Gratulacje z okazji obrony

PREZENT z okazji obrony Z IMIENIEM Konfitura i czekolada MEGA LUX

loader

149,98 zł

Minimalna ilość : 1

do 7 dni roboczych

Potrzebujesz szybciej? Dodaj EXPRESS do zamówienia >

Chcesz zmienić projekt? Dodaj ZMIANĘ w projekcie >

Opis

Elegancki prezent z okazji obrony pracy w formie pięknego różowego pudełka prezentowego. Spraw bliskiej osobie radość, doceniając jej starania. W skład boxa wchodzą: ręcznie robiona czekolada mleczna z truskawkami, aromatyczna herbatka z pąkami róży, słoiczki z polskim miodem, a także przepyszne różowe pianki marshmallow. Dodatkowa personalizacja sprawi, że obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo. 

Opis:

  • skład: Gratulacje z okazji obrony umieszczony w pudełku prezentowym w różowym kolorze wykonanym z grubej tektury o ciekawej strukturze; w pudełku umieszczone zostały: słoik z konfiturą z płatkami róż, kraftowa torebka z herbatką z pąkami róż (50g), dwa słoiczki z wielokwiatowym polskim miodem (2x50g), duży lizak z sercem na drewnianym patyczku, czekoladki mleczne w woreczku z organzy, fiolka z jadalnymi płatkami róż, aromatyczne pianki marshmallow w celofanowym woreczku, ręcznie robiona mleczna czekolada z truskawkami, cukierki z serduszkiem (3szt); całość wyłożona jest dekoracyjną wełną drzewną oraz materiałowymi kwiatami w różnych kolorach; pudełko przewiązane jest wstążką, a na jego wieczku znajduje się naklejka z dopasowaną grafiką i personalizacją
  • nadruk: personalizacja, grafika różowych kwiatów
  • tak piękny zestaw będzie świetnym przekazaniem gratulacji bliskiej osobie

Wielkość:

  • pudełko: 9cm x 25,7cm x 35cm

Produkty z kategorii

Opinie

Napisz opinię

PREZENT z okazji obrony Z IMIENIEM Konfitura i czekolada MEGA LUX

PREZENT z okazji obrony Z IMIENIEM Konfitura i czekolada MEGA LUX

Elegancki prezent z okazji obrony pracy w formie pięknego różowego pudełka prezentowego. Spraw bliskiej osobie radość, doceniając jej starania. W skład boxa wchodzą: ręcznie robiona czekolada mleczna z truskawkami, aromatyczna herbatka z pąkami róży, słoiczki z polskim miodem, a także przepyszne różowe pianki marshmallow. Dodatkowa personalizacja sprawi, że obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo.