Prezenty dla Babci i Dziadka

Prezenty dla Babci i Dziadka

Prezent dla Babci i Dziadka od wnuczki lub wnuka pokaże, jak bardzo dziecko kocha swoich najbliższych. Pięknym prezentem na Dzień Babci jest zdecydowanie kubek dla Babci z imieniem, napisem Kocham Cię lub zdjęciem wnuczki czy wnuczka. Dobrym wyborem na praktyczny prezent jest fartuch dla Babci z napisem Moja Babcia to najlepsza kucharka lub notatnik na zapiski dla Dziadka. Chętnie wybierane są również słodkie bombonierki dla Dziadków. Prezenty dla Dziadków popularne to także kapcie, miękkie poduszki z nadrukiem czy słodkości: czekoladki, krówki dla Dziadków. Babci lub Dziadkowi można podarować także przepiękną figurkę anioła.

Prezenty dla Babci i Dziadka

 • KARTKA dla Dziadka prezent podziękowanie (+koperta) KARTKA dla Dziadka prezent podziękowanie (+koperta)
  8,98 zł
  KARTKA dla Dziadka prezent podziękowanie (+koperta)

  Piękna kartka zawierająca życzenia dla najlepszego dziadka. To dodatek do prezentu dekorowany grafiką dziadka, fotela oraz stolika z książkami. Do kartki dołączona została kraftowa koperta. 

  8,98 zł
 • KARTKA z życzeniami Różowe Kwiaty (+różowa koperta) KARTKA z życzeniami Różowe Kwiaty (+różowa koperta)
  5,00 zł
  KARTKA z życzeniami Różowe Kwiaty (+różowa koperta)

  Kartka z życzeniami na Baby Shower, Roczek, Chrzest lub Komunię dziewczynki! Idealny dodatek do prezentu, który wręczacie, by złożyć osobiste życzenia i wyrazić słowami to, co czujecie. Kartka wykonana jest na wysokiej jakości papierze, sprzedawana w komplecie z różową kopertą. Możecie wręczyć ją również jako dodatek do prezentu dla Mamy, cioci czy Babci.

  5,00 zł
 • KARTKA dla Babci prezent podziękowanie (+koperta) KARTKA dla Babci prezent podziękowanie (+koperta)
  8,98 zł
  KARTKA dla Babci prezent podziękowanie (+koperta)

  Kartka dla Babci to idealny dodatek do prezentu. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego wypisania. Kartkę zdobi grafika przedstawiająca Babcię pośród mebli domowych. W zestawie znajduje się różowa koperta. 

  8,98 zł
 • KARTKA z życzeniami Pudrowe Kwiaty (+koperta) KARTKA z życzeniami Pudrowe Kwiaty (+koperta)
  7,98 zł
  KARTKA z życzeniami Pudrowe Kwiaty (+koperta)

  Kartka z życzeniami na dowolną okazję będzie wspaniałym uzupełnieniem prezentu. Kartka wykonana jest na kraftowym tle i posiada motyw romantycznych pudrowych kwiatów. W komplecie znajduje się dopasowana kraftowa koperta. Taki komplet można wypisać i wręczyć np. Mamie, Babci czy jako dodatek do prezentu na narodziny.

  7,98 zł
 • PREZENT dla Babci w skrzyni Zestaw Słodki Z PODPISEM Dziękuję Ci PREZENT dla Babci w skrzyni Zestaw Słodki Z PODPISEM Dziękuję Ci
  69,98 zł
  PREZENT dla Babci w skrzyni Zestaw Słodki Z PODPISEM Dziękuję Ci
  3 Recenzje

  Prezent na Dzień Babci umieszczony w skrzyni z naturalnego drewna, składający się z przepysznych słodkich składników. W skrzyni znajdują się naturalne polskie miodki, lizaki na drewnianych patyczkach oraz mleczne czekoladki. Całość wygląda przepięknie i wspaniale nadaje się do wręczenia Babci w dniu jej Święta.

