Dekoracje na Chrzest, Roczek, urodziny dziecka i Baby Shower w modnym stylu. Organizując przyjęcie dla dziecka warto zwróci uwagę na spójny motyw i kolorystykę przyjęcia. Stworzyliśmy piękne kolekcje dekoracji na dziecięce uroczystości, które cechują się elegancją i spójnością. Dekoracje na Chrzest dziecka zostały stworzone z myślą o Maluszkach ...

Dekoracje na Chrzest, Roczek, urodziny dziecka i Baby Shower w modnym stylu. Organizując przyjęcie dla dziecka warto zwróci uwagę na spójny motyw i kolorystykę przyjęcia. Stworzyliśmy piękne kolekcje dekoracji na dziecięce uroczystości, które cechują się elegancją i spójnością. Dekoracje na Chrzest dziecka zostały stworzone z myślą o Maluszkach i wyjątkowym charakterze uroczystości. W kolekcjach na Chrzest można znaleźć wspaniałe personalizowane zaproszenia na chrzciny, podziękowania dla chrzestnych i gości, dekoracje stołu oraz dekoracje wnętrza. Kolekcje na Roczek i urodziny dziecka cechują się uroczymi grafikami i cudowną kolorystyką. W ofercie znajdują się zaproszenia na Roczek i urodziny, serwetki, talerzyki, kubeczki, balony, girlandy i wiele innych. Personalizowane dodatki na urodziny z imieniem dziecka i liczbą świętowanych latek fantastycznie prezentują się podczas przyjęcia. Natomiast w kolekcjach na Baby Shower znajdują się przepiękne dekoracje i gadżety, które zachwycą Przyszłą Mamę. Dodatki w złotej, różowej lub błękitnej kolorystyce z motywem kobiety z brzuszkiem lub bociana wspaniale podkreślą charakter Baby Shower.

Więcej

Styl przyjęcia

 • 44,98 zł

  Cudowne podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych i Dziadków zamknięte w drewnianym pudełeczku. Wypełnione mlecznymi czekoladkami z minimalistycznym motywem gałązki eukaliptusa oraz napisem Dziękujemy prezentuje się niezwykle elegancko. Dodatkowo skrzyneczka została opatrzona piękną karteczką, która ozdobiona jest wspaniałą dedykacją i imieniem dziecka. 

  44,98 zł
 • 44,98 zł

  Wyjątkowe podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków ze ślicznymi i pysznymi czekoladkami. Drewniane pudełeczko wypełnione mlecznymi czekoladami, które ozdobione są uroczym motywem subtelnych róż w cudowny sposób wyrazi wdzięczność najbliższym. Wnętrze skrzyneczki opatrzone jest również karteczką z piękną dedykacją i grafiką oraz imieniem dziecka. Niezwykle...

  44,98 zł
 • 24,98 zł

  Wyjątkowa propozycja, aby poprosić najbliższą osobę o zostanie Rodzicem Chrzestnym Waszego Maleństwa. Śliczne pudełeczko opatrzone wspaniałą grafiką kwiatowego wieńca w błękitnej kolorystyce, które wypełnione jest pysznymi czekoladkami oraz niezwykłą prośbą w postaci zdrapki zachwyci Ojca Chrzestnego dziecka.

  24,98 zł
 • 44,98 zł
  2 Recenzje

  Rewelacyjny dziennik ciąży w postaci personalizowanego albumu z białymi lub czarnymi kartkami! Przyszła Mama zapisze w nim wszystkie najważniejsze informacje dotyczące ciąży i jej maleństwa oraz uczucia związane z przyjściem na świat dziecka. Dzienniczek posiada 50 kartek - można w nim umieścić również zdjęcia usg czy zmieniającego się z miesiąca na...

  44,98 zł
 • 6,98 zł

  Malutki słoiczek pysznego miodu będzie wspaniałym upominkiem dla gości, którzy przybyli na Chrzest Święty dziecka. Miodzik prezentuje się niezwykle elegancko, dzięki personalizowanej etykietce zdobionej grafiką delikatnych kwiatów oraz imieniem dziecka. Słoiczki z miodami wspaniale prezentują się na stole przy nakryciach gości.

