Prezenty na Roczek

PREZENT na Roczek dla chłopca Z PODPISEM z maskotką i sztućcami

loader

159,98 zł

Minimalna ilość : 1

do 7 dni roboczych

Potrzebujesz szybciej? Dodaj EXPRESS do zamówienia >

Chcesz zmienić projekt? Dodaj ZMIANĘ w projekcie >

Opis

Zamów oryginalny zestaw dla malucha obchodzącego swoje pierwsze urodziny! Wybierz box wykonany z solidnej tektury o unikalnej fakturze. W środku czeka niespodzianka - duży, pluszowy miś w delikatnym, kremowym odcieniu, trzymający w łapkach balon w kształcie liczby jeden. Do zestawu dołączony jest elegancki komplet sztućców ze stali nierdzewnej, ozdobiony dopasowanymi wstążkami. Całość uzupełnia drewniane kółeczko z napisem "Masz już Roczek". Dodaj personalizację, życzenia oraz uroczy wzór misia, aby uczynić to wyjątkowe święto jeszcze bardziej niezapomnianym!

Opis:

  • skład: prezent na Roczek dla chłopca umieszczony w ozdobnym pudełku prezentowym w białym kolorze wykonanym z grubej solidnej tektury o ciekawej strukturze, całość wyłożona jest ekskluzywnym niebieskich wypełniaczem; pudełko przewiązane jest wstążką w niebieskim kolorze, a na jego wieczku znajduje się przyklejona karteczka z dopasowaną grafiką i personalizacją, w prezencie znalazły się:

1. duży, pluszowy misiu w kremowym kolorze trzymający w ręku balon foliowy w kształcie jedynki w niebieskim kolorze na białym patyczku 

2. sztućce dziecięcej ze stali nierdzewnej w skład kompletu wchodzi: nóż, widelec, łyżka oraz łyżeczka (sztućce posiadają grawer zwierzątek na rękojeściach) przewiązane pasującymi wstążkami w kremowo-niebieskim kolorze 

3. drewniane kółeczko z grawerem "Masz już Roczek"

  • nadruk: urocza grafika z misiem w samolocie w niebieskiej kolorystyce, personalizacja, życzenia 
  • tekst życzeń:

Masz już Roczek (imię dziecka)

Rośnij zdrowo, uśmiechaj się radośnie,
poznawaj świat i niech zawsze otacza Cię miłością!

Z najlepszymi życzeniami 

Twój Podpis
data

  • prezent na Roczek w mega pudełku to wspaniała pamiątka dla dziecka; całość będzie prezentować się pięknie i wyjątkowo

Wielkość:

  • pudełko: 9cm x 25,7cm x 35cm

Produkty z kategorii

Opinie

Napisz opinię

PREZENT na Roczek dla chłopca Z PODPISEM z maskotką i sztućcami

PREZENT na Roczek dla chłopca Z PODPISEM z maskotką i sztućcami

Zamów oryginalny zestaw dla malucha obchodzącego swoje pierwsze urodziny! Wybierz box wykonany z solidnej tektury o unikalnej fakturze. W środku czeka niespodzianka - duży, pluszowy miś w delikatnym, kremowym odcieniu, trzymający w łapkach balon w kształcie liczby jeden. Do zestawu dołączony jest elegancki komplet sztućców ze stali nierdzewnej, ozdobiony dopasowanymi wstążkami. Całość uzupełnia drewniane kółeczko z napisem "Masz już Roczek". Dodaj personalizację, życzenia oraz uroczy wzór misia, aby uczynić to wyjątkowe święto jeszcze bardziej niezapomnianym!