  69,98 zł
 • PREZENT dla Babci Z PODPISEM Kubek, notatnik, herbata Mega BOX PREZENT dla Babci Z PODPISEM Kubek, notatnik, herbata Mega BOX
  159,98 zł
  PREZENT dla Babci Z PODPISEM Kubek, notatnik, herbata Mega BOX

  Praktyczny i elegancki prezent dla Babci, który możecie wręczyć na Dzień Babci, Święta lub dowolną okazję taką jak urodziny czy imieniny. Prezent jest w pełni spersonalizowany oraz umieszczony w ozdobnym boxie prezentowym z różowej tektury. Wewnątrz znalazły się: kubek z trwałym nadrukiem, praktyczny notatnik z imieniem, herbatka, pianki oraz słodycze.

  159,98 zł
 • PREZENT dla Babci Z PODPISEM Kubek i notatnik BOX PREZENT dla Babci Z PODPISEM Kubek i notatnik BOX
  99,98 zł
  PREZENT dla Babci Z PODPISEM Kubek i notatnik BOX

  Piękny prezent dla Babci, który możecie wręczyć na Dzień Babci lub dowolne Święto. Idealny zestaw z kubkiem i notatnikiem z dopasowaną grafiką umieszczony w różowym boxie prezentowym będzie fantastycznym wyborem dla Babci od wnuka lub wnuczki. Całość posiada personalizacje, dzięki czemu zestaw będzie trwałą pamiątką.

  99,98 zł
 • CZEKOLADA świąteczna dla Babci Merci Z PODPISEM Ukochana Babcia 100g CZEKOLADA świąteczna dla Babci Merci Z PODPISEM Ukochana Babcia 100g
  24,98 zł
  CZEKOLADA dla Babci Merci Z PODPISEM Ukochana Babcia 100g

  Pięknie zapakowane słodkości to wspaniała propozycja na prezent na każda okazję. Pyszna czekolada Merci dla Ukochanej Babci, która w komplecie posiada papierową obwolutę z wyjątkową grafiką i personalizacją. Świetnie sprawdzi się jako prezent świąteczny, jak i z okazji Dnia Babci. 

  24,98 zł
 • NOTATNIK dla Babci Z PODPISEM Najlepsze Przepisy 80 kartek NOTATNIK dla Babci Z PODPISEM Najlepsze Przepisy 80 kartek
  29,98 zł
  NOTATNIK dla Babci Z PODPISEM Najlepsze Przepisy 80 kartek

  Notatnik na przepisy dla Babci z jej imieniem to wspaniały pomysł na prezent świąteczny lub upominek na Dzień Babci i Dziadka. Wspaniały i praktyczny prezent dla Ukochanej Babci zachwyci ją i sprawi, że będzie oczarowana pomysłem. Notatnik posiada białe kartki , dzięki czemu będzie można w nim z łatwością umieścić przepisy.

  29,98 zł
 • CZEKOLADA świąteczna na prezent dla Babci Z PODPISEM CZEKOLADA świąteczna na prezent dla Babci Z PODPISEM
  22,98 zł
  CZEKOLADA na prezent dla Babci Z PODPISEM

  Jaki prezent wręczyć Ukochanej Babci na Święta Bożego Narodzenia? Wspaniałym rozwiązaniem będzie ręcznie robiona czekolada w pięknym kraftowym opakowaniu. Dodatkowo udekorowana specjalną naklejką z uroczą grafiką, napisem i personalizacją. Będzie świetnym dodatkiem do świątecznego zestawu prezentowego.

  22,98 zł
 • PREZENT dla Babci Z PODPISEM Czekoladki Merci 250g PREZENT dla Babci Z PODPISEM Czekoladki Merci 250g
  44,98 zł
  PREZENT dla Babci Z PODPISEM Czekoladki Merci 250g

  Czekoladki Merci sprzedawane ze specjalnie przygotowaną obwolutą dla Babci wykonane z tekstem życzeń oraz personalizacją. Czekolada to słodki dodatek na Dzień Babci, który podziękuje jej za to, że jest. Merci to klasyczny wybór na prezent.

