Drobne upominki świąteczne

Drobne upominki świąteczne

Krówki świąteczne, czekoladki świąteczne z Twoim nadrukiem lub miód w słoiczkach to wspaniały pomysł na prezenty świąteczne dla najbliższych. Tego typu drobiazgi mogą stać się częścią kosza prezentowego lub zestawu świątecznego. Każdy prezent świąteczny został pięknie przygotowany, dzięki czemu jest niebanalny i oryginalny. Ciekawą propozycją są także małe drewniane saneczki, na których został umieszczony słodki prezent. To wspaniały wybór dla każdego.

Drobne upominki świąteczne

 • KRÓWKI świąteczne na prezent Czerwone...

  Krówki świąteczne z życzeniami Wesołych Świąt to wspaniały pomysł na drobne upominki dla każdego z gości obecnych na kolacji wigilijnej. Krówki owinięte są w papierki z bożonarodzeniową grafiką. Można je umieścić w specjalnych pudełeczkach lub woreczkach z organzy.

  29,98 zł
 • KRÓWKI świąteczne na prezent Poinsecja 20szt

  Krówki na upominki świąteczne z życzeniami Wesołych Świąt i efektowną grafiką. Krówki oczarują każdego z gości wigilijnych. Mogą zostać ułożone bezpośrednio na talerzach bądź umieszczone w specjalnych pudełeczkach i woreczkach. To idealny wybór na prezenty dla najbliższych.

  29,98 zł
 • KRÓWKI świąteczne na prezent Bombki i...

  Świąteczne krówki na prezent z życzeniami Wesołych Świąt. Wspaniała propozycja na upominki dla najbliższych. Krówki będą dodatkiem, który oczaruje zarówno dzieci, jak i dorosłych. Można je umieścić w pudełeczkach lub woreczkach.

  29,98 zł
 • KRÓWKI świąteczne na prezent Naturalne...

  Krówki świąteczne z naturalną bożonarodzeniową grafiką i życzeniami Wesołych Świąt. Krówki oczarują najbliższych, będą słodkim podziękowaniem za przybycie na przyjęcie wigilijne. Mogą zostać ułożone bezpośrednio przy talerzach. To wyjątkowy wybór na upominki.

  29,98 zł
 • KRÓWKI świąteczne na prezent Zielone...

  Krówki na Boże Narodzenie z życzeniami Wesołych Świąt i grafiką w odcieniach zieleni będą świetnym wyborem na prezenty świąteczne dla każdego, niezależnie od wieku. Krówki to pomysł na słodkie drobiazgi dla najmłodszych.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA świąteczna na prezent Czerwone...

  Czekoladka świąteczna z nadrukiem w czerwonym kolorze i podpisem to wspaniały wybór na słodkie upominki świąteczne. Czekoladka oczaruje każdego, niezależnie od wieku. Można je umieścić w woreczkach lub pudełeczkach.

  2,49 zł
 • CZEKOLADKA świąteczna na prezent Zielone...

  Czekoladki świąteczne na prezent wykonane z wysokiej jakości belgijskiej mlecznej czekolady. To piękny pomysł na słodkie upominki dla dzieci i dorosłych. Czekoladki oczarują wszystkich zebranych przy świątecznym stole. Można je ułożyć bezpośrednio na talerzach lub umieścić w specjalnych pudełeczkach.

  2,49 zł
 • CZEKOLADKA świąteczna prezent firmowy...

  Czekoladki świąteczne w naturalnym stylu dekorowane grafiką w odcieniach brązu i zieleni. Na czekoladkach znajdują się życzenia Wesołych Świąt oraz dowolny spersonalizowany podpis. Czekoladki to świetny pomysł na słodkie prezenty.

  2,49 zł
 • CZEKOLADKA świąteczna na prezent firmowy...

  Czekoladki na prezenty świąteczne z Twoim podpisem to świetny sposób na drobne upominki na Boże Narodzenie. Czekoladki są wykonane z mlecznej belgijskiej czekolady, owinięte złotymi papierkami. Można je zapakować w woreczki lub położyć na talerzach na wigilijnym stole.

  2,49 zł
 • CZEKOLADKA świąteczna prezent firmowy...

  Czekoladki świąteczne na drobne upominki dla najbliższych oczarują gości zaproszonych na przyjęcie wigilijne. Czekoladki to wspaniały pomysł na słodkie prezenty dla dzieci i dorosłych. Sprawdzą się świetnie ułożone przy talerzach lub umieszczone w woreczkach i specjalnych pudełeczkach.

