Prezenty na Wielkanoc pomysłowe

Prezenty na Wielkanoc pomysłowe

Prezenty na Wielkanoc powinny być pomysłowe i oryginalne. Na prezent wielkanocny dla Dziadków idealne będą kubki z imionami. Na prezent dla Babci polecamy fartuch z napisem Ukochana Babcia czy duży zeszyt na notatki i przepisy. Na prezent dla Dziadka idealnym wyborem będzie słodka bombonierka lub pudełko z czekoladkami. Na prezent dla Mamy można wybrać gotowe zestawy lub kosze prezentowe z miodem, czekoladą czy herbatą. Popularne są także kubki dla mamy z kawą czy kakao. Świetnym wyborem na prezent wielkanocny dla kobiety jest także biżuteria czy zestaw ze słodyczami.

Prezenty na Wielkanoc pomysłowe

 • WOREK na prezent na Wielkanoc Z IMIENIEM Zajączek i pisanki 26x35cm

  Prezent na Wielkanoc z nadrukiem imienia dziecka i przepiękną grafiką zajączka wielkanocnego w formie lnianego woreczka. Do worka możecie zapakować drobiazg dla swojej pociechy, który będzie pomysłowym prezentem od Zająca. Worek jest naturalny, wykonany z lnu, posiada ekologiczny charakter. To wspaniały wybór, by opakować słodkości, zabawę czy inny...

  24,98 zł
 • WOREK na prezent na Wielkanoc Z IMIENIEM Zajączek dla dziewczynki 26x35cm

  Worek na prezent na Wielkanoc wykonany z naturalnego lnu. Do woreczka można zapakować słodkości, ubranko czy maskotkę. Z powodzeniem zmieści upominki na Wielkanoc dla córeczki. Worek posiada nadrukowane imię dziecka oraz grafikę zajączka w odcieniach różu. Prezentuje się pięknie i niepowtarzalnie, z pewnością będzie niespodzianką dla dziecka.

  24,98 zł
 • WOREK na prezent na Wielkanoc Z IMIENIEM Zajączek dla chłopca 26x35cm

  Prezent na Wielkanoc w postaci lnianego woreczka z nadrukiem zajączka wielkanocnego i imieniem dziecka. Worek będzie idealny dla chłopca - posiada nadruk w odcieniach błękitu. To piękna propozycja, by wręczyć dziecku pięknie zapakowany prezent na Wielkanoc.

  24,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Zestaw Herbaciany I z herbatą i miodem Z IMIENIEM w woreczku

  Prezent dla Mamy umieszczony w przepięknym lnianym woreczku. Zdrowy zestaw z kubkiem, herbatką i miodem został idealnie skomponowany. Wszystkie elementy posiadają spójne grafiki, które oczaruję Mamę i pozwolą wyrazić Waszą miłość. To prezent idealny na każdą okazję: od Dnia Matki poprzez urodziny aż po święta typu Boże Narodzenie czy Wielkanoc. Upominek...

  99,98 zł
 • PREZENT na Dzień Babci kubek Dziękuję, że jesteś 330ml Z IMIENIEM PREZENT na Dzień Babci kubek Dziękuję, że jesteś 330ml Z IMIENIEM
  35,98 zł
  PREZENT dla Babci kubek Dziękuję, że jesteś 330ml Z IMIENIEM

  Prezent na Dzień Babci w formie kubka z przepiękną kwiatową grafiką i spersonalizowanym podpisem. Kubek posiada różowe uszko, dzięki któremu prezentuje się bardzo kobieco. To fantastyczny sposób, by pokazać Babci, jak bardzo się ją kocha! Kubek można dodatkowo opakować w ozdobny papier czy worek.

  35,98 zł
 • PREZENT na Dzień Babci kubek UKOCHANA BABCIA 330ml Z IMIENIEM PREZENT na Dzień Babci kubek UKOCHANA BABCIA 330ml Z IMIENIEM
  36,98 zł
  PREZENT dla Babci kubek UKOCHANA BABCIA 330ml Z IMIENIEM

  Kubek na prezent na Dzień Babci z przepiękną kwiatową grafiką i spersonalizowaną dedykacją. Kubek posiada różowe uszko oraz nadruk w czarnym kolorze. Będzie wyjątkowym prezentem dla Babci wręczonym od dziecka. W takim kubeczku każdy napój pity przez Babcię będzie smakował jeszcze lepiej!

