Toppery na tort Roczek

TOPPER na tort Roczek Lokomotywa Z IMIENIEM

loader

24,98 zł

Minimalna ilość : 1

do 7 dni roboczych

Potrzebujesz szybciej? Dodaj EXPRESS do zamówienia >

Chcesz zmienić projekt? Dodaj ZMIANĘ w projekcie >

Opis

Wspaniała dekoracja tortu na Roczek chłopca z motywem lokomotywy! Topper na tort z imieniem dziecka i datą przyjęcia fantastycznie podkreśla charakter pierwszych urodzinek. Taka dekoracja jest przede wszystkim szybka i łatwa w użyciu, ale i również przepięknie prezentuje się na słodkim wypieku.

Opis:

  • skład: jednostronny topper na tort wykonany na sztywnym papierze, 2 drewniane patyczki oraz 2 przylepce, dzięki którym samodzielnie przymocujesz patyczki do papierowej dekoracji - do samodzielnego podklejenia
  • materiał: sztywny papier, patyczki drewniane
  • nadruk: matowy; grafika lokomotywy i kolorowego miasta, napis "Moje 1 Urodzinki!, imię dziecka oraz data przyjęcia

Wielkość:

  • średnica toppera: 16,5cm
  • średnica przylepca: 1,5cm
  • wysokość patyczka: 30cm

WAŻNE:

  • topper wykonany jest na sztywnym papierze; sprzedawany jest w komplecie z dwoma patyczkami i dwoma przylepcami, dzięki którym samodzielnie przymocujesz patyczki do papierowej dekoracji - do samodzielnego podklejenia!!!

Zobacz również

Produkty z kategorii

Opinie

Napisz opinię

TOPPER na tort Roczek Lokomotywa Z IMIENIEM

TOPPER na tort Roczek Lokomotywa Z IMIENIEM

Fantastyczna dekoracja tortu na Roczek dziewczynki! Tekturowy topper na tort z imieniem dziecka i kwiatową cyferką 1 świetnie podkreśli charakter przyjęcia. Topper to szybka i łatwa w użyciu dekoracja, którą należy wbić w słodki wypiek. Idealna propozycja na pierwsze urodziny córeczki.Wspaniała dekoracja tortu na Roczek chłopca z motywem lokomotywy! Topper na tort z imieniem dziecka i datą przyjęcia fantastycznie podkreśla charakter pierwszych urodzinek. Taka dekoracja jest przede wszystkim szybka i łatwa w użyciu, ale i również przepięknie prezentuje się na słodkim wypieku.