Opłatki na tort

OPŁATEK personalizowany na Baby Shower Miś z Balonikami róż Ø20cm

loader

17,98 zł

Minimalna ilość : 1

do 7 dni roboczych

Potrzebujesz szybciej? Dodaj EXPRESS do zamówienia >

Chcesz zmienić projekt? Dodaj ZMIANĘ w projekcie >

Opis

Wspaniała dekoracja tortu na przyjęcie dla Przyszłej Mamy! Personalizowany opłatek z uroczą grafiką misia z balonikami w różowej kolorystce to świetny dodatek na Baby Shower. Opłatek na tort to przede wszystkim piękna, ale i również szybka w użyciu dekoracja słodkiego wypieku.

Opis:

 • skład: okrągły, waflowy opłatek ozdobiony nadrukiem misia z balonikami w różowej kolorystyce, przygotowany specjalnie na Baby Shower; na opłatku znajduje się imię Przyszłej Mamy i data imprezki

 • materiał: wafel jadalny

 • nadruk: miś z balonikami, personalizacja
 • opłatek bardzo łatwo przygotować jako dekorację tortu: wystarczy nałożyć równomiernie śmietanę lub krem, a na nim delikatnie docisnąć opłatek, który początkowo nie będzie leżał równo na torcie, a po godzinie sam dopasuje się do jego powierzchni, po trzech godzinach tort będzie nadawał się do podania, jednak najlepiej wygląda podany na drugi dzień od położenia opłatka

Wymiary:

 • średnica: 20cm

WAŻNE:

 • data przydatności do spożycia: rok od daty zakupu

Zobacz również

Opinie

Ocena 
2019-07-18

Świetny opłatek

Pierwszy raz urządzałam komuś Baby Shower, korzystałam z oferty umieszczonej na stronie. Tort wypadł nieziemsko, chcoiaż początkowo miałam małe problemy z nałożeniem opłatka. Nie doczytałam, ze dopasowuje się do tortu dopiero po pewnym czasie, jednak później ładnie zlał się z ciastem. Super!

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  OPŁATEK personalizowany na Baby Shower Miś z Balonikami róż Ø20cm

  OPŁATEK personalizowany na Baby Shower Miś z Balonikami róż Ø20cm

  Wspaniała dekoracja tortu na przyjęcie dla Przyszłej Mamy! Personalizowany opłatek z uroczą grafiką misia z balonikami w różowej kolorystce to świetny dodatek na Baby Shower. Opłatek na tort to przede wszystkim piękna, ale i również szybka w użyciu dekoracja słodkiego wypieku.