Drobne upominki świąteczne

Drobne upominki świąteczne

Krówki świąteczne, czekoladki świąteczne z Twoim nadrukiem lub miód w słoiczkach to wspaniały pomysł na prezenty świąteczne dla najbliższych. Tego typu drobiazgi mogą stać się częścią kosza prezentowego lub zestawu świątecznego. Każdy prezent świąteczny został pięknie przygotowany, dzięki czemu jest niebanalny i oryginalny. Ciekawą propozycją są także małe drewniane saneczki, na których został umieszczony słodki prezent. To wspaniały wybór dla każdego.

Drobne upominki świąteczne

 • UPOMINEK świąteczny Lizak Laska Mikołaja W OPAKOWANIU z kokardą UPOMINEK świąteczny Lizak Laska Mikołaja W OPAKOWANIU z kokardą
  9,98 zł
  UPOMINEK świąteczny Lizak Laska Mikołaja W OPAKOWANIU z kokardą

  Upominek świąteczny dla każdego z gości obecnych na kolacji wigilijnej lub słodki dodatek do prezentu dla każdego. Lizak cukrowy w kształcie Laski Mikołaja zapakowany w woreczek z kokardką i bilecikiem z przepięknym tekstem życzeń to świetny pomysł na drobny upominek, który będzie odpowiedni dla wszystkich, niezależnie od wieku. Wspaniale sprawdzi się też...

  9,98 zł
 • UPOMINEK świąteczny Bombka drewniana GOTOWA z kokardą UPOMINEK świąteczny Bombka drewniana GOTOWA z kokardą
  9,98 zł
  UPOMINEK świąteczny Bombka drewniana GOTOWA z kokardą

  Drewniana bombka przygotowana w taki sposób, by wręczyć ją najbliższym, sprzedawana w komplecie z bilecikiem oraz czerwoną kokardką. Trwały prezencik, który można wręczyć na Wigilii w szkole, przedszkolu czy miejscu pracy lub dołączyć do większego prezentu. Idealna dla każdego, niezależnie od wieku. Całość jest przez nas przygotowana tak, by bombki z...

  9,98 zł
 • UPOMINEK świąteczny Bombka drewniana Z PODPISEM z kokardą UPOMINEK świąteczny Bombka drewniana Z PODPISEM z kokardą
  12,98 zł
  UPOMINEK świąteczny Bombka drewniana Z PODPISEM z kokardą

  Piękny upominek świąteczny dla gości w postaci drewnianej bombki z bilecikiem. Bombka została udekorowana grawerem "Wesołych Świąt" i prezentuje się wspaniale w komplecie z bilecikiem i czerwoną kokardą.

  12,98 zł
 • KRÓWKI świąteczne na prezent Czerwone Święta 20szt KRÓWKI świąteczne na prezent Czerwone Święta 20szt
  29,98 zł
  KRÓWKI świąteczne na prezent Czerwone Święta 20szt

  Krówki świąteczne z życzeniami Wesołych Świąt to wspaniały pomysł na drobne upominki dla każdego z gości obecnych na kolacji wigilijnej. Krówki owinięte są w papierki z bożonarodzeniową grafiką. Można je umieścić w specjalnych pudełeczkach lub woreczkach z organzy.

  29,98 zł
 • KRÓWKI świąteczne na prezent Zielone Święta 20szt KRÓWKI świąteczne na prezent Zielone Święta 20szt
  29,98 zł
  KRÓWKI świąteczne na prezent Zielone Święta 20szt

  Krówki na Boże Narodzenie z życzeniami Wesołych Świąt i grafiką w odcieniach zieleni będą świetnym wyborem na prezenty świąteczne dla każdego, niezależnie od wieku. Krówki to pomysł na słodkie drobiazgi dla najmłodszych.

  29,98 zł
 • KRÓWKI świąteczne na prezent kraft Zimowy Wieczór 20szt KRÓWKI świąteczne na prezent kraft Zimowy Wieczór 20szt
  29,98 zł
  KRÓWKI świąteczne na prezent kraft Zimowy Wieczór 20szt

  Krówki świąteczne to wspaniały słodki dodatek do prezentów świątecznych. Krówki prezentują się pięknie i ponadczasowo, wspaniale wpisują się w najnowsze trendy. Są gotowe do wręczenia - owinięte w papierki z kraftową grafiką. Każda krówka posiada przepyszny śmietankowy smak.

