Prezenty świąteczne pomysłowe

Prezenty świąteczne pomysłowe

Prezenty świąteczne to coś, co wręczamy najbliższym od serca. Pomysłów na prezenty świąteczne jest mnóstwo. Jedne z popularniejszych i najchętniej wybieranych to kubki świąteczne na prezent z imieniem. Kubki często pojawiają się w komplecie z krówkami lub świątecznymi cukierkami, można je spotkać również wypełnione słodkimi piankami Marshmallow. Świetnym prezentem są także fartuchy świąteczne z imieniem, które sprawdzą się na prezent dla Mamy lub Babci. Świetnie wyglądają również worki na prezenty świąteczne z nadrukiem imienia, które wspaniale sprawdzą się dla dużych i małych.

Prezenty świąteczne pomysłowe

 • PREZENT świąteczny Z IMIENIEM z kubkiem i maskotką PREZENT świąteczny Z IMIENIEM z kubkiem i maskotką
  99,98 zł
  PREZENT świąteczny Z IMIENIEM z kubkiem i maskotką

  Piękny zestaw świąteczny w kraftowym pudełeczku. W boxie umieszczony został kubeczek z personalizacją w postaci imienia, maskotka renifera, słodkości w postaci czekoladowych cukierków oraz drewniana tabliczka z napisem Wesołych Świąt. Całość wspaniale dekoruje karteczka z życzeniami i podpisem. 

  99,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla dziecka Maskotka Miś+Kubek Z IMIENIEM Zestaw Czerwony PREZENT świąteczny dla dziecka Maskotka Miś+Kubek Z IMIENIEM Zestaw Czerwony
  99,98 zł
  PREZENT świąteczny dla dziecka Maskotka Miś+Kubek Z IMIENIEM Zestaw Czerwony

  Prezent bożonarodzeniowy dla dziecka musi być odpowiedni i pomysłowy. Wspaniały zestaw w postaci kubeczka, maskotki misia oraz cukierków zachwyci każde dziecko! Dodatkowo na kubeczku umieszczone jest imię dziecka oraz świąteczna grafika. 

  99,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla dziecka Kubek z maskotką Reniferem Z IMIENIEM PREZENT świąteczny dla dziecka Kubek z maskotką Reniferem Z IMIENIEM
  69,98 zł
  PREZENT świąteczny dla dziecka Kubek z maskotką Reniferem Z IMIENIEM

  Brak pomysłu na prezent dla dziecka na Święta Bożego Narodzenia? Rewelacyjnym pomysłem jest kubeczek z imieniem wraz z maskotką renifera i czekoladowymi cukierkami. Tak uroczy zestaw z pewnością oczaruje każde dziecko. 

  69,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla dziecka Maskotka Miś+Kubek Z IMIENIEM Zestaw Brązowy PREZENT świąteczny dla dziecka Maskotka Miś+Kubek Z IMIENIEM Zestaw Brązowy
  99,98 zł
  PREZENT świąteczny dla dziecka Maskotka Miś+Kubek Z IMIENIEM Zestaw Brązowy

  Uroczy prezent dla dziecka z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Zestaw w postaci kubeczka, maskotki brązowego misia oraz czekoladowych cukierków oczaruje każde dziecko! Dodatkowo na kubeczku umieszczone jest imię, świąteczna grafika oraz napis Wesołych Świąt. 

  99,98 zł
 • KALENDARZ na prezent świąteczny w obwolucie Z IMIENIEM Męski Charakter 128stron KALENDARZ na prezent świąteczny w obwolucie Z IMIENIEM Męski Charakter 128stron
  39,98 zł
  KALENDARZ na prezent świąteczny w obwolucie Z IMIENIEM Męski Charakter...

  Kalendarz męski na 2023 rok z imieniem to wspaniały pomysł na praktyczny prezent świąteczny. Obwoluta kalendarza posiada oryginalną, hipsterską grafikę, która spodoba się każdemu mężczyźnie. Wewnątrz kalendarza są wyszczególnione daty świąt, imieniny i miejsce na notatki. Taki kalendarz sprawdzi się jako prezent świąteczny dla taty, kolegi z pracy, brata,...