  36,98 zł
 • PREZENT na Dzień Babci kubek z Kwiatami 330ml Z IMIENIEM PREZENT na Dzień Babci kubek z Kwiatami 330ml Z IMIENIEM
  35,98 zł
  PREZENT dla Babci kubek z Kwiatami 330ml Z IMIENIEM
  1 Recenzje

  Prześliczny kubek dla Babci przygotowany specjalnie na jej Święto. Na kubku znajduje się trwały nadruk, przepiękna grafika oraz sentencja, która zachwyci każdą Babcię. Kubek wykonany jest z białej ceramiki, posiada pojemność 330ml. Praktyczny i piękny - pozwoli pokazać Babci, jak bardzo jest kochana.

  35,98 zł
 • KUBEK na prezent świąteczny dla Babci Z TWOIM ZDJĘCIEM KUBEK na prezent świąteczny dla Babci Z TWOIM ZDJĘCIEM
  39,98 zł
  KUBEK na prezent dla Babci Święta Dzień Babci Z TWOIM ZDJĘCIEM

  Jaki prezent świąteczny dla Babci od dziecka? Idealną propozycją będzie kubek z napisem Kocham Cię Babciu i przesłanym przez Was zdjęciem. Kubeczek fantastycznie sprawdzi się na upominek świąteczny, można go podarować także na Dzień Babci.

  39,98 zł
 • KUBEK na prezent dla Dziadka Święta Dzień Dziadka Z TWOIM ZDJĘCIEM KUBEK na prezent dla Dziadka Święta Dzień Dziadka Z TWOIM ZDJĘCIEM
  39,98 zł
  KUBEK na prezent dla Dziadka Święta Dzień Dziadka Z TWOIM ZDJĘCIEM
  1 Recenzje

  Jaki prezent świąteczny dla Babci od dziecka? Idealną propozycją będzie kubek z napisem Kocham Cię Babciu i przesłanym przez Was zdjęciem. Kubeczek fantastycznie sprawdzi się na upominek świąteczny, można go podarować także na Dzień Babci.

  39,98 zł
 • PREZENT na Dzień Babci kubek Kwiaty 330ml Z IMIENIEM PREZENT na Dzień Babci kubek Kwiaty 330ml Z IMIENIEM
  35,98 zł
  PREZENT dla Babci kubek Kwiaty 330ml Z IMIENIEM

  Kubek przygotowany specjalnie na Dzień Babci z trwałą grafiką i przepięknym nadrukiem. Kubek prezentuje się pięknie i niepowtarzalnie. Jest oryginalną propozycją na upominek dla Ukochanej Babci. Prezent w postaci kubka sprawi, ze każdy napój będzie smakował jeszcze lepiej!

  35,98 zł
 • PREZENT na Dzień Dziadka kubek Kocham Cię Dziadku Z PODPISEM PREZENT na Dzień Dziadka kubek Kocham Cię Dziadku Z PODPISEM
  35,98 zł
  PREZENT dla Dziadka kubek Kocham Cię Dziadku Z PODPISEM

  Jaki prezent świąteczny wybrać dla męża lub nastolatka? Fantastyczny pomysł to kubek z kosmicznym nadrukiem, imieniem i napisem Najlepszy chłopak w całej galaktyce. To również super pomysł na upominek świąteczny dla każdego fana kosmosu.

  35,98 zł
 • PREZENT na Dzień Dziadka kubek Król Dziadek jest tylko jeden Z PODPISEM PREZENT na Dzień Dziadka kubek Król Dziadek jest tylko jeden Z PODPISEM
  35,98 zł
  PREZENT dla Dziadka kubek Król Dziadek jest tylko jeden Z PODPISEM

  Prześliczny kubek przygotowany specjalnie na Dzień Dziadka. Na kubku znajduje się imię Dziadka, a także informacja, kto wręcza prezent. Zabawny napis oraz dopasowany motyw sprawia, że kubeczek będzie idealnym wyborem dla Ukochanego Dziadka. Na kubku znajduje się nadruk wykonany trwałą metodą!

