Białe Róże z misiem

Białe Róże z misiem

Dodatki z elementami kwiatów zawsze najpiękniej prezentują się podczas uroczystości Chrztu Świętego. Grafika uroczego misia w towarzystwie białych róż pozwoli stworzyć wyjątkowy klimat. W najnowszej kolekcji Białe Róże z misiem można znaleźć przepiękne, personalizowane dodatki takie jak: zaproszenia, dekoracje stołu, dekoracje sali. Jeśli chcecie w wyjątkowy sposób podziękować gościom za przybycie przygotowaliśmy dla was czekoladki, krówki, lizaki lub słoiczki z efektowną zawartością. Delikatny motyw znajdujący się na produktach zachwyci każdego z obecnych a personalizowane dekoracje staną się pamiątką, którą będzie można zachować po zakończeniu uroczystości. 

Białe Róże z misiem

 • KRÓWKI podziękowanie Białe Róże 10szt KRÓWKI podziękowanie Białe Róże 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Białe Róże 10szt

  Krówki to smaczne podziękowanie dla gości uroczystości. Zawarty na nich przepiękny motyw białych róż zachwyci wszystkich najbliższych. Warto umieścić je w ozdobnych pudełeczkach lub woreczkach z organzy. Wspaniale zaprezentują się ułożone na nakryciach gości. 

  19,98 zł
 • BAŃKI mydlane na upominek +opakowanie Białe Róże

  Szukacie oryginalnych podziękowań dla gości? Świetnym wyborem będą bańki mydlane zakończone serduszkiem, sprzedawane w komplecie ze specjalnie zaprojektowanym kartonikiem z motywem białych róż. Bańki można podarować gościom w podziękowaniu za przybycie na Komunii, Chrzcie czy Roczku.

  5,98 zł
 • PUDEŁECZKA podziękowanie Aniołek Białe Róże10szt (+wstążki) PUDEŁECZKA podziękowanie Aniołek Białe Róże10szt (+wstążki)
  25,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie Aniołek Białe Róże 10szt (+wstążki)

  Oryginalne pudełeczka na podziękowanie dla gości na Chrzest i Komunię w kształcie aniołka. Pudełeczka posiadają nadruk białych kwiatów z botanicznymi elementami oraz napis: Dziękujemy za przybycie. Do kompletu dołączone są jasnokremowe wstążeczki, które pięknie dopełniają całość. Pudełeczka należy złożyć samodzielnie bez użycia kleju - z pewnością...

  25,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Białe Róże z misiem 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Białe Róże z misiem 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Białe Róże z misiem 10szt (+etykiety+białe...

  Pudełeczka serca pozwolą Wam w efektowny sposób przekazać podziękowania dla gości! W środku można umieścić czekoladki, krówki lub inne drobne elementy. Do każdego z pudełeczek dołączono personalizowaną naklejkę z grafiką misia pośród białych róż. 

  28,98 zł
 • PUDEŁECZKA podziękowanie Serca Białe Róże i Konwalie 10szt (+wstążki) PUDEŁECZKA podziękowanie Serca Białe Róże i Konwalie 10szt (+wstążki)
  22,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie Serca Białe Róże i Konwalie 10szt (+wstążki)

  Piękne pudełeczka na podziękowanie dla gości! Motyw białych róż i konwalii wspaniale zaprezentuje się na nakryciach gości. Do środka można umieścić różne słodkie elementy takie jak czekoladki, krówki, orzeszki. Pudełeczka przeznaczone są do samodzielnego złożenia sprzedawane w komplecie z białymi wstążkami. 

  22,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Białe Róże i Konwalie 10szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Białe Róże i Konwalie 10szt
  29,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Białe Róże i Konwalie 10szt

  Zapakuj gościom smaczne podziękowanie w pudełeczka na ciasto. Uroczy motyw białych róż i konwalii zachwyci wszystkich bliskich, Upominek można wręczyć po uroczystości. Pudełka przeznaczone są do samodzielnego złożenia.