  29,98 zł
 • KRÓWKI świąteczne na prezent Poinsecja 20szt KRÓWKI świąteczne na prezent Poinsecja 20szt
  29,98 zł
  KRÓWKI świąteczne na prezent Poinsecja 20szt

  Krówki na upominki świąteczne z życzeniami Wesołych Świąt i efektowną grafiką. Krówki oczarują każdego z gości wigilijnych. Mogą zostać ułożone bezpośrednio na talerzach bądź umieszczone w specjalnych pudełeczkach i woreczkach. To idealny wybór na prezenty dla najbliższych.

  29,98 zł
 • KRÓWKI świąteczne na prezent Bombki i Gwiazdki 20szt KRÓWKI świąteczne na prezent Bombki i Gwiazdki 20szt
  29,98 zł
  KRÓWKI świąteczne na prezent Bombki i Gwiazdki 20szt

  Świąteczne krówki na prezent z życzeniami Wesołych Świąt. Wspaniała propozycja na upominki dla najbliższych. Krówki będą dodatkiem, który oczaruje zarówno dzieci, jak i dorosłych. Można je umieścić w pudełeczkach lub woreczkach.

  29,98 zł
 • KRÓWKI świąteczne na prezent Naturalne Święta 20szt KRÓWKI świąteczne na prezent Naturalne Święta 20szt
  29,98 zł
  KRÓWKI świąteczne na prezent Naturalne Święta 20szt

  Krówki świąteczne z naturalną bożonarodzeniową grafiką i życzeniami Wesołych Świąt. Krówki oczarują najbliższych, będą słodkim podziękowaniem za przybycie na przyjęcie wigilijne. Mogą zostać ułożone bezpośrednio przy talerzach. To wyjątkowy wybór na upominki.

  29,98 zł
 • KRÓWKI świąteczne dla dzieci Z TWOIM PODPISEM Mikołaj i renifery 20szt KRÓWKI świąteczne dla dzieci Z TWOIM PODPISEM Mikołaj i renifery 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI świąteczne dla dzieci Z TWOIM PODPISEM Mikołaj i renifery 20szt

  Przepyszne krówki na upominki świąteczne dla najmłodszych przygotowane z grafiką Mikołaja i reniferów. Na krówkach znajduje się podpis, kto składa życzenia. Uroczy motyw spodoba się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Krówki mogą stać się także częścią dużych koszy prezentowych czy zestawów świątecznych na Mikołajki.

  39,98 zł
 • KRÓWKI świąteczne na prezent Najpiękniejsze Święta 20szt KRÓWKI świąteczne na prezent Najpiękniejsze Święta 20szt
  29,98 zł
  KRÓWKI świąteczne na prezent Najpiękniejsze Święta 20szt

  Krówki świąteczne z przepiękną grafiką zimowych gałązek i napisem Wesołych Świąt to wspaniały pomysł na upominki dla najbliższych. Krówki prezentują się przepięknie, są owinięte i gotowe do rozdania. Można wykorzystać je także w koszach prezentowych czy jako drobne dodatki do paczek świątecznych dla dzieci.

  29,98 zł
 • KRÓWKI świąteczne Z PODPISEM Najpiękniejsze Święta 20szt KRÓWKI świąteczne Z PODPISEM Najpiękniejsze Święta 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI świąteczne Z PODPISEM Najpiękniejsze Święta 20szt

  Szukasz drobnych upominków dla gości na święta Bożego Narodzenia? Chcesz podarować gościom coś, co sprawi im przyjemność? Śmietankowe krówki świąteczne w eleganckich papierkach z piękną grafiką będą idealnym wyborem. Pokochają je zarówno maluchy jak również i dorośli.