  35,98 zł
 • KUBEK na Dzień Dziadka ceramiczny Z IMIENIEM 330ml Superbohater KUBEK na Dzień Dziadka ceramiczny Z IMIENIEM 330ml Superbohater
  36,98 zł
  KUBEK dla Dziadka ceramiczny Z IMIENIEM 330ml Superbohater

  Przepiękny kubek na prezent dla Dziadka to idealny wybór na Dzień Dziadka. Kubeczek jest solidny i masywny, posiada trwały nadruk i imię Ukochanego Dziadka. Na kubku znajduje się czarna minimalistyczna grafika, która wpisuje się w najnowsze trendy. Do kubka można dołączyć słodkości bądź inny drobny upominek.

  36,98 zł
 • PREZENT na Dzień Babci kubek Róże 330ml Z IMIENIEM PREZENT na Dzień Babci kubek Róże 330ml Z IMIENIEM
  35,98 zł
  PREZENT dla Babci kubek Róże 330ml Z IMIENIEM
  1 Recenzje

  Prezent na Dzień Babci w formie przepięknego kubeczka z różowym uszkiem i kwiatowym nadrukiem, a także imieniem Babci. Wyjątkowa propozycja, która pozwoli wyrazić miłość. Praktyczny prezent dla Babci z wyjątkową grafiką sprawdzi się idealnie w dniu jej Święta.

  35,98 zł
 • PREZENT na Dzień Babci kubek Dobra Wróżka 330ml Z IMIENIEM PREZENT na Dzień Babci kubek Dobra Wróżka 330ml Z IMIENIEM
  35,98 zł
  PREZENT dla Babci kubek Dobra Wróżka 330ml Z IMIENIEM
  1 Recenzje

  Przepiękny kubek przygotowany specjalnie na Dzień Babci z fantastycznym nadrukiem i jej imieniem. Kubek prezentuje się bardzo elegancko, posiada różowe wnętrze oraz różowe uszko. To pomysł na kreatywny prezent dla Babci, który wyrazi miłość wnuków. Kubeczek jest prześliczny, p;osiada trwałą grafikę.

  35,98 zł
 • PREZENT na Dzień Babci kubek Fioletowe Kwiaty 330ml Z IMIENIEM PREZENT na Dzień Babci kubek Fioletowe Kwiaty 330ml Z IMIENIEM
  35,98 zł
  PREZENT dla Babci kubek Fioletowe Kwiaty 330ml Z IMIENIEM
  1 Recenzje

  Kubek na prezent na Dzień Babci z uroczą grafiką kwiatów w odcieniach fioletu i imieniem. Trwały nadruk i przepiękna grafika sprawiają, że to kobiecy i praktyczny prezent, który może zostać wręczony przez wnuczka lub wnuczkę. Kubek z imieniem dla Babci sprawi jej radość w dniu jej Święta!

  35,98 zł
 • PREZENT na Dzień Babci kubek serce Ukochana Babcia 330ml Z IMIENIEM PREZENT na Dzień Babci kubek serce Ukochana Babcia 330ml Z IMIENIEM
  35,98 zł
  PREZENT dla Babci kubek serce Ukochana Babcia 330ml Z IMIENIEM

  Prezent na Dzień Babci w formie przepięknego kubeczka z uszkiem w kształcie serca i imieniem Ukochanej Babci. Kubeczek wspaniale pasuje na upominek od wnuczki lub wnuczka. Nadruk jest bardzo trwały, a sam kubek prezentuje się przepięknie.

  35,98 zł
 • PREZENT na Dzień Babci kubek Folk 330ml Z IMIENIEM PREZENT na Dzień Babci kubek Folk 330ml Z IMIENIEM
  35,98 zł
  PREZENT dla Babci kubek Folk 330ml Z IMIENIEM

  Prezent na Dzień Babci w formie przepięknego kubeczka sprawi jej radość. Kubek to praktyczny prezent na Dzień Babci, a trwały nadruk sprawdzi się idealnie. Kwiatowa grafika w kobiecym i modnym stylu sprawi, że pijąc z takiego kubka każdy napój będzie smakował jeszcze lepiej!

