Zwierzątka dla dziewczynki

OPŁATEK personalizowany na Roczek Zwierzątka dla Dziewczynki Ø20cm

loader

15,98 zł

Minimalna ilość : 1

7 dni roboczych

Opis

Śliczny urodzinowy opłatek, dzięki któremu udekorujesz torcik w  wyjątkowy sposób! Jasnoróżowa barwa idealnie nadaje się na urodzinki dla dziewczynki. Zwierzaki schowane za  symboliczną cyfrą , wywołają uśmiech na twarzy Waszego maleństwa oraz gości. Opłatek stanowi idealne dopełnienie całej kolekcji Zwierzątka dla dziewczynki.

Opis:

 • okrągły, waflowy opłatek ozdobiony piękną grafiką z kolekcji Zwierzątka dla Dziewczynki

 • na waflu znajduje się miejsce na imię oraz wiek dziecka

Zastosowanie:

 • opłatek możecie wykorzystać jako dekorację tortu: wystarczy nałożyć równomiernie śmietanę lub krem, a na nim delikatnie docisnąć opłatek, który początkowo nie będzie leżał równo na torcie, a po godzinie sam dopasuje się do jego powierzchni, po trzech godzinach tort będzie nadawał się do podania, jednak najlepiej wygląda podany na drugi dzień od położenia opłatka

Wymiary:

 • średnica: 20cm

WAŻNE:

 • jeśli wybrali Państwo więcej niż 1 opłatek i ma na nich wystąpić więcej niż 1 imię - PROSZĘ WPISAĆ IMIONA PO PRZECINKU w polu "wpisz imię dziecka"; przykład: Zosia, Maciej, Julita
 • data przydatności do spożycia: rok od daty zakupu

Zobacz również

Opinie

Oceń 
2019-08-13

Opłatek personalizowany

Jestem naprawdę beztalenciem jeżeli chodzi o wypieki... Na pierwsze urodziny córeczki chciałam stanąć na wysokości zadania jako super mama, zdecydowalam się sama przygotować torcik. Nie wyobrażacie sobie jak bardzo się cieszę, że zamówiłam opłatek z tej stronki ;) Uratował wygląd ciasta, sama strasznie zepsułabym efekt robiąc jakiekolwiek szlaczki czy własoręczny napis. Na pewno będę korzystać z takiej wersji zdobienia za rok!

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  OPŁATEK personalizowany na Roczek Zwierzątka dla Dziewczynki Ø20cm

  OPŁATEK personalizowany na Roczek Zwierzątka dla Dziewczynki Ø20cm

  Śliczny urodzinowy opłatek, dzięki któremu udekorujesz torcik w wyjątkowy sposób! Jasnoróżowa barwa idealnie nadaje się na urodzinki dla dziewczynki. Zwierzaki schowane za  symboliczną cyfrą , wywołają uśmiech na twarzy Waszego maleństwa oraz gości. Opłatek stanowi idealne dopełnienie całej kolekcji Zwierzątka dla dziewczynki.