  44,98 zł
 • PREZENT na Święta Dzień Babci kubek Kocham Cię 330ml Z IMIENIEM PREZENT na Święta Dzień Babci kubek Kocham Cię 330ml Z IMIENIEM
  36,98 zł
  PREZENT na Święta Dzień Babci kubek Kocham Cię 330ml Z IMIENIEM

  Kubek z różowym uszkiem przygotowany specjalnie dla Babci na Święta lub Boże Narodzenie. Kubek wspaniale sprawdzi się jako dodatek do kosza prezentowego lub samodzielny prezent świąteczny. To wspaniały pomysł na trwały i oryginalny upominek, który wyrazi miłość do Babci.

  36,98 zł
 • PREZENT na Dzień Dziadka w skrzyni Zestaw Słodki Z PODPISEM Ukochany Dziadek PREZENT na Dzień Dziadka w skrzyni Zestaw Słodki Z PODPISEM Ukochany Dziadek
  69,98 zł
  PREZENT na Dzień Dziadka w skrzyni Zestaw Słodki Z PODPISEM Dziękuję Ci

  Prezent na Dzień Dziadka umieszczony w skrzyni z naturalnego drewna, posiada słodką zawartość, która sprawi przyjemność każdemu Dziadziusiowi. Wewnątrz skrzynki znajdują się dwa słoiczki miodu, przepyszne mleczne czekoladki, a także owocowe lizaczki na drewnianych patyczkach. Wewnątrz skrzyni umieszczona jest również karteczka z grafiką i przepięknymi...

  69,98 zł
 • CZEKOLADA dla Dziadka Merci Z PODPISEM Ukochany Dziadek 100g CZEKOLADA dla Dziadka Merci Z PODPISEM Ukochany Dziadek 100g
  24,98 zł
  CZEKOLADA dla Dziadka Merci Z PODPISEM Ukochany Dziadek 100g

  Czekolada Merci w przepięknej obwolucie przygotowanej specjalnie dla Dziadka to piękny pomysł na prezent, który możecie wręczyć na Święta Bożego Narodzenia, Dzień Dziadka czy nawet bez okazji. Najwyższej jakości czekolada Merci w komplecie z papierową obwolutą z akwarelową grafiką to wspaniały pomysł na słodki prezent dla Dziadka.

  24,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z PODPISEM Czekoladki Merci 250g PREZENT dla Dziadka Z PODPISEM Czekoladki Merci 250g
  44,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z PODPISEM Czekoladki Merci 250g

  Słodki prezent dla Dziadka w formie czekoladek Merci sprzedawanych ze specjalną obwolutą z tekstem i grafiką. Merci będzie idealnym dodatkiem do prezentu na Dzień Dziadka. To wspaniały wybór na prezent od dziecka.

  44,98 zł
 • NOTATNIK dla Dziadka Z IMIENIEM na notatki, telefony 80 kartek NOTATNIK dla Dziadka Z IMIENIEM na notatki, telefony 80 kartek
  29,98 zł
  NOTATNIK dla Dziadka Z IMIENIEM na notatki, telefony 80 kartek

  Notatnik przygotowany specjalnie dla Dziadka z jego imieniem na okładce, posiada 80 kartek w kratkę. Praktyczny pomysł na prezent świąteczny lub prezent na Dzień Dziadka. W notatniku Dziadek może umieścić swoje notatki, numery telefonów czy listy zakupów. Wygodny i praktyczny - można go mieć zawsze pod ręką.

  29,98 zł
 • CZEKOLADA na prezent dla Dziadka Z PODPISEM CZEKOLADA na prezent dla Dziadka Z PODPISEM
  22,98 zł
  CZEKOLADA na prezent dla Dziadka Z PODPISEM

  Czekolada na prezent dla Dziadka ręcznie robiona z kawałkami truskawek to wspaniały słodki dodatek dla Dziadka. Czekolada może dopełnić większy zestaw lub kosz prezentowy. Możecie ją wręczyć na Boże Narodzenie, urodziny, imieniny czy Dzień Dziadka. Czekolada posiada spersonalizowaną naklejkę oraz jest przewiązana kokardą.