  39,98 zł
 • KALENDARZ na prezent świąteczny w obwolucie Z IMIENIEM Różowe Kwiaty 128stron KALENDARZ na prezent świąteczny w obwolucie Z IMIENIEM Różowe Kwiaty 128stron
  39,98 zł
  KALENDARZ na prezent świąteczny w obwolucie Z IMIENIEM Różowe Kwiaty 128stron

  Kalendarz na 2023 rok to świetny pomysł na prezent. Kalendarz posiada kwiatową grafikę oraz imię osoby, której chcesz wręczysz prezent. Wnętrze kalendarza jest ułożone tygodniowo i zawiera najważniejsze święta, imieniny i miejsca na planowanie. Takim prezentem wywołasz uśmiech u każdej kobiety.

  39,98 zł
 • KUBEK świąteczny na prezent Z IMIENIEM Wild Style KUBEK świąteczny na prezent Z IMIENIEM Wild Style
  36,98 zł
  KUBEK świąteczny na prezent Z IMIENIEM Wild Style

  Kubek świąteczny z imieniem to wspaniały pomysł na prezent dla każdego. Wykonany w modnym górskim stylu, dekorowany trwałym nadrukiem może stanowić również prezent na Mikołajki. W takim kubku każdy napój będzie smakował jeszcze lepiej!

  36,98 zł
 • KUBEK świąteczny na prezent Baby its cold outside KUBEK świąteczny na prezent Baby its cold outside
  29,98 zł
  KUBEK świąteczny na prezent Baby its cold outside

  Jeden z najpiękniejszych kubków świątecznych na Boże Narodzenie dekorowany nowoczesną grafiką. Na kubku znajduje się nadruk wykonany trwałą metodą oraz podpis Baby its cold outside! To wspaniały pomysł na prezent świąteczny dla każdej dziewczyny.

  29,98 zł
 • KUBEK świąteczny na prezent Winter Time KUBEK świąteczny na prezent Winter Time
  29,98 zł
  KUBEK świąteczny na prezent Winter Time

  Kubek na prezent świąteczny, który sprawdzi się w całym okresie zimowym. Kubek został przygotowany w modnym minimalistycznym stylu. Posiada prostą i oszczędną grafikę, która jednak ma swój urok. Prezent spodoba się zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie.

  29,98 zł
 • KUBEK świąteczny na prezent This girl loves Christmas KUBEK świąteczny na prezent This girl loves Christmas
  29,98 zł
  KUBEK świąteczny na prezent This girl loves Christmas

  Wspaniały prezent świąteczny dla dziewczyny! Kubek z modną grafiką i napisem This girl loves Christmas oczaruje każdą dziewczynę! To pomysł na słodki prezent na Mikołajki lub Boże Narodzenie. Kubek może stać się częścią większego zestawu prezentowego.

  29,98 zł
 • KUBEK świąteczny na prezent Good morning Beautiful KUBEK świąteczny na prezent Good morning Beautiful
  29,98 zł
  KUBEK świąteczny na prezent Good morning Beautiful

  Kubek na prezent świąteczny, który poprawi dzień każdej dziewczynie! Piękny kubek z napisem Good morning Beautiful i dopasowaną grafiką to sposób na poprawę humoru. Kubeczek będzie wspaniałym prezentem dla dziewczyny lub żony.

  29,98 zł
 • PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Renifer PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Renifer
  49,98 zł
  PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Renifer

  Nie masz pomysłu na świąteczny prezent dla dziecka? Wręcz mu świąteczny kubek! Taki upominek jest bardzo praktycznym prezentem! A dodatkowo do każdego kubeczka dołączone są świąteczne krówki, które osłodzą ten magiczny czas.

  49,98 zł
 • PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Winter Time PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Winter Time
  49,98 zł
  PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Winter Time

  Pomysł na prezent dla dziecka często spędza sen z powiek. Jeśli chcesz podarować mu drobny upominek polecamy świąteczny kubek z zimową grafiką. W kubku znajdują się również słodkie, świąteczne krówki owinięte w piękne świąteczne papierki. Taki kubeczek będzie wyjątkową pamiątką tegorocznych świąt.

