Podziękowania dla Chrzestnych na Chrzest

PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, Nauczyciela ekskluzywny MD19

249,98 zł

Minimalna ilość : 1

do 7 dni roboczych

Potrzebujesz szybciej? Dodaj EXPRESS do zamówienia >

Chcesz zmienić projekt? Dodaj ZMIANĘ w projekcie >

Opis

Szukasz idealnego prezentu na urodziny dla Taty? A może chcesz podziękować swojemu Ojcu Chrzestnemu za obecność lub ulubionemu nauczycielowi za trud włożony w nauczanie? Ten box to idealny prezent na każda z tych okazji jak i wiele innych. We wspaniałym czarno białym pudełku z solidnej tektury znajdziemy wspaniałe wysokiej jakości produkty, które świetnie się nadają jako prezent dla tego wyjątkowego mężczyzny.

Opis:

  • skład: prezent dla mężczyzny opakowany w specjalnie przygotowane czarno-białe pudełko prezentowe z grubej tektury, w którym znalazły się dopasowane składniki najwyższej jakości:

1. mała butelka Prosecco Doc Black 200ml

2. włoski płyn do kąpieli Tesori Hammam 500ml o pobudzającym zmysły zapachu umieszczony w eleganckiej czarno-brązowej butelce

3. kawa Davidoff dark&chocolatey w czarno-brązowym kartoniku 250g

4. opakowanie pralin Ferrero Rondnoir (14szt)
  • wszystkie elementy zostały ułożone na dekoracyjnej naturalnej wełnie drzewnej na dnie oraz czarnym ekskluzywnym wypełniaczu, pudełko możesz uzupełnić spersonalizowaną zawieszką na dowolną okazję
  • nadruk: czarno-biała grafika w typowo męskim stylu
  • prezent będzie idealny dla każdego faceta

Wielkość:

  • pudełko: 11,5cm x 24,5cm x 35,5cm

Ważne:

Produkty z kategorii

Opinie

Napisz opinię

PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, Nauczyciela ekskluzywny MD19

PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, Nauczyciela ekskluzywny MD19

Szukasz idealnego prezentu na urodziny dla Taty? A może chcesz podziękować swojemu Ojcu Chrzestnemu za obecność lub ulubionemu nauczycielowi za trud włożony w nauczanie? Ten box to idealny prezent na każda z tych okazji jak i wiele innych. We wspaniałym czarno białym pudełku z solidnej tektury znajdziemy wspaniałe wysokiej jakości produkty, które świetnie się nadają jako prezent dla tego wyjatkowego mężczyzny.

Produkty powiązane