  22,98 zł
 • PREZENT na Święta Dzień Dziadka kubek Kocham Cię 330ml Z IMIENIEM PREZENT na Święta Dzień Dziadka kubek Kocham Cię 330ml Z IMIENIEM
  36,98 zł
  PREZENT na Święta Dzień Dziadka kubek Kocham Cię 330ml Z IMIENIEM

  Kubek dla Dziadka z przepiękną grafiką, podpisem i imieniem Dziadziusia to wspaniały pomysł na prezent nie tylko na Dzień Dziadka, ale też na Święta, urodziny czy po prostu od serca. Kubek wykonany jest z białej ceramiki, posiada trwały nadruk. Możecie umieścić go w większym koszu prezentowym lub podarować samodzielnie.

  36,98 zł
 • PREZENT dla Babci i Dziadka Z PODPISEM Kubki w pudełku PREZENT dla Babci i Dziadka Z PODPISEM Kubki w pudełku
  89,98 zł
  PREZENT dla Babci i Dziadka Z PODPISEM Kubki w pudełku

  Prezent dla Babci i Dziadka umieszczony w specjalnym boxie prezentowym ze spersonalizowaną naklejką na wieczku. Wspaniały pomysł, by wręczyć Dziadkom oryginalny upominek z personalizacją. W skład prezentu wchodzą dwa kubki z trwałym dwustronnym nadrukiem ułożone na dekoracyjnej wełnie drzewnej. Na wieczku pudełka znajduje się dopasowany motyw graficzny z...

  89,98 zł
 • PREZENT na Dzień Babci i Dziadka w skrzyni Z konfiturami EKO Z IMIENIEM PREZENT na Dzień Babci i Dziadka w skrzyni Z konfiturami EKO Z IMIENIEM
  69,98 zł
  PREZENT dla Babci i Dziadka w skrzyni Z konfiturami EKO Z IMIENIEM
  1 Recenzje

  Wyjątkowy, mega zdrowy prezent na Dzień Babci i Dziadka umieszczony w drewnianej skrzyni. Prezent posiada ekologiczny charakter, stare receptury, które cieszą się powodzeniem, przyniosą zdrowie i długie życie. Całość prezentuje się przepięknie, posiada dopasowane grafiki, a drewnianą skrzynię dziadkowie będą mogli wykorzystać np. jako herbaciarka.

  69,98 zł
 • PREZENT na Dzień Babci i Dziadka Z PODPISEM Miodowy Rustykalny 6szt PREZENT na Dzień Babci i Dziadka Z PODPISEM Miodowy Rustykalny 6szt
  79,98 zł
  PREZENT dla Babci i Dziadka Z PODPISEM Miodowy Rustykalny 6szt

  Wyjątkowy prezent na Dzień Babci i Dziadka w formie drewnianej skrzyneczki wypełnionej słoiczkami z pysznym polskim miodem. Każdy miodek dekorowany jest białym kapturkiem i przewiązany wstążeczką oraz posiada naklejkę z pięknymi życzeniami. Wewnątrz skrzyni znajduje się karteczka ze spersonalizowanym napisem i przepiękną grafiką. Zestaw można wybrać...

  79,98 zł
 • PREZENT dla Babci i Dziadka Z PODPISEM Miodowy Wianuszek z kwiatami 6szt PREZENT dla Babci i Dziadka Z PODPISEM Miodowy Wianuszek z kwiatami 6szt
  79,98 zł
  PREZENT dla Babci i Dziadka Z PODPISEM Miodowy Wianuszek z kwiatami 6szt

  Prezent na Dzień Babci i Dziadka umieszczony w drewnianej skrzyni, w skład którego wchodzi 6szt słoiczków z polskim miodem to wspaniała propozycja, by zachwycić Ukochanych Dziadków. Słoiczki zostały ozdobione kapturkami z materiału oraz naklejkami z grafiką i życzeniami. To jeden z piękniejszych prezentów dla bliskich, jaki można podarować.