  6,98 zł
 • 3,98 zł
  1 Recenzje

  Śliczna biała rybka w złotym opakowaniu z dwustronnym bilecikiem to uroczy upominek dla gości na Chrzest Święty dziecka. Złoty bilecik ozdobiony jest tekstem podziękowania oraz motywem dziecięcych stópek.Ryba to jeden z wielu z symboli chrześcijaństwa, dzięki czemu tak przygotowany upominek to idealna propozycja na Chrzest.

  3,98 zł
 • 14,98 zł

  Pudełeczka w kształcie serca ozdobione minimalistyczną grafiką z motywem konwalii pozwolą w piękny i elegancki sposób podziękować gościom za przybycie na Chrzest dziecka. Do pudełeczek można zapakować różne słodkości takie jak: praliny, czekoladki, migdały w lukrze czy krówki. Papierowe serca z motywem konwalii to świetne uzupełnienie kolekcji na Chrzest...

  14,98 zł

Istota zachowania spójności motywu

Obracając się w gronie rodzinnym, jesteśmy częstymi gośćmi na różnego rodzaju spotkaniach. Większość z nas z pewnością potwierdzi, że istotną kwestią jest częsty brak zachowania jednego motywu ze strony organizatorów, przez co ozdoby oraz inne pojawiające się dodatki nie współgrają ze sobą, a wręcz gryzą się wzorami. Niestety, wpływa to negatywnie na klimat panujący w pomieszczeniu, staje się ono mniej eleganckie i drażni oko. Chcąc stworzyć niepowtarzalną atmosferę i odmienić przyjęcie dla dziecka, warto postawić na jedną, integralną kompozycję.

Jak jedna wybrana koncepcja wpływa na odbiór gości?

Uporządkowanie typu ulubionych wzorów i kolorów to kluczowa czynność podczas planowania jak powinna wyglądać impreza dla dzieci. Miejmy świadomość, że właśnie od naszej koncepcji w większym stopniu zależą wrażenia zaproszonych osób. Jako goście na urodzinach lepiej czuć się będą w luźniejszej, kolorowej atmosferze, natomiast przybywając na Chrzest Święty, oczekują bardziej spokojnego nastroju. Należy zwrócić uwagę na wrażenia estetyczne, w końcu na tej podstawie niejako zostanie ocenione nasze zaangażowanie w przygotowania do wyjątkowego dnia. Z pewnością zostaniemy docenieni, jeżeli w rozsądny sposób zaplanujemy wizję wydarzenia. To od nas zależy jak będą się czuć bliscy podczas wspólnego świętowania, pięknie jest więc zwrócić uwagę nawet na najmniejsze szczegóły, które mają szansę sprawić im radość.

Czynniki wpływające na wybór najlepszej stylistyki

Motyw przewodni imprezy zależy od jej specyfiki. Dobrze jest uzmysłowić sobie jaki jest charakter uroczystości - bardziej oficjalny, czy może swobodny. Formalna konwencja z pewnością pojawi się przy organizacji Chrztu Świętego. Jest to spowodowane przyjęciem pierwszego w życiu Sakramentu Świętego przez dziecko, co z kolei jest jedyną taką chwilą w pierwszych latach życia pociechy. W celu oddania wagi istotnego momentu, powinniśmy trzymać się jasnych kolorów i minimalistycznych, gustownych wzorów jako dekoracja na Chrzest. Inna sytuacją jest roczek dziecka lub późniejsze urodziny, kiedy zobligowani jesteśmy do zaprezentowania oryginalnej konwencji, bogatej w ulubione dziecięce barwy i kształty.

Symbolika elementów na Chrzest Święty

Przyjęcie Chrztu Świętego to wyjątkowy i wzruszający moment dla całej rodziny. Symbolem całego wydarzenia jest kolor biały - symbolizuje on czystość i piękno duszy, a także niewinność maluszka. Biel powinna pojawiać się w większości elementów dekoracyjnych oraz na zaproszeniach na chrzest jako ukazanie tych wartości. Dziecko jest również ubrane w szatkę tego koloru. Pozostając wiernym tematyce religijnej, dobrze jest zawrzeć również akcent natury, na przykład kwiatów. Nada to niezwykłej świeżości i poczucia szczęścia. Cała uroczystość kojarzyć się będzie z harmonią i spokojem panującym wśród zebranych, czasem na modlitwę oraz posługą Rodziców Chrzestnych.