  35,98 zł
 • PREZENT na Dzień Dziadka kubek serce Ukochany Dziadek 330ml Z IMIENIEM PREZENT na Dzień Dziadka kubek serce Ukochany Dziadek 330ml Z IMIENIEM
  35,98 zł
  PREZENT dla Dziadka kubek serce Ukochany Dziadek 330ml Z IMIENIEM

  Kubek na Dzień Dziadka z przepięknym uszkiem w kształcie serca i nadrukiem wykonanym trwałą metodą. Wspaniała propozycja, która oczaruje zarówno Dziadka, jak i całą rodzinę. Taki kubeczek z imieniem sprawi radość najbliższej osobie, sprawi, że każdy napój będzie smakował jeszcze lepiej.

  35,98 zł
 • PREZENT na Dzień Babci i Dziadka Kubki Z IMIONAMI 2szt Flowery PREZENT na Dzień Babci i Dziadka Kubki Z IMIONAMI 2szt Flowery
  59,98 zł
  PREZENT dla Babci i Dziadka Kubki Z IMIONAMI 2szt Flowery

  Przepiękny prezent na Dzień Babci i Dziadka w formie efektownych ceramicznych kubeczków z uszkami w kształcie serc. To wyjątkowa propozycja, która oczaruje najbliższych. Dzięki takim kubkom Babcia i Dziadek poczują się docenieni i kochani. To prezent, który może zostać wręczony przez wnuczka lub wnuczkę. Cały zestaw posiada trwałe nadruki i jest pięknie...

  59,98 zł
 • PREZENT na Dzień Babci i Dziadka Kubki Z IMIONAMI 2szt Zielony Wianuszek PREZENT na Dzień Babci i Dziadka Kubki Z IMIONAMI 2szt Zielony Wianuszek
  59,98 zł
  PREZENT dla Babci i Dziadka Kubki Z IMIONAMI 2szt Zielony Wianuszek

  Przepiękne kubeczki z imionami Babci i Dziadka i nadrukiem eleganckiego zielonego wianuszka to wspaniały pomysł na prezent dla Dziadków. Kubki wykonane są z białej ceramiki, posiadają efektowny i trwały nadruk. Dzięki uszkom w kształcie serc pozwolą wyrazić miłość do Babci i Dziadka. To praktyczny prezent na Dzień Babci i Dziadka.

  59,98 zł
 • PREZENT na Dzień Babci i Dziadka Kubki Z IMIONAMI 2szt Babcia i Dziadek PREZENT na Dzień Babci i Dziadka Kubki Z IMIONAMI 2szt Babcia i Dziadek
  59,98 zł
  PREZENT dla Babci i Dziadka Kubki Z IMIONAMI 2szt Babcia i Dziadek
  1 Recenzje

  Prezent na Dzień Babci i Dziadka w formie przepięknych i trwałych kubeczków to wyjątkowa propozycja od wnuczki lub wnuka. Nadruk na kubeczkach jest solidny, prezentuje się pięknie. Przedstawia wizerunek Dziadków, ich imiona oraz podpisy Ukochana Babcia i Ukochany Dziadek. To wyjątkowa propozycja, która sprawi, że każdy napój będzie smakował jeszcze lepiej.

  59,98 zł
 • PREZENT na Dzień Babci Pudełko z krówkami ZE ZDJĘCIEM Różowe Kwiaty PREZENT na Dzień Babci Pudełko z krówkami ZE ZDJĘCIEM Różowe Kwiaty
  44,98 zł
  PREZENT dla Babci Pudełko z krówkami ZE ZDJĘCIEM Różowe Kwiaty
  1 Recenzje

  Jeden z piękniejszych prezentów na Dzień Babci! Bombonierka ze słodkimi krówkami z napisem Kocham Cię Babciu udekorowana na wieczku spersonalizowanymi życzeniami i podpisem. Bombonierka będzie cudownym wyrazem uczuć i miłości wnuczka lub wnuczki do Babci. Dzięki zdjęciu Babcia zawsze będzie mogła czuć się doceniona!

  44,98 zł
 • PREZENT na Dzień Babci Dziadka z krówkami ZE ZDJĘCIEM Naturalne Kwiaty PREZENT na Dzień Babci Dziadka z krówkami ZE ZDJĘCIEM Naturalne Kwiaty
  44,98 zł
  PREZENT dla Dziadka pudełko z krówkami ZE ZDJĘCIEM Naturalne Kwiaty

  Prezent na Dzień Dziadka w formie przepięknej bombonierki z motywem zielonych gałązek i złotych elementów. Wewnątrz pudełka znalazły się przepyszne polskie krówki, które rozpływają się w ustach. Krówki są mięciutkie, a każda posiada napis Kocham Cię Dziadku. Taki prezent to idealny wybór dla każdego Dziadziusia! Słodki i wyjątkowy.

