Dekoracje na Chrzest - kup taniej

Dekoracje na Chrzest - kup taniej

Dekoracje na Chrzest w zestawach to idealny dodatek na tak ważną uroczystość. Zestaw dekoracji pozwoli udekorować pomieszczenie w spójnym stylu i w jednej kolorystyce. W komplecie znajdują się najważniejsze dekoracje sali i stołu na Chrzest: serwetki, kieszonki i bieżnik oraz balony i banery. Dekoracje na Chrzest dziewczynki najczęściej wybierane są w różowej kolorystyce, a dla chłopca w niebieskiej. Najmodniejszą propozycją jest zestaw dekoracji na Chrzest w biało-złotej kolorystyce z motywem złotych stópek.

Dekoracje na Chrzest - kup taniej

 • ZESTAW balonów na Chrzest BIAŁO-ZŁOTY ZESTAW balonów na Chrzest BIAŁO-ZŁOTY
  39,98 zł
  ZESTAW balonów na Chrzest BIAŁO-ZŁOTY

  Zestaw balonów na Chrzest w odcieniach bieli i złota to świetny dodatek, który elegancko udekoruje to wyjątkowe przyjęcie. W zestawie znajduje się baner ze złotymi literkami oraz balony ze złotym napisem Chrzest Święty, które podkreślą charakter uroczystości.

  39,98 zł
 • ZESTAW balonów na Chrzest RÓŻOWY -20% ZESTAW balonów na Chrzest RÓŻOWY -20%
  39,98 zł
  ZESTAW balonów na Chrzest RÓŻOWY -20%

  Fantastyczny zestaw balonów przygotowany specjalnie na Chrzest Święty dziewczynki. W komplecie znajduje się również baner z napisem "Chrzest Święty", który wspaniale prezentuje się zawieszony nad stołem. Zestaw balonów na Chrzest w różowej kolorystyce to idealna propozycja dla Waszej córeczki!

  39,98 zł
 • ZESTAW balonów na Chrzest BŁĘKITNY -20% ZESTAW balonów na Chrzest BŁĘKITNY -20%
  39,98 zł
  ZESTAW balonów na Chrzest BŁĘKITNY -20%

  Rewelacyjny zestaw balonów z banerem na Chrzest Święty chłopca. W komplecie znajdują się balony w biało-błękitnej kolorystyce oraz baner z napisem Chrzest Święty, który wspaniale podkreśli charakter przyjęcia.

  39,98 zł
 • ZESTAW balonów na Chrzest BIAŁO-SREBRNY ZESTAW balonów na Chrzest BIAŁO-SREBRNY
  39,98 zł
  ZESTAW balonów na Chrzest BIAŁO-SREBRNY

  Rewelacyjny zestaw balonów na Chrzest Święty w biało-srebrnej kolorystyce, który w elegancki i efektowny sposób udekoruje pomieszczenie. W zestawie znajdują się literki, które po złożeniu przedstawiają napis "Chrzest Święty" - fantastycznie prezentuje się zawieszony nad stołem. Idealna propozycja zarówno na Chrzest dziewczynki, jaki i chłopca.

  39,98 zł
 • ZESTAW balonów na Roczek, urodziny Rosegold NEW ZESTAW balonów na Roczek, urodziny Rosegold NEW
  24,98 zł
  ZESTAW balonów na Roczek, urodziny bukiet Rosegold NEW

  Rewelacyjny zestaw balonów na dziecięce przyjęcia w modnym kolorze rosegold. W komplecie znajdują się balony w różnych kształtach, które idealnie się ze sobą komponują. Balony w kolorze jasnego różu fantastycznie prezentują się podczas przyjęcia.

  24,98 zł
 • ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest ZŁOTE STÓPKI 5% TANIEJ ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest ZŁOTE STÓPKI 5% TANIEJ
  53,00 zł 55,98 zł
  ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest ZŁOTE STÓPKI 5% TANIEJ

  Elegancki zestaw dekoracji stołu na Chrzest Święty z motywem złotych stópek. W komplecie znajdują się papierowe serwetki i kieszonki z metalicznym nadrukiem oraz flizelinowy bieżnik. Zestaw pozwoli w piękny i spójny sposób udekorować stół na Chrzest dziecka.

