Prezenty świąteczne pomysłowe

Prezenty świąteczne pomysłowe

Prezenty świąteczne to coś, co wręczamy najbliższym od serca. Pomysłów na prezenty świąteczne jest mnóstwo. Jedne z popularniejszych i najchętniej wybieranych to kubki świąteczne na prezent z imieniem. Kubki często pojawiają się w komplecie z krówkami lub świątecznymi cukierkami, można je spotkać również wypełnione słodkimi piankami Marshmallow. Świetnym prezentem są także fartuchy świąteczne z imieniem, które sprawdzą się na prezent dla Mamy lub Babci. Świetnie wyglądają również worki na prezenty świąteczne z nadrukiem imienia, które wspaniale sprawdzą się dla dużych i małych.

Prezenty świąteczne pomysłowe

 • PREZENT świąteczny Aniołek Słomkowy w pudełku Z TWOIM PODPISEM PREZENT świąteczny Aniołek Słomkowy w pudełku Z TWOIM PODPISEM
  69,98 zł
  PREZENT świąteczny Aniołek Słomkowy w pudełku Z TWOIM PODPISEM

  Słomkowy aniołek świąteczny umieszczony w pudełku z naturalnego drewna, dekorowany jutowym naturalnym materiałem oraz przepiękną karteczką z życzeniami świątecznymi. Na karteczce znajduje się elegancka świąteczna grafika, która wspaniale komponuje się z całością oraz spersonalizowane życzenia. Dzięki temu jest to bardzo osobisty pomysł na prezent świąteczny.

  69,98 zł
 • PREZENT świąteczny w skrzyni miód, herbata, krówki Zielone Święta Z PODPISEM PREZENT świąteczny w skrzyni miód, herbata, krówki Zielone Święta Z PODPISEM
  69,98 zł
  PREZENT świąteczny w skrzyni miód, herbata, krówki Zielone Święta Z PODPISEM

  Prezent świąteczny w przepięknej skrzyni z naturalnego drewna. Wewnątrz znajdują się przepyszne polskie miodki w świątecznych kapturkach, wyjątkowe krówki z napisem Wesołych Świąt, a także aromatyczne herbatki. Cały zestaw posiada także karteczkę ze spersonalizowanymi życzeniami świątecznymi oraz zieloną bożonarodzeniową grafiką. To piękny sposób na...

  69,98 zł
 • CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku Słodka Niespodzianka Z PODPISEM 12 sztuk CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku Słodka Niespodzianka Z PODPISEM 12 sztuk
  54,98 zł
  CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku Słodka Niespodzianka Z PODPISEM...

  Prezent świąteczny w postaci pudełko z czekoladkami ze spersonalizowanym tekstem to wspaniały pomysł na słodki upominek dla każdego. Pudełko wykonane jest z naturalnego drewna w jasnym kolorze. Wewnątrz znajduje się 12szt pysznych czekoladek z belgijskiej czekolady owiniętych w papierki ze świątecznym nadrukiem. Cały prezent wygląda efektownie i pięknie.

  54,98 zł
 • CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Świąteczne Słodkości 12 sztuk CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Świąteczne Słodkości 12 sztuk
  54,98 zł
  CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Świąteczne...

  Przepiękny prezent świąteczny z czekoladkami to propozycja, która oczaruje każdego z gości. Pudełko wypełnione mlecznymi czekoladkami wspaniale pasuje na prezent świąteczny dla Babci i Dziadka. Pudełeczko może być pięknym prezentem dla każdego z domowników. Dzięki czerwonej świątecznej grafice wspaniale podkreśla bożonarodzeniowy klimat.

  54,98 zł
 • CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Świąteczny Nastrój 12 sztuk CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Świąteczny Nastrój 12 sztuk
  54,98 zł
  CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Świąteczny Nastrój...

  Przepiękne pudełko z czekoladkami przygotowane specjalnie na prezent świąteczny. Wewnątrz pudełka znajduje się 12szt czekoladek owiniętych w papierki z napisem Wesołych Świąt. Całość posiada ozdobną świąteczną grafikę i spersonalizowane życzenia świąteczne. To wyjątkowa propozycja, która świetnie sprawdzi się na prezent dla najbliższych.

  54,98 zł
 • CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Zimowy Wieczór 12 sztuk CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Zimowy Wieczór 12 sztuk
  54,98 zł
  CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Zimowy Wieczór 12...

