Dekoracje zimowe Przedszkole

Dekoracje zimowe Przedszkole

Dekoracje zimowe przedszkole to piękne ozdoby bożonarodzeniowe, które wprowadzą świąteczny klimat. Najczęściej wybierane są ozdoby świąteczne DIY. Jak zrobić łańcuch na choinkę z papieru? Wystarczy połączyć ze sobą wycięte kolorowe paseczki. Bardzo łatwo jest także samodzielnie zrobić bombki czy zawieszki na choinkę z wycinanek. W sklepie LeonKameleon.pl prezentujemy gotowe zimowe dekoracje dla przedszkoli takie jak balony świąteczne, girlandy i banery oraz bożonarodzeniowe ozdoby, które oczarują każdego malucha.

Dekoracje zimowe Przedszkole

 • BALON świąteczny foliowy Pingwinek 29x42cm BALON świąteczny foliowy Pingwinek 29x42cm
  11,98 zł
  BALON świąteczny foliowy Pingwinek 29x42cm

  Balon świąteczny w kształcie uroczego pingwinka to ozdoba bożonarodzeniowa, którą szczególnie pokochają dzieci. Duży balon może być napełniany powietrzem lub helem. Sprawdzi się nie tylko w domowym zaciszu, ale też jako zimowa dekoracja w przedszkolu czy szkole podstawowej, która będzie zachwycała maluchy.

  11,98 zł
 • BALON świąteczny foliowy Ciastek 58x86cm BALON świąteczny foliowy Ciastek 58x86cm
  15,98 zł
  BALON świąteczny foliowy Ciastek 58x86cm

  Balon świąteczny w kształcie ciastka - piernikowego ludzika to szczególna dekoracja świąteczna, która z pewnością spodoba się dzieciom. Balon można wykorzystać do dekoracji świątecznej wnętrza. Wspaniale wygląda zawieszony nad stołem. Można napełnić go helem i zawiesić pod sufitem. To pomysł na dekorację świąteczną, który pokochają dzieci!

  15,98 zł
 • GIRLANDA świąteczna Leśne Zwierzątka 1,7m GIRLANDA świąteczna Leśne Zwierzątka 1,7m
  13,98 zł
  GIRLANDA świąteczna Leśne Zwierzątka 1,7m

  Girlanda świąteczna w wyjątkowym leśnym stylu to wspaniała ozdoba bożonarodzeniowa. Girlanda wspaniale sprawdzi się zawieszona nad stołem, nad choinką lub przy wejściu do pomieszczenia. Dzięki zwierzątkom zachwyci szczególnie najmłodszych. W zestawie znajdują się zawieszki oraz złoty sznureczek, które razem tworzą przepiękną dekorację świąteczną.

  13,98 zł
 • GIRLANDA świąteczna Dziadek do orzechów 2m GIRLANDA świąteczna Dziadek do orzechów 2m
  17,98 zł
  GIRLANDA świąteczna Dziadek do orzechów 2m

  Girlanda świąteczna to piękna ozdoba bożonarodzeniowa, którą można wykorzystać na wiele sposobów. Idealnie sprawdzi się zawieszona nad stołem, choinką czy w drzwiach, ale można wykorzystać ją także w oknie. Girlandy świąteczne to także pomysł na zimowe dekoracje szkoły czy przedszkola.

  17,98 zł
 • GIRLANDA świąteczna na okno Złote Gwiazdki EFEKT 3D 11szt GIRLANDA świąteczna na okno Złote Gwiazdki EFEKT 3D 11szt
  19,98 zł
  GIRLANDA świąteczna na okno Złote Gwiazdki EFEKT 3D 11szt

  Wspaniała dekoracja świąteczna do zawieszenia! Girlanda świąteczna ze złotych metalicznych gwiazdek idealnie sprawdzi się zawieszona w oknie lub przy wejściu do pomieszczenia. Girlanda wspaniale udekoruje wnętrze i wprowadzi świąteczny klimat. To świetny dodatek do bożonarodzeniowej aranżacji.

  19,98 zł
 • GIRLANDA świąteczna drewniana Jemioła 127cm GIRLANDA świąteczna drewniana Jemioła 127cm
  16,98 zł
  GIRLANDA świąteczna drewniana Jemioła 127cm

  Girlanda bożonarodzeniowa wykonana z naturalnego drewna w jasnym kolorze. Girlanda zawiera w komplecie dwa wzory gałązek, świetnie wpisuje się w ekologiczne trendy świąteczne. To sposób na ozdobę bożonarodzeniową, która może zawisnąć przy choince, nad stołem lub na drzwiach.