Minimalistyczne propozycje motywów na Chrzciny

Aktualnie modną, bardzo często pojawiającą się cechą wspólną chrzcin jest minimalizm. Taki styl w naszej ofercie wyróżnia się postawieniem na biel z akcentami złota lub kwiatów. Wybierając delikatną formę macie pewność, że wszystkie akcesoria i dodatki na chrzest będą ze sobą współgrać. Prosta elegancja - to główny atut kolekcji inspirowanych kolorami natury. Wyjątkowo popularne są ostatnio bankiety wykorzystujące botaniczny styl, kojarzący się z odpoczynkiem i relaksem. Połączenie ze złotymi wstawkami to prosta metoda na pokazanie klasy jako organizator.

Z myślą o spełnieniu takich oczekiwań powstał motyw Eukaliptus, który dzięki pięknym, zielonym odcieniom ze spokojem pozwala na dodanie do wystroju paru brązowych elementów. Barwy naturalnej zieleni łączą się ze świeżością białych elementów w celu uzyskania organicznej, eterycznej atmosfery. Stół dzięki dekoracjom na chrzest będzie prezentować się wyjątkowo i wspaniale kiedy zacznie współgrać z żywymi gałązkami eukaliptusa. Na przestrzeni wielu lat, odbiór tej rośliny przez społeczność wiązał się z poczuciem ochrony. Na pewno będzie to wartość dodana do całej koncepcji Chrztu maluszka.

Kwiaty z kolei oznaczają życzenia dobrobytu, zdrowia i pomyślności, miło jest więc gdy goszczą w dużej ilości na przyjęciu. Do wyrażania tych treści, ludzie od dawna wykorzystują symbolikę kwiatów, pięknie jest cofnąć się więc do korzeni. Polecamy wybór kolekcji Delikatne Kwiaty. Pojawiająca się grafika gałązek i jasnych płatków roślin działa kojąco, perfekcyjnie oddaje klimat na którym nam zależy. Oddanie naturalnej kompozycji oczaruje zaproszone osoby. Najbardziej pasuje do bankietów organizowanych wczesną wiosną, kiedy przyroda budzi się do życia. To świetny sposób na minimalistyczne ujęcie tematyki.

W tym samym tonie utrzymany jest motyw Lily of the Valley, który jednak odróżnia się dodatkowo inną, uwielbianą barwą. Zestawienie ciemnej zieleni ze srebrem pomoże w stworzeniu magicznej scenerii. Królują tu gałązki konwalii, które w tradycji od zawsze odzwierciedlały uznanie dla piękna osoby obdarowanej. Można interpretować to jako okazanie miłości i serdeczności dla gości oraz naszego dziecka. Konwalie to składnik wielu perfum, ze względu na niesamowity zapach. Gdy zależy nam na stonowaniu i swego rodzaju dostojności, warto upiększyć wydarzenie w tej konwencji. Znakomicie sprawdzi się podczas przyjęcia organizowanego na łonie natury, na przykład w ogrodzie. Można urozmaicić scenerię również dekoracją prawdziwymi kwiatami konwalii.

Całorocznym przebojem, choć polecanym szczególnie na zimowe miesiące jest motyw Złote Stópki. Wrażenie ekskluzywności sprawia świetny odcień złota, który wystarczy całkowicie jako jedyny ozdobny element używanych produktów. Grafika małych, dziecięcych stópek przypomina o najważniejszej osobie w tym dniu, czyli o naszym małym skarbie. Taki charakter kolekcji, pozwala na maksymalną koncentrację uwagi na maluszku który właśnie przyjął Chrzest Święty. Wielką zaletą motywu jest adekwatność do okazji - zawiera on ornamenty i zdobienia, jednak nie są one w zbyt dużej ilości, co powstrzyma od uczucia kiczowatości. Odpowiednio rozmieszczone wzory powodują idealne wyważenie ozdób.