  Przepyszne słodkie czekoladki z napisem Wesołych Świąt przygotowane specjalnie na prezent świąteczny. Czekoladki owinięte są w papierki z naturalną kraftową grafiką. W pudełeczku znajduje się także karteczka z życzeniami świątecznymi oraz podpisem, a samo wieczko ozdobione jest ozdobą ze sklejki drewnianej. Cały prezent ma naturalny charakter.

  54,98 zł
 • KARTKA świąteczna z Twoimi życzeniami Złote Święta (+złota koperta) KARTKA świąteczna z Twoimi życzeniami Złote Święta (+złota koperta)
  11,98 zł
  KARTKA świąteczna z Twoimi życzeniami Złote Święta (+złota koperta)

  Przepiękna kartka świąteczna z Twoimi życzeniami to wyjątkowy wybór na Boże Narodzenie. Kartka sprzedawana jest w komplecie z elegancką złotą kopertą. Nowoczesna grafika prezentuje się ponadczasowo i wyjątkowo. Wewnątrz kartki nadrukujemy piękne życzenia świąteczne oraz spersonalizowany podpis.

  11,98 zł
 • KARTKA świąteczna z Twoimi życzeniami Magia Świąt (+srebrna koperta) KARTKA świąteczna z Twoimi życzeniami Magia Świąt (+srebrna koperta)
  11,98 zł
  KARTKA świąteczna z Twoimi życzeniami Magia Świąt (+srebrna koperta)

  Kartka świąteczna z nadrukiem Twoich życzeń wykonana z przepiękną grafiką w odcieniach błękitu. Kartka przygotowana jest w pięknym, zimowym stylu. Posiada nadruk śnieżynek oraz zimowej krainy. W komplecie znajduje się dopasowana srebrna koperta wykonana z perłowego papieru. To świetny dodatek na Boże Narodzenie.

  11,98 zł
 • KARTKA świąteczna z Twoimi życzeniami Świąteczny Nastrój (+złota koperta) KARTKA świąteczna z Twoimi życzeniami Świąteczny Nastrój (+złota koperta)
  11,98 zł
  KARTKA świąteczna z Twoimi życzeniami Świąteczny Nastrój (+złota koperta)

  Przepiękna kartka świąteczna z elegancką bożonarodzeniową grafiką w nowoczesnym, lecz nadal ponadczasowym stylu. Kartka jest otwierana, wewnątrz nadrukujemy przesłane przez Was życzenia świąteczne wraz ze spersonalizowanym podpisem. Kartki wykonane są na papierze o przepięknej fakturze płótna, wyglądają modnie i pięknie.

  11,98 zł
 • KARTKA świąteczna z Twoimi życzeniami Renifery (+złota koperta) KARTKA świąteczna z Twoimi życzeniami Renifery (+złota koperta)
  11,98 zł
  KARTKA świąteczna z Twoimi życzeniami Renifery (+złota koperta)

  Elegancka kartka świąteczna przygotowana w odcieniach czerwieni z przepięknym nadrukiem Mikołaja i reniferów. Kartka przygotowana jest na papierze o pięknej strukturze płótna. W komplecie znajduje się piękna dopasowana złota koperta. Kartka świąteczna jest otwierana, w środku nadrukujemy tekst przesłanych przez Was życzeń świątecznych.

  11,98 zł
 • KARTKA świąteczna z Twoimi życzeniami Zimowy Ptaszek (+koperta kraft) KARTKA świąteczna z Twoimi życzeniami Zimowy Ptaszek (+koperta kraft)
  11,98 zł
  KARTKA świąteczna z Twoimi życzeniami Zimowy Ptaszek (+koperta kraft)

  Pięknie wykonana świąteczna kartka z napisem "Wesołych Świąt" oraz delikatną grafiką. Taki upominek można dodać do większego prezentu lub wysłać bliskim z wyprzedzeniem. Całość prezentuje się bardzo wyjątkowo.

  11,98 zł
 • KARTKA świąteczna z Twoimi życzeniami Wykwintne Święta (+koperta kraft) KARTKA świąteczna z Twoimi życzeniami Wykwintne Święta (+koperta kraft)
  11,98 zł
  KARTKA świąteczna z Twoimi życzeniami Wykwintne Święta (+koperta kraft)

  Elegancka kartka świąteczna to miły upominek dla każdego. Szczególnie wyjątkowo będą prezentować się wymyślone przez Ciebie życzenia oraz podpis. Całość dopełnia piękna, kraftowa koperta. Taki prezent możesz wręczyć osobiście lub wysłać pocztą i zrobić bliskim miłą niespodziankę.

