Drobne upominki świąteczne

CZEKOLADA świąteczna na prezent Z PODPISEM Słodkie Święta

loader

22,98 zł

Minimalna ilość : 1

do 7 dni roboczych

Potrzebujesz szybciej? Dodaj EXPRESS do zamówienia >

Chcesz zmienić projekt? Dodaj ZMIANĘ w projekcie >

Opis

Słodkości to wspaniały prezent na każdą okazję. Przepyszna ręcznie robiona czekolada z truskawkami, w przepięknym kraftowym opakowaniu to świetny dodatek do kosza i zestawu prezentowego. Posiada także specjalną naklejkę z świąteczną grafiką i personalizacją. Całość przewiązana dopasowaną wstążeczką.

Opis:

  • skład: czekolada mleczna z truskawkami ręcznie wykonana w Polsce; czekolada posiada przepiękne kraftowe opakowanie, jest przewiązana wstążka i udekorowana naklejką ze spersonalizowanym podpisem i dopasowaną grafiką; czekolada jest bardzo delikatna - może ulegać nieznacznemu pokruszeniu w transporcie (jest to naturalne ze względu na wykonanie i zatopione owoce)
  • skład: podany na opakowaniu
  • nadruk: świąteczna grafika, napis Słodkich Świąt oraz spersonalizowany podpis
  • ręcznie robiona czekolada to fantastyczny pomysł na prezent świąteczny firmowy, ale też upominek dla domowników i dzieci

Wielkość:

  • waga: 53g

Ważne:

  • skład podany na opakowaniu, ważność pół roku od daty zakupu
  • czekolada jest bardzo delikatna - może ulegać nieznacznemu pokruszeniu w transporcie (jest to naturalne ze względu na wykonanie i zatopione owoce)

Produkty z kategorii

Opinie

Napisz opinię

CZEKOLADA świąteczna na prezent Z PODPISEM Słodkie Święta

CZEKOLADA świąteczna na prezent Z PODPISEM Słodkie Święta

Słodkości to wspaniały prezent na każdą okazję. Przepyszna ręcznie robiona czekolada z truskawkami, w przepięknym kraftowym opakowaniu to świetny dodatek do kosza i zestawu prezentowego. Posiada także specjalną naklejkę z świąteczną grafiką i personalizacją. Całość przewiązana dopasowaną wstążeczką.