  39,98 zł
 • CZEKOLADKA świąteczna na prezent Szyszka CZEKOLADKA świąteczna na prezent Szyszka
  29,98 zł
  CZEKOLADKI świąteczne na prezent Szyszka 10szt

  Pyszne, mleczne czekoladki z minimalistyczną grafiką i personalizowanym podpisem to świetna propozycja jako dodatek do prezentu lub mały upominek. Czekoladki można też zapakować w elegancki woreczek i wręczyć pracownikom. Całość prezentuje się bardzo wyjątkowo i efektownie.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA świąteczna na prezent Wykwintne Święta CZEKOLADKA świąteczna na prezent Wykwintne Święta
  29,98 zł
  CZEKOLADKI świąteczne na prezent Wykwintne Święta 10szt

  Czekoladki świąteczne z piękną, delikatną grafiką. Personalizowany podpis sprawia, że taki upominek jest bardzo wyjątkowy. Czekoladki można dodać do prezentu lub wykorzystać jako świąteczne dekoracje.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA świąteczna na prezent Zimowy Ptaszek CZEKOLADKA świąteczna na prezent Zimowy Ptaszek
  29,98 zł
  CZEKOLADKI świąteczne na prezent Zimowy Ptaszek 10szt

  Świąteczna czekoladka z piękną grafiką i napisem "Wesołych Świąt" zapakowana w elegancki, złoty papier prezentuje się bardzo efektownie. Czekoladki mogą być częścią dekoracji lub uzupełnieniem w świątecznych prezentach.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA świąteczna na prezent Czerwone Święta personalizowana CZEKOLADKA świąteczna na prezent Czerwone Święta personalizowana
  29,98 zł
  CZEKOLADKI świąteczne na prezent Czerwone Święta personalizowane 10szt

  Czekoladka świąteczna z nadrukiem w czerwonym kolorze i podpisem to wspaniały wybór na słodkie upominki świąteczne. Czekoladka oczaruje każdego, niezależnie od wieku. Można je umieścić w woreczkach lub pudełeczkach.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA świąteczna na prezent Zielone Święta personalizowana CZEKOLADKA świąteczna na prezent Zielone Święta personalizowana
  29,98 zł
  CZEKOLADKI świąteczne na prezent Zielone Święta personalizowane 10szt

  Czekoladki świąteczne na prezent wykonane z wysokiej jakości belgijskiej mlecznej czekolady. To piękny pomysł na słodkie upominki dla dzieci i dorosłych. Czekoladki oczarują wszystkich zebranych przy świątecznym stole. Można je ułożyć bezpośrednio na talerzach lub umieścić w specjalnych pudełeczkach.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA świąteczna prezent firmowy Naturalne Święta personalizowana CZEKOLADKA świąteczna prezent firmowy Naturalne Święta personalizowana
  29,98 zł
  CZEKOLADKI świąteczne prezent firmowy Naturalne Święta personalizowane 10szt

  Czekoladki świąteczne w naturalnym stylu dekorowane grafiką w odcieniach brązu i zieleni. Na czekoladkach znajdują się życzenia Wesołych Świąt oraz dowolny spersonalizowany podpis. Czekoladki to świetny pomysł na słodkie prezenty.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA świąteczna na prezent firmowy Poinsecja personalizowana CZEKOLADKA świąteczna na prezent firmowy Poinsecja personalizowana
  29,98 zł
  CZEKOLADKI świąteczne na prezent firmowy Poinsecja personalizowane 10szt

  Czekoladki na prezenty świąteczne z Twoim podpisem to świetny sposób na drobne upominki na Boże Narodzenie. Czekoladki są wykonane z mlecznej belgijskiej czekolady, owinięte złotymi papierkami. Można je zapakować w woreczki lub położyć na talerzach na wigilijnym stole.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA świąteczna prezent firmowy Bombki i Gwiazdki personalizowana CZEKOLADKA świąteczna prezent firmowy Bombki i Gwiazdki personalizowana
  29,98 zł
  CZEKOLADKI świąteczne prezent firmowy Bombki i Gwiazdki personalizowane 10szt

  Czekoladki świąteczne na drobne upominki dla najbliższych oczarują gości zaproszonych na przyjęcie wigilijne. Czekoladki to wspaniały pomysł na słodkie prezenty dla dzieci i dorosłych. Sprawdzą się świetnie ułożone przy talerzach lub umieszczone w woreczkach i specjalnych pudełeczkach.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA świąteczna na prezent Magia Świąt CZEKOLADKA świąteczna na prezent Magia Świąt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI świąteczne na prezent Magia Świąt 10szt