  11,98 zł
 • KOSZ prezentowy Z TWOIM PODPISEM Świąteczne Renifery KOSZ prezentowy Z TWOIM PODPISEM Świąteczne Renifery
  99,98 zł
  KOSZ prezentowy Z TWOIM PODPISEM Świąteczne Renifery
  1 Recenzje

  Kosz prezentowy wykonany w odcieniach czerwieni, umieszczony w specjalnym świątecznym pudełku prezentowym. Posiada wewnątrz pięknie dopasowane elementy: kubek z imieniem, skarpetki świąteczne, mnóstwo słodkości, opaskę w kształcie rogów renifera. To propozycja, która zachwyci każdego, kto kocha Święta!

  99,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Wino i skrzat Mikołajka KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Wino i skrzat Mikołajka
  129,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Wino i skrzat Mikołajka

  Wspaniały prezent świąteczny w eleganckim pudełeczku. Wewnątrz znajduje się uroczy skrzat Mikołajka z zwisającymi nogami, butelka czerwonego wina z czapeczką oraz krówki o pysznym śmietankowym smaku. Całość wspaniale dopełnia personalizowana karteczka na wieczku z pięknymi życzeniami bożonarodzeniowymi oraz dopasowana wstążeczka. 

  129,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Wino i skrzat Mikołaj KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Wino i skrzat Mikołaj
  129,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Wino i skrzat Mikołaj

  Wspaniały prezent na Święta Bożego Narodzenia w eleganckim białym pudełeczku. Na dekoracyjnej wełnie drzewnej ułożona została mała buteleczka wina w czapeczce Mikołaja, uroczy skrzat Mikołaj oraz mleczne krówki. Całość prezentu zdobi personalizowana karteczka z życzeniami oraz dopasowana wstążeczka. Świetnie sprawdzi się na prezent dla bliskiej osoby. 

  129,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Świąteczny Czar KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Świąteczny Czar
  199,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Świąteczny Czar

  Szukasz prezentu na święta Bożego Narodzenia? Chcesz podarować coś wyjątkowego? Kosz prezentowy świąteczny z ręcznie robioną czekoladą, herbatą aromatyczną oraz świecą sojową. Wieczko pudełka zostało ozdobione personalizowaną naklejką.

  199,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Herbata z czekoladą Handmade KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Herbata z czekoladą Handmade
  79,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Herbata z czekoladą Handmade

  Elegancki kosz prezentowy świąteczny z pyszną ręcznie robioną czekoladą oraz świąteczna herbatką oczaruje zarówno kobietę i mężczyznę. Zapakowany w pudełko prezentowe z personalizowana naklejką i grafiką świąteczną prezentuje się zniewalająco.

  79,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Miód z imbirem i kubek Box KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Miód z imbirem i kubek Box
  99,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Miód z imbirem i kubek Box

  Kosz prezentowy świąteczny z ekologicznym miodem, kubkiem oraz krówkami to świetny wybór na upominek zarówno dla kobiety jak również i mężczyzny. Eleganckie kraftowe pudełko udekorowane zostało na wieczku personalizowaną naklejką z życzeniami i prezentuje się fantastycznie.

  99,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM z winem Najpiękniejszy Czas KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM z winem Najpiękniejszy Czas
  239,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM z winem Najpiękniejszy Czas

  Kosz prezentowy świąteczny z personalizowaną naklejką z pięknymi bożonarodzeniowymi życzeniami dzięki którym prezent staje się niepowtarzalny i wyjątkowy. Zawarte w upominku pyszne wino oraz słodkości pozwolą na chwilę odprężenia.

  239,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z TWOIM PODPISEM Najpiękniejsze Życzenia EKO LUX KOSZ prezentowy świąteczny Z TWOIM PODPISEM Najpiękniejsze Życzenia EKO LUX
  239,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny Z TWOIM PODPISEM Najpiękniejsze Życzenia EKO LUX

  Kosz prezentowy świąteczny z czerwonym półwytrawnym winem to wspaniały wybór na upominek. Zapakowane w dużą skrzynie z naturalnego drewna w połączeniu z czekoladą białą, krówkami oraz ekologicznym miodem tworzy wspaniały upominek dla ważnych dla Ciebie osób.