  44,98 zł
 • PREZENT na Dzień Babci i Dziadka w skrzyni Zestaw Zdrowy Z IMIENIEM PREZENT na Dzień Babci i Dziadka w skrzyni Zestaw Zdrowy Z IMIENIEM
  69,98 zł
  PREZENT dla Babci i Dziadka w skrzyni Zestaw Zdrowy Z IMIENIEM

  Prezent na Dzień Babci i Dziadka o zdrowym charakterze umieszczony w skrzyni z naturalnego drewna. Wspaniała propozycja na oryginalny upominek dla Babci i Dziadka z personalizowanym podpisem. Skrzynia z naturalnego drewna została wypełniona elementami o naturalnym ekologicznym charakterze. Wewnątrz znalazła się także karteczka z pięknymi życzeniami i...

  69,98 zł
 • PREZENT na Dzień Babci i Dziadka w skrzyni Z konfiturami EKO Z IMIENIEM PREZENT na Dzień Babci i Dziadka w skrzyni Z konfiturami EKO Z IMIENIEM
  79,98 zł
  PREZENT dla Babci i Dziadka w skrzyni Z konfiturami EKO Z IMIENIEM
  1 Recenzje

  Wyjątkowy, mega zdrowy prezent na Dzień Babci i Dziadka umieszczony w drewnianej skrzyni. Prezent posiada ekologiczny charakter, stare receptury, które cieszą się powodzeniem, przyniosą zdrowie i długie życie. Całość prezentuje się przepięknie, posiada dopasowane grafiki, a drewnianą skrzynię dziadkowie będą mogli wykorzystać np. jako herbaciarka.

  79,98 zł
 • PREZENT na Dzień Babci i Dziadka Z PODPISEM Miodowy Rustykalny 6szt PREZENT na Dzień Babci i Dziadka Z PODPISEM Miodowy Rustykalny 6szt
  79,98 zł
  PREZENT dla Babci i Dziadka Z PODPISEM Miodowy Rustykalny 6szt

  Wyjątkowy prezent na Dzień Babci i Dziadka w formie drewnianej skrzyneczki wypełnionej słoiczkami z pysznym polskim miodem. Każdy miodek dekorowany jest białym kapturkiem i przewiązany wstążeczką oraz posiada naklejkę z pięknymi życzeniami. Wewnątrz skrzyni znajduje się karteczka ze spersonalizowanym napisem i przepiękną grafiką. Zestaw można wybrać...

  79,98 zł
 • PREZENT na Dzień Babci i Dziadka Z PODPISEM Zestaw Miodowy 6szt PREZENT na Dzień Babci i Dziadka Z PODPISEM Zestaw Miodowy 6szt
  79,98 zł
  PREZENT dla Babci i Dziadka Z PODPISEM Zestaw Miodowy 6szt

  Przepiękny prezent na Dzień Babci i Dziadka w formie zdrowego zestawu z przepysznymi polskimi miodami. Zestaw o zdrowym charakterze pozwoli wyrazić wdzięczność i miłość. Umieszczony w skrzyni z naturalnego drewna posiada ekologiczny charakter, który świetnie wpisuje się w najnowsze trendy. Prezent z miodem do wyboru dla Babci i Dziadka oczaruje ich i...

  79,98 zł
 • PREZENT na Dzień Babci w skrzyni zestaw słodki Różowe Kwiaty Z PODPISEM PREZENT na Dzień Babci w skrzyni zestaw słodki Różowe Kwiaty Z PODPISEM
  69,98 zł
  PREZENT dla Babci w skrzyni zestaw słodki Różowe Kwiaty Z PODPISEM

  Prezent na Dzień Babci umieszczony w skrzyni z naturalnego drewna, składający się z przepysznych słodkich składników. W skrzyni znajdują się naturalne polskie miodki, lizaki na drewnianych patyczkach oraz mleczne czekoladki z napisem Kocham Cię Babciu. Całość wygląda przepięknie i wspaniale nadaje się do wręczenia Babci w dniu jej Święta.