  Czekoladki świąteczne ze spersonalizowanym podpisem i życzeniami Wesołych Świąt to piękny upominek świąteczny. Czekoladki można umieścić w woreczkach z organzy lub specjalnych pudełeczkach. Prezentują się pięknie i niepowtarzalnie. To wyjątkowa propozycja dla dzieci i dorosłych, ale także na prezenty firmowe.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA świąteczna na prezent dla dzieci Mikołaj i renifery CZEKOLADKA świąteczna na prezent dla dzieci Mikołaj i renifery
  29,98 zł
  CZEKOLADKI świąteczne na prezent dla dzieci Mikołaj i renifery 10szt

  Słodka czekoladka świąteczna przygotowana specjalnie na prezenty świąteczne dla najmłodszych. Czekoladka prezentuje się pięknie i efektownie, grafika z Mikołajem i reniferami zachwyci każdego malucha. To słodki dodatek do świątecznego kosza prezentowego lub zestawu na Mikołajki. Czekoladki można zapakować w malutkie woreczki lub celofan.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI świąteczne Z PODPISEM Najpiękniejsze Święta 10szt CZEKOLADKI świąteczne Z PODPISEM Najpiękniejsze Święta 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI świąteczne Z PODPISEM Najpiękniejsze Święta 10szt

  Słodkim upominkiem dla gości na święta Bożego Narodzenia będą czekoladki świąteczne. Pyszne słodkości wykonane z belgijskiej czekolady i ozdobione naklejką z grafiką bożonarodzeniowego wieńca zachwycą i małych i dużych.

  29,98 zł
 • LIZAK na prezent świąteczny Laska Mikołaja ZIELONA (+bilecik z Twoim podpisem) LIZAK na prezent świąteczny Laska Mikołaja ZIELONA (+bilecik z Twoim podpisem)
  36,98 zł
  LIZAKI na prezent świąteczny Laska Mikołaja ZIELONE 10szt (+bilecik z...

  Lizak świąteczny w kształcie laski Mikołaja przygotowany w odcieniach zieleni. Do lizaka dołączamy naklejkę i bilecik ze spersonalizowanymi życzeniami świątecznymi. To wspaniała propozycja na upominki dla każdego z obecnych na spotkaniu wigilijnym.

  36,98 zł
 • LIZAK na prezent świąteczny Laska Mikołaja CZERWONO-ZIELONA (+bilecik z Twoim podpisem) LIZAK na prezent świąteczny Laska Mikołaja CZERWONO-ZIELONA (+bilecik z Twoim podpisem)
  36,98 zł
  LIZAKI na prezent świąteczny Laska Mikołaja CZERWONO-ZIELONE 10szt...

  Lizaki świąteczne na upominki dla gości z Twoim podpisem to słodki drobiazg na Święta Bożego Narodzenia. Lizaki w kształcie lasek Mikołaja prezentują się słodko i uroczo. Dzięki bilecikom i spersonalizowanym naklejkom wspaniale zaprezentują się przy talerzach gości.

  36,98 zł
 • LIZAKI świąteczne dla gości Z PODPISEM Najpiękniejsze Święta 10szt (+naklejki) LIZAKI świąteczne dla gości Z PODPISEM Najpiękniejsze Święta 10szt (+naklejki)
  27,98 zł
  LIZAKI świąteczne dla gości Z PODPISEM Najpiękniejsze Święta 10szt...

  Poszukujesz ciekawego pomysłu na upominki świąteczne dla gości? Świetnym wyborem będą lizaki świąteczne z personalizowaną naklejką i grafiką z motywem świątecznym. W zestawie znajduje się 10 słodkich owocowych lizaków.

  27,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek prezent świąteczny Czerwone Święta 10szt (+etykiety+wstążka) PUDEŁECZKA Aniołek prezent świąteczny Czerwone Święta 10szt (+etykiety+wstążka)
  27,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek prezent świąteczny Czerwone Święta 10szt...

  Pudełeczka na świąteczne upominki dla najbliższych w kształcie aniołków to wyjątkowa propozycja dla każdego. W pudełeczku warto umieścić dowolną słodycz jak krówki, czekoladki czy cukierki. Dzięki spersonalizowanym naklejkom pudełeczka wspaniale prezentują się na wigilijnym stole.