  2,49 zł
 • LIZAK na prezent świąteczny Laska Mikołaja...

  Lizak świąteczny w kształcie laski Mikołaja sprzedawany w komplecie ze spersonalizowanym bilecikiem i naklejką. Lizak jest wspaniałym upominkiem dla każdego z gości obecnych na kolacji wigilijnej. Pięknie wygląda ułożony przy talerzach gości.

  3,98 zł
 • LIZAK na prezent świąteczny Laska Mikołaja...

  Lizak świąteczny w kształcie laski Mikołaja przygotowany w odcieniach zieleni. Do lizaka dołączamy naklejkę i bilecik ze spersonalizowanymi życzeniami świątecznymi. To wspaniała propozycja na upominki dla każdego z obecnych na spotkaniu wigilijnym.

  3,98 zł
 • LIZAK na prezent świąteczny Laska Mikołaja...

  Lizaki świąteczne na upominki dla gości z Twoim podpisem to słodki drobiazg na Święta Bożego Narodzenia. Lizaki w kształcie lasek Mikołaja prezentują się słodko i uroczo. Dzięki bilecikom i spersonalizowanym naklejkom wspaniale zaprezentują się przy talerzach gości.

  3,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek prezent świąteczny...

  Pudełeczka na świąteczne upominki dla najbliższych w kształcie aniołków to wyjątkowa propozycja dla każdego. W pudełeczku warto umieścić dowolną słodycz jak krówki, czekoladki czy cukierki. Dzięki spersonalizowanym naklejkom pudełeczka wspaniale prezentują się na wigilijnym stole.

  25,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek prezent świąteczny...

  Piękne upominki dla wigilijnych gości w formie pudełeczek aniołków to wspaniały wybór na podziękowania za przybycie. Pudełeczka spodobają się dzieciom i dorosłym. W komplecie posiadają wstążeczki oraz spersonalizowane naklejki z Twoim podpisem.

  25,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek prezent świąteczny...

  Pudełeczka na świąteczne słodkości dla gości w kształcie uroczych aniołków. Pudełeczka są niewielkie, w komplecie posiadają naklejki z Twoim podpisem i życzeniami Wesołych Świąt oraz wstążki do zamknięcia pudełeczek. To cudowna propozycja, by złożyć domownikom życzenia w wyjątkowy sposób.

  25,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek prezent świąteczny...

  Pudełeczka w kształcie aniołków sprzedawane w komplecie ze wstążkami oraz naklejkami ze spersonalizowanym podpisem i życzeniami Wesołych Świąt. Pudełeczka to piękny pomysł na niewielkie słodkie prezenty. W środku zmieszczą się krówki, czekoladki lub świąteczne cukierki.

  25,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek prezent świąteczny...

  Szukacie pomysłu na niewielkie prezenty dla świątecznych gości? Idealnym wyborem są pudełeczka w kształcie aniołków ze spersonalizowaną naklejką z Twoim podpisem i życzeniami Wesołych Świąt. Pudełeczka pięknie wyglądają ustawione obok talerzy na wigilijnym stole. To propozycja, która oczaruje każdego z gości.

  25,98 zł
 • PREZENT świąteczny Sanki z krówkami...

  Prezent świąteczny z krówkami to drobny słodki upominek dla każdego przygotowany w wyjątkowym stylu. Na drewnianych saneczkach znalazły się świąteczne krówki z grafiką. To piękny dodatek, który oczaruje każdego.

  14,98 zł
 • PREZENT świąteczny Sanki z krówkami...

  Gotowy do wręczenia prezent świąteczny zapakowany w woreczek celofanowy i przewiązany wstążką. W skład prezentu wchodzą małe drewniane saneczki oraz przepyszne polskie krówki, które idealnie pasują na upominek dla każdego. Tego typu prezent spodoba się nie tylko dorosłym, ale też dzieciom.

  14,98 zł
 • PREZENT świąteczny Sanki z krówkami...

  Krówki świąteczne z życzeniami Wesołych Świąt umieszczone na mini saneczkach to świetny wybór na prezent świąteczny. Krówki prezentują się oryginalnie, papierki z grafiką w naturalnym stylu sprawiają, że to świetny słodki dodatek dla każdego.

