Zestawy z dekoracjami na roczek i urodziny

Zestawy z dekoracjami na roczek i urodziny

Zestawy dekoracyjne do pokoju lub sali bankietowej na różne okazje. Komplety pozwalające zapewnić całkowite ozdobienie pomieszczenia. W piękny sposób odmienią klimat panujący w środku. Stworzymy piękne tło dla wykonywanych fotografii pamiątkowych oraz zachwycimy gości stworzoną kompozycją. Akcesoria urodzinowe stworzone są z myślą o dziecku, w atrakcyjnych wzorach i kolorach. Kupując cały zestaw oszczędzamy czas na oddzielne dobieranie dodatków, mamy też pewność, że będą one spójne i uzupełniające się. Kolejną zaletą jest ich spójność wizualna i solidne wykonanie.

Zestawy z dekoracjami na roczek i urodziny

Udekoruj urodziny dziecka w fantastyczny sposób!

Rozpoczynając planowanie organizacji urodzin dla dziecka czy też innej uroczystości, mamy na uwadze wiele aspektów. Zadania do wykonania tylko się mnożą, czasu pozostaje coraz mniej, pojawiają się problemy. Bardzo ważne jest uświadomienie sobie dla kogo poświęcamy energię na przygotowanie pięknego wydarzenia. Nasze dziecko zasługuje na świetne wspomnienia i z pewnością odwdzięczy nam się z jeszcze większą siłą swoim uśmiechem. Motywacja ta dostarcza nam zapału i pomysłów. Jednym z najważniejszych etapów podczas tworzenia przyjęcia, są dekoracje urodzinowe.

Zestawy z dekoracjami - rewelacyjne rozwiązanie

Możemy nabyć każdy produkt osobno, jednak dla waszej wygody proponujemy fantastyczne zestawy z dekoracjami. Dziecięce wzory, a także różnorodność akcesoriów to ogromny atut jaki posiadają zestawy urodzinowe. Na naszej stronie internetowej znajdziemy też specjalne zestawy urodzinowe na roczek, żeby jeszcze bardziej wyszczególnić ten dzień. Ze względu na płeć dziecka można podzielić dekoracje urodzinowe dla dzieci na zestawy urodzinowe dla dziewczynki oraz zestawy urodzinowe dla chłopca. Efektowna, słodka aranżacja wnętrza możliwa będzie poprzez zestaw urodzinowy księżniczki. Posiadamy wiele wariantów zawartości, są to między innymi balony różowe, girlanda z frędzli, balony z napisem, czy konfetti dla dzieci. Wszystko dostępne w ulubionym kolorze naszej małej gwiazdy. Zestaw dekoracji urodzinowych dla chłopca kapitalnie wyglądać będzie z motywem Samolocik. Przeważa tu kolor niebieski, co przyczyni się do zadowolenia małego mężczyzny. Polecamy też dekoracje urodzinowe dinozaury, czyli kolekcję DinoParty. Sprzyjać będzie szalonej zabawie!

Roczek dziecka - zestawy dekoracji podkreślające charakter pierwszych urodzin

Gdy nasza pociecha świętuje właśnie pierwsze urodziny, zdecydujmy się na zestaw dekoracji na roczek. Zaprezentowanie gościom magicznej cyfry 1 sprawi bardziej uroczysty i wyjątkowy charakter imprezy. Zestaw dekoracji na roczek dziewczynki zawiera między innymi oryginalny baner z napisem ,, I’m no.1”, girlandę papierową, pompony bibułowe, a także różowe serpentyny urodzinowe i gwizdki. Patrząc na zestaw dekoracji na roczek chłopca, w oko wpada od razu baner z napisem ,,One”, znakomity topper na tort lub dekoracje do muffinek. Oczywiście wszystkie zestawy posiadają o wiele więcej elementów.

Dopasowane kolorystycznie eleganckie zestawy dekoracji na Chrzest

Podobne artykuły mieszczą się w komplecie jakim jest zestaw dekoracji na chrzest. Oferujemy także zestaw balonów na chrzest. W sumie jest to aż dwadzieścia sześć balonów w różnych wzorach, do czego dołączony jest cudowny baner “Chrzest Święty”. Ważna dla całej rodziny uroczystość stanie się jeszcze piękniejsza.

Efektowne dekoracje na Baby Showert

Z kolei przy organizowaniu przyjęcia dla przyszłej mamy, wszystkich zachwyci zestaw dekoracji na baby shower. Stanowi wspaniałe rozwiązanie gdy pragniemy zmienić zwykły pokój w miejsce nie do poznania. Zestaw balonów baby shower będzie niesamowitą i spójną dekoracją. Dostępny w wersji zawierającej pięć niezwykłych, różniących się od siebie i ogromnych balonów, baner ,,It’s a Boy!” lub ,,It’s a Girl!” oraz świetną, błyszczącą girlandę z frędzlami. Na każdy rodzaj eventu, perfekcyjnie sprawdzi się nasz specjalny zestaw balonów z helem i butlą. Dzięki niemu jesteśmy w stanie samodzielnie napełnić gazem nasze balony dekoracyjne - unosić się mogą przy suficie, czy też zawieszone na krzesłach swobodnie tańczyć na powietrzu podczas przyjęcia w ogrodzie. Tak zaplanowane wydarzenia zapadną w pamięć naszych bliskich na długi czas!

Zobacz inne propozycje dekoracji pomieszczenia na dziecięce przyjęcia w kategorii DEKORACJE WNĘTRZA:

Balony kolorowe

Balony litery i cyfry

Balony kształty

Balony z konfetti

Banery girlandy urodzinowe, na chrzest i roczek

Rozety dekoracyjne i urodzinowe na roczek

Pompony bibułowe

Kule papierowe i bibułowe plastry miodu

Piniaty na urodziny, chrzest i roczek

Plakaty na roczek, urodziny dziecka i baby shower

Metryczki

Rekwizyty do fotek

Gadżety na roczek i urodziny dziecka

Zestawy na roczek i urodziny dziecka