  69,98 zł
 • PREZENT na Dzień Babci skrzyneczka z czekoladkami Z IMIENIEM Różowe Kwiaty PREZENT na Dzień Babci skrzyneczka z czekoladkami Z IMIENIEM Różowe Kwiaty
  49,98 zł
  PREZENT dla Babci skrzyneczka z czekoladkami Z IMIENIEM Różowe Kwiaty

  Przepiękna skrzyneczka z mlecznymi czekoladkami i elegancką kwiatową grafiką. Cały zestaw wspaniale pasuje na prezent na Dzień Babci. Skrzyneczka jest wykonana z jasnego naturalnego drewna - świetnie wpisuje się w trendy. Cały komplet pozwoli wyrazić miłość do Babci i ją oczarować wyjątkowym prezentem.

  49,98 zł
 • PREZENT na Dzień Dziadka skrzyneczka z czekoladkami Z IMIENIEM Naturalne Kwiaty PREZENT na Dzień Dziadka skrzyneczka z czekoladkami Z IMIENIEM Naturalne Kwiaty
  49,98 zł
  PREZENT dla Dziadka skrzyneczka z czekoladkami Z IMIENIEM Naturalne Kwiaty

  Prezent na Dzień Dziadka w drewnianym pudełku z czekoladkami to fantastyczna propozycja, by wyrazić miłość do Dziadka. W naturalnym pudełeczku znalazły się mleczne czekoladki z napisem Kocham Cię Dziadku i elegancką grafiką. Cały zestaw prezentuje się elegancko i pięknie.

  49,98 zł
 • PREZENT na Dzień Babci poduszka Kwiaty Z IMIONAMI PREZENT na Dzień Babci poduszka Kwiaty Z IMIONAMI
  39,98 zł
  PREZENT dla Babci poduszka Kwiaty Z IMIONAMI

  Przepiękna poduszka przygotowana specjalnie na prezent na Dzień Babci. Uroczy kwiatowy napis oraz przepiękna sentencja pozwoli pokazać Babci, jak bardzo się ją kocha. Prezent w postaci poduszki jest praktyczny, ale też bardzo dekoracyjny, a wręczony przez wnuczkę lub wnuczka sprawi ogromną radość!

  39,98 zł
 • PREZENT na Dzień Babci poduszka Dziękuję, że jesteś Z IMIENIEM PREZENT na Dzień Babci poduszka Dziękuję, że jesteś Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PREZENT dla Babci poduszka Dziękuję, że jesteś Z IMIENIEM

  Prezent na Dzień Babci w formie uroczej poduszki z podpisem to wspaniały pomysł na prezent dla Babci. Prezent jest nie tylko praktyczny, ale też bardzo dekoracyjny. To wspaniały wybór dla każdej Babci. Poduszka pokaże, jak bardzo dziecko ją kocha.

  39,98 zł
 • PREZENT na Dzień Dziadka poduszka Kocham Cię Z PODPISEM PREZENT na Dzień Dziadka poduszka Kocham Cię Z PODPISEM
  39,98 zł
  PREZENT dla Dziadka poduszka Kocham Cię Z PODPISEM

  Poduszka przygotowana specjalnie na Dzień Dziadka ze specjalnie przygotowanym nadrukiem i dedykacją. Poduszka jest wypełniona hipoalergicznym silikonem, który jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku. Na poszewce znajduje się także motyw zielonych gałązek ze złotymi elementami.

  39,98 zł
 • PREZENT na Dzień Babci poduszka Dobra Wróżka Z IMIENIEM PREZENT na Dzień Babci poduszka Dobra Wróżka Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PREZENT dla Babci poduszka Dobra Wróżka Z IMIENIEM

  Prezent na Dzień Babci w formie poduszki z nadrukiem kwiatowego wianuszka i imieniem Babci. Poduszka wykonana jest z super jakości materiału, wypełniona hipoalergicznym silikonem. Bardzo miękka w dotyku. Poduszka prezentuje się wyjątkowo, jest wspaniałą dekoracją, ale też wyrazi miłość do Babci.