  49,98 zł
 • PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Niedźwiadek PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Niedźwiadek
  49,98 zł
  PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Niedźwiadek

  Na Święta Bożego Narodzenia polecamy upominek w formie świątecznego kubka! To idealna propozycja dla każdego dziecka. Zdobiona grafiką uroczego niedźwiadka idealnie wpisuje się w dziecięcy styl. Aby ten magiczny czas stał się jeszcze bardziej wyjątkowy do każdego kubka dołączamy świąteczne krówki w ozdobnych papierkach.

  49,98 zł
 • PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Święta są wtedy PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Święta są wtedy
  49,98 zł
  PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Święta są wtedy

  Świąteczny kubek to prezent, który jest przez Was bardzo często wybierany. Wesołe wzory oraz personalizacja sprawiają, że kubek stanie się bardzo osobistą pamiątką. Kubeczek pozwoli zaparzyć świąteczną kawę lub herbatę oraz wykonać piękne pamiątkowe zdjęcia.

  49,98 zł
 • PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Pierniki PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Pierniki
  49,98 zł
  PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Pierniki
  1 Recenzje

  Najlepszym prezentem na Święta Bożego Narodzenia jest z pewnością kubek ze świątecznym wzorem. Kubek jest personalizowany imieniem dziecka, dlatego będzie wyjątkowym upominkiem dla tych najmłodszych. W kubku znajdziecie również słodkie krówki w świątecznych papierkach. Taki upominek jest od razy gotowy do wręczenia.

  49,98 zł
 • PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM All I want for Christmas PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM All I want for Christmas
  49,98 zł
  PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM All I want for Christmas

  Wyjątkowym prezentem bożonarodzeniowym bez wątpienia jest kubek ze świątecznym wzorem. Sprzedawany w komplecie ze świątecznymi krówkami w ozdobnych papierkach będzie pięknym upominkiem dla każdego dziecka. Kubek zdobiony jest wyjątkową grafiką świątecznego kotka.

  49,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Kubek i skarpety KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Kubek i skarpety
  79,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Kubek i skarpety

  Rewelacyjny kosz prezentowy z okazji Świąt Bożego Narodzenia. W pudełeczku, na naturalnej wełnie drzewnej ułożony został kubeczek, świąteczne skarpetki oraz czekoladowe cukierki. Całość pięknie dekoruje karteczka z życzeniami i personalizacją. Tak przygotowany zestaw z pewnością sprawi wspaniałą niespodziankę obdarowanej osobie.

  79,98 zł
 • SKARPETY świąteczne w pudełku Z PODPISEM 3 pary SKARPETY świąteczne w pudełku Z PODPISEM 3 pary
  59,98 zł
  SKARPETY świąteczne w pudełku Z PODPISEM 3 pary

  Oryginalny prezent świąteczny w postaci wspaniałych skarpetek z bożonarodzeniowym motywem. Umieszczone w eleganckim pudełeczku wraz z wstążką i personalizowaną naklejką oczarują obdarowaną osobę! To świetna propozycja na prezent zarówno dla mężczyzny, jak i kobiety. 

  59,98 zł
 • SKARPETA na prezenty świąteczne jutowa z napisem Mommy SKARPETA na prezenty świąteczne jutowa z napisem Mommy
  21,98 zł
  SKARPETA na prezenty świąteczne jutowa z napisem Mommy

  Świąteczna skarpeta która pozwoli zapakować bożonarodzeniowy prezent dla mamy. Dekorowana białym napisem Mommy, nie pozostawia wątpliwości do kogo należy prezent. Skarpeta nada pomieszczeniu wyjątkowo świątecznego charakteru.

  21,98 zł
 • SKARPETA na prezenty świąteczne jutowa z napisem Sweets SKARPETA na prezenty świąteczne jutowa z napisem Sweets
  21,98 zł
  SKARPETA na prezenty świąteczne jutowa z napisem Sweetie

  Świąteczna skarpeta do pakowania słodkości lub upominków bożonarodzeniowych. Tak przygotowane prezenty możesz wręczyć najmłodszym oraz tym trochę starszym. Skarpeta również pięknie udekoruje Wasze mieszkania.

  21,98 zł
 • WOREK na prezenty świąteczne lniany 26x35cm WOREK na prezenty świąteczne lniany 26x35cm
  11,98 zł
  WOREK na prezenty świąteczne lniany 26x35cm

  Worek na prezenty świąteczne w naturalnym stylu, wykonany z jasnego płótna. Worek pozwoli zapakować drobiazgi i upominki świąteczne, jakie przygotowaliście dla najmłodszych. To propozycja, dzięki której łatwo zapakujecie prezenty. Worek ma naturalny surowy charakter - fantastyczny efekt!

