Jak powiedzieć o ciąży? Pomysły

JAK powiedzieć o ciąży pudełko Z PODPISEM na zdjęcie USG Serce

loader

42,98 zł

Minimalna ilość : 1

do 7 dni roboczych

Potrzebujesz szybciej? Dodaj EXPRESS do zamówienia >

Chcesz zmienić projekt? Dodaj ZMIANĘ w projekcie >

Opis

Jak w wyjątkowy sposób przekazać najbliższym wspaniałą nowinę o ciąży? Powiadomienie w formie drewnianego pudełka, która zdobione jest grafiką ciężarnej kobiety w sercu to wspaniała propozycja. Oryginalna i niezwykła forma poinformowania rodziców, partnera o tym, że przed nimi nowa rola w życiu. Cudowna niespodzianka, która sprawi, że najbliższa osoba wpadnie w zachwyt, do klamerki możesz przypiąć zdjęcie USG. 

Opis:

  • skład: spersonalizowana forma poinformowania o ciąży w drewnianym pudełeczku; w którym umieszczone zostały dwie spersonalizowane karteczki z grafiką i informacją, a także drewniane klamerki na zdjęcie USG; pudełko można wybrać dla Mamy, Taty, Rodziców razem oraz dla męża lub partnera (wówczas posiada nagłówek z jego imieniem)
  • materiał: drewniane pudełeczko, gruby papier
  • nadruk: kobieta w ciąży, serce oraz białe kwiaty
  • wyjątkowa i niezwykle urocza forma poinformowania najbliższych o ciąży

Wielkość:

  • 15 x 16,8 cm

WAŻNE:

  • produkt personalizowany - wysyłka po wpłacie na konto
  • do pudełka NIE są dołączone pieniądze

Produkty z kategorii

Opinie

Napisz opinię

JAK powiedzieć o ciąży pudełko Z PODPISEM na zdjęcie USG Serce

JAK powiedzieć o ciąży pudełko Z PODPISEM na zdjęcie USG Serce

Jak w wyjątkowy sposób przekazać najbliższym wspaniałą nowinę o ciąży? Powiadomienie w formie drewnianego pudełka, która zdobione jest grafiką ciężarnej kobiety w sercu to wspaniała propozycja. Oryginalna i niezwykła forma poinformowania rodziców, partnera o tym, że przed nimi nowa rola w życiu. Cudowna niespodzianka, która sprawi, że najbliższa osoba wpadnie w zachwyt, do klamerki możesz przypiąć zdjęcie USG.