Poduszki świąteczne

Poduszki świąteczne

Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent? Postaw na wygodę i elegancję! Zamów wysokiej jakości poduszkę zdobioną przepięknymi, świątecznymi wzorami. Wśród nich znajdziesz grafikę jelenia, wieńca bożonarodzeniowego, króliczka, bombek oraz wiele więcej. To upominek, który sprawi, że sen stanie się jeszcze przyjemniejszy. Poduszka świetnie prezentuje się także jako element wystroju. Bez wątpienia nada klimatu świąt Bożego Narodzenia. Poduszka to zawsze trafiony prezent, przyda się każdemu! Produkt posiada personalizację. Zaskocz najbliższych! 

Poduszki świąteczne

 • PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Magiczne Święta PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Magiczne Święta
  39,98 zł
  PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Magiczne Święta

  Chcesz wręczyć uroczy świąteczny upominek? Wykorzystaj poduszkę z świątecznym wzorem oraz personalizacją. Uroczy jeleń wspaniale się prezentuje, jest wygodny oraz będzie stanowił przepiękną dekorację wnętrza. Produkt wypełniony jest hipoalergicznym silikonem. 

  39,98 zł
 • PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Magia Świąt PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Magia Świąt
  39,98 zł
  PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Magia Świąt

  Wyjątkowa poduszka świąteczna na prezent dla każdego. Poduszka posiada super jakość i trwały nadruk. Jest wypełniona hipoalergicznym silikonem - nie uczula. To wspaniała dekoracja świąteczna domu. Na poduszce znajduje się malarska zimowa grafika.

  39,98 zł
 • PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Wykwintne Święta PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Wykwintne Święta
  39,98 zł
  PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Wykwintne Święta

  Poduszka na prezent świąteczny z trwałym nadrukiem, wykonana z wysokiej jakości hipoalergicznego materiału. Poduszka posiada napis Wesołych Świąt oraz możliwość nadruku imienia. To wspaniały pomysł na dekorację bożonarodzeniową domu i przepiękny prezent świąteczny dla każdego.

  39,98 zł
 • PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Zimowy Ptaszek PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Zimowy Ptaszek
  39,98 zł
  PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Zimowy Ptaszek

  Piękna i elegancka poduszka na prezent lub do ozdoby bożonarodzeniowej mieszkania. Na poduszce znajduje się trwały nadruk ptaszka na gałązce oraz napis Wesołych Świąt. Poszuka świetnie sprawdzi się również na prezent dla najbliższej osoby.

  39,98 zł
 • PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Leśny Dzień PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Leśny Dzień
  39,98 zł
  PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Leśny Dzień

  Przepiękna poduszka na prezent świąteczny i do dekoracji z trwałym malarskim nadrukiem. Poduszka prezentuje się efektownie i stylowo; wspaniale wygląda na kanapie. Odmieni wnętrze i wprowadzi bożonarodzeniowy klimat, a przy tym może być pięknym prezentem świątecznym dla każdego.

  39,98 zł
 • PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Christmas Car PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Christmas Car
  39,98 zł
  PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Christmas Car

  Prezent świąteczny w formie poduszki z trwałym nadrukiem to wyjątkowa propozycja dla każdego. Na poduszce znajduje się napis Wesołych Świąt, możemy nadrukować na niej również imię obdarowywanej osoby. To piękny sposób, by wyrazić miłość, ale też wspaniale udekorować wnętrze na Święta.

  39,98 zł
 • PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Moja Gwiazdka PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Moja Gwiazdka
  39,98 zł
  PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Moja Gwiazdka

  Prezent świąteczny w formie super poduszki z nadrukiem to wspaniały i praktyczny pomysł. Na poduszce znajduje się napis Wesołych Świąt oraz świąteczna grafika naniesiona trwałą metodą. Taki dodatek wspaniale ozdobi wnętrze na Boże Narodzenie. Poduszka może być upominkiem dla każdego.

  39,98 zł
 • PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Wieniec Świąteczny PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Wieniec Świąteczny
  39,98 zł
  PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Wieniec Świąteczny

  Pomysłowy prezent na Święta Bożego Narodzenia. Wspaniała poduszka wypełniona hipoalergicznym silikonem jest bezpieczna dla każdej osoby. Dodatkowo posiada poszewkę z piękną grafiką wieńca świątecznego, napisem Wesołych Świąt oraz personalizacją. Poduszka będzie praktycznym i dekoracyjnym prezencikiem bożonarodzeniowym. 

  39,98 zł