Dekoracje świąteczne domu

Dekoracje świąteczne domu

Dekoracje świąteczne domu najchętniej kupowane to przede wszystkim świąteczne skrzaty, renifery czy anioły do zawieszenia. Świetnym wyborem będą także dekoracyjne lampki świąteczne czy elastyczny drucik ledowy, który sprawdzi się idealnie w bożonarodzeniowych. Modne i popularne są również drewniane ozdoby bożonarodzeniowe, które podkreślają naturalny charakter całej aranżacji. Drewniane koła z napisem Wesołych Świąt czy eleganckie girlandy świąteczne zachwycą domowników oraz gości zebranych na kolacji wigilijnej.

Dekoracje świąteczne domu

 • DRUCIK świetlny microLED dekoracja świąteczna na baterie 10m 100 ledów MEGA DUŻY DRUCIK świetlny microLED dekoracja świąteczna na baterie 10m 100 ledów MEGA DUŻY
  29,98 zł
  DRUCIK świetlny microLED dekoracja świąteczna na baterie 10m 100 ledów...

  Drucik świetlny, który posiada aż 100 lampek led to wspaniały pomysł, jak szybko i efektownie udekorować dom na Święta. Drucik ma długość 10m, zasilany jest na baterie. Dzięki temu wykorzystasz go wszędzie tam, gdzie tylko znajdziesz ochotę. Możesz użyć go do dekoracji drzewka bożonarodzeniowego, poręczy, balustrad czy szklanych pojemników.

  29,98 zł
 • KLAMERKI z diodami led na sznurze 10szt 140cm KLAMERKI z diodami led na sznurze 10szt 140cm
  27,98 zł
  KLAMERKI z diodami led na sznurze 10szt 140cm
  2 Recenzje

  Rewelacyjna dekoracja dziecięcego pokoiku! Sznur z diodami led i klamerkami pozwoli przygotować fantastyczną ozdobę. Do klamerek możecie przymocować rodzinne zdjęcia i rysunki malucha. Dekoracja świetnie prezentuje się przy zgaszonym świetle.

  27,98 zł
 • LAMPKI dla dziecka do pokoju SZNUR LED bezbarwne żarówki 5m LAMPKI dla dziecka do pokoju SZNUR LED bezbarwne żarówki 5m
  149,98 zł
  LAMPKI dla dziecka do pokoju SZNUR LED bezbarwne żarówki 5m
  1 Recenzje

  Oryginalna i nowoczesna dekoracja pokoju dziecka, która wprowadzi do pomieszczenia wspaniały i uroczy klimat. Sznur z bezbarwnymi żarówkami przepięnie prezentuje się nad łóżkiem dziecka lub w dowolnym miejscu na suficie. 

  149,98 zł
 • DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa ZŁOTA 30cm DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa ZŁOTA 30cm
  11,98 zł
  DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa ZŁOTA 30cm

  Dekoracja świąteczna w formie złotej papierowej gwiazdy to wspaniały wybór do dekoracji pomieszczenia. Papierowe gwiazdy wykonane ze złotego metalicznego papieru najpiękniej prezentują się zawieszone w kompozycjach w różnych rozmiarach. To wspaniała propozycja na efektowny dodatek na Boże Narodzenie.

  11,98 zł
 • DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa ZŁOTA 45cm DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa ZŁOTA 45cm
  16,98 zł
  DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa ZŁOTA 45cm

  Jak pięknie ozdobić pomieszczenie na Święta Bożego Narodzenia? Idealną propozycją w nowoczesnym stylu są złote papierowe gwiazdy, które można zawiesić nad stołem bądź wykorzystać jako tło do świątecznej sesji zdjęciowej. Gwiazdy są łatwe w zastosowaniu, a przy tym dają rewelacyjny efekt. To wspaniała ozdoba bożonarodzeniowa wnętrza.

  16,98 zł
 • DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa ZŁOTA 70cm DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa ZŁOTA 70cm
  25,98 zł
  DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa ZŁOTA 70cm

  Ogromna papierowa gwiazda to okazała dekoracja świąteczna i piękna ozdoba bożonarodzeniowa, która wspaniale udekoruje wnętrze. Papierowe gwiazdy na Boże Narodzenie warto zawiesić nad stołem, przy choince lub wykorzystać do świątecznej sesji zdjęciowej. To wspaniała propozycja, która zachwyci domowników i gości.

  25,98 zł
 • DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa CZERWONA 30cm DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa CZERWONA 30cm
  11,98 zł
  DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa CZERWONA 30cm

  Dekoracja świąteczna w formie czerwonej papierowej gwiazdy to wspaniały pomysł na oryginalną ozdobę wnętrza na Boże Narodzenie. Gwiazda wykonana jest z papieru o lustrzanej powierzchni, który pięknie odbija światło. To pomysł na niepowtarzalną dekorację wnętrza, która podkreśli bożonarodzeniowy klimat.

