Metryczki dla dziecka

Metryczki dla dziecka

Metryczki dla dziecka to piękny prezent na pamiątkę i ozdobę pokoju dziecięcego. Metryczki dla dzieci ze zdjęciem to spersonalizowany prezent, którym zachwyceni będą wszyscy domownicy. Metryczka w ramce pięknie prezentować się będzie na półce lub ścianie w dziecięcym pokoju. Gotowa metryczka do uzupełnienia imieniem dziecka i datą narodzin sprawdzi się jako trwała pamiątka na ścianie lub kominku. Pięknie prezentować się będzie także metryczka dla dziecka ręcznie robiona. Metryczka dla dziecka drewniana będzie wyglądać w pokoju dziecka efektownie i elegancko. Metryczki dla dzieci ze zdjęciem to piękna pamiątka, o którą warto zadbać.

Metryczki dla dziecka

Narodziny dziecka - wspaniałe wydarzenie dla rodziców

Przyjście na świat naszego maluszka to bez wątpienia wyjątkowy moment w życiu każdego rodzica. Nowy członek rodziny codziennie odkrywa świat, sprawiając przy tym niesamowitą radość najbliższym. Mała pociecha powoduje zwiększenie naszej motywacji do aktywnego spędzania dnia oraz wprowadza ogromną dawkę pozytywnej energii. Chcąc zapewnić jej jak największe poczucie bezpieczeństwa i miłości, pragniemy udekorować pokój księżniczki lub małego mężczyzny w uroczy i zachwycający sposób. Miło jest popatrzeć jak dorasta w miejscu, gdzie znajdują się kolorowe dekoracje do pokoju dziecka.

Metryczka dziecka - cudowna dekoracja pokoiku dziecka

Stawiając na ozdoby pokoju niemowlaka, polecamy świetny gadżet jakim jest metryczka dla dziecka. Swego rodzaju dokument i uwiecznienie pierwszych sekund na świecie - tym właśnie jest metryczka w ramce. Rozmiar A4 idealnie sprawdzi się pod względem wielkości, metryczka urodzenia nie przytłacza ani nie jest niewidoczna. Metryczka dla dziewczynki kojarzy się ze słodką prezentacją i różowym kolorem. Motywy takie jak Unicorn, Miś, Mała Księżniczka i wiele innych, zostały zaprojektowane aby jak najlepiej spełniać funkcję ozdobną. Metryczka dla chłopca dostępna jest między innymi w motywie AutkaSamolocik i DinoParty. Metryczki dla dzieci zawierają informację o ich wzroście i wadze podczas narodzin, prezentują także imię. Uniwersalnym, klasycznie eleganckim wzorem są Złote Stópki. Metryczka dekoracyjna uświetni wygląd pokoiku, niosąc ze sobą ważną symbolikę dla rodziców. Ramę da się także postawić, na przykład na komodzie.

Skrzyneczka wypełniona drobiazgami - metryczka w oryginalnej postaci

Metryczka dziecka posiada alternatywną wersję, czyli specjalnie stworzoną, metryczkę w drewnianej skrzyneczce. Wykonana jest w jasnym, naturalnym odcieniu. Bardzo praktyczna, nie jest jedynie ozdobą. W środku znajduje się sześć przegródek przeznaczonych do kolekcjonowania ulubionych skarbów dziecka. Każda z przegródek wypełniona dekoracyjnym sizalem, mieści w sobie uroczy woreczek z organzy, będący miejscem przechowania istotnych drobiazgów. W środku znajdują się także bileciki z napisami: pierwszy ząbek, pierwsza skarpetka, ulubiony smoczek, ulubiony drobiazg, pukiel włosów i zdjęcie USG. Jeżeli uzupełnimy skrzyneczkę o wszystkie akcesoria, przyczynimy się do powstania wzruszającej pamiątki dla maluszka, kiedy troszkę podrośnie. Jej wymiary to 22,5cm x 16cm i wysokość: 8cm. Ozdoba ta służyć nam będzie przez długi czas, stając się bardzo sentymentalnym przedmiotem. Możliwe jest wprowadzenie zmian w oferowanych przez nas projektach. Dotyczą one drobnych modyfikacji takich jak zmiana koloru, wielkości i grubości czcionki, zmiana stylu czcionki, zmiana tła, zmiana tekstu na własny, zmiana jego rozmieszczenia lub dodanie własnych informacji. Metryczki urodzenia to niewątpliwie bardzo sentymentalny obiekt, który zawiera wyjątkową treść.

Zobacz inne propozycje dekoracji pomieszczenia na dziecięce przyjęcia w kategorii DEKORACJE WNĘTRZA:

Balony kolorowe

Balony litery i cyfry

Balony kształty

Balony z konfetti

Banery girlandy urodzinowe, na chrzest i roczek

Rozety dekoracyjne i urodzinowe na roczek

Pompony bibułowe

Kule papierowe i bibułowe plastry miodu

Piniaty na urodziny, chrzest i roczek

Plakaty na roczek, urodziny dziecka i baby shower

Metryczki

Rekwizyty do fotek

Gadżety na roczek i urodziny dziecka

Zestawy na roczek i urodziny dziecka