  14,98 zł
 • PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Poinsecja

  Jaki słodki prezent świąteczny wybrać? Świetnym wyborem będą mini drewniane saneczki, na których znajdują się świąteczne krówki z napisem Wesołych Świąt. To wspaniały pomysł na słodki upominek dla dzieci i dorosłych.

  14,98 zł
 • PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Zimowy...

  Sanki z krówkami to wspaniały pomysł na świąteczny upominek dla każdego z gości. Sanki prezentują się uroczo i słodko, dzięki czemu wspaniale pasują na prezenty dla najmłodszych. To świetna propozycja, która może być wspaniałym dodatkiem do prezentu.

  14,98 zł
 • PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Bombki...

  Sanki z krówkami to wspaniały pomysł na prezent świąteczny lub słodki dodatek do upominku. Sanki mogą zostać podarowane najmłodszym, ale spodobają się także dorosłym.

  14,98 zł
 • PREZENT świąteczny Miód na saneczkach...

  Saneczki z miodem w słoiczku to pomysł na prezent świąteczny. Sanki zapakowane są w celofan - gotowe do wręczenia najbliższym. Taki upominek z pewnością zaskoczy obdarowaną osobę.

  16,98 zł
 • PREZENT świąteczny Miód na saneczkach...

  Sanki z miodkiem wykonane z drewna to sposób na wyjątkowy prezent z okazji świąt. Miodek dekorowany jest świąteczną naklejką oraz napisem Wesołych Świąt. Upominek zapakowany jest w celofan, dzięki czemu można go od razu wręczyć.

  16,98 zł
 • PREZENT świąteczny Miód na saneczkach...

  Mały słoiczek miodu na drewnianych saneczkach. Taki upominek możesz podarować wybranej osobie na mikołajki czy Święta Bożego Narodzenia. Całość zawinięta jest w celofan i ozdobną wstążkę.

  16,98 zł
 • PREZENT świąteczny Miód na saneczkach...

  Wyjątkowy upominek, który możesz podarować ważnej osobie. Drewniane saneczki z małym słoiczkiem miodku zawinięte w celofan to upominek od razu gotowy do wręczenia.

  16,98 zł
 • PREZENT świąteczny Miód na saneczkach...

  Mini saneczki na których umieszczony został słoiczek miodu z napisem Wesołych Świąt. Saneczki z miodem to urocza propozycja upominku, który możesz wręczyć wybranej osobie na święta czy mikołajki. Upominek jest od razu gotowy do wręczenia.

  16,98 zł
 • PREZENT świąteczny Miód na saneczkach...

  Piękny, świąteczny upominek w formie drewnianych saneczek wraz ze słoiczkiem miodu. Całość zapakowana jest w celofan i wstążkę, dlatego upominek jest od razu gotowy do wręczenia.

  16,98 zł
 • PREZENT świąteczny miód w słoiczku...

  Miód świąteczny na prezent umieszczony w uroczym słoiczku i ozdobiony naturalnym materiałem i naklejką z życzeniami Wesołych Świąt. Miód w szklanym słoiczku wspaniale pasuje na dodatek do upominku świątecznego. To wspaniały wybór zarówno dla dużych, jak i dla najmłodszych.

  6,98 zł
 • PREZENT świąteczny miód w słoiczku Zielone...

  Słoiczek polskiego miodu wielokwiatowego udekorowany specjalnie na Boże Narodzenie. Słoiczek z miodem to wspaniały pomysł na drobny upominek świąteczny dla dzieci i dorosłych. Miodki można dołączyć do większego zestawu prezentowego lub kosza świątecznego.

  6,98 zł
 • PREZENT świąteczny miód w słoiczku Zimowy...

  Polski miód przygotowany specjalnie na prezent świąteczny. Słoiczek miodu udekorowany na Święta Bożego Narodzenia, ozdobiony materiałem i naklejką w naturalnym stylu. Miodek sprawdzi się na drobne upominki świąteczne dla dużych i małych. Może stać się częścią kosza prezentowego lub dużego zestawu świątecznego.

  6,98 zł
 • PREZENT świąteczny miód w słoiczku...
  1 Recenzje

  Miód w słoiczku na prezent świąteczny przygotowany w odcieniach czerwieni. Słoiczek dekorowany jest materiałem świątecznym w odcieniach czerwieni oraz naklejką z napisem Wesołych Świąt. Prezent jest już gotowy do wręczenia najbliższym.

  6,98 zł
 • CIASTECZKO świąteczne z wróżbą Z TWOIM...