  11,98 zł
 • FARTUCH prezent świąteczny Z IMIENIEM Ciastek dla kobiety FARTUCH prezent świąteczny Z IMIENIEM Ciastek dla kobiety
  39,98 zł
  FARTUCH prezent świąteczny Z IMIENIEM Ciastek dla kobiety

  Fartuch na prezent świąteczny przygotowany specjalnie dla kobiety! Na fartuchu nadrukujemy imię obdarowanej osoby. To wspaniała propozycja na prezenty świąteczne dla Mamy, Babci czy narzeczonej. Fartuszek wspaniale pasuje także na prezent świąteczny dla dziecka.

  39,98 zł
 • FARTUCH prezent świąteczny Z IMIENIEM Ciastek dla mężczyzny FARTUCH prezent świąteczny Z IMIENIEM Ciastek dla mężczyzny
  39,98 zł
  FARTUCH prezent świąteczny Z IMIENIEM Ciastek dla mężczyzny

  Fartuch na prezent świąteczny z imieniem przygotowany w modnym stylu. Na fartuchu znajduje się bożonarodzeniowa grafika. Tego typu upominek to praktyczny gadżet, który sprawdzi się w kuchni. Dzięki fartuchowi każdy będzie chętniej gotował!

  39,98 zł
 • FARTUCH prezent świąteczny dla Niego Z IMIENIEM Mistrz wypieków FARTUCH prezent świąteczny dla Niego Z IMIENIEM Mistrz wypieków
  39,98 zł
  FARTUCH prezent świąteczny dla Niego Z IMIENIEM Mistrz wypieków

  Wspaniały prezent z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla Prawdziwego Mistrza Świątecznych Wypieków. Biały fartuszek udekorowany piękną grafiką oraz imieniem z pewnością przypadnie do gustu obdarowanej osobie. Dzięki specjalnym sznureczkom dopasuje się do każdej sylwetki mężczyzny. 

  39,98 zł
 • FARTUCH prezent świąteczny dla Niej Z IMIENIEM Mistrzyni wypieków FARTUCH prezent świąteczny dla Niej Z IMIENIEM Mistrzyni wypieków
  39,98 zł
  FARTUCH prezent świąteczny dla Niej Z IMIENIEM Mistrzyni wypieków

  Oryginalny prezent świąteczny w postaci białego fartuszka kuchennego. Udekorowany piękną grafiką, napisem Świąteczna Mistrzyni Wypieków oraz imieniem. Wspaniale sprawdzi się podczas przygotowywania świątecznych dań. Z pewnością zachwyci każdą kobietę. 

  39,98 zł
 • FARTUCH prezent świąteczny dla Babci Z IMIENIEM Ukochana Babcia FARTUCH prezent świąteczny dla Babci Z IMIENIEM Ukochana Babcia
  39,98 zł
  FARTUCH prezent dla Babci Z IMIENIEM Ukochana Babcia

  Wspaniały prezent dla Ukochanej Babci z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Dnia Babci. Biały fartuszek kuchenny posiada uroczą grafikę oraz personalizację w postaci imienia. To zarazem dekoracyjny, jak i praktyczny upominek świąteczny. Z pewnością przypadnie do gustu Kochanej Babci. 

  39,98 zł
 • WOREK na prezenty świąteczne lniany Z IMIENIEM Mikołaj 26x35cm WOREK na prezenty świąteczne lniany Z IMIENIEM Mikołaj 26x35cm
  24,98 zł
  WOREK na prezenty świąteczne lniany Z IMIENIEM Mikołaj 26x35cm
  1 Recenzje

  Worek na prezenty świąteczne z imieniem i nadrukiem Świętego Mikołaja to wspaniały pomysł na prezent świąteczny. Worek można wykorzystać także do pakowania prezentów. Świetnie pasuje na upominki świąteczne dla dzieci i dorosłych.

  24,98 zł
 • WOREK na prezenty świąteczne lniany Z IMIENIEM Renifer 26x35cm WOREK na prezenty świąteczne lniany Z IMIENIