Dekoracje na Chrzest - kup taniej

Dekoracje na Chrzest - kup taniej

Dekoracje na Chrzest w zestawach to idealny dodatek na tak ważną uroczystość. Zestaw dekoracji pozwoli udekorować pomieszczenie w spójnym stylu i w jednej kolorystyce. W komplecie znajdują się najważniejsze dekoracje sali i stołu na Chrzest: serwetki, kieszonki i bieżnik oraz balony i banery. Dekoracje na Chrzest dziewczynki najczęściej wybierane są w różowej kolorystyce, a dla chłopca w niebieskiej. Najmodniejszą propozycją jest zestaw dekoracji na Chrzest w biało-złotej kolorystyce z motywem złotych stópek.

Dekoracje na Chrzest - kup taniej

 • ZESTAW balonów na Chrzest BIAŁO-ZŁOTY ZESTAW balonów na Chrzest BIAŁO-ZŁOTY
  39,98 zł
  ZESTAW balonów na Chrzest BIAŁO-ZŁOTY

  Zestaw balonów na Chrzest w odcieniach bieli i złota to świetny dodatek, który elegancko udekoruje to wyjątkowe przyjęcie. W zestawie znajduje się baner ze złotymi literkami oraz balony ze złotym napisem Chrzest Święty, które podkreślą charakter uroczystości.

  39,98 zł
 • ZESTAW balonów na Chrzest RÓŻOWY -20% ZESTAW balonów na Chrzest RÓŻOWY -20%
  34,98 zł
  ZESTAW balonów na Chrzest RÓŻOWY -20%

  Fantastyczny zestaw balonów przygotowany specjalnie na Chrzest Święty dziewczynki. W komplecie znajduje się również baner z napisem "Chrzest Święty", który wspaniale prezentuje się zawieszony nad stołem. Zestaw balonów na Chrzest w różowej kolorystyce to idealna propozycja dla Waszej córeczki!

  34,98 zł
 • ZESTAW balonów na Chrzest BŁĘKITNY -20% ZESTAW balonów na Chrzest BŁĘKITNY -20%
  34,98 zł
  ZESTAW balonów na Chrzest BŁĘKITNY -20%

  Rewelacyjny zestaw balonów z banerem na Chrzest Święty chłopca. W komplecie znajdują się balony w biało-błękitnej kolorystyce oraz baner z napisem Chrzest Święty, który wspaniale podkreśli charakter przyjęcia.

  34,98 zł
 • ZESTAW balonów na Chrzest BIAŁO-SREBRNY ZESTAW balonów na Chrzest BIAŁO-SREBRNY
  34,98 zł
  ZESTAW balonów na Chrzest BIAŁO-SREBRNY

  Rewelacyjny zestaw balonów na Chrzest Święty w biało-srebrnej kolorystyce, który w elegancki i efektowny sposób udekoruje pomieszczenie. W zestawie znajdują się literki, które po złożeniu przedstawiają napis "Chrzest Święty" - fantastycznie prezentuje się zawieszony nad stołem. Idealna propozycja zarówno na Chrzest dziewczynki, jaki i chłopca.

  34,98 zł
 • ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest z napisem SREBRNYM 5% TANIEJ ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest z napisem SREBRNYM 5% TANIEJ
  25,00 zł 26,98 zł
  ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest z...

  Fantastyczny zestaw dekoracji stoły na Chrzest Święty dziecka w odcieniach bieli i srebra. W komplecie znajdują się papierowe serwetki oraz kieszonki na sztućce z napisem "Chrzest Święty". Wspaniałe dodatki, które pozwolą przygotować piękną i elegancką aranżację przyjęcia.

  25,00 zł 26,98 zł
  Promocja
 • ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest z napisem ZŁOTYM 5% TANIEJ ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest z napisem ZŁOTYM 5% TANIEJ
  25,00 zł 26,98 zł
  ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest z...

  Piękne dekoracje stołu na Chrzest Święty dziecka w biało-złotej kolorystyce. Zestaw papierowych serwetek i kieszonek na sztućce ze złotym nadrukiem wspaniale prezentuje się na stole podczas przyjęcia. Idealna propozycja na Chrzest dziecka w eleganckim stylu.

  25,00 zł 26,98 zł
  Promocja
 • ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest i Komunię SREBRNY 5% TANIEJ ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest i Komunię SREBRNY 5% TANIEJ
  90,00 zł 94,98 zł
  ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest i...

  Rewelacyjny zestaw dekoracji stołu w srebrnym kolorze przygotowany specjalnie na Chrzest dziecka. W komplecie znajduje się flizelinowy bieżnik, serwetki oraz kieszonki na sztućce. Wyjątkowo elegancka propozycja, która pozwoli Wam stworzyć spójną aranżację.