  29,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką z IMIENIEM Białe Róże z misiem 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką z IMIENIEM Białe Róże z misiem 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką z IMIENIEM Białe Róże z misiem 12szt

  Podatuj bliskim słodki poczęstunek w efektownym pudełku! Produkt z rączką dekorowany naklejką z kolekcji Białe Róże z misiem przedstawia misia pośród białych róż. Całość dopełnia personalizacja zawierająca imię dziecka oraz datę uroczystości. Każdy gość będzie zachwycony! 

  35,98 zł
 • TOPPER na tort na Chrzest Białe Róże z misiem Z IMIENIEM TOPPER na tort na Chrzest Białe Róże z misiem Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort na Chrzest Białe Róże z misiem Z IMIENIEM

  Podkreśl wygląd słodkiego wypieku za pomocą personalizowanego dodatku na tort! Topper z grafiką misia pośród białych róż zachwyci wszystkich gości. Dodatkowa personalizacja pozwoli na wyróżnienie najważniejszego gościa. Produkt wspaniale prezentuje się na zdjęciach.

  24,98 zł
 • ŚCIANKA na Chrzest baner + listwa 60x150cm Białe Róże z misiem ŚCIANKA na Chrzest baner + listwa 60x150cm Białe Róże z misiem
  99,98 zł
  ŚCIANKA na Chrzest baner + listwa 60x150cm Białe Róże z misiem

  Udekoruj pomieszczenie za pomocą przepięknego kakemono! Grafika misia pośród białych róż poruszy każdego z gości. Personalizacja umieszczona na produkcie pozwoli wyróżnić najważniejszego uczestnika wydarzenia. Całość prezentuje się niesamowicie uroczo! Po uroczystości może stanowić wspaniałą pamiątkę. 

  99,98 zł
 • ŚCIANKA na Chrzest plakat Z IMIENIEM Białe Róże z misiem 50x70cm ŚCIANKA na Chrzest plakat Z IMIENIEM Białe Róże z misiem 50x70cm
  59,98 zł
  ŚCIANKA na Chrzest plakat Z IMIENIEM Białe Róże z misiem 50x70cm

  Wspaniała dekoracja Chrztu Świętego! Personalizowany plakat z grafiką misia pośród róż podkreśli charakter uroczystości. Postawcie go blisko wejścia tak by każdy mógł go dostrzec. 

  59,98 zł
 • NAKLEJKI etykiety koła na Chrzest Z IMIENIEM Białe Róże z misiem 10szt NAKLEJKI etykiety koła na Chrzest Z IMIENIEM Białe Róże z misiem 10szt
  14,98 zł
  NAKLEJKI etykiety koła na Chrzest Z IMIENIEM Białe Róże z misiem 10szt

  Wyjątkowy dodatek na Chrzest Święty! Naklejki z grafiką misia pośród białych róż wspaniale zaprezentują się przyczepione do podziękowań, zaproszeń czy też wazonów. Wykorzystaj je by wzbogacić wygląd reszty produktów! 

  14,98 zł
 • BIEŻNIK dekoracja stołu obrus na Chrzest Białe Róże ze stópkami 40cmx5m BIEŻNIK dekoracja stołu obrus na Chrzest Białe Róże ze stópkami 40cmx5m
  27,98 zł
  BIEŻNIK dekoracja stołu obrus na Chrzest Białe Róże ze stópkami 40cmx5m

  Udekoruj stół podczas uroczystości Chrztu Świętego! Wybierz flizelinowy bieżnik z motywem białych kwiatów oraz złotych stópek. Bieżnik to niezbędny element aranżacji stołu, dobierz do niego dodatki, całość zaprezentuje się niesamowicie efektownie! 

  27,98 zł
 • BIEŻNIK na Chrzest Z IMIENIEM Białe Róże z misiem 42cmx5m BIEŻNIK na Chrzest Z IMIENIEM Białe Róże z misiem 42cmx5m
  129,98 zł
  BIEŻNIK na Chrzest Z IMIENIEM Białe Róże z misiem 42cmx5m

  Wyjątkowa dekoracja stołu na Chrzest! Bieżnik z grafiką misia pośród białych róż oraz napisem Chrzest Święty zawiera personalizację w postaci imienia dziecka oraz daty uroczystości. Wspaniale zaprezentuje się z resztą kwietnych dodatków rozświetlając cały stół. 