  27,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek prezent świąteczny Zielone Święta 10szt (+etykiety+wstążka) PUDEŁECZKA Aniołek prezent świąteczny Zielone Święta 10szt (+etykiety+wstążka)
  27,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek prezent świąteczny Zielone Święta 10szt...

  Piękne upominki dla wigilijnych gości w formie pudełeczek aniołków to wspaniały wybór na podziękowania za przybycie. Pudełeczka spodobają się dzieciom i dorosłym. W komplecie posiadają wstążeczki oraz spersonalizowane naklejki z Twoim podpisem.

  27,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek prezent świąteczny Zimowy Wieczór 10szt (+etykiety+wstążka) PUDEŁECZKA Aniołek prezent świąteczny Zimowy Wieczór 10szt (+etykiety+wstążka)
  27,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek prezent świąteczny Zimowy Wieczór 10szt...

  Pudełeczka na świąteczne słodkości dla gości w kształcie uroczych aniołków. Pudełeczka są niewielkie, w komplecie posiadają naklejki z Twoim podpisem i życzeniami Wesołych Świąt oraz wstążki do zamknięcia pudełeczek. To cudowna propozycja, by złożyć domownikom życzenia w wyjątkowy sposób.

  27,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek prezent świąteczny Poinsecja 10szt (+etykiety+wstążka) PUDEŁECZKA Aniołek prezent świąteczny Poinsecja 10szt (+etykiety+wstążka)
  27,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek prezent świąteczny Poinsecja 10szt (+etykiety+wstążka)

  Pudełeczka w kształcie aniołków sprzedawane w komplecie ze wstążkami oraz naklejkami ze spersonalizowanym podpisem i życzeniami Wesołych Świąt. Pudełeczka to piękny pomysł na niewielkie słodkie prezenty. W środku zmieszczą się krówki, czekoladki lub świąteczne cukierki.

  27,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek prezent świąteczny Bombki i Gwiazdki 10szt (+etykiety+wstążka) PUDEŁECZKA Aniołek prezent świąteczny Bombki i Gwiazdki 10szt (+etykiety+wstążka)
  27,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek prezent świąteczny Bombki i Gwiazdki 10szt...

  Szukacie pomysłu na niewielkie prezenty dla świątecznych gości? Idealnym wyborem są pudełeczka w kształcie aniołków ze spersonalizowaną naklejką z Twoim podpisem i życzeniami Wesołych Świąt. Pudełeczka pięknie wyglądają ustawione obok talerzy na wigilijnym stole. To propozycja, która oczaruje każdego z gości.

  27,98 zł
 • PUDEŁECZKO świąteczne z krówkami na prezent Z PODPISEM Czerwone Święta (+wstążka czerwona) PUDEŁECZKO świąteczne z krówkami na prezent Z PODPISEM Czerwone Święta (+wstążka czerwona)
  12,98 zł
  PUDEŁECZKO świąteczne z krówkami na prezent Z PODPISEM Czerwone Święta...

  Pudełeczka na upominki świąteczne dla gości sprzedawane w komplecie z przepysznymi mlecznymi krówkami. Wspaniały pomysł, by wręczyć drobne słodkie prezenciki dzieciom lub współpracownikom. Pudełeczka prezentują się fantastycznie, warto umieścić je przy nakryciach gości na wigilijnym stole.

  12,98 zł
 • PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Najpiękniejsze Święta PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Najpiękniejsze Święta
  14,98 zł
  PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Najpiękniejsze Święta

  Prezent świąteczny w postaci drewnianych mini sanek z pysznymi śmietankowymi krówkami. Każda z krówek zapakowana została w elegancki papierek ze świąteczną grafiką i napisem "Wesołych Świąt".

  14,98 zł
 • PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Czerwone Święta PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Czerwone Święta
  14,98 zł
  PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Czerwone Święta

  Prezent świąteczny z krówkami to drobny słodki upominek dla każdego przygotowany w wyjątkowym stylu. Na drewnianych saneczkach znalazły się świąteczne krówki z grafiką. To piękny dodatek, który oczaruje każdego.

  14,98 zł
 • PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Zielone Święta PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Zielone Święta
  14,98 zł
  PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Zielone Święta

  Gotowy do wręczenia prezent świąteczny zapakowany w woreczek celofanowy i przewiązany wstążką. W skład prezentu wchodzą małe drewniane saneczki oraz przepyszne polskie krówki, które idealnie pasują na upominek dla każdego. Tego typu prezent spodoba się nie tylko dorosłym, ale też dzieciom.