  11,98 zł
 • DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa CZERWONA 45cm DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa CZERWONA 45cm
  16,98 zł
  DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa CZERWONA 45cm

  Jak pięknie udekorować dom na Święta Bożego Narodzenia? Idealnym wyborem będą papierowe gwiazdy w czerwonym kolorze o przepięknej lustrzanej powierzchni. Gwiazdy prezentują się oryginalnie i ponadczasowo. To dekoracja, która zachwyci i dzieci i dorosłych. Gwiazdy pięknie sprawdzą się zawieszone w kompozycjach.

  16,98 zł
 • DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa CZERWONA 70cm DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa CZERWONA 70cm
  25,98 zł
  DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa CZERWONA 70cm

  Dekoracja świąteczna w formie papierowej gwiazdy to piękny sposób na ozdobienie wnętrza domu. Gwiazdy wspaniale wyglądają zawieszone nad stołem, choinką lub przy kominku. Warto zastosować je w kompozycjach w kilku różnych rozmiarach. Będą okazałą ozdobą wnętrza, która oczaruje dzieci i dorosłych.

  25,98 zł
 • DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa SREBRNA 30cm DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa SREBRNA 30cm
  11,98 zł
  DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa SREBRNA 30cm

  Papierowa, połyskująca gwiazda to bardzo elegancka dekoracja na święta. Srebrny kolor będzie pasował do każdego stylu dekoracji świątecznych. Taką gwiazdę można wykorzystać do sesji zdjęciowej,a w przyszłości do różnego rodzaju imprez.

  11,98 zł
 • DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa SREBRNA 45cm DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa SREBRNA 45cm
  16,98 zł
  DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa SREBRNA 45cm

  Metaliczna, papierowa gwiazda świetnie sprawdzi się jako dekoracja świąteczna. Ponadczasowy kolor idealnie sprawdzi się do każdego stylu pozostałych dekoracji. Przymocowany do niej sznureczek pozwoli na zawieszenie gwiazdy w każdym miejscu.

  16,98 zł
 • DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa SREBRNA 70cm DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa SREBRNA 70cm
  25,98 zł
  DEKORACJA świąteczna Gwiazda papierowa SREBRNA 70cm

  Papierowa gwiazda świetnie sprawdzi się w świątecznych kompozycjach. Połyskujący, metaliczny kolor wpasuje się w każdy styl. Można je również wykorzystać do świątecznych sesji zdjęciowych.

  25,98 zł
 • WOREK na prezenty świąteczne z kokardą 60x105cm OGROMNY WOREK na prezenty świąteczne z kokardą 60x105cm OGROMNY
  24,98 zł
  WOREK na prezenty świąteczne z kokardą 60x105cm OGROMNY OSTATNIA SZTUKA

  Jak zapakować prezenty świąteczne, a przy tym stworzyć efektowną dekorację domu na Boże Narodzenie? Świetnym wyborem będzie duży lniany worek, w który możecie zapakować wszystkie prezenty. Worek z czerwoną kokardą w komplecie prezentuje się pięknie i ponadczasowo!

  24,98 zł
 • 800006809 WOREK na prezenty świąteczne z kokardą 50x85cm MEGA DUŻY 800006809 WOREK na prezenty świąteczne z kokardą 50x85cm MEGA DUŻY
  16,98 zł
  WOREK na prezenty świąteczne z kokardą 50x85cm MEGA DUŻY

  Worek na prezenty świąteczne wykonany z naturalnej juty. Wspaniały pomysł, by pięknie zapakować prezenty świąteczne i stworzyć oryginalną dekorację wnętrza. Worek można zestawić w kompozycji z większym, by oczarować domowników.

  16,98 zł
 • DEKORACJA świąteczna plakat dla dziecka Z IMIENIEM Sanie z Mikołajem 50x70cm DEKORACJA świąteczna plakat dla dziecka Z IMIENIEM Sanie z Mikołajem 50x70cm
  49,98 zł
  DEKORACJA świąteczna plakat dla dziecka Z IMIENIEM Sanie z Mikołajem 50x70cm

  Plakat świąteczny z napisem Wesołych Świąt i bożonarodzeniową grafiką to wspaniały pomysł na dekorację wnętrza lub prezent dla dziecka, który jednocześnie udekoruje pokój. Plakat wykonany jest na grubszym papierze, idealny do zawieszenia na ścianie. Można go zawiesić wykorzystując taśmę samoprzylepną.

  49,98 zł
 • DEKORACJA świąteczna plakat dla dziecka Z IMIENIEM Pierwsze Święta 50x70cm DEKORACJA świąteczna plakat dla dziecka Z IMIENIEM Pierwsze Święta 50x70cm
  49,98 zł
  DEKORACJA świąteczna plakat dla dziecka Z IMIENIEM Pierwsze Święta 50x70cm

  Plakat świąteczny z napisem Wesołych Świąt i bożonarodzeniową grafiką to wspaniały pomysł na dekorację wnętrza lub prezent dla dziecka, który jednocześnie udekoruje pokój. Plakat wykonany jest na grubszym papierze, idealny do zawieszenia na ścianie. Można go zawiesić wykorzystując taśmę samoprzylepną.

  49,98 zł