  239,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Wino i lampion zapachowy Pudrowe MEGA LUX KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Wino i lampion zapachowy Pudrowe MEGA LUX
  249,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Wino i lampion zapachowy Pudrowe...

  Prezent na święta Bożego Narodzenia w eleganckim pudełku w kolorze kraftowym z winem, lampionem zapachowym, herbatą oraz słodkościami oczaruję każdą kobietę bez względu na wiek. Personalizowane wieczko sprawi, że obdarowana osoba poczuję się bardzo wyjątkowo.

  249,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z TWOIM PODPISEM z winem, herbatą i kawą EKO LUX KOSZ prezentowy świąteczny Z TWOIM PODPISEM z winem, herbatą i kawą EKO LUX
  239,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny Z TWOIM PODPISEM z winem, herbatą i kawą EKO LUX

  Kosz prezentowy świąteczny w eleganckim wydaniu zachwyci obdarowaną osobę. Ręcznie robiona czekolada, aromatyczna świąteczna herbatka oraz pyszne półwytrawne wino to idealne połączenie na zimowe wieczory.

  239,98 zł
 • WOREK lniany na wino 200ml Z PODPISEM Mikołaj WOREK lniany na wino 200ml Z PODPISEM Mikołaj
  14,98 zł
  WOREK lniany na wino 200ml Z PODPISEM Mikołaj

  Jak elegancko zapakować małą butelkę alkoholu? Wspaniałym rozwiązaniem jest lniany worek z uroczą grafiką Mikołaja, Napisem i personalizacją w postaci imienia. Świetnie sprawdzi się jako prezent świąteczny dla bliskiej osoby i nie tylko. 

  14,98 zł
 • WOREK lniany na wino 200ml Z PODPISEM Zimowy Ptaszek WOREK lniany na wino 200ml Z PODPISEM Zimowy Ptaszek
  14,98 zł
  WOREK lniany na wino 200ml Z PODPISEM Zimowy Ptaszek

  Wspaniały lniany worek, dzięki któremu elegancko wręczysz mała butelkę alkoholu na prezent świąteczny. Dodatkowo udekorowany został piękną grafiką zimowego ptaszka, napisem Wesołych Świąt oraz personalizacją. Świetna propozycja na prezent dla bliskiej osoby i nie tylko. 

  14,98 zł
 • WOREK lniany na wino 200ml Z PODPISEM Christmas Time WOREK lniany na wino 200ml Z PODPISEM Christmas Time
  14,98 zł
  WOREK lniany na wino 200ml Z PODPISEM Christmas Time

  Oryginalne opakowanie na małą butelkę alkoholu w postaci lnianego worka. Udekorowany piękną grafiką świąteczną, napisem Wesołych Świąt oraz personalizacją z pewnością oczaruje obdarowaną osobę. Dzięki niej elegancko wręczysz prezencik bożonarodzeniowy.

  14,98 zł
 • WOREK na wino świąteczne 750ml lniany Z PODPISEM Sanie Mikołaja WOREK na wino świąteczne 750ml lniany Z PODPISEM Sanie Mikołaja
  19,98 zł
  WOREK na wino świąteczne 750ml lniany Z PODPISEM Sanie Mikołaja

  Cudowny worek na wino świąteczne ze świąteczną grafiką mikołaja w saniach. Worek to świetny pomysł na zapakowanie butelki z pysznym trunkiem dla bliskich. Dzięki niemu w elegancki sposób podarujesz upominek.

  19,98 zł
 • WOREK na wino świąteczne 750ml lniany Z PODPISEM Ciepło kominka WOREK na wino świąteczne 750ml lniany Z PODPISEM Ciepło kominka
  19,98 zł
  WOREK na wino świąteczne 750ml lniany Z PODPISEM Ciepło kominka

  Jak zapakować prezent świąteczny dla bliskich osób? Worek na wino świąteczne sprawdzi się do tego idealnie, a dzięki personalizacji znajdującej się na przodzie prezentuje się bardzo wyjątkowo. Worek pomieści butelkę o pojemności 750ml.