  53,00 zł 55,98 zł
  Promocja
 • ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest z napisem SREBRNYM 5% TANIEJ ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest z napisem SREBRNYM 5% TANIEJ
  32,00 zł 33,98 zł
  ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest z napisem SREBRNYM 5% TANIEJ

  Fantastyczny zestaw dekoracji stoły na Chrzest Święty dziecka w odcieniach bieli i srebra. W komplecie znajdują się papierowe serwetki oraz kieszonki na sztućce z napisem "Chrzest Święty". Wspaniałe dodatki, które pozwolą przygotować piękną i elegancką aranżację przyjęcia.

  32,00 zł 33,98 zł
  Promocja
 • ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest z napisem ZŁOTYM 5% TANIEJ ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest z napisem ZŁOTYM 5% TANIEJ
  32,00 zł 33,98 zł
  ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest z napisem ZŁOTYM 5% TANIEJ

  Piękne dekoracje stołu na Chrzest Święty dziecka w biało-złotej kolorystyce. Zestaw papierowych serwetek i kieszonek na sztućce ze złotym nadrukiem wspaniale prezentuje się na stole podczas przyjęcia. Idealna propozycja na Chrzest dziecka w eleganckim stylu.

  32,00 zł 33,98 zł
  Promocja
 • ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest i Komunię SREBRNY 5% TANIEJ ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest i Komunię SREBRNY 5% TANIEJ
  90,00 zł 94,98 zł
  ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest i Komunię SREBRNY 5% TANIEJ

  Rewelacyjny zestaw dekoracji stołu w srebrnym kolorze przygotowany specjalnie na Chrzest dziecka. W komplecie znajduje się flizelinowy bieżnik, serwetki oraz kieszonki na sztućce. Wyjątkowo elegancka propozycja, która pozwoli Wam stworzyć spójną aranżację.

  90,00 zł 94,98 zł
  Promocja
 • ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest i Komunię ZŁOTY 5% TANIEJ ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest i Komunię ZŁOTY 5% TANIEJ
  90,00 zł
  ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest i Komunię ZŁOTY 5% TANIEJ

  Rewelacyjny zestaw dekoracji w złotym kolorze przygotowany specjalnie na Chrzest dziecka. Komplet bieżnika, serwetek oraz kieszonek na sztućce pozwoli przygotować aranżację stołu na 50 osób. Wyjątkowo elegancka propozycja, która stworzy spójną dekoracje stołu i pomieszczenia.

  90,00 zł
 • ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest SREBRNO-ZŁOTY 5% TANIEJ ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest SREBRNO-ZŁOTY 5% TANIEJ
  129,98 zł 136,92 zł
  ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest i Komunię SREBRNO-ZŁOTY 5% TANIEJ

  Elegancki zestaw dekoracji stołu na Chrzest Święty dziecka w srebrno-złotej kolorystyce. W komplecie znajdują się serwetki flizelinowe, kieszonki na sztućce oraz bieżnik. Dekoracje zdobione są delikatnym ornamentowym motywem. Taki zestaw pozwoli w piękny i spójny sposób przygotować aranżację stołu.

  129,98 zł 136,92 zł
  Promocja
 • ZESTAW dekoracji na Chrzest Srebrna Koronka 5% TANIEJ ZESTAW dekoracji na Chrzest Srebrna Koronka 5% TANIEJ
  129,98 zł 136,92 zł
  ZESTAW dekoracji na Chrzest Srebrna Koronka 5% TANIEJ

  Wyjątkowo elegancki zestaw dekoracji stołu na Chrzest Święty dziecka. W komplecie znajduje się flizelinowy bieżnik, serwetki i kieszonki na sztućce w srebrnym kolorze zdobione motywem koronki. W zestawie kupujesz taniej!

  129,98 zł 136,92 zł
  Promocja
 • ZESTAW dekoracji na Chrzest i Komunię Złota Koronka 5% TANIEJ ZESTAW dekoracji na Chrzest i Komunię Złota Koronka 5% TANIEJ
  129,98 zł 136,92 zł
  ZESTAW dekoracji na Chrzest i Komunię Złota Koronka 5% TANIEJ

  Rewelacyjny zestaw dekoracji stołu na Chrzest dziecka w biało-złotej kolorystyce. Flizelinowy bieżnik, serwetki oraz kieszonki na sztućce zdobione motywem koronki wyjątkowo pięknie i elegancko prezentują się na stole. Idealna propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca.

  129,98 zł 136,92 zł
  Promocja
 • ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest i Komunię BŁĘKITNY 5% TANIEJ ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest i Komunię BŁĘKITNY 5% TANIEJ
  90,00 zł 94,98 zł
  ZESTAW dekoracji stołu na Chrzest i Komunię BŁĘKITNY 5% TANIEJ

  Zestaw dekoracji stołu na Chrzest chłopca w błękitnym odcieniu. Komplet zawiera serwetki flizelinowe, kieszonki na sztućce oraz bieżnik. Taki zestaw pozwoli udekorować stół w spójny i elegancki sposób.