  16,98 zł
 • DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa SREBRNA 70cm DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa SREBRNA 70cm
  25,98 zł
  DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa SREBRNA 70cm

  Papierowa gwiazda świetnie sprawdzi się w świątecznych kompozycjach. Połyskujący, metaliczny kolor wpasuje się w każdy styl. Można je również wykorzystać do świątecznych sesji zdjęciowych.

  25,98 zł
 • DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa SREBRNA 45cm DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa SREBRNA 45cm
  16,98 zł
  DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa SREBRNA 45cm

  Metaliczna, papierowa gwiazda świetnie sprawdzi się jako dekoracja świąteczna. Ponadczasowy kolor idealnie sprawdzi się do każdego stylu pozostałych dekoracji. Przymocowany do niej sznureczek pozwoli na zawieszenie gwiazdy w każdym miejscu.

  16,98 zł
 • DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa SREBRNA 30cm DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa SREBRNA 30cm
  11,98 zł
  DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa SREBRNA 30cm

  Papierowa, połyskująca gwiazda to bardzo elegancka dekoracja na święta. Srebrny kolor będzie pasował do każdego stylu dekoracji świątecznych. Taką gwiazdę można wykorzystać do sesji zdjęciowej,a w przyszłości do różnego rodzaju imprez.

  11,98 zł
 • DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa CZERWONA 70cm DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa CZERWONA 70cm
  25,98 zł
  DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa CZERWONA 70cm

  Dekoracja świąteczna w formie papierowej gwiazdy to piękny sposób na ozdobienie wnętrza domu. Gwiazdy wspaniale wyglądają zawieszone nad stołem, choinką lub przy kominku. Warto zastosować je w kompozycjach w kilku różnych rozmiarach. Będą okazałą ozdobą wnętrza, która oczaruje dzieci i dorosłych.

  25,98 zł
 • DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa CZERWONA 45cm DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa CZERWONA 45cm
  16,98 zł
  DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa CZERWONA 45cm

  Jak pięknie udekorować dom na Święta Bożego Narodzenia? Idealnym wyborem będą papierowe gwiazdy w czerwonym kolorze o przepięknej lustrzanej powierzchni. Gwiazdy prezentują się oryginalnie i ponadczasowo. To dekoracja, która zachwyci i dzieci i dorosłych. Gwiazdy pięknie sprawdzą się zawieszone w kompozycjach.

  16,98 zł
 • DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa CZERWONA 30cm DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa CZERWONA 30cm
  11,98 zł
  DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa CZERWONA 30cm

  Dekoracja świąteczna w formie czerwonej papierowej gwiazdy to wspaniały pomysł na oryginalną ozdobę wnętrza na Boże Narodzenie. Gwiazda wykonana jest z papieru o lustrzanej powierzchni, który pięknie odbija światło. To pomysł na niepowtarzalną dekorację wnętrza, która podkreśli bożonarodzeniowy klimat.

  11,98 zł
 • DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa ZŁOTA 70cm DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa ZŁOTA 70cm
  25,98 zł
  DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa ZŁOTA 70cm

  Ogromna papierowa gwiazda to okazała dekoracja świąteczna i piękna ozdoba bożonarodzeniowa, która wspaniale udekoruje wnętrze. Papierowe gwiazdy na Boże Narodzenie warto zawiesić nad stołem, przy choince lub wykorzystać do świątecznej sesji zdjęciowej. To wspaniała propozycja, która zachwyci domowników i gości.

  25,98 zł
 • DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa ZŁOTA 30cm DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa ZŁOTA 30cm
  8,00 zł 11,98 zł
  Wyprzedaż!
  DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa ZŁOTA 30cm MEGA CENA

  Dekoracja świąteczna w formie złotej papierowej gwiazdy to wspaniały wybór do dekoracji pomieszczenia. Papierowe gwiazdy wykonane ze złotego metalicznego papieru najpiękniej prezentują się zawieszone w kompozycjach w różnych rozmiarach. To wspaniała propozycja na efektowny dodatek na Boże Narodzenie.