  79,98 zł
 • PREZENT na Dzień Babci Z PODPISEM Herbatki i miód w skrzyni PREZENT na Dzień Babci Z PODPISEM Herbatki i miód w skrzyni
  89,98 zł
  PREZENT na Dzień Babci Z PODPISEM Herbatki i miód w skrzyni

  Spersonalizowany prezent z cudownie słodkim miodem i zestawem herbat to idealna propozycja na prezent dla ukochanej Babci. Zdrowy, a jednocześnie smakowity charakter całego prezentu nie tylko ucieszy Babcie, ale i wywoła uśmiech na jej twarzy. Całość zamknięta w pięknej drewnianej skrzyni, stając się jednocześnie niespodzianką.

  89,98 zł
 • PREZENT dla Babci Z PODPISEM Słodka Aromaterapia PREZENT dla Babci Z PODPISEM Słodka Aromaterapia
  99,98 zł
  PREZENT dla Babci Z PODPISEM Słodka Aromaterapia

  Pokaż Babci co do niej czujesz przez piękny zestaw do aromaterapii zamknięty w drewnianej skrzynce. Relaksująca świeca o pięknym zapachu rozświetli swoim płomieniem każde wnętrze. A smakowite krówki, miód oraz ciasteczko z wróżbą dodadzą tej chwili słodkiego smaku. Całość zwieńczy personalizowana kartka z życzeniami umieszczona wewnątrz skrzyni.

  99,98 zł
 • PREZENT dla Babci Z PODPISEM Zestaw Pachnący PREZENT dla Babci Z PODPISEM Zestaw Pachnący
  99,98 zł
  PREZENT dla Babci Z PODPISEM Zestaw Pachnący

  Zapach tego prezentu już na wstępie rozkocha w sobie każdego. A dla Babci będzie on wręcz idealny. Aromatyczne mydełka w kształcie makaroników w pięknych pastelowych kolorach oraz świeca zapachowa w kolorze różowym nie tylko cudownie pachną, ale nadają chwili magicznego charakteru. A słodkie pianki wraz z personalizowaną kartką stają się przysłowiową...

  99,98 zł
 • PREZENT dla Babci Z PODPISEM Wino+pianki PREZENT dla Babci Z PODPISEM Wino+pianki
  69,98 zł
  PREZENT dla Babci Z PODPISEM Wino+pianki

  Pełen bąbelków prezent dla Babci z okazji jej święta. Musujące wino o niesamowitym smaku mango umieszczone w drewnianej skrzyni wraz ze słodkimi piankami oraz słomką sprawdzą się idealnie na ten dzień. Dzięki personalizacji którą umieścimy na kartce wewnątrz skrzyni całość nabierze wyjątkowego charakteru. A uśmiech na twarzy Babci gwarantowany.

  69,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Błogi Odpoczynek PREZENT dla Babci z PODPISEM Błogi Odpoczynek
  199,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Błogi Odpoczynek

  Wyjątkowy upominek dla ukochanej Babci! Podaruj zestaw z kawą mieloną, aromatyczną zieloną herbatą, winem musującym w kryształowej butelce, szklanym kieliszkiem oraz ciasteczkiem z wróżbą. Do wieczka dołączymy personalizowaną etykietę z grafiką pudrowych kwiatów. Na niej znajdą się życzenia, które wzruszą każdą kobietę. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Chwile Błogości PREZENT dla Babci z PODPISEM Chwile Błogości
  229,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Chwile Błogości

  Upominek dla Babci zawarty w personalizowanym pudełku prezentowym. Zamów kobiecy prezent z winem w kryształowej butelce, masażerem do ciała, satynową maską na oczy, solą do kąpieli, naturalną gąbką luffa oraz śmietankowymi krówkami. Na wieczku umieszczono także etykietę z grafiką pudrowych kwiatów. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Baileys GIGA ZESTAW PREZENT dla Babci z PODPISEM Baileys GIGA ZESTAW
  219,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Baileys GIGA ZESTAW

  Prezent dla Babci zawarty w kraftowym pudełku prezentowym. W środku znajduje się zestaw z likierem, czekoladą oraz czekoladkami. Na wieczku umieszczono naklejkę z grafiką pudrowych kwiatów do której dołączono życzenia. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Martini GIGA ZESTAW PREZENT dla Babci z PODPISEM Martini GIGA ZESTAW
  169,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Martini GIGA ZESTAW

  Niesamowity zestaw dla Babci w którym zawarto wysokiej jakości produkty. Zamów upominek z alkoholem, czekoladkami, czekoladą białą ręcznie robioną oraz kawą mieloną o cudownym aromacie. Na wieczku umieszczono personalizowaną naklejkę z grafiką pudrowych kwiatów. Całość dopełniają wyjątkowe życzenia. 