  90,00 zł 94,98 zł
  Promocja
 • ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest i Komunię ZŁOTY 5% TANIEJ ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest i Komunię ZŁOTY 5% TANIEJ
  90,00 zł 94,98 zł
  ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest i...

  Rewelacyjny zestaw dekoracji w złotym kolorze przygotowany specjalnie na Chrzest dziecka. Komplet bieżnika, serwetek oraz kieszonek na sztućce pozwoli przygotować aranżację stołu na 50 osób. Wyjątkowo elegancka propozycja, która stworzy spójną dekoracje stołu i pomieszczenia.

  90,00 zł 94,98 zł
  Promocja
 • ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest SREBRNO-ZŁOTY 5% TANIEJ ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest SREBRNO-ZŁOTY 5% TANIEJ
  129,98 zł 136,92 zł
  ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest i...

  Elegancki zestaw dekoracji stołu na Chrzest Święty dziecka w srebrno-złotej kolorystyce. W komplecie znajdują się serwetki flizelinowe, kieszonki na sztućce oraz bieżnik. Dekoracje zdobione są delikatnym ornamentowym motywem. Taki zestaw pozwoli w piękny i spójny sposób przygotować aranżację stołu.

  129,98 zł 136,92 zł
  Promocja
 • ZESTAW dekoracji na Chrzest Srebrna Koronka 5% TANIEJ ZESTAW dekoracji na Chrzest Srebrna Koronka 5% TANIEJ
  129,98 zł 138,92 zł
  ZESTAW dekoracji na Chrzest Srebrna...

  Wyjątkowo elegancki zestaw dekoracji stołu na Chrzest Święty dziecka. W komplecie znajduje się flizelinowy bieżnik, serwetki i kieszonki na sztućce w srebrnym kolorze zdobione motywem koronki. W zestawie kupujesz taniej!

  129,98 zł 138,92 zł
  Promocja
 • ZESTAW dekoracji na Chrzest i Komunię Złota Koronka 5% TANIEJ ZESTAW dekoracji na Chrzest i Komunię Złota Koronka 5% TANIEJ
  138,92 zł
  ZESTAW dekoracji na Chrzest i Komunię...

  Rewelacyjny zestaw dekoracji stołu na Chrzest dziecka w biało-złotej kolorystyce. Flizelinowy bieżnik, serwetki oraz kieszonki na sztućce zdobione motywem koronki wyjątkowo pięknie i elegancko prezentują się na stole. Idealna propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca.

  138,92 zł
 • ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest i Komunię BŁĘKITNY 5% TANIEJ ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest i Komunię BŁĘKITNY 5% TANIEJ
  90,00 zł 94,98 zł
  ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest i...

  Zestaw dekoracji stołu na Chrzest chłopca w błękitnym odcieniu. Komplet zawiera serwetki flizelinowe, kieszonki na sztućce oraz bieżnik. Taki zestaw pozwoli udekorować stół w spójny i elegancki sposób.

  90,00 zł 94,98 zł
  Promocja
 • ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest RÓŻOWY 5% TANIEJ ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest RÓŻOWY 5% TANIEJ
  90,00 zł 94,98 zł
  ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest i...

  Elegancki zestaw dekoracji stołu na Chrzest dziewczynki w różowej kolorystyce. W komplecie znajdują się serwetki flizelinowe, kieszonki na sztućce oraz bieżnik. Zestaw pozwoli przygotować piękne nakrycia dla gości.

  90,00 zł 94,98 zł
  Promocja
 • ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest ZŁOTE STÓPKI 5% TANIEJ ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest ZŁOTE STÓPKI 5% TANIEJ
  45,98 zł 48,94 zł
  ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest ZŁOTE...

  Elegancki zestaw dekoracji stołu na Chrzest Święty z motywem złotych stópek. W komplecie znajdują się papierowe serwetki i kieszonki z metalicznym nadrukiem oraz flizelinowy bieżnik. Zestaw pozwoli w piękny i spójny sposób udekorować stół na Chrzest dziecka.

  45,98 zł 48,94 zł
  Promocja
 • ZESTAW balonów na Chrzest i Roczek niebiesko-srebrny ZESTAW balonów na Chrzest i Roczek niebiesko-srebrny
  19,98 zł
  ZESTAW balonów na Chrzest i Roczek...

  Wspaniały zestaw balonów w niebiesko-srebrnej kolorystyce, który idealnie nadaje się na Roczek i Chrzest chłopca. W komplecie znajdują się balony w różnych kształtach i odcieniach, które idealnie się ze sobą komponują. Balony można zawiesić nad stołem lub przyczepić to stojaka.

  19,98 zł
 • ZESTAW balonów na Roczek, urodziny Rosegold NEW ZESTAW balonów na Roczek, urodziny Rosegold NEW
  24,98 zł
  ZESTAW balonów na Roczek, urodziny...

