwil narodzin prezentuje się cudownie! Misiu z metryczką pięknie udekoruje pokój dziecka.

  59,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Narodziny Chrzest Roczek 25cm Złote Stópki Z IMIENIEM METRYCZKA MIŚ Prezent na Narodziny Chrzest Roczek 25cm Złote Stópki Z IMIENIEM
  59,98 zł
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest...
  1 Recenzje

  Pluszowy misiu z metryczką to wspaniały pomysł na prezent dla dziecka na narodziny, Chrzest i Roczek. Misiu zdobiony koszulką z piękną grafiką złotych stópek i imieniem dziecka zauroczy szczęśliwych rodziców i maleństwo. Metryczka wspaniale udekoruje pokój dziecka i stanie się świetnym kompanem do zabaw.

  59,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Narodziny Chrzest Roczek 25cm Miś Z IMIENIEM METRYCZKA MIŚ Prezent na Narodziny Chrzest Roczek 25cm Miś Z IMIENIEM
  59,98 zł
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest...
  1 Recenzje

  Przepiękny prezent dla chłopca na narodziny, Chrzest i Roczek. Metryczka w postaci pluszowego misia to niezwykły upominek, który zachwyci maluszka i szczęśliwych rodziców. W zestawie znajduje się pluszowy misiu oraz koszulka grafiką liska, imieniem dziecka i najważniejszymi informacjami z chwil narodzin.

  59,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Narodziny Chrzest Roczek 25cm Chmurka różowa Z IMIENIEM METRYCZKA MIŚ Prezent na Narodziny Chrzest Roczek 25cm Chmurka różowa Z IMIENIEM
  59,98 zł
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest...
  1 Recenzje

  Cudowny prezent dla dziewczynki na narodziny, Chrzest lub Roczek w postaci metryczki. Pluszowy misiu z koszulką, która zdobiona jest uroczą grafiką chmurek i króliczka pięknie udekoruje pokój dziecka. Mięciutki misiu to wspaniała przytulanka dla dziecka już od pierwszych dni.

  59,98 zł
 • MASKOTKA Królik 25cm Z IMIENIEM Różowy Króliczek MASKOTKA Królik 25cm Z IMIENIEM Różowy Króliczek
  59,98 zł
  MASKOTKA Królik 25cm Z IMIENIEM Różowy...

  Pluszowy króliczek z imieniem dziecka to wspaniała dekoracja do pokoju dziecięcego oraz fantastyczny pomysł na prezent. Maskotka jest miła w dotyku i posiada koszulkę z uroczą grafiką króliczka w różowej kolorystyce. Króliczek z imieniem idealnie nadaje się na prezent dla dziewczynki z okazji narodzin, czy Roczku.

  59,98 zł
 • MASKOTKA Królik 25cm Z IMIENIEM Niebieski Króliczek MASKOTKA Królik 25cm Z IMIENIEM Niebieski Króliczek
  59,98 zł
  MASKOTKA Królik 25cm Z IMIENIEM Niebieski...

  Przepiękna dekoracja do pokoju dziecięcego i pomysł na prezent. Pluszowa maskotka w kształcie króliczka stanie się najlepszym przyjacielem malucha. Króliczek sprzedawany jest z koszulką na której znajduje się imię dziecka oraz grafika niebieskiego króliczka.

  59,98 zł
 • MASKOTKA Piesek 35cm Z IMIENIEM Uroczy Piesek MASKOTKA Piesek 35cm Z IMIENIEM Uroczy Piesek
  66,98 zł
  MASKOTKA Piesek 35cm Z IMIENIEM Uroczy Piesek

  Przepiękna maskotka w postaci pluszowego pieska to wspaniała propozycja prezentu dla dziecka. Maskotka z imieniem dziecka i uroczą grafiką pozwoli również w fantastyczny sposób udekorować pokój dziecięcy. Pluszowy piesek jest przede wszystkim miły w dotyku i nie podrażni skóry dziecka.

  66,98 zł
 • MASKOTKA Kotek 40cm Z IMIENIEM MASKOTKA Kotek 40cm Z IMIENIEM
  69,98 zł
  MASKOTKA Kotek 40cm Z IMIENIEM Dziewczynka...

  Pluszowy kotek z imieniem dziecka to wspaniały pomysł na prezent z okazji Roczku lub Urodzin. Maskotka fantastycznie będzie prezentować się w pokoju dziewczynki. Kotek jest miły w dotyku i posiada personalizowaną koszulkę uroczą grafiką dziewczynki i kotka.

  69,98 zł
 • MASKOTKA Króliczek dla dziewczynki MASKOTKA Króliczek dla dziewczynki
  63,98 zł
  MASKOTKA Króliczek dla dziewczynki

  Przepiękna maskotka dla dziewczynki w kształcie uroczego króliczka. Maskotka wykonana została z miękkiego pluszu, który nie podrażnia skóry dziecka. Króliczek wspaniale prezentuje się w pokoju dziecka i będzie fantastycznym kompanem do codziennych zabaw.