  39,98 zł
 • PREZENT na Dzień Babci poduszka Różowy Wianuszek Z IMIENIEM PREZENT na Dzień Babci poduszka Różowy Wianuszek Z IMIENIEM
  39,98 zł
  PREZENT dla Babci poduszka Różowy Wianuszek Z IMIENIEM

  Prezent na Dzień Babci w formie poduszki z nadrukiem kwiatowego wianuszka i imieniem Babci. Poduszka wykonana jest z super jakości materiału, wypełniona hipoalergicznym silikonem. Bardzo miękka w dotyku. Poduszka prezentuje się wyjątkowo, jest wspaniałą dekoracją, ale też wyrazi miłość do Babci.

  39,98 zł

Prezenty na Wielkanoc pomysłowe, jaki prezent na Wielkanoc?

Chcesz sprawić swoim bliskim oryginalne prezenty z okazji Wielkanocy? W takim razie trafiłeś w idealne miejsce! W naszym sklepie znajdziesz całą gamę kreatywnych upominków, które przypadną do gustu każdemu. Jednym z najpopularniejszych podarunków wręczanych podczas Wielkanocy są różnego rodzaju słodkości, dlatego przygotowaliśmy kilka naprawdę niezwykłych propozycji z krówkami, czekoladkami, a nawet miodem w roli głównej. Znajdziesz tu także personalizowane gadżety dla mamy, dziadków i innych bliskich osób w postaci poduszek, kubków czy fartuszków. Które z naszych artykułów najbardziej oczarują członków Twojej rodziny? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy i sam się przekonaj!

Słodkości na prezent wielkanocny

Drobne przysmaki to upominki, które spodobają się każdemu. Możesz więc bez problemu postawić na nie w czasie Wielkanocy. Zwłaszcza, jeśli zdecydujesz się na słodkości w specjalnie zaprojektowanych opakowaniach, które oczarują obdarowane osoby już od pierwszego wejrzenia. Niezwykle oryginalnym prezentem jest drewniana skrzynka z sześcioma przegródkami, w których umieszczone zostały niewielkie słoiczki z miodem. Na wewnętrznej stronie wieka znajduje się kartka z personalizowanymi życzeniami, a całość uzupełniona jest dekoracyjnym sizalem w naturalnym stylu. To fantastyczny sposób na obdarowanie bliskich z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Gorąco polecamy także ręcznie robione w Polsce czekolady z pistacją i aronią lub z truskawkami. Słodkości zapakowane są w tekturowe pudełka z napisem “Handmade” i przewiązane ozdobną wstążką, dzięki czemu prezentują się nad wyraz gustownie.

Personalizowane kubki na prezent

Kubki to przedmioty codziennego użytku, z których korzysta każdy z nas. Właśnie dlatego to tak kapitalny prezent na dowolną okazję! Ceramiczne kubki ze zdjęciem lub imieniem obdarowywanej osoby będą miłą niespodzianką dla Twoich bliskich w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych. Wariant z fotografią to bezbłędny sposób na stworzenie pamiątki, która każdego dnia będzie przypominać obdarowanej osobie o Tobie. Z tego powodu polecamy taki upominek wręczyć rodzicom lub dziadkom. Świetnym rozwiązaniem są także zestawy kubków dla par. Nie wiesz, co podarować babci i dziadkowi? Dwa dopasowane do siebie kubki z imionami oraz grafikami posiwiałego państwa bez dwóch zdań wywołają niejeden uśmiech na ich twarzach. Niesamowite wrażenie robią też uszka w kształcie serc, które nadają kubką oryginalnego wyglądu.

Fartuszki z imieniem dla bliskich

Wielkanoc to także wyśmienite wypieki i jedyne w swoim rodzaju odświętne śniadanie, dlatego genialnym prezentem dla kogoś bliskiego może być szykowny fartuszek gastronomiczny. Umieszczone na wysokiej jakości poliestrze matowe nadruki sprawią, że gotowanie w takim stroju będzie jeszcze większą przyjemnością niż zazwyczaj! Na fartuszkach perfekcyjnie prezentują się zwłaszcza kwiatowe wieńce, które fantastycznie wpisują się w panujące obecnie trendy naturalne. Umieszczone w ich wnętrzu personalizowane napisy czynią upominki niesamowicie unikalnymi oraz osobistymi, dzięki czemu obdarowane osoby docenią je podwójnie. Tak dobrze przemyślane i specjalnie przygotowane prezenty w piękny sposób pokazują, jak bardzo zależy nam na drugiej osobie.