  129,98 zł
 • SERWETKI papierowe Białe Róże i Konwalie 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe Białe Róże i Konwalie 33x33cm 20szt
  12,98 zł
  SERWETKI papierowe Białe Róże i Konwalie 33x33cm 20szt

  Serwetki z pięknym motywem białych róż i konwalii wspaniale zaprezentują się na stole podczas różnego rodzaju przyjęć. Produkt został wykonany z 3-warstwowego papieru. To niezbędny dodatek, który podkreśli wygląd aranżacji. 

  12,98 zł
 • BIEŻNIK dekoracja stołu obrus Białe Róże i Konwalie 40cmx10m EDYCJA LIMITOWANA BIEŻNIK dekoracja stołu obrus Białe Róże i Konwalie 40cmx10m EDYCJA LIMITOWANA
  49,98 zł
  BIEŻNIK dekoracja stołu obrus Białe Róże i Konwalie 40cmx10m EDYCJA...

  Wspaniała dekoracja stołu na Chrzest Święty, Pierwszą Komunię Świętą lub Baby Shower! Gustowna grafika przedstawiająca białe róże i konwalie nada twojej aranżacji szczególnego charakteru. Bieżnik charakteryzuje się niezwykłą miękkością. 

  49,98 zł
 • SERWETKI na Chrzest Święty Białe Róże 33x33cm 20szt SERWETKI na Chrzest Święty Białe Róże 33x33cm 20szt
  12,98 zł
  SERWETKI na Chrzest Święty Białe Róże 33x33cm 20szt

  Przepiękny element aranżacji stołu, który wywoła zachwyt wśród gości. Wykorzystaj serwetki z motywem białych róż i konwalii na Chrzcie Świętym swojego maleństwa. Produkt doda przyjęciu elegancji oraz wprowadzi w wyjątkowy nastrój. 

  12,98 zł
 • DEKORACJA na Chrzest drewniana napis Chrzest Święty w heksagonie 37x35cm DEKORACJA na Chrzest drewniana napis Chrzest Święty w heksagonie 37x35cm
  44,98 zł
  DEKORACJA na Chrzest drewniana napis Chrzest Święty w heksagonie 37x35cm

  Dekoracja na Chrzest Święty z napisem i dekoracyjnymi, drewnianymi gałązkami. Okrąg bez problemu zawiesisz na przykład na ściance fotograficznej, na oknie lub na ścianie. Dekoracja w postaci drewnianego okręgu pasuje idealnie do każdego rodzaju aranżacji.

  44,98 zł
 • BANER girlanda DREWNIANA Chrzest Święty 80cm (+sznurek) BANER girlanda DREWNIANA Chrzest Święty 80cm (+sznurek)
  29,98 zł
  BANER girlanda DREWNIANA Chrzest Święty 80cm (+sznurek)

  Drewniana girlanda na Chrzest dziecka to jedna z najmodniejszych dekoracji pomieszczenia na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego. Girlanda prezentuje się bardzo elegancko, jest pięknie wykonana. W komplecie znajduje się jutowy sznureczek. To piękny wybór, by podkreślić uroczysty charakter przyjęcia.

  29,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis butelkowa zieleń KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis butelkowa zieleń
  69,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis butelkowa zieleń

  Księga gości w pięknej ciemnozielonej oprawie ze złotym połyskującym napisem to wspaniały wybór, by zebrać w jednym miejscu wpisy gości, życzenia i wspomnienia. Księgę można wykorzystać na chrzcie, roczku czy baby shower. Dzięki odcieniowi butelkowej zieleni wspaniale wpisuje się w aktualne trendy.

  69,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid ZIELEŃ EUKALIPTUSOWA 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Airlaid ZIELEŃ EUKALIPTUSOWA 40x40cm 50szt
  45,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid ZIELEŃ EUKALIPTUSOWA 40x40cm 50szt

  Klasyczne jednokolorowe serwetki to zawsze trafiony wybór! Serwetki są niezbędnym elementem dekoracyjnym podczas różnych uroczystości, postaw na elegancje i zamów je w odcieniu eukaliptusowej zieleni. To najmodniejszy kolor tego sezonu! Zachwyć bliskich prostym ale również efektownym dodatkiem.

