Pozostałe drobne upominki świąteczne

Pozostałe drobne upominki świąteczne

Podziękuj najbliższym za przybycie na Wigilię za pomocą drobnego prezentu. Wykorzystaj jojo, bombkę, lizaki oraz wiele innych elementów, które pozwolą przekazać najszczersze świąteczne życzenia. Małe elementy mogą stać się dopełnieniem większego prezentu. Posiadają świąteczny wzór, życzenia oraz przepiękną personalizację. Dopasuj odpowiedni produkt do upodobań bliskiego, jeśli chcesz wręczyć go pojedynczo połóż go na jego nakryciu lub podaruj osobiście. Każdy z nich jest wyjątkowy, bez wątpienia wywoła wyłącznie uśmiech. 

Pozostałe drobne upominki świąteczne

Pozostałe upominki na Boże Narodzenie - drobne prezenty świąteczne

Drobne upominki na Święta wykorzystywane są w różnorodny sposób. Można z powodzeniem przy ich pomocy uzupełnić prezenty na Gwiazdkę. Takie dodatki pozwolą stworzyć ciekawy kosz podarunkowy albo uatrakcyjnić paczkę z niespodzianką. Nieduże upominki bardzo dobrze wypadną też jako prezent na Mikołajki. Drobiazg w odpowiednim klimacie z całą pewnością będzie miłym podarunkiem dla bliskiej osoby. A może chcesz domowników lub gości zaskoczyć czymś niepowtarzalnym w trakcie Wigilii? Możesz przygotować drobne podziękowania za przybycie. To nietuzinkowy pomysł na Święta, który na pewno głęboko zapadnie każdemu w pamięci. Jakie upominki wybrać na Boże Narodzenie? Zobacz koniecznie naszą bogatą ofertę!

Co na drobny upominek na Święta?

Jeśli nie masz pomysłu na prezenty świąteczne, warto sprawdzić nasze propozycje. To wygodne i szybkie rozwiązanie - nie musisz wstawać z kanapy, by zobaczyć wszystkie wyjątkowe upominki i zestawy podarunkowe na Gwiazdkę. Znajdziesz wśród nich też ciekawe dodatki czy akcesoria do pakowania prezentów. Wszystkie te produkty pozwolą przygotować naprawdę wspaniałą niespodziankę na Boże Narodzenie. Jakie upominki możemy polecić? Z pewnością świetnym pomysłem jest drewniana zawieszka świąteczna w kształcie bombki. To upominek, który dołączyć możesz do każdego rodzaju podarunku. Zawieszka uzupełni paczkę świąteczną albo oczaruje gości zaproszonych na Wigilię w postaci podziękowania. Podobnym rozwiązaniem jest personalizowany upominek na Boże Narodzenie - zawieszka z naklejką, na której umieścić możesz swój podpis.

Sól do kąpieli eko kraft w opakowaniu

Pomysłowy upominek na Święta

Drobne prezenty na Święta dla dzieci

W naszej ofercie drobnych upominków świątecznych znaleźć możesz również wiele propozycji dla najmłodszych! Prezenty na Mikołajki czy upominki pod choinkę na pewno sprawią przyjemność Twojemu dziecku, wnukowi, młodszemu rodzeństwu czy chrześniakowi! Drewniane jojo od Świętego Mikołaja będzie ciekawą niespodzianką dla każdego dziecka. To idealna niespodzianka dla dziewczynki i chłopca. Jojo wykonane z naturalnego drewna w jasnym kolorze to ponadczasowy, a zarazem niezwykle modny pomysł na prezent. Do zestawu dołączona jest biała etykieta z grafiką Świętego Mikołaja i jego zaprzęgu. Na niej umieścić możesz imię obdarowywanego dziecka. To spowoduje, że niespodzianka będzie naprawdę wyjątkowa!

Personalizowane prezenty świąteczne

Wiele z naszych upominków świątecznych jest personalizowanych. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskują naprawdę unikalny charakter i pozwalają oczarować każdego! Fartuch z imieniem dla kobiety albo mężczyzny to idealny przykład takiego produktu. Wysokiej jakości wykonanie sprawia, że to bardzo praktyczna niespodzianka. Świąteczny motyw podkreśla charakter celebrowanej okazji, natomiast imię obdarowywanej osoby sprawi, że to będzie jedyny w swoim rodzaju prezent pod choinkę. W podobny sposób przygotowany został fantastyczny fartuch dla babci. A może wolisz słodkości? Lizaki z personalizowanymi etykietami albo pudełka na słodycze z podpisem będą znakomitym rozwiązaniem. Obowiązkowo sprawdź wszystkie nasze propozycje.

Fartuch prezent dla babci

Fartuch dla babci na prezent