Opłatki i sianka świąteczne

Opłatki i sianka świąteczne

Opłatek oraz sianko to nieodłączne symbole świąt Bożego Narodzenia. Podaruj bliskim personalizowane sianko, które zapakowane zostało w dopasowaną folię. To zdecydowanie trafiony prezent, który każdy wykorzysta. Opłatek z życzeniami jest równie udanym prezentem. Zawarta na nim personalizacja pozwoli na wskazanie adresata przepięknych życzeń. Obydwa produkty wykonane zostały w wielu wzorach - wieńca bożonarodzeniowego, jelenia, świątecznej karuzeli oraz wielu innych. Wybierz ten, który najbardziej wpadł w Twój gust i ciesz się radością najbliższych! 

Opłatki i sianka świąteczne

Opłatki i sianka świąteczne - symbole Bożego Narodzenia

Święta Bożego Narodzenia kojarzą się z wieloma elementami. Z pewnością jednym z pierwszych skojarzeń jest Święty Mikołaj z zaprzęgiem reniferów. Przy okazji warto wymienić sanie, komin czy prezenty. Dzwoneczki, śnieżynki, choinki, bombki albo girlandy to inne symbole Gwiazdki, które z powodzeniem wykorzystać można podczas organizacji Bożego Narodzenia. Dekoracje z takimi elementami pozwalają bowiem bezbłędnie wnieść świąteczny klimat do domu czy mieszkania. Takie inspiracje mogą również uatrakcyjnić prezenty na Boże Narodzenie. Jednak symboli Świąt jest zdecydowanie więcej - a niektóre z nich mają naprawdę szczególne znaczenie, które obecne jest w naszych domach każdego roku. Mowa, oczywiście, o opłatku i sianku na stół - dlaczego warto o nich pamiętać?

Opłatek świąteczny z personalizacją

Świąteczny opłatek to symbol zgody, pojednania oraz przebaczenia. Pozwala złożyć najlepsze życzenia wszystkim bliskim osobom. Przełamujemy się nim w trakcie Wigilii, dzieląc się dobrym słowem oraz serdecznością. To na pewno wnosi bezbłędny klimat na Boże Narodzenie. Opłatek to cienki wafel, który kupić można w dewocjonaliach czy kancelarii parafialnej. Jeśli jednak zależy Ci na oryginalnym dodatku na Święta, postaw na opłatek wigilijny z personalizacją. Życzenia, piękna grafika oraz podpis sprawią, że to będzie wspaniałe rozwiązanie na Wigilię w Twoim domu. A może szukasz pomysłowego prezentu na Gwiazdkę? Opłatek świąteczny z życzeniami i symbolicznym aniołkiem bez dwóch zdań pozwoli sprawić wielką radość każdej obdarowanej osobie.  

Opłatek z życzeniami świątecznymi magiczne święta

Opłatek z życzeniami na Boże Narodzenie

Pomysłowe prezenty na Boże Narodzenie

Personalizowane opłatki z życzeniami zdecydowanie stanowią ciekawą propozycję zarówno na dodatek podczas Wigilii, jak i prezenty dla rodziny czy przyjaciół. W ten sposób możesz elegancko złożyć życzenia nawet na odległość - np. gdy krewni mieszkają daleko, a prezent wysyłasz do nich pocztą czy kurierem. W naszym sklepie internetowym znajdziesz jednak również inne interesujące pomysły na upominki dla swoich bliskich. Opłatek wigilijny w drewnianym pudełku z motywem kuli śnieżnej to bardzo urocza propozycja na Gwiazdkę. W opakowaniu znajduje się pięć sztuk białego opłatka z dopasowanym nadrukiem. Piękne życzenia z Twoim podpisem bezbłędnie pozwolą dopełnić podarunek i sprawią, że całość zyska jedyny w swoim rodzaju charakter.

Sianko na świąteczny stół 

Innym istotnym symbolem Świąt Bożego Narodzenia jest sianko na stół. To nawiązanie do stajenki, w której na świat przyszedł Jezus. Ma być oznaką biedy i prostoty, a jednocześnie zapewnić wszystkim osobom zebranym przy stole dostatek w nadchodzącym roku. To śliczny symbol, który bez dwóch zdań możesz sprezentować swoim bliskim. To, podobnie jak opłatek, pokaże im, jak bardzo troszczysz się o rodzinę oraz przyjaciół. Sianko na stół wigilijny w foliowym opakowaniu wygląda naprawdę estetycznie. Etykieta z dzwoneczkami i girlandami bezbłędnie pasuje do charakteru Bożego Narodzenia, dzięki czemu to bardzo stylowy pomysł na prezent. W podobny sposób wykonana jest też paczka z motywem gałązek i czerwonych wstążek. Personalizowane życzenia to element, którego nie mogło zabraknąć na takim prezencie!

Sianko wigilijne najpiękniejsze śiwęta

Sianko wigilijne na prezent świąteczny