  45,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Zieleń Eukaliptusowa 25szt KIESZONKI na sztućce Zieleń Eukaliptusowa 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Zieleń Eukaliptusowa 25szt

  Kieszonki na sztućce to wspaniały element, który dopełni twoją aranżację. Wykonane w delikatnym odcieniu eukaliptusowej zieleni, są najmodniejszym kolorem tego sezonu. Świetnie skomponują się z serwetkami w tym samym kolorze. Wykorzystaj je podczas przyjęcia w botanicznym stylu.

  24,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Butelkowa Zieleń 50szt DUŻA PACZKA KIESZONKI na sztućce Butelkowa Zieleń 50szt DUŻA PACZKA
  49,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Butelkowa Zieleń 50szt DUŻA PACZKA

  Kieszonki na sztućce to niezbędny element każdego przyjęcia. Sztućce umieszczone w ciemnozielonych kieszonkach prezentują się wyjątkowo oryginalnie i elegancko. Do kieszonek polecamy dobrać serwetki w takim samym odcieniu.

  49,98 zł
 • BIEŻNIK obrus flizelinowy BUTELKOWA ZIELEŃ 40cmx24m BIEŻNIK obrus flizelinowy BUTELKOWA ZIELEŃ 40cmx24m
  76,98 zł
  BIEŻNIK obrus flizelinowy BUTELKOWA ZIELEŃ 40cmx24m

  Bieżnik flizelinowy na stół w kolorze butelkowej zieleni to wspaniała dekoracja na przyjęcie z okazji Chrztu, Komunii czy Baby Shower. Bieżnik prezentuje się pięknie i ponadczasowo - można go układać zarówno w poprzek, jak i wzdłuż. Wspaniale komponuje się z elementami z motywem eukaliptusa.

  76,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe AirLaid Beżowe 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe AirLaid Beżowe 40x40cm 50szt
  45,98 zł
  SERWETKI flizelinowe AirLaid Beżowe 40x40cm 50szt

  Wyjątkowe serwetki flizelinowe, które podkreślają dekoracje stołu. Dzięki neutralnej barwie serwetki pasują do każdego stylu imprezy. Aby uzyskać wyjątkowy efekt warto zestawić serwetki z bieżnikiem i kieszonkami z tej samej serii. Za pomocą bezowych serwetek uzyskamy oryginalną bazę pod wybraną okoliczność.

  45,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt

  Świetną dekoracją stołu, która doda elegancji i oczaruje gości będą kieszonki na sztucce rustykalne. Cudowny bezowy kolor kieszonek będzie wspaniale współgrał z innymi przygotowanymi przez Ciebie dekoracjami. W zestawie znajduje się 25szt flizelinowych kieszonek.

  24,98 zł
 • BIEŻNIK obrus flizelinowy rustykalny Beżowy 40cmx24m BIEŻNIK obrus flizelinowy rustykalny Beżowy 40cmx24m
  69,98 zł
  BIEŻNIK obrus flizelinowy rustykalny Beżowy 40cmx24m

  Efektowna dekoracja stołu w postaci flizelinowego bieżnika w beżowym kolorze. Bieżnik pomoże Ci w szybki sposób odmienić wygląd każdego stołu i dodać mu elegancji. Piękny duży bieżnik w beżowym odcieniu wspaniale współgra z innymi dodatkami.

  69,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid 40x40cm 50szt VANILLA SERWETKI flizelinowe Airlaid 40x40cm 50szt VANILLA
  45,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid 40x40cm 50szt VANILLA

  Eleganckie serwetki w delikatnym, kremowym kolorze. Serwetki idealnie zaprezentują się na stole podczas przyjęcia. Dzięki swojej kolorystyce bez problemu wpasują się w każdy motyw przyjęcia. Serwetki sprzedawane są w pakiecie 50 sztuk.

  45,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Vanilla MEGA PACZKA 50szt KIESZONKI na sztućce Vanilla MEGA PACZKA 50szt
  49,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Vanilla MEGA PACZKA 50szt

  Wspaniałe kieszonki w delikatnym waniliowym kolorze to nieodłączna dekoracja stołu podczas przyjęcia. Wykorzystaj je podczas różnego rodzaju uroczystości nadając aranżacji elegancji. 

