Prezenty dla Nauczycielki

PREZENT dla Nauczycielki w skrzyni Z PODPISEM Zestaw różany z nalewką

loader

249,98 zł

Minimalna ilość : 1

do 7 dni roboczych

Potrzebujesz szybciej? Dodaj EXPRESS do zamówienia >

Chcesz zmienić projekt? Dodaj ZMIANĘ w projekcie >

Opis

Zastanawiasz się jaki prezent podarować ulubionej Nauczycielce? Postaw na personalizowany zestaw z wyselekcjonowaną zawartością. W jego skład wchodzi herbata z pąkami róż, świeca zapachowa, zapałki, ekologiczna konfitura różana, sól do kąpieli, czekolada oraz ozdobne kwiaty. Zaskocz Nauczycielkę efektownym prezentem i podziękuj za przekazaną wiedzę, okazaną pomoc i wsparcie. 

Opis:

  • skład: wspaniały zestaw dla Nauczycielki składający się z dopasowanych najwyższej klasy składników ułożonych na ekskluzywnym różowym wypełniaczu, na wieku skrzyni znajduje się przyklejona karteczka z kwiatową grafiką, życzeniami oraz spersonalizowanym podpisem 
  • w skład zestawu wchodzi:

1. nalewka Babuni malinowa w ozdobnej butelce- 500ml

2. herbata czarna z pąkami róż umieszczona w czarnym opakowaniu 50g

3. świeca sojowa ręcznie robiona o różanym zapachu w brązowym słoiku 180ml

4. zapałki do świec w pudełeczku w kształcie serca

5. konfitura ekologiczna różana mgiełka w szklanym słoiczku 240g

6. sól himalajska do kąpieli z pąkami róży w szklanym słoiczku z grafiką różanych kwiatów 

7. czekolada 90g umieszczona w specjalnie przygotowanym opakowaniu z kwiatową grafiką

8. ozdobny kartonik z dopasowaną grafiką kwiatów i napisem dla Ciebie

9. materiałowe kwiaty w różowym kolorze

  • materiał: naturalne drewno
  • nadruk: dopasowana grafika kwiatowa w klasycznym wydaniu, tekst, personalizacja
  • tekst:

Kochana Pani (imię)!

Dziękujemy za trud włożony w nasze wychowanie,
za przekazaną wiedzę,
dobre rady i okazaną pomoc.
Za dobre serce i możliwość wspólnej nauki.

Podpis 

data 

  • idealnie skomponowany, gotowy do wręczenia zestaw składający się z produktów klasy premium to piękny prezent dla Nauczycielki
  • dzięki podpisowi prezent jest idealny, by wręczyć go na Dzień Nauczyciela lub Zakończenie Roku Szkolnego  

Wielkość:

  • 30x36x10cm

Produkty z kategorii

Opinie

Napisz opinię

PREZENT dla Nauczycielki w skrzyni Z PODPISEM Zestaw różany z nalewką

PREZENT dla Nauczycielki w skrzyni Z PODPISEM Zestaw różany z nalewką

Zastanawiasz się jaki prezent podarować ulubionej Nauczycielce? Postaw na personalizowany zestaw z wyselekcjonowaną zawartością. W jego skład wchodzi herbata z pąkami róż, świeca zapachowa, zapałki, ekologiczna konfitura różana, sól do kąpieli, czekolada oraz ozdobne kwiaty. Zaskocz Nauczycielkę efektownym prezentem i podziękuj za przekazaną wiedzę, okazaną pomoc i wsparcie.