  Rewelacyjny zestaw balonów na dziecięce przyjęcia w modnym kolorze rosegold. W komplecie znajdują się balony w różnych kształtach, które idealnie się ze sobą komponują. Balony w kolorze jasnego różu fantastycznie prezentują się podczas przyjęcia.

  24,98 zł
 • ZESTAW balonów na Chrzest, Roczek, Komunię...

  Wspaniały zestaw balonów w niebiesko-srebrnej kolorystyce, który idealnie nadaje się na Roczek i Chrzest chłopca. W komplecie znajdują się balony w różnych kształtach i odcieniach, które idealnie się ze sobą komponują. Balony można zawiesić nad stołem lub przyczepić to stojaka.

  19,98 zł
 • ZESTAW balonów na Chrzest ze stojakiem...

  Fantastyczny zestaw dekoracji na Chrzest dziecka w biało-złotej kolorystyce. W komplecie znajdują się trzy rodzaje balonów i plastikowy stojak. Taki zestaw pozwoli stworzyć oryginalną i efektowną dekorację wnętrza na chrzciny dziecka.

  39,98 zł

Zestawy dekoracji na Chrzest - łatwy sposób na dekorację stołu i sali

Jeżeli planujecie zaopatrzyć się w wiele przedmiotów dekoracyjnych, warto zastanowić się nad zakupem zestawu dekoracyjnego. Zaoszczędzicie wiele pieniędzy i będziecie mieli pewność, że wszystko będzie pięknie ze sobą współgrało. Dostępne jest wiele wariantów dzięki którym stworzycie cudowne dekoracje zarówno wnętrza, jak i na stół. Najmodniejsza kolorystyka i wzory dają Wam gwarancję, że dekoracje będą cudownie się prezentować i znacznie wzbogacą Wasze przyjęcie. Oszczędzacie również masę czasu, który możecie wykorzystać na opiekę nad maluszkiem lub większym zainteresowaniem pozostałymi elementami do przygotowania przed imprezą.

Dekoracje wnętrza na Chrzest w zestawie

Chcąc urządzić przyjęcie w kolorze eleganckiego złota, możecie postawić na zestaw, któego główny motywem jest ten kolor. Prezentuje się niezwykle elegancko i nowocześnie, dzięki czemu Wasze przyjęcie nabierze modnego charakteru. W zestawie znajdziecie różne rodzaje balonów i baner dekoracyjny z napisem “Chrzest Święty”. Decydując się na ten wariant, znacznie ułatwiacie sobie dekoracje pomieszczenia, w którym będzie odbywać się przyjęcie i stawiacie na najnowsze trendy na sezon 2020. W zestawie znajdują się złote balony foliowe w kształcie serca, klasyczne metaliczne balony, białe ze złotym napisem “Chrzest Święty” oraz białe w złote groszki. Dzięki temu macie możliwość stworzenia magicznych dekoracji i pięknych aranżacji z dmuchanych ozdób. 

Zestaw dekoracji sali na Chrzest złoty

Zestaw dekoracji sali na Chrzest złoty

Bardzo nowoczesnym wariantem będzie srebrna wersja kolorystyczna. Znajdziecie w niej podobne elementy, lecz w odmiennym odcieniu. Idealnie sprawdzi się na przyjęciu zorganizowanym z okazji Chrztu Świętego zarówno chłopca, jak i dziewczynki. 

Dekoracje stołu na Chrzest w zestawie

Chcąc jednolicie i pięknie udekorować stół na przyjęcie Chrztu Świętego Waszego malucha, warto zaopatrzyć się w zestaw, który będzie zawierał wszystkie niezbędne elementy. Minimalistyczną wersją takiego zestawu będzie połączenie serwetek papierowych i kieszonek na sztućce. Są to bardzo istotne elementy dekoracyjne stołu. Jeżeli chcecie pięknie udekorować Waszą zastawę, koniecznie musicie zaopatrzyć się w te elementy. Piękne, klasyczne białe serwetki ze złotym napisem “Chrzest Święty” będą idealnie komponowały się z pozostałymi ozdobami w tej kolorystyce.

Zestaw dekoracji stołu na Chrzest

Zestaw dekoracji stołu na Chrzest z motywem złotych stópek

Świetnym pomysłem będzie również zestaw, który zawiera serwetki flizelinowe, kieszonki na sztućce oraz bieżnik z kolekcji Złota Koronka. Dzięki niemu stworzycie pełne dekoracje zastawy stołowej. Bieżnik stworzy magiczne tło pod wszelkie dekoracje, a serwetki udekorują talerze gości.

Zobacz inne propozycje dekoracji sali na Chrzest dziecka w kategorii DEKORACJE SALI NA CHRZEST:

Balony na Chrzest

Girlandy na Chrzest i plakaty

Pompony z bibuły, kule i rozety

Dekoracje na Chrzest - kup taniej