  49,98 zł
 • ŚWIECE proste 24cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ ŚWIECE proste 24cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ
  36,98 zł
  ŚWIECE proste 24cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ

  Eleganckie długie świece w kolorze butelkowej zieleni to piękna dekoracja stołu. Rewelacyjnie prezentują się z w złotych świecznikach i idealnie nadają się na uroczystość Chrztu Świętego dziecka. Świetnie komponują się z dekoracjami na Chrzest z kolekcji Eukaliptus.

  36,98 zł
 • ŚWIECE proste 24cm 10szt ZIELEŃ EUKALIPTUSOWA

  Świece proste w najmodniejszym odcieniu zieleni eukaliprusowej! Wspaniała dekoracja stołu na przyjęcia, która pozwoli Wam przygotować niepowtarzalną aranżację. Świece pięknie pasują do szklanych świeczników, dzięki swojemu odcieniowi będą idealnie pasować do kolekcji z eukaliptusem.

  36,98 zł
 • ŚWIECE kręcone 25cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ ŚWIECE kręcone 25cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ
  46,98 zł
  ŚWIECE kręcone 25cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ

  Świece wykonane w odcieniu butelkowej zieleni. Modny, elegancki kolor wspaniale będzie się prezentował podczas przyjęcia. Świetnie skomponuje się również ze stroikiem kwiatów. 

  46,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa 12cmx6cm BUTELKOWA ZIELEŃ ŚWIECA pieńkowa 12cmx6cm BUTELKOWA ZIELEŃ
  13,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa 12cmx6cm BUTELKOWA ZIELEŃ

  Świeca pieńkowa w nowoczesnym odcieniu! Butelkowa zieleń świetnie prezentuje się na stole podczas różnych okazji! Rewelacyjnie pasuje do złotych odcieni nadając przyjęciu szczególnego charakteru. Świeca wykonana jest w wysokiej jakości, produkt polskiej produkcji. 

  13,98 zł
 • ŚWIECE kręcone 25cm 10szt ZIELEŃ OLIWKOWA ŚWIECE kręcone 25cm 10szt ZIELEŃ OLIWKOWA
  46,98 zł
  ŚWIECE kręcone 25cm 10szt ZIELEŃ OLIWKOWA

  Kręcone świece w modnym oliwkowym kolorze! Bez wątpienia upiększą twój stół podczas spotkania z przyjaciółmi. Czas palenia świecy to 7,5 godziny, na pewno wystarczą na całe przyjęcie. Zachwyć znajomych piękną aranżacją! Świece będą się pięknie prezentować ozdobione stroikiem z kwiatów.

  46,98 zł
 • ŚWIECE proste 24cm 10szt ZIELEŃ OLIWKOWA ŚWIECE proste 24cm 10szt ZIELEŃ OLIWKOWA
  36,98 zł
  ŚWIECE proste 24cm 10szt ZIELEŃ OLIWKOWA

  Świece to niezbędny dodatek dekoracji stołu podczas Komunii, Chrztu lub innych okoliczności. Wykonane w oliwkowym odcieniu, będą się świetnie prezentować podczas przyjęcia. To idealna propozycja na uroczystość w odcieniach brązu lub bieli. 

  36,98 zł
 • ŚWIECE stołowe 25cm 2szt ZIELEŃ ZIOŁOWA ŚWIECE stołowe 25cm 2szt ZIELEŃ ZIOŁOWA
  12,98 zł
  ŚWIECE stołowe 25cm 2szt ZIELEŃ OLIWKOWA

  Świece stołowe w pięknym zielono-ziołowym odcieniu. Wspaniała dekoracja stołu zarówno podczas przyjęcia jak i dnia codziennego. Świetnie będą się prezentować w świeczniku nadając stołu wykwintności oraz uroczystego nastroju.

  12,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa 12cmx6cm ZIELEŃ OLIWKOWA ŚWIECA pieńkowa 12cmx6cm ZIELEŃ OLIWKOWA
  13,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa 12cmx6cm ZIELEŃ OLIWKOWA

  Oliwkowa odcień świecy pieńkowej to elegancka propozycja dekoracji stołu. Świetnie skomponuje się z bukietem kwiatów w różnych odcieniach. Wykonana jest w wysokiej jakości, produkt polskiej produkcji. 

  13,98 zł