Błękitny Wózeczek - Chrzest

ZAPROSZENIA na Chrzest Błękitny Wózeczek 10szt (+koperty)

12,98 zł

Minimalna ilość : 1

natychmiastowa

Opis

Śliczne zaproszenia na Chrzest Święty w błękitnym kolorze - idealne dla chłopca! Utrzymane w kolorystyce pudrowego błękitu, precyzyjnie wykonane zaproszenie z piękną grafiką dziecięcego wózeczka to cudowny wybór. Niebieskie odcienie zaproszenia, pięknie kontrastują z białym polem tekstowym. Zaproszenia pochodzą z kolekcji Błękitny Wózeczek,  opartej o niebieskie, chłopięce akcenty. Do zaproszeń, możecie dołączyć starannie wykonane dodatki dekoracyjne z tej kolekcji.

Opis:

  • zaproszenia na Chrzest wykonane z błyszczącego papieru

  • ozdobione uroczą grafiką z wózeczkiem i ornamentowymi wzorami, kolorystyka biało-błękitna
  • wewnątrz zaproszenia znajduje się grafika krzyża, tekst do wypełnienia oraz cytat Jana Pawła II: "Chrześcijanin rodzi się jako człowiek w tym właśnie Sakramencie. Chrzest ma bowiem moc dawania nowego życia, życia Bożego."
  • do każdego zaproszenia dołączona jest koperta

Zastosowanie:

  • zaproszenia są do samodzielnego wypisania, posiadają miejsce na wpisanie imienia dziecka, imion i nazwisk gości, daty i godziny Chrztu Świętego oraz miejsca, gdzie odbędzie się sakrament oraz przyjęcie

Wymiary:

  • wymiary: 10,5 x 15cm; po otwarciu: 21cm x 15cm

WAŻNE:

  • zaproszenia do samodzielnego wypisania

Zobacz całą kolekcję na filmie:

Zobacz również

Opinie

Napisz opinię

ZAPROSZENIA na Chrzest Błękitny Wózeczek 10szt (+koperty)

ZAPROSZENIA na Chrzest Błękitny Wózeczek 10szt (+koperty)

Śliczne zaproszenia na Chrzest Święty w błękitnym kolorze - idealne dla chłopca! Utrzymane w kolorystyce pudrowego błękitu, precyzyjnie wykonane zaproszenie z piękną grafiką dziecięcego wózeczka to idealny wybór. Niebieskie odcienie zaproszenia, pięknie kontrastują z białym polem tekstowym. Zaproszenia pochodzą z kolekcji Błękitny Wózeczek,  opartej o niebieskie, chłopięce akcenty. Do zaproszeń, możecie dołączyć starannie wykonane dodatki dekoracyjne z tej kolekcji.