Kolekcje dla dziewczynki przyjmującej Chrzest Święty

Chwila, kiedy odbywa się Chrzest Święty córeczki, jest pięknym i wzruszającym przeżyciem. Mała dziewczynka ubrana w uroczą szatkę to najpiękniejszy widok pod słońcem. Dla pięknej księżniczki warto pomyśleć nad motywem, który będzie szedł w parze z jej dziecięcym urokiem. Oczywistym kolorem kojarzącym się z córeczką będzie róż, który w idealny sposób podkreśli jej wdzięk. Warto nadać dziewczęcy aranżacji dziewczęcy wygląd, który sprawi radość gościom, a także pięknie prezentować się będzie na pamiątkowych fotografiach.

Bardzo dziewczęcymi kwiatami są bez dwóch zdań piwonie. Na stole będą wyglądać niezwykle lekko i świeżo. Ich puszyste, obfite pąki wizualnie uświetniają wszystkie dekoracje na chrzest dla dziewczynki. Pastelowe, kobiece kolory wpadną w oko każdej mamy obecnej na wydarzeniu. Dzięki swojej budowie nadają też wystawny charakter. Kolekcja Zapach Piwonii stworzy gustowną konfigurację ozdób na chrzest w pomieszczeniu. Piwonie były kiedyś określane jako kwiat królewski, który oznaczał bogactwo, radość i zdrowie niezbędne w królestwie. Kwiaty piwonii znajdziecie też w kolekcjach Romantyczna Piwonia oraz Lovely Peony, różniących się od siebie odcieniami różu i grafikami tych kwiatów.

Koncentrując się na urzekającym kolorze różowym, chcąc rozweselić małą gwiazdę, postawmy na różowe motywy. Tutaj pojawia się niezwykłe zestawienie pod nazwą Subtelny Róż, które wprowadzi olśniewające wrażenie. Obecna różnorodność kwiatów i przewijający się słodki kolor to wyjątkowe połączenie. Jeżeli natomiast uwielbiamy moc barw, koniecznie musimy zdecydować się na kolekcję Różowy Aniołek lub Różowy Wózeczek. Pełne życia akcenty podkreślą energię dziewczynki i cudownie przystroją na przykład salę na chrzest. Dodatkowo, wspaniale skomponują się z szatką na chrzciny małej. Taka tonacja połączona z dziecięcymi wzorami na produktach pobudzi siły gości i ożywi całe otoczenie. To perfekcyjny wybór dla rodziców lubiących kolory i aktywne spędzenie czasu z dzieckiem i najbliższymi.

Przyjęcie Pierwszego Sakramentu przez chłopca

Podczas tej wyjątkowej chwili zależy nam przede wszystkim na podkreśleniu ile wartości wnosi uroczystość do naszego życia, ukazując przy tym całą symbolikę Sakramentu. Wybierając odpowiedni zamysł stylistyczny, ulepszymy nastrój gości, a także w pozytywny sposób będziemy oddziaływać na ich samopoczucie. Stworzenie całej otoczki na bankiet na chrzciny chłopca domaga się innego podejścia przy wyborze motywu przewodniego. Jak połączyć pewnego rodzaju męskie elementy z urokiem maleństwa?

Utworzyliśmy motywy zgrywające się z pożądaną, spokojną kolorystyką. Kształty i wzory nawiązujące do kościelnej oprawy w kolekcjach takich jak Niebieski AniołekBłękitny Wózeczek cudownie podtrzymują charakter wydarzenia. Koronkowe, delikatne i błyszczące dodatki na Chrzest Święty w tym guście zapewnią olśniewający efekt. Intensywny, błękitny kolor w zestawieniu z bielą wyraża absolutną klasę i duchowe znaczenie które przynosi uroczystość. Początkowo w języku polskim ,,niebieski” oznaczał ,,przynależny do nieba”. Obecnie stanowi symbol czystości, wolności i pokoju. Jest to barwa która będzie kojarzyć się z naszym małym chłopcem i jednocześnie z okazją dla której organizowane jest przyjęcie.

Jeżeli obawiamy się, że kwiaty i chłopięcy wystrój nie idą ze sobą w parze, warto spojrzeć na kolekcję Chłopiec w Kwiatach, która zmieni nasze zdanie na ten temat. Ukazanie śpiącego maluszka w otoczeniu niebiesko-brzoskwiniowych kwiatów to oryginalna koncepcja łamiąca wyznaczone schematy. Sprawiająca poczucie wewnętrznego komfortu. Do użycia najbardziej pasuje na wiosenne i letnie miesiące, kiedy przyroda jest w największym rozkwicie. Pojawia się właśnie kolor pomarańczowy, który nie jest typowym odcieniem używanym na Chrzcie. Ten nowy, atrakcyjny element nie zaburzy estetyki, a jedynie urozmaici nasza wizję dekoracyjną.

