Podziękowania dla Chrzestnych na Chrzest

PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnej Box Z IMIENIEM Różowy I MAŁY

loader

69,98 zł

Minimalna ilość : 1

do 7 dni roboczych

Potrzebujesz szybciej? Dodaj EXPRESS do zamówienia >

Chcesz zmienić projekt? Dodaj ZMIANĘ w projekcie >

Opis

Słodki sposób na podziękowanie Matce Chrzestnej! Urocze pudełko prezentowe zawierające aromatyczną herbatkę, sól do kąpieli oraz różowe pianki to wspaniały zestaw na udany wieczór. Na wieczku znajduje się personalizowana naklejka zdobiona grafiką kwiatów. Całość przewiązana jest elegancką wstążką. To bez wątpienia trafiony prezent!

Opis:

  • skład: podziękowanie dla Chrzestnej umieszczone w pudełku prezentowym z grubej tektury w różowym kolorze, w pudełku znalazły się pięknie dobrane składniki opatrzone grafiką różowych kwiatów: aromatyczna herbatka z pąkami róży umieszczona w kraftowym opakowaniu (50g), sól do kąpieli z płatkami róż w kraftowym opakowaniu (50g) oraz przepyszne słodkie różowe pianki do rozpuszczania w gorących napojach zapakowane w celofanowy woreczek; pudełko wyłożone jest naturalną wełną drzewną, na wieczku posiada dołączoną naklejkę z grafiką, tekstem i personalizacją
  • nadruk: różowe kwiaty, tekst, personalizacja
  • będzie to wspaniała niespodzianka dla Matki Chrzestnej
  • tekst:

Kochana Matko Chrzestna
To Ty w dniu mojego Chrztu mnie trzymałaś,
swoją miłość i uśmiech mi podarowałaś.
Za to dziś serdecznie Ci dziękuję
I w podziękowaniu prezent Ci daruję.

(imię)

data

 Wielkość:

  • pudełko: 17,5x26,5cm

Produkty z kategorii

Opinie

Napisz opinię

PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnej Box Z IMIENIEM Różowy I MAŁY

PODZIĘKOWANIE Dla Chrzestnej Box Z IMIENIEM Różowy I MAŁY

Słodki sposób na podziękowanie Matce Chrzestnej! Urocze pudełko prezentowe zawierające aromatyczną herbatkę, sól do kąpieli oraz różowe pianki to wspaniały zestaw na udany wieczór. Na wieczku znajduje się personalizowana naklejka zdobiona grafiką kwiatów. Całość przewiązana jest elegancką wstążką. To bez wątpienia trafiony prezent!