  19,98 zł
 • WOREK na prezenty świąteczne lniany Z IMIENIEM Wieniec Świąteczny 26x35cm WOREK na prezenty świąteczne lniany Z IMIENIEM Wieniec Świąteczny 26x35cm
  24,98 zł
  WOREK na prezenty świąteczne lniany Z IMIENIEM Wieniec Świąteczny 26x35cm

  Jak oryginalnie zapakować prezenty świąteczne dla bliskich osób? Rewelacyjnym rozwiązaniem jest lniany worek, udekorowany piękną grafiką świątecznego wieńca, napisem Wesołych Świąt i personalizacją. Tak zapakowane prezenty z pewnością sprawią wiele radości najbliższym!

  24,98 zł
 • WOREK na prezenty świąteczne lniany Z IMIENIEM Ciepło Kominka 26x35cm WOREK na prezenty świąteczne lniany Z IMIENIEM Ciepło Kominka 26x35cm
  24,98 zł
  WOREK na prezenty świąteczne lniany Z IMIENIEM Ciepło Kominka 26x35cm

  Worek na prezenty świąteczne z grafiką bożonarodzeniowego kominka oraz napisem  "Wesołych Świąt" prezentuje się wspaniale wypełniony upominkami. Dzięki możliwości dodania personalizacji stanie się jedyny z swoim rodzaju.

  24,98 zł
 • WOREK na prezenty świąteczne lniany Z IMIENIEM Vintage Christmas 26x35cm WOREK na prezenty świąteczne lniany Z IMIENIEM Vintage Christmas 26x35cm
  24,98 zł
  WOREK na prezenty świąteczne lniany Z IMIENIEM Vintage Christmas 26x35cm

  Worek na prezenty świąteczne to wspaniały pomysł na oryginalne zapakowanie upominku. Ozdobny lniany worek z personalizacją oraz cudowną świąteczną grafiką oczaruje wszystkich i z pewnością rozbudzi ciekawość co skrywa się w jego wnętrzu.

  24,98 zł
 • WOREK na prezenty świąteczne lniany Z IMIENIEM Świąteczna Kokarda 26x35cm WOREK na prezenty świąteczne lniany Z IMIENIEM Świąteczna Kokarda 26x35cm
  24,98 zł
  WOREK na prezenty świąteczne lniany Z IMIENIEM Świąteczna Kokarda 26x35cm

  Lniany worek na prezenty świąteczne, którym oczarujesz obdarowanego. Jeśli chcesz wyjątkowo i ekologicznie zapakować upominek dla bliskiej osoby to taki worek będzie genialnym wyborem.

  24,98 zł
 • WOREK na prezent świąteczny dla Babci lniany Z IMIENIEM 26x35cm WOREK na prezent świąteczny dla Babci lniany Z IMIENIEM 26x35cm
  24,98 zł
  WOREK na prezent dla Babci lniany Z IMIENIEM 26x35cm

  Wspaniały lniany worek, w którym możesz elegancko wręczyć prezent dla Ukochanej Babci. Na worku umieszczona została urocza grafika wraz z napisem i personalizacją. Świetnie sprawdzi się na zapakowanie prezentów świątecznych, urodzinowych oraz z okazji Dnia Babci. Z pewnością oczaruje i zachwyci Babcię!

  24,98 zł
 • PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Magia Świąt PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Magia Świąt
  39,98 zł
  PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Magia Świąt

  Wyjątkowa poduszka świąteczna na prezent dla każdego. Poduszka posiada super jakość i trwały nadruk. Jest wypełniona hipoalergicznym silikonem - nie uczula. To wspaniała dekoracja świąteczna domu. Na poduszce znajduje się malarska zimowa grafika.

  39,98 zł
 • PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Wykwintne Święta PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Wykwintne Święta
  39,98 zł
  PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Wykwintne Święta

  Poduszka na prezent świąteczny z trwałym nadrukiem, wykonana z wysokiej jakości hipoalergicznego materiału. Poduszka posiada napis Wesołych Świąt oraz możliwość nadruku imienia. To wspaniały pomysł na dekorację bożonarodzeniową domu i przepiękny prezent świąteczny dla każdego.

  39,98 zł
 • PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Zimowy Ptaszek PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Zimowy Ptaszek
  39,98 zł
  PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Zimowy Ptaszek

  Piękna i elegancka poduszka na prezent lub do ozdoby bożonarodzeniowej mieszkania. Na poduszce znajduje się trwały nadruk ptaszka na gałązce oraz napis Wesołych Świąt. Poszuka świetnie sprawdzi się również na prezent dla najbliższej osoby.

  39,98 zł