Co charakteryzuje najlepsze motywy na Roczek?

Obchodzony roczek to pierwsze takie przyjęcie w życiu pociechy. Warto przygotować się w specjalny sposób na tę wyjątkową okazję. Pamiętajmy, że wykonane podczas imprezki zdjęcia będą oglądane później przez długie lata. Jaki motyw wybrać, żeby prezentował się ponadczasowo i wspominany w przyszłości nie został odebrany kiczowato? Co więcej powinien też odznaczać się kolorami i grafikami pasujących do natury małego człowieka. Na pozór ciężkie wyzwanie jakim jest wybór kolekcji na roczek, okazuje się świetną zabawą, co udowadniamy prezentując produkty z różnych kolekcji.

Dziewczęce inspiracje

Pierwsze urodziny dziewczynki to z pewnością cukierkowa wizja całej otaczającej atmosfery. Nasza słodka pociecha zasługuje na kolekcję dorównującą jej urokowi i energii. Wyjątkowe zestawienie dekoracji na Roczek z kolekcji Różowo - Złota Jedynka posiada cechy na których zależy młodym rodzicom: efekt, kolory, radość! Z pomocą przychodzi ulubiony, różowy kolor w towarzystwie błyskotek i wzorków zapewniających huczne świętowanie. Pojawiają się również sprawiające szeroki uśmiech metaliczne, złote detale! Wszystkie akcesoria zaprojektowane zostały z wyczuciem, tak żeby trafić w punkt Waszych oczekiwań.

Jeżeli preferujemy organizację bardziej kameralnych pierwszych urodzin, jako główny akcent lepiej sprawdzi się pastelowy róż. Motyw Pastelowy Roczek urzeknie jako wybór numer jeden wielbicieli kompozycji na linii biel-złoto-róż. To cudowne urozmaicenie barw świetnie łączyć się może z dobranymi żywymi kwiatami. Jeżeli zależy nam na ukazaniu ekskluzywności przyjęcia, jest to zdecydowanie najlepsza kolekcja. Pojawiające się odbijające światło ozdoby wyróżnią genialnie nasze pomysły dekoracyjne na roczek.

Najbardziej zwariowanym i krzykliwym motywem są Zwierzątka dla Dziewczynki. Gdy naszej pociechy jest wszędzie pełno, jest otwarta i ruchliwa, na pewno pokocha tę kolekcję. Zachwycający intensywny ciemny róż w konfiguracji z grafiką ze zwierzątkami to prawdziwy hit. Przywołujący atmosferę świętowania, pozytywnie będzie wpływać na humor każdego gościa przez cały dzień. W kolekcji przeważają elementy ukazujące misia, żyrafę czy hipopotama, perfekcyjnie łączącymi się z upodobaniami córeczki.

Pierwsze Urodzinki Chłopca

Kolor niebieski znakomicie wyraża naturę chłopców. Przygotowany przez nas motyw Niebiesko-Złota Jedynka to oddanie wszystkich niezbędnych cech imprezki dla rocznego chłopca. Idealna proporcja błyszczących się materiałów zachowana na równi z matowymi, sprawi perfekcyjny balans wśród dekoracji. Prowadzi to do stworzenia prawdziwej elegancji, która wpadnie w gust wszystkich zaproszonych sposób. Właśnie poprzez tę kolekcję wyrazimy swój autentyczny styl, nie ignorując przy tym specyfiki zdobień dziecięcych.

Chcąc umieścić konkretny przedmiot w zakresie motywu przewodniego na pierwsze urodziny chłopca, warto wybrać typowy, męską rzecz. Kolekcja Autka wyróżnia się nastawieniem przede wszystkim na zabawę! Poprzez wybór tej idei wzbogacimy wydarzenie o ogromne pokłady entuzjazmu i atmosfery rozrywki. Utrzymane w odcieniach bieli i błękitu produkty funkcjonować będą idealnie jako dekoracje na roczek chłopca albo inne niezbędne akcesoria. Dołączone do tego srebrne i złote wstawki wzmagają urodzinowy nastrój oraz będą cieszyć oko naszego najmłodszego wielbiciela motoryzacji.