  169,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Kawa, świeca i słodkości PREZENT dla Babci z PODPISEM Kawa, świeca i słodkości
  119,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Kawa, świeca i słodkości

  Prezent na Dzień Babci, który przekaże wyjątkowe życzenia. Zamów zestaw z kawą mieloną w kraftowej torebce, świecą zapachową w brązowym słoiku, zapałkami w opakowaniu w kształcie serca, krówkami o śmietankowym smaku oraz materiałowym kwiatem. Na wieczku umieścimy także naklejkę z grafiką pudrowych kwiatów. 

  119,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Zestaw SPA i odprężenie PREZENT dla Babci z PODPISEM Zestaw SPA i odprężenie
  179,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Zestaw SPA i odprężenie

  Prezent dla ukochanej Babci z aromatyczną herbatą w kraftowej torebce, drewnianym masażerem do ciała, naturalnym mydłem roślinnym, bambusowym lusterkiem, gąbką luffa oraz szczotką do masażu ciała. Wszystkie produkty umieszczone zostały w pudełku prezentowym, które dopełni naklejka z życzeniami.

  179,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Relaks dla ciała i duszy PREZENT dla Babci z PODPISEM Relaks dla ciała i duszy
  199,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Relaks dla ciała i duszy

  Upominek dla Babci z personalizowanymi życzeniami. W środku znajduje się zestaw z balsamem do ciała i rąk, aromatyczną zieloną herbatą, winem musującym w kryształowej butelce, czekoladą Merci w obwolucie oraz gąbką luffa. Wieczko dopełnia grafika z piwonią i eukaliptusem. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Time to relax PREZENT dla Babci z PODPISEM Time to relax
  209,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Time to relax

  Wyjątkowy upominek z winem w kryształowej butelce, satynową opaską na oczy w jasnoróżowym kolorze, gumką do włosów, patyczkami zapachowymi oraz świecą zapachową w słoiku. To prezent dla Babci, który zawiera naklejkę z życzeniami pośród różowych kwiatów. 

  209,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska Róż PREZENT dla Babci z PODPISEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska Róż
  219,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska Róż

  Niesamowity upominek dla Babci zawarty w dużym pudełku prezentowym. W środku znajdziesz zestaw z satynowym szlafrokiem w jasnoróżowym kolorze, satynową opaską na oczy oraz winem musującym w kryształowej butelce. Wysokiej jakości produkty uzupełnia personalizowana etykieta z życzeniami. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska PREZENT dla Babci z PODPISEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska
  249,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska

  Wyjątkowy upominek dla Babci, który można podarować na Dzień Babci! W środku znajduje się zestaw z satynowym szlafrokiem lub kompletem bielizny do wybory, satynową opaską na oczy oraz winem białym w kryształowej butelce. Całość dopełnia naklejka z kwiatową grafiką. 

  249,98 zł

Prezenty dla Babci i Dziadka pomysły. Wybierz razem z dzieckiem i okaż miłość najbliższym!

Dziadkowie to niezwykle ważne osoby w życiu każdego dziecka. Z tego powodu w dniu ich święta wszystkie wnuki chętnie przychodzą do swoich Babć i Dziadków z najlepszymi życzeniami oraz upominkami prosto z serca. Chcesz, aby Twoje dziecko w piękny sposób wyraziło swoją miłość i wdzięczność? Pomóż wybrać mu czarujący prezent, który zachwyci jego Dziadków i sprawi im ogromną przyjemność. Najlepiej w tej roli sprawdzą się personalizowane upominki, które będą także olśniewającymi pamiątkami na długie lata. Symboliczne prezenty bez dwóch zdań wzruszą wszystkich Dziadków i sprawią, że poczują się oni naprawdę wyjątkowo.