  14,98 zł
 • PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Naturalne Święta PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Naturalne Święta
  14,98 zł
  PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Naturalne Święta

  Krówki świąteczne z życzeniami Wesołych Świąt umieszczone na mini saneczkach to świetny wybór na prezent świąteczny. Krówki prezentują się oryginalnie, papierki z grafiką w naturalnym stylu sprawiają, że to świetny słodki dodatek dla każdego.

  14,98 zł

Drobne upominki świąteczne

Czasem nawet najbardziej trafiony prezent świąteczny wydaje nam się dziwnie goły. Do torebki lub worka wkładasz idealny upominek dla mamy, brata czy córki i mimo to wydaje Ci się, że czegoś ewidentnie brakuje? A może przygotowujesz zestaw drobnych dodatków, które razem mają stworzyć wspaniały kosz prezentowy? W każdym z tych przypadków doskonałym uzupełnieniem będą słodycze i smakołyki, zwłaszcza te w genialnym, bożonarodzeniowym stylu. W naszym sklepie internetowym znajdziesz całą gamę pysznych upominków, które możesz dorzucić do prezentu albo wyłożyć przy recepcji swojej firmy jako poczęstunek dla klientów. Takiej reklamy na pewno szybko nie zapomną.  

Śmietankowe krówki na prezent świąteczny

Śmietankowe krówki to znakomity smakołyk wielu osobom kojarzący się z dzieciństwem. Za osobę, która uczyniła te cukierki masowo produkowanym produktem uznaje się Feliksa Pomorskiego prowadzącego przed wojną fabrykę w Poznaniu. Nasz tradycyjny przysmak jest więc genialnym sposobem na uatrakcyjnienie świątecznego prezentu. Dzięki wyjątkowym, bożonarodzeniowym motywom i kolorom umieszczonym na opakowaniach krówek, cukierki te są jeszcze bardziej niepowtarzalne. Na każdej krówce w naszej gwiazdkowej ofercie znajdziesz napis “Wesołych Świąt”, który z całą pewnością oczaruje wszystkie obdarowane w ten sposób osoby.  

Krówki świąteczne w czerwonym kolorze

Krówki świąteczne w czerwonym kolorze

Mleczne czekoladki na prezent gwiazdkowy

Choć w Polsce Dzień Czekolady obchodzony jest w kwietniu, słodycz ten moglibyśmy jeść codziennie. Nic zresztą dziwnego, że czekolada jest najbardziej lubianym smakołykiem na świecie. Ten pyszny przysmak wywołuje produkcję endorfin i poprawia nastrój, dlatego będzie wspaniałym dodatkiem do każdego prezentu. Małe, mleczne czekoladki w fantastycznych opakowaniach nawiązujących do Świąt Bożego Narodzenia uczynią Twój upominek szczególnie przyjemnym. Na czekoladowych kosteczkach umieścić możesz również swój podpis tuż pod gwiazdkowymi życzeniami, dzięki czemu smakołyki mogą skutecznie zastąpić także kartkę okolicznościową. Mleczne czekoladki wspaniale nadają się na poczęstunek dla gości. Umieść je w ozdobnej misie na środku stołu wigilijnego albo w siedzibie firmy. 

Lizaki w kształcie lasek Mikołaja na Boże Narodzenie

Kolorowy lizak zagięty z jednej strony tak, aby przypominać laskę to element, który każdemu z nas kojarzy się z Bożym Narodzeniem. Widujemy go w świątecznych filmach, na wystawach sklepowych czy wśród choinkowych dekoracji. Tak klimatyczna i ściśle związana z Gwiazdką przekąska w znakomitym stylu uzupełni Twój prezent. Dodatek w formie słodkiej laski Świętego Mikołaja nie tylko pysznie smakuje, ale również fantastycznie wygląda. Lizak zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych, a dołączony do niego bilecik w kształcie śnieżynki genialnie dopełni całości. 

Lizak świąteczny w kształcie laski Świętego Mikołaja

Lizak świąteczny w kształcie laski Świętego Mikołaja