Kolekcja Zwierzątka dla Chłopca zapewnia niesamowity odbiór przez młodszych ale też i dorosłych gości. Towarzystwo uroczych animacji ze zwierzątkami dodaje dziecięcego klimatu i symbolizuje kto jest najważniejszy w cudowny dzień. Dzięki motywowi, wystrój sali na roczek efektownie rozświetli każde pomieszczenie i nada charakterystycznego wymiaru.

Uniwersalne motywy przewodnie to też dobre rozwiązanie

W żadnym wypadku koniecznością nie jest urządzanie imprezki stylizowanej według płci pociechy. Pozostaje to do wyboru zgodnie z preferencjami rodziców. Oryginalny motyw na roczek może być również uniwersalny, gdyż przede wszystkim liczy się jego atrakcyjność i zdolność do wyróżnienia się. Kolekcja Leśne Zwierzątka idealnie pasować będzie do przyjęcia na ogrodzie, gdzie upiększy scenerię pełną krzewów, drzew i zieleni. Dzięki elementom związanym z ze zwierzakami osiągniemy prawdziwie leśną formę, głęboko oddającą piękno przyrody. Kojarzyć się będzie też z naturalnością i szczerością pociechy. Taki zabieg zaciekawi wszystkie obecne na spotkaniu osoby. Polecamy również motyw Chmurka Roczek, integrujący się z beztroskimi marzeniami malucha. Taki zestaw na pierwsze urodziny wyróżnia się dzięki pastelowym kolorom kojącym oko, a także wizualizacji uśmiechniętej chmurki. Jest on jak najbardziej odpowiedni na przyjęcia dla spokojniejszego dziecka, które uwielbia obserwować otaczający go świat i zamyślić się czasem nad jego urokiem. Kompozycja perfekcyjnie odzwierciedli osobowość dziecka i jednocześnie ukaże naszą autentyczność.

Niepowtarzalne kolekcje urodzinowe

Przyjęcie urodzinowe dla starszych dzieci to odpowiedni moment na lekkie szaleństwo dekoracyjne. Sprawimy przy tym wiele radości już nie tylko sobie i gościom, ale przede wszystkim solenizantowi i jego małym znajomym. Przed nami stoi dokonanie ważnego wyboru, motywu przewodniego który usatysfakcjonuje nasze dziecko. Zdecydowanie się na ten odpowiedni powinno odbyć się z pomocą pociechy. W tym przypadku polecamy całkowitą otwartość na kolory, wzory i ciekawe faktury. Imprezka urodzinowa dziecka musi być niezapomniana!

Która kolekcja pasuje najbardziej do upodobań dziewczynki?

Wszystkie małe piękności uwielbiają dużo blasku, nasycenia koloru i świecidełek! Motyw przewodni na urodziny dziewczynki powinien odznaczać się właśnie połyskiem oraz słodkimi zdobieniami. Decydując się na przebojowe akcenty, pokażemy dziewczynce ile dla nas znaczy i jak bardzo pragniemy jej szczęścia. Kolekcja Chevron Różowy spełnia wszystkie kryteria - zaskakuje użyciem kreatywnych wzorów, łączy wyśmienicie kolor różowy, złoty i biały. Jest ona uosobieniem elegancji z zachowaniem nutki zabawy i ekscytacji wyjątkowym dniem. Fantastycznie, gdy wykażemy się również znajomością ulubionych postaci naszej piękności. Tym sposobem wielbicielkę zamków i pałaców oczarujemy motywem Mała Księżniczka. Wszechobecna korona sprawi istnie królewską atmosferę. Sprzyjać będzie także tworzeniu ciekawych zabaw w towarzystwie ozdób na urodziny dziewczynki. Niezwykle nowoczesne style to Unicorn i Syrenka. Ekscytujące holograficzne powierzchnie pojawiające się na produktach są na absolutnym topie! Świecące akcenty i naprzemienne połączenie wielu kolorów stanowi świetną formę! Sprawią ogromny zachwyt dziewczynek i uatrakcyjnią zaplanowane rozrywki. Natomiast specjalnie dla małych dam kochających koty, warto rozpatrzyć kolekcję Wesołe Kotki. Ulubiony zwierzaczek pojawia się niemal na każdym elemencie urodzinowym! Dekoracje z kolekcji cechują się zróżnicowanymi kolorami, dlatego też możemy zdecydować się na bardziej różową imprezkę lub idącą w kierunku mnogości kolorków. Każdy z motywów posiada wyjątkową stylistykę i przedstawi perfekcyjnie nasze wymarzone aranżacje.