Kubek na Dzień Babci i Dziadka - super pomysł na piękny i praktyczny prezent

Kubek może być zaskakująco trafionym upominkiem. Dzięki temu, że należy do ścisłego grona przedmiotów codziennego użytku, na pewno przyda się wszystkim obdarowanym osobom, a jeśli dodatkowo zadbasz o jego ładną prezencję, skradnie ich serca i przyciągnie spojrzenia. Kubki dla Babć i Dziadków powinny przede wszystkim pokazywać, jak bardzo doceniamy ich troskę, zaangażowanie i miłość, którymi darzą nas każdego dnia. Pięknym prezentem od wnuka będzie dla nich naczynie z osobiście wybranym zdjęciem. Wspólna fotografia uczyni kubek nadzwyczaj unikalnym i rozczulającym upominkiem, z którego kawa czy herbata będzie smakować dużo lepiej niż zwykle. Natomiast gdy Twój maluch wręcza prezent obojgu Dziadkom może śmiało podarować im zestaw kubków podpisanych ich własnymi imionami. Zabawne grafiki wyglądają bardzo estetycznie i czarująco, a ukochani Babcia i Dziadek na pewno docenią tak przemyślany prezent. 

Kubki na Dzień Babci i Dziadka z imionami

Kubki na Dzień Babci i Dziadka z imionami

Prezent na Dzień Babci i Dziadka - ramki ze zdjęciem dla Dziadków

Elegancka ramka z plakatem to kolejny zjawiskowy prezent, który z całą pewnością przypadnie do gustu wszystkim Dziadkom. Obrazek dekorowany jest wybranym zdjęciem, więc śmiało możesz zastąpić nim klasyczną ramkę z fotografią. Nasz upominek bowiem wzbogaca wzruszająca sentencja skierowana do Babci bądź Dziadka oraz podpis kochanego wnuka. Taka kompozycja czyni ramkę naprawdę ciepłym i przeuroczym prezentem z okazji ich świąt. Co więcej, na plakacie znajdują się również czarujące grafiki, dzięki którym upominek fantastycznie wyglądać będzie w mieszkaniu obdarowanej osoby. Ramkę można zawiesić lub ustawić, więc każda Babcia i Dziadek będą mogli umieścić ją w swojej sypialni, salonie czy jadalni i każdego dnia oglądać swój wyjątkowy prezent. 

Praktyczne prezenty na Dzień Babci i Dziadka

Niezwykłym prezentem dla Babci i Dziadka są także personalizowane notesy. Zeszyt w sztywnej oprawie z dużą ilością kartek to wspaniały i bardzo użyteczny upominek, który pomoże im zapamiętać wszystkie najistotniejsze sprawy. Dziadkowie mogą wykorzystać notes jako kalendarz, przepiśnik, zbiór adresów i telefonów bądź dziennik na najpiękniejsze wspomnienia i pamiątki. Dzięki rewelacyjnym grafikom zaprojektowanym specjalnie na Dzień Babci i Dziadka notatniki nie są jednak zwyczajnymi zeszytami, jakie można znaleźć w każdym sklepie. Dodatkowo, na okładce znajduje się również imię obdarowywanej osoby, które powoduje, że upominek jest szczególnie osobisty i pomysłowy. Przy użyciu takiego prezentu każdy wnuk w śliczny sposób pokaże, jak bardzo docenia i kocha swoich najwspanialszych Dziadków. Świetnym pomysłem na prezenty są także poduszki na Dzień Babci i Dziadka z przepięknymi życzeniami.