  63,98 zł
 • MASKOTKA Króliczek dla chłopca MASKOTKA Króliczek dla chłopca
  55,98 zł
  MASKOTKA Króliczek dla chłopca

  Wspaniała maskotka i dekoracja do pokoju dziecięcego w postaci pluszowego króliczka. Maskotka wykonana została z miękkiego materiału, który nie podrażnia skóry dziecka. Ubranko króliczka w granatowej kolorystyce sprawia, że jest to idealna propozycja dla chłopca.

  55,98 zł
 • Poduszka syrenka 36 x 51 Poduszka syrenka 36 x 51
  57,98 zł
  PREZENT dla dziecka poduszka maskotka...
  1 Recenzje

  Prezent dla dziecka na roczek, na Chrzest lub na święta to nie lada wyznanie. Poduszka syrenka wykonana z miękkiego pluszu będzie cudownym podarunkiem dla malucha także z okazji narodzin. Jest odpowiednią propozycją prezentu dla dziewczynki.

  57,98 zł
 • MASKOTKA dla dziecka Łabędź MASKOTKA dla dziecka Łabędź
  49,98 zł
  MASKOTKA dla dziecka Łabędź

  Przepiękna maskotka dla dziecka w kształcie łabędzia to wspaniały prezent na Roczek lub urodziny oraz dekoracja pokoju dziewczynki. Łabędź wykonany jest z miękkiego materiału, dzięki czemu dziecko może tulić się do maskotki całymi dniami. 

  49,98 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  35,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  35,00 zł

Maskotki przytulanki dla dziecka - piękna dekoracja do pokoju dziecięcego

Nie od dziś wiadomo, że pluszaki są najlepszymi przyjaciółmi małych szkrabów. Maskotki są jednym z najczęściej kupowanych prezentów dla dzieci na wszelkie okoliczności. Warto jednak zadbać, by prezentowały się wyjątkowo i oryginalnie. Zwykłe pluszaki zagubią się w natłoku pozostałych zabawek. Świetnym sposobem, by Wasz upominek wyróżniał się na tle pozostałych jest dodanie personalizowanych akcentów lub wybranie unikatowych wzorów. Takie warianty znajdziecie właśnie w naszej ofercie. Wybierajcie pomiędzy klasycznymi misiami w koszulkach z metryczką oraz pluszakami w kształcie syrenki lub łabędzia. Wszystkie opcje są niezwykle atrakcyjne i wyjątkowo się prezentują. 

Metryczka miś w koszulce z personalizacją

Bardzo ciekawym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie się w pluszaka ubranego w koszulkę. Widnieje na niej metryczka, która sprawia, że całość jest bardzo oryginalna i unikatowa. Miś jest wspaniałą, ponadczasową maskotką, która znakomicie się prezentuje. Taki pluszak na pewno spodoba się maluchowi. Możecie wręczyć mu go z okazji Chrztu, Roczku czy każdej innej okoliczności. Miś może stać się wspaniałą dekoracją dziecięcego pokoju. Umieszczony w wyróżnionym miejscu będzie przypominał maluchowi o wyjątkowej uroczystości.

Na koszulce misiaka znajduje się metryczka, czyli wszystkie najważniejsze informacje na temat dziecka z dnia narodzin - jego imię, waga i wzrost oraz data i godzina narodzin. Całość została uzupełniona wspaniałą grafiką, którą możecie wybrać samodzielnie. W zależności od Waszych preferencji i ulubionych postaci dziecka postawcie na jednorożca, księżyc czy pandy. Odpowiednia kolorystyka sprawia, że wszystkie elementy idealnie się ze sobą łączą. 

Metryczka dziecka miś

Metryczka dziecka - pluszowy miś z koszulką

Modne maskotki w różnych kształtach: maskotka jednorożec, maskotka syrenka, maskotka dla małej baletnicy

Wspaniałym upominkiem na wszelkiego rodzaju okazje są zdecydowanie pluszaki. Misie są jednymi z najbardziej atrakcyjnych zabawek dla dzieci. Kluczem do wyboru odpowiedniego jest jego oryginalność i unikatowość. Klasycznego brązowego misia posiada każdy, więc kolejny z rzędu przejdzie niezauważony. Warto więc postawić na bardziej atrakcyjne wersje. Świetnym rozwiązaniem może być maskotka w kształcie syrenki. będzie znakomitym wyborem dla dziewczynki. Jest to błękitny pluszak w kształcie wieloryba z rogiem. Prezentuje się bardzo uroczo i subtelnie. Każda mała dziewczynka na pewno będzie zachwycona takim upominkiem. Cudownym wariantem może okazać się również łabędź. Wspaniale będzie współgrał pozostałymi dekoracjami z kolekcji Lovely Swan. Możecie udekorować cały pokój Waszej córki w takiej stylistyce. Na pewno się jej spodoba i będzie prezentował niezwykle modnie. Biało-złota kolorystyka świetnie wpisuje się w najnowsze trendy.

Maskotka łabędź dla małej baletnicy

Maskotka łabędź dla małej baletnicy

Zobacz wszystkie propozycje dekoracji pokoju dziecka w kategorii: DEKORACJE POKOJU DZIECIĘCEGO:

Metryczki

Poduszki

Maskotki

Dekoracje na ścianę

Dekoracje do pokoju dziecięcego inne