Niesamowite motywy przewodnie urodzin dla chłopców

Imprezka urodzinowa dla chłopców musi równać się z niezapomnianymi wrażeniami i sporą ilością fantastycznych przeżyć. W momencie wybierania motywu przewodniego skupmy się na tym, który w najlepszy sposób odda zainteresowania synka i dostarczy jego kolegom wiele ekscytujących wspomnień! Wymarzone przyjęcie dla brzdąców powinno charakteryzować się mnogością różnorodnych kolorów oraz wyrażeniem ich ciekawskiej osobowości. Wzięcie tych cech pod uwagę gwarantuje nam stworzenie odpowiedniego klimatu i tła do wielu zabaw. Kolekcja Piraci w czerwono-czarnej kolorystyce to strzał w dziesiątkę dla poszukiwaczy nowych przygód. Grafika czaszki pomoże w wykreowaniu niesamowitego rozwoju akcji, zachęci też do przygotowania specjalnych przebrań na to wydarzenie. Wielką adrenalinę dostarczy także motyw Kosmos, mogący pochwalić się wspaniałym akcentem świecących i chromowanych dodatków. Błyszczące ozdoby na urodziny kojarzyć się będą z odlotową wyprawą małych astronomów. To kolejny nieziemski pomysł na organizację imprezy urodzinowej. Jeżeli chcemy zaplanować spotkanie na świeżym powietrzu, genialnie sprawdzi się kolekcja DinoParty. Aranżacja z elementami w kształcie dinozaurów umożliwi zabawę w archeologów i przeniesienie się do innej epoki. Oryginalne rozwiązanie na letnie miesiące zachwyci chłopców w każdym wieku. Pojawiające się kolory takie jak zielony, żółty, biały i czarny stworzą razem naprawdę imponujący efekt. Pozostając wiernym ulubionemu kolorowi chłopców, zaprojektowaliśmy kolekcję Samolocik. Niebieska oprawa w połączeniu z chęcią przeżycia podniebnych przygód sprawi, że plan wyprawienia niezapomnianych urodzin dla syna zrealizuje się w stu procentach. To już kolejna kolekcja otwierająca perspektywę na energiczną rozrywkę. W celu przygotowania eleganckiego wystroju bazującego na atrakcyjnych wzorach, wybierzmy motyw Chevron Błękitny. Złote, niebieskie i białe zdobienia są wyrazem klasy i stylu. Polecamy użycie tej stylistyki na wydarzenia, na których gościć będziemy dorosłych, czyli rodzinę i najbliższych przyjaciół. Stanowi to wyśmienite zestawienie stylu dziecięcego i gustu starszych.

Dziewczynki i chłopcy uwielbiają wspólne zabawy!

Przyjęcie urodzinowe na którym będą bawić się dziewczynki i chłopcy to świetna okazja do zastosowania uniwersalnych motywów. Chcąc wpasować się w upodobania obu płci, powinniśmy zrobić rozeznanie, jakie elementy ciekawią każdego brzdąca. Wychodząc naprzeciw postawionym wymaganiom, pomyślmy o wspólnych tematach dzieci do rozmów i zabaw, uniwersalnych kolorach. Pojawia się tu nieszablonowa kolekcja Liski. Stwarza nam okazję do wyprawienia ekologicznego wydarzenia, ze względu na użycie praktycznie samych papierowych akcesoriów. Grafiki z liskami i innymi leśnymi dodatkami sprawdzą się na bankiecie na łonie natury, a nawet na przyjęciu w altance. Bardziej delikatnym motywem jest kolekcja Balloons, gdzie królują pastelowe kolory. Taka oprawa wniesie dużo spokoju, naturalności i uśmiechu wśród zaproszonych gości. Niezawodnie sprawdzi się w przypadku, gdy solenizant jest małym marzycielem i lubi odkrywać świat.

