Gratulacje z okazji obrony

PREZENT z okazji obrony Z IMIENIEM Termofor MEGA LUX

loader

149,98 zł

Minimalna ilość : 1

do 7 dni roboczych

Potrzebujesz szybciej? Dodaj EXPRESS do zamówienia >

Chcesz zmienić projekt? Dodaj ZMIANĘ w projekcie >

Opis

Wyjątkowy prezent dla Magistra/Inżyniera umieszczony w pudełku prezentowym. W skład zestawu wchodzi słodki termofor w kształcie króliczka, świeca waniliowa, lusterko z napisem, pianki marshmallow i wiele innych gadżetów, które wspaniale się uzupełniają. Wieczko boxa zawiera personalizację. Taki prezent bez wątpienia wywoła uśmiech na twarzy bliskiej osoby.

Opis:

  • skład: Gratulacje z okazji obrony umieszczone w pudełku prezentowym w różowym kolorze wykonanym z grubej tektury o ciekawej strukturze; w pudełku umieszczone zostały: puszysty różowy termofor w kształcie króliczka, zapachowa waniliowa świeca w szkle, zapałki do odpalenia świecy, aromatyczne pianki marshmallow w celofanowym woreczku, lusterko z napisem Jesteś Najpiękniejsza, fiolka z solą do kąpieli z płatkami róż; całość wyłożona jest dekoracyjną wełną drzewną oraz materiałowymi kwiatami w różnych kolorach; pudełko przewiązane jest wstążką, a na jego wieczku znajduje się naklejka z dopasowaną grafiką i personalizacją
  • nadruk: personalizacja, grafika różowych kwiatów
  • tak piękny zestaw będzie świetnym przekazaniem gratulacji bliskiej osobie
  • pudełko: 9cm x 25,7cm x 35cm

Produkty z kategorii

Opinie

Napisz opinię

PREZENT z okazji obrony Z IMIENIEM Termofor MEGA LUX

PREZENT z okazji obrony Z IMIENIEM Termofor MEGA LUX

Wyjątkowy prezent dla Magistra/Inżyniera umieszczony w pudełku prezentowym. W skład zestawu wchodzi słodki termofor w kształcie króliczka, świeca waniliowa, lusterko z napisem, pianki marshmallow i wiele innych gadżetów, które wspaniale się uzupełniają. Wieczko boxa zawiera personalizację. Taki prezent bez wątpienia wywoła uśmiech na twarzy bliskiej osoby.