Gratulacje z okazji obrony

PREZENT z okazji obrony Z IMIENIEM Box relaksujący MEGA DUŻY

loader

129,98 zł

Minimalna ilość : 1

do 7 dni roboczych

Potrzebujesz szybciej? Dodaj EXPRESS do zamówienia >

Chcesz zmienić projekt? Dodaj ZMIANĘ w projekcie >

Opis

Pudełko prezentowe z okazji obrony pracy magisterskiej/inżynierskiej to idealny sposób na wyrażenie gratulacji. Piękny różowy kolor zdobiony kwiatami prezentuje się elegancko. W skład pudełka wchodzą: herbatka z pąkami róży, sól do kąpieli z płatkami róż, aromatyczna waniliowa świeca, myjka do ciała, a także urocze drobiazgi. 

Opis:

  • skład: Gratulacje z okazji obrony umieszczone w pudełku prezentowym w różowym kolorze wykonanym z grubej tektury o ciekawej strukturze; w pudełku umieszczone zostały: herbatka z pąkami róż oraz sól do kąpieli z płatkami róż umieszczone w kraftowych torebkach (2x50g), świeca zapachowa o waniliowym aromacie oraz zapałki do jej odpalenia, lusterko z napisem Jesteś najpiękniejsza, różowa myjka do ciała, mały miód wielokwiatowy, bańki mydlane w różowych opakowaniach; całość wyłożona jest dekoracyjną wełną drzewną oraz materiałowymi kwiatami w różnych kolorach; pudełko przewiązane jest wstążką, a na jego wieczku znajduje się naklejka z dopasowaną grafiką i personalizacją
  • nadruk: personalizacja, grafika różowych kwiatów
  • tak piękny zestaw będzie świetnym przekazaniem gratulacji bliskiej osobie

Wielkość:

  • pudełko: 9cm x 25,7cm x 35cm

Produkty z kategorii

Opinie

Napisz opinię

PREZENT z okazji obrony Z IMIENIEM Box relaksujący MEGA DUŻY

PREZENT z okazji obrony Z IMIENIEM Box relaksujący MEGA DUŻY

Pudełko prezentowe z okazji obrony pracy magisterskiej/inżynierskiej to idealny sposób na wyrażenie gratulacji. Piękny różowy kolor zdobiony kwiatami prezentuje się elegancko. W skład pudełka wchodzą: herbatka z pąkami róży, sól do kąpieli z płatkami róż, aromatyczna waniliowa świeca, myjka do ciała, a także urocze drobiazgi.