  8,00 zł 11,98 zł Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 11,98 zł
 • BALON świąteczny foliowy Jelonek 80x105cm BALON świąteczny foliowy Jelonek 80x105cm
  24,98 zł
  BALON świąteczny foliowy Jelonek 80x105cm

  Balon świąteczny foliowy w kształcie uroczego jelonka w leśnym stylu to piękna propozycja dekoracji wnętrza na Boże Narodzenie. Balony można wykorzystać do dekoracji przedszkola, ale ucieszą także każdego malucha w domu. Dzięki leśnemu wzorowi balony wspaniale wpisują się w aktualne trendy.

  24,98 zł
 • BALON świąteczny foliowy Cukierek 35cm BALON świąteczny foliowy Cukierek 35cm
  6,98 zł
  BALON świąteczny foliowy Cukierek 35cm

  Balon świąteczny foliowy w kształcie kolorowego bożonarodzeniowego cukierka to wspaniała dekoracja wnętrza na Święta Bożego Narodzenia. Balony można napełniać zarówno powietrzem, jak i helem. Świetnie sprawdzą się także jako zimowa dekoracja przedszkola. Typowa świąteczna kolorystyka podkreśli świąteczny klimat.

  6,98 zł
 • BALON świąteczny foliowy Sarenka 73x64cm BALON świąteczny foliowy Sarenka 73x64cm
  18,98 zł
  BALON świąteczny foliowy Sarenka 73x64cm

  Jak udekorować wnętrze na Boże Narodzenie lub stworzyć zimowe dekoracje do przedszkola? Idealne będą okazałe foliowe balony wykonane w kształcie zimowych zwierzątek. Balon w kształcie sarenki idealnie sprawdzi się, by oczarować najmłodszych i wprowadzić świąteczny klimat w pomieszczeniu.

  18,98 zł
 • BALON świąteczny foliowy Dziadek do Orzechów 34x85cm BALON świąteczny foliowy Dziadek do Orzechów 34x85cm
  21,98 zł
  BALON świąteczny foliowy Dziadek do Orzechów 34x85cm

  Balon bożonarodzeniowy w kształcie dziadka do orzechów to oryginalna dekoracja wnętrza na Boże Narodzenie. Balon wykonany jest z kolorowej folii, można go napełniać zarówno powietrzem, jak i helem. Balony pięknie sprawdzą się także jako zimowa dekoracja przedszkola. Można je wykorzystać na wiele sposobów, zaskakując dzieci.

  21,98 zł
 • BALON świąteczny foliowy Choinka 78x94cm BALON świąteczny foliowy Choinka 78x94cm
  29,98 zł
  BALON świąteczny foliowy Choinka 78x94cm

  Balon świąteczny w kształcie bożonarodzeniowej choinki to pomysł na zimową dekoracją do przedszkola i ozdobę bożonarodzeniową wnętrza, która zachwyci najmłodszych. Tego typu drzewko może udekorować pokój dziecka, tworząc oryginalną dekorację, która oczaruje każdego malucha.

  29,98 zł
 • BALON świąteczny foliowy Bombka 45x45cm BALON świąteczny foliowy Bombka 45x45cm
  13,98 zł
  BALON świąteczny foliowy Bombka 45x45cm

  Balon na Boże Narodzenie i zimowa dekoracja do przedszkola. Piękna ozdoba bożonarodzeniowa w formie świątecznego balona foliowego w formie kolorowej bombki. Tego typu ozdobę można wykorzystać na wiele sposobów: pompując balon powietrzem lub helem. Balony na Boże Narodzenie są wspaniałym pomysłem na  dekorację świąteczną.

  13,98 zł
 • BALON świąteczny foliowy Kolorowa Bombka 51x49cm BALON świąteczny foliowy Kolorowa Bombka 51x49cm
  14,98 zł
  BALON świąteczny foliowy Kolorowa Bombka 51x49cm

  Balon na Boże Narodzenie w kształcie uroczej kolorowej bombki to wspaniały pomysł na dekoracje wnętrza i zimową dekorację przedszkola. Balon prezentuje się pięknie i bardzo oryginalnie. Można go pompować powietrzem lub helem. Z powodzeniem udekoruje wnętrze przedszkola czy szkoły, ale sprawdzi się też w domowym zaciszu.

  14,98 zł
 • BALON świąteczny foliowy Miś Polarny 51x45cm BALON świąteczny foliowy Miś Polarny 51x45cm
  10,98 zł
  BALON świąteczny foliowy Miś Polarny 51x45cm

  Balon świąteczny w formie białego misia polarnego to wspaniała dekoracja wnętrza na Boże Narodzenie. Balon idealnie sprawdzi się nie tylko w domowym zaciszu, ale pięknie udekoruje wnętrze przedszkola. Dzięki oryginalnemu kształtowi dzieci go pokochają!