Słodki prezent na Dzień Babci i Dziadka: bombonierka dla Dziadków z krówkami

Bombonierka wypełniona wyśmienitymi krówkami to wspaniały pomysł na prezent dla babci. Pudełko z kraftowego kartonu wygląda naprawdę oryginalnie i ciekawie, a w dodatku pięknie komponuje się z umieszczoną na jego wieczku kartką. Nalepka ozdobiona subtelnym nadrukiem aniołka oraz życzeniami z personalizacją w cudowny sposób pomoże każdemu wnukowi wyrazić swoją miłość. Prześliczna bombonierka wypełniona jest estetycznie ułożonymi krówkami w papierkach z literkami, które tworzą napis “Dziękuję Ci”. Pudełko przewiązane jest jutowym sznurkiem i ozdobione drewnianą figurką aniołka, które dopełniają ostateczny rezultat. Każda babcia będzie głęboko poruszona takim symbolicznym upominkiem oraz oczarowana jego fantastycznym przygotowaniem. 

Prezent na Dzień Babci bombonierka z personalizacją

Prezent na Dzień Babci bombonierka z personalizacją

Prezenty dla Babci i Dziadka słodkie - jaki wybrać?

Z okazji Dnia Babci i Dziadka można wręczać najbardziej rozmaite słodkości: czekoladki, cukierki, ciasteczka, babeczki i wiele innych! Część z nich na pewno będzie miłą niespodzianką, jeśli ukochany wnuk upiecze je samodzielnie (lub z niewielką pomocą rodziców). Własnoręcznie wykonane ciasto czy muffinki rewelacyjnie pokażą, jak wiele obdarowywane osoby znaczą, jednak śmiało możesz wręczyć im także kupne smakołyki. Aby uczynić je szczególnie ciekawymi i wyjątkowymi, wybierz te słodkości, które zaprojektowane zostały na Dzień Babci lub Dziadka bądź spersonalizowane zestawy! Smaczne krówki i mleczne czekoladki możesz kupić luzem albo w specjalnie przygotowanych pudełkach i wręczyć je dziadkom w dowolny sposób. Drewniane skrzynki ze słodkościami, kanki czy bombonierki ze zdjęciem od razu nadają się do wręczenia. Pojedyncze słodycze natomiast możesz połączyć w większe zestawy albo dołączyć do innego prezentu. 

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka - herbata i kawa

Twoi dziadkowie to prawdziwi kawosze bądź smakosze herbaty? W takim razie z pewnością docenią w dniu swojego święta upominki z takimi elementami. Kapitalną propozycją jest kosz prezentowy dla babci, w którym prócz saszetki z aromatyczną kawą znajduje się także syrop barmański, kubek oraz pyszne czekoladki. Tak zaprojektowany zestaw jest gotowy do podarowania, ponieważ w jego wnętrzu umieszczona jest także kartka z życzeniami oraz podpisem ukochanego wnuka czy wnuczki. Prezent dla dziadków możesz jednak też stworzyć samodzielnie. Jedną z jego części polecamy uczynić puszkę z zimową herbatką. Upominek udekorowany nalepką z dedykacją oczaruje każdego dziadka i babcię, a przy okazji uprzyjemni codzienne popołudnia wspaniałym smakiem i zapachem. Puszka będzie dodatkowo bezbłędną pamiątką, w której można przechowywać osobiste drobiazgi, przyprawy albo inne drobiazgi.

Prezent na Dzień Babci i Dziadka - fartuch kuchenny z imieniem

Niepowtarzalny prezent dla każdego mistrza kuchni! Jeśli Twoja babcia lub dziadek uwielbiają gotować, a koło ich dań i wypieków nie da się przejść obojętnie, koniecznie podaruj im fartuszki z personalizacją. Na białym materiale nadrukowane zostały czarujące grafiki oraz zabawne teksty, które uzupełnić możesz imieniem obdarowywanej osoby. Dzięki wiązaniu na sznurki fartuszek dopasujesz do każdej sylwetki, a wysokiej jakości wykonanie powoduje, że strój nadaje się nie tylko do ozdoby, ale również do pichcenia z prawdziwego zdarzenia! W takim ubraniu Twoja babcia na pewno chętnie przygotuje swoje popisowe dania z jeszcze większa radością niż zwykle. Wręczając taki upominek, w oryginalny i świetny sposób docenisz talent kulinarny obdarowywanej osoby oraz sprawisz jej niesamowitą przyjemność.