Prezenty świąteczne dla Niej

PREZENT świąteczny Box Z PODPISEM Herbata z miodem MAŁY

loader

69,98 zł

Minimalna ilość : 1

do 7 dni roboczych

Potrzebujesz szybciej? Dodaj EXPRESS do zamówienia >

Chcesz zmienić projekt? Dodaj ZMIANĘ w projekcie >

Opis

Wspaniała propozycja prezentu bożonarodzeniowego w kobiecym stylu. W różowym pudełeczku znajduje się aromatyczna herbatka, fiolka z solą do kąpieli i jadalnymi płatkami róż, słoiczek z miodem i landrynkami, a także owocowe cukierki. Całość ułożona na dekoracyjnej wełnie drzewnej, dzięki której prezent prezentuje się nowocześnie i elegancko. 

Opis:

  • skład: podziękowanie dla Świadkowej umieszczone w pudełku prezentowym z grubej tektury w różowym kolorze, w pudełku znalazły się pięknie dobrane składniki opatrzone grafiką różowych kwiatów: aromatyczna herbatka z pąkami róży umieszczona w kraftowym opakowaniu (50g), szklana fiolka wypełniona jadalnymi płatkami róż, szklana fiolka z solą do kąpieli, słoiczek wielokwiatowego miodu z polskiej pasieki (50g), słoiczek z pudrowymi landrynkami (50g), a także owocowe cukierki z motywem serca; pudełko wyłożone jest naturalną wełną drzewną, na wieczku posiada dołączoną naklejkę z grafiką, życzeniami świątecznymi i personalnym podpisem
  • nadruk: różowe kwiaty, życzenia świąteczne, personalizacja
  • życzenia świąteczne:

Wesołych Świąt!
Ciepłych w sercu, mroźnych na zewnątrz,
rodzinnych i tych wymarzonych.
Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia
spędzonych w gronie najbliższych osób.

Z najlepszymi życzeniami

Twój Podpis

  • piękny pomysł na prezent świąteczny dla kobiety

Wielkość:

  • pudełko: 17,5x26,5cm

Produkty z kategorii

Opinie

Napisz opinię

PREZENT świąteczny Box Z PODPISEM Herbata z miodem MAŁY

PREZENT świąteczny Box Z PODPISEM Herbata z miodem MAŁY

Wspaniała propozycja prezentu bożonarodzeniowego w kobiecym stylu. W różowym pudełeczku znajduje się aromatyczna herbatka, fiolka z solą do kąpieli i jadalnymi płatkami róż, słoiczek z miodem i landrynkami, a także owocowe cukierki. Całość ułożona na dekoracyjnej wełnie drzewnej, dzięki której prezent prezentuje się nowocześnie i elegancko.