  10,98 zł

Dekoracje zimowe do przedszkola

Dzieci uwielbiają kolorowe dekoracje oraz ciekawe aranżacje. W takiej scenerii czują się naprawdę dobrze. Z tego też powodu przedszkola zawsze są ubrane w taki sposób, aby zainteresować maluchy i zapewnić im świetny klimat do zabawy oraz nauki. Wystrój wnętrza można dopasować do najróżniejszych czynników. Można postawić na stały motyw przewodni, zbliżające się święta i uroczystości czy nawet pory roku! Wspaniałe pomysły i inspiracje na wystrój przedszkola znajdziesz w naszym sklepie internetowym z dostawą prosto pod wskazany adres. Dekoracje dopasowane do panującej za oknami pory roku to fenomenalne rozwiązanie, które na pewno spodoba się wszystkim przedszkolakom. Maluchy z przyjemnością pomogą w ubieraniu, a nawet przygotowywaniu niektórych ozdób. Jak stworzyć tak cudowną atmosferę w przedszkolu?

Foliowe balony do dekoracji przedszkola

Balony to znakomity sposób na dekorację wnętrza. Można wykorzystać je zarówno na co dzień, jak i podczas pierwszego dnia zimy czy też świątecznej uroczystości. Foliowe pingwinki w szalikach to przepiękna propozycja do aranżacji przedszkola. Wszystkie maluchy będą oczarowane tak cudowną ozdobą. Balon można napełnić powietrzem lub helem, dzięki czemu możliwości jego wykorzystania jest naprawdę wiele. Jakie jeszcze motywy świetnie się sprawdzą? Bez dwóch zdań przepiękną propozycją na dekorację przedszkola w okresie zimy i Bożego Narodzenia będą balony w formie piernikowego ludzika. Ciastek to zabawna i niezwykle gustowna ozdoba, która na pewno przykuje uwagę wszystkich przedszkolaków i ich rodziców.

Balon foliowy w postaci piernikowego ludzika
Balon foliowy w postaci piernikowego ludzika 

Zimowe girlandy do przedszkola

Salę czy stołówkę w przedszkolu udekorować można również przy pomocy kolorowych girland. Kształty wycięte z grubego papieru dopasowane do motywu przewodniego wystroju bez wątpienia wspaniale ubiorą całe wnętrze. W naszej ofercie na polecenie zasługuje girlanda Dziadek do Orzechów. Zawieszki zamocowane na długim sznurku nawiązują do popularnego opowiadania, której akcja dzieje się w Święta. Z tego też powodu taka dekoracja wspaniale skomponuje się z resztą zimowej aranżacji. Co więcej, taką girlandę można też wykonać samodzielnie. To wspaniały sposób na zapewnienie przedszkolakom twórczej i oryginalnej zabawy. Wytnijcie w grupie różne kształty związane z zimą: bałwany, choinki, cukrowe laseczki, paczki z prezentami czy śnieżynki, a następnie zawieście je na sznurku lub tasiemce. Ubrane nimi wnętrze nabierze naprawdę wspaniałego charakteru!

 
Girlanda świąteczna Dziadek do orzechów
Girlanda świąteczna Dziadek do Orzechów

Papierowe dekoracje do aranżacji przedszkola

Jakie jeszcze dekoracje można wykorzystać? Z papieru wykonywane są nie tylko girlandy, ale także ciekawe zawieszki. Estetyczne i eleganckie gwiazdy w odcieniach srebra, czerwieni czy złota to fantastyczne rozwiązanie. Zawieszki mają różne rozmiary: znajdziesz wśród nich nawet naprawdę gigantyczne propozycje. Zamocowane na sznurkach różnej długości pozwolą pięknie ubrać przestrzeń pod sufitem lub w oknach. Dodatkowo, to kolejne rozwiązanie, które można zrobić też własnoręcznie przy użyciu kolorowego papieru, nożyczek i sznurka. Wytnij z dziećmi śnieżynki, gwiazdki lub inne zimowe kształty, a następnie ubierzcie nimi swoją salę w przedszkolu. Przedszkolaki będą dumne z uzyskanego przez siebie efektu.

Papierowa gwiazda w złotym kolorze
Papierowa gwiazda w złotym kolorze