  Fantastyczne ciasteczko świąteczne z wróżbą to idealny wybór na drobne upominki świąteczne dla każdego z domowników. Ciasteczka posiadają w komplecie naklejki ze spersonalizowanym podpisem i przepiękną świąteczną grafiką. Ciasteczka wspaniale wyglądają ułożone przy nakryciach gości.

  1,89 zł
 • CIASTECZKO świąteczne z wróżbą Z TWOIM...

  Ciasteczko świąteczne z wróżbą o smaku słodkiego herbatnika, sprzedawane w komplecie ze spersonalizowaną naklejką z Twoim podpisem. Ciasteczko wspaniale wygląda ułożone przy talerzach gości. Naklejka z czerwoną grafiką od razu przywodzi na myśl klimat Bożego Narodzenia. Ciasteczko będzie fantastyczną wróżbą na nadchodzący Nowy Rok.

  1,89 zł

Drobne upominki świąteczne

Czasem nawet najbardziej trafiony prezent świąteczny wydaje nam się dziwnie goły. Do torebki lub worka wkładasz idealny upominek dla mamy, brata czy córki i mimo to wydaje Ci się, że czegoś ewidentnie brakuje? A może przygotowujesz zestaw drobnych dodatków, które razem mają stworzyć wspaniały kosz prezentowy? W każdym z tych przypadków doskonałym uzupełnieniem będą słodycze i smakołyki, zwłaszcza te w genialnym, bożonarodzeniowym stylu. W naszym sklepie internetowym znajdziesz całą gamę pysznych upominków, które możesz dorzucić do prezentu albo wyłożyć przy recepcji swojej firmy jako poczęstunek dla klientów. Takiej reklamy na pewno szybko nie zapomną.  

Śmietankowe krówki na prezent świąteczny

Śmietankowe krówki to znakomity smakołyk wielu osobom kojarzący się z dzieciństwem. Za osobę, która uczyniła te cukierki masowo produkowanym produktem uznaje się Feliksa Pomorskiego prowadzącego przed wojną fabrykę w Poznaniu. Nasz tradycyjny przysmak jest więc genialnym sposobem na uatrakcyjnienie świątecznego prezentu. Dzięki wyjątkowym, bożonarodzeniowym motywom i kolorom umieszczonym na opakowaniach krówek, cukierki te są jeszcze bardziej niepowtarzalne. Na każdej krówce w naszej gwiazdkowej ofercie znajdziesz napis “Wesołych Świąt”, który z całą pewnością oczaruje wszystkie obdarowane w ten sposób osoby.  

Krówki świąteczne w czerwonym kolorze

Krówki świąteczne w czerwonym kolorze

Mleczne czekoladki na prezent gwiazdkowy

Choć w Polsce Dzień Czekolady obchodzony jest w kwietniu, słodycz ten moglibyśmy jeść codziennie. Nic zresztą dziwnego, że czekolada jest najbardziej lubianym smakołykiem na świecie. Ten pyszny przysmak wywołuje produkcję endorfin i poprawia nastrój, dlatego będzie wspaniałym dodatkiem do każdego prezentu. Małe, mleczne czekoladki w fantastycznych opakowaniach nawiązujących do Świąt Bożego Narodzenia uczynią Twój upominek szczególnie przyjemnym. Na czekoladowych kosteczkach umieścić możesz również swój podpis tuż pod gwiazdkowymi życzeniami, dzięki czemu smakołyki mogą skutecznie zastąpić także kartkę okolicznościową. Mleczne czekoladki wspaniale nadają się na poczęstunek dla gości. Umieść je w ozdobnej misie na środku stołu wigilijnego albo w siedzibie firmy. 

Lizaki w kształcie lasek Mikołaja na Boże Narodzenie

Kolorowy lizak zagięty z jednej strony tak, aby przypominać laskę to element, który każdemu z nas kojarzy się z Bożym Narodzeniem. Widujemy go w świątecznych filmach, na wystawach sklepowych czy wśród choinkowych dekoracji. Tak klimatyczna i ściśle związana z Gwiazdką przekąska w znakomitym stylu uzupełni Twój prezent. Dodatek w formie słodkiej laski Świętego Mikołaja nie tylko pysznie smakuje, ale również fantastycznie wygląda. Lizak zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych, a dołączony do niego bilecik w kształcie śnieżynki genialnie dopełni całości. 

Lizak świąteczny w kształcie laski Świętego Mikołaja

Lizak świąteczny w kształcie laski Świętego Mikołaja