Koncepcje na Baby Shower

Spotkanie przyjaciółek i przyszłej mamy również zasługuje na użycie pięknego motywu przewodniego. Jego wybór zależy głównie od tego, czy posiadamy informację o płci dziecka. Jeżeli jest ona ciągle nieznana, warto postawić na uniwersalne, kwiatowe motywy. Płatki i bukiety kojarzą się z pięknem i naturą, co od razu wiąże się z całym cudownym przebiegiem ciąży. Kolekcja Zapach Piwonii urzeknie swoją niezwykłą delikatnością. Poprzez to okażemy młodej mamie nasze wsparcie. Jeżeli preferujemy totalna elegancję, a wręcz ekskluzywność, idealnie sprawdzi się motyw ,,Oh Baby”. Zawiera on dekoracje na baby shower w kolorystyce złota i bieli. Nada to dużej klasy, a ozdoby na baby shower będą błyszczeć zachwycając wszystkie panie. Motyw Chmurka przedstawia bardziej dziecięcy aspekt bankietu. Jest to pierwsza możliwość na zawarcie elementów kojarzących się z maluszkiem podczas świętowania jego przyjścia na świat, które nastąpi lada moment.

W momencie, gdy jesteśmy świadome płci dziecka, możemy skorzystać z innych pomysłów. Na przyjęcie baby shower dla dziewczynki polecamy motyw Bocian Różowy. Romantyczne i pełne miłości odcienie różu ze słodką grafiką wyrażą jak bardzo czekamy na obecność małej księżniczki. Baby shower dla przyszłej mamy urządzone będzie w bardzo serdecznej atmosferze. Jeżeli przygotowujemy baby shower dla chłopca, pięknie wyglądać będzie kolekcja Bocian Niebieski. Niesamowite elementy ozdobne symbolizować będą przyjście na świat chłopca oraz wyjątkowo prezentować się na zdjęciach. Grafika z bocianem zauroczy z pewnością przyszłą mamę.

Kącik na słodkości, czyli pomysły na Słodki Barek!

Niezależnie od typu przyjęcia które organizujemy, bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem będzie stworzenie miejsca, jakim jest kącik na słodycze. Chcąc urozmaicić gościom czas na różne aktywności, przemyślmy zaprojektowanie słodkiego barku. Przygotowaliśmy przeróżne dodatki, które pomogą w spełnieniu tej apetycznej wizji. Złote i białe elementy będą pasować do każdego motywu przewodniego i spowodują jeszcze większy zachwyt zaproszonych osób.

Sprawdź wszystkie kolekcje na chrzest, roczek, urodziny dziecka i baby shower dostępne w sklepie LeonKameleon.pl:

Złote Stópki Chrzest

Eukaliptus Chrzest

Zapach Piwonii Chrzest

Delikatne Kwiaty Chrzest

Subtelny Róż Chrzest

Chłopiec w Kwiatach Chrzest

Romantyczna Piwonia Chrzest

Różowy Wózeczek Chrzest

Błękitny Wózeczek Chrzest

Różowy Aniołek Chrzest

Niebieski Aniołek Chrzest

Lily of the Valley Chrzest

Lovely Peony Chrzest

Różowo-Złota Jedynka Roczek

Niebiesko-Złota Jedynka Roczek

Leśne Zwierzątka Roczek

Autka Roczek

Chmurka Roczek

Pastelowy Roczek

Zwierzątka dla dziewczynki na Roczek

Zwierzątka dla chłopca na Roczek

Unicorn Urodziny

Wesołe Kotki Urodziny

Syrenka Urodziny

DinoParty Urodziny

Samolocik Urodziny

Mała Księżniczka Urodziny

Balloons Urodziny

Liski Urodziny

Piraci Urodziny

Kosmos Urodziny

Chevron Różowy Urodziny

Chevron Błękitny Urodziny

Zapach Piwonii Baby Shower

Oh baby! Baby Shower

Bocian Różowy Baby Shower

Bocian Niebieski Baby Shower

Chmurka Baby Shower

Słodki barek