  90,00 zł 94,98 zł
  Promocja

Dekoracje na Chrzest w zestawach - łatwy sposób na dekorację stołu i sali

Jeżeli planujecie zaopatrzyć się w wiele przedmiotów dekoracyjnych, warto zastanowić się nad zakupem zestawu dekoracyjnego. Zaoszczędzicie wiele pieniędzy i będziecie mieli pewność, że wszystko będzie pięknie ze sobą współgrało. Dostępne jest wiele wariantów dzięki którym stworzycie cudowne dekoracje zarówno wnętrza, jak i na stół. Najmodniejsza kolorystyka i wzory dają Wam gwarancję, że dekoracje będą cudownie się prezentować i znacznie wzbogacą Wasze przyjęcie. Oszczędzacie również masę czasu, który możecie wykorzystać na opiekę nad maluszkiem lub większym zainteresowaniem pozostałymi elementami do przygotowania przed imprezą. W naszym sklepie możecie znaleźć wyjątkowe dekoracje sali na Chrzest, jak i dekoracje stołu na Chrzest.

Zestawy balonów i bukiety balonowe na Chrzest dziecka

Chcąc urządzić przyjęcie w kolorze eleganckiego złota, możecie postawić na zestaw, którego główny motywem jest ten kolor. Prezentuje się niezwykle elegancko i nowocześnie, dzięki czemu Wasze przyjęcie nabierze modnego charakteru. W zestawie znajdziecie różne rodzaje balonów i baner dekoracyjny z napisem “Chrzest Święty”. Złoty zestaw balonów na Chrzest będzie hitem na Waszym przyjęciu. Decydując się na ten wariant, znacznie ułatwiacie sobie dekoracje pomieszczenia, w którym będzie odbywać się przyjęcie i stawiacie na najnowsze trendy na sezon 2021. W zestawie znajdują się złote balony foliowe w kształcie serca, klasyczne metaliczne balony, białe ze złotym napisem “Chrzest Święty” oraz białe w złote groszki. Dzięki temu macie możliwość stworzenia magicznych dekoracji i pięknych aranżacji z dmuchanych ozdób. Dekoracje można również skompletować samemu. Wystarczą do tego balony na Chrzest, girlandy na Chrzest oraz bibułowe pompony lub papierowe kule.

Zestaw dekoracji sali na Chrzest złoty

Zestaw dekoracji sali na Chrzest złoty

Bardzo nowoczesnym wariantem będzie srebrna wersja kolorystyczna. Znajdziecie w niej podobne elementy, lecz w odmiennym odcieniu. Idealnie sprawdzi się na przyjęciu zorganizowanym z okazji Chrztu Świętego zarówno chłopca, jak i dziewczynki. 

Dekoracje stołu na Chrzest w zestawie

Chcąc jednolicie i pięknie udekorować stół na przyjęcie Chrztu Świętego Waszego malucha, warto zaopatrzyć się w zestaw, który będzie zawierał wszystkie niezbędne elementy. Minimalistyczną wersją takiego zestawu będzie połączenie serwetek papierowych i kieszonek na sztućce. Są to bardzo istotne elementy dekoracyjne stołu. Jeżeli chcecie pięknie udekorować Waszą zastawę, koniecznie musicie zaopatrzyć się w te elementy. Piękne, klasyczne białe serwetki ze złotym napisem “Chrzest Święty” będą idealnie komponowały się z pozostałymi ozdobami w tej kolorystyce. Do stworzenia swojej własnej kompozycji na stół będą potrzebne serwetki na Chrzest, kieszonki na sztućce oraz bieżniki na Chrzest. W naszym sklepie dostępnych jest wiele wersji kolorystycznych dekoracji stołu. Zestaw na Chrzest ze złotymi stópkami to wspaniały wybór zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki.

Zestaw dekoracji stołu na Chrzest

Zestaw dekoracji stołu na Chrzest z motywem złotych stópek

Świetnym pomysłem będzie również zestaw, który zawiera serwetki flizelinowe, kieszonki na sztućce oraz bieżnik z kolekcji Złota Koronka. Dzięki niemu stworzycie pełne dekoracje zastawy stołowej. Bieżnik stworzy magiczne tło pod wszelkie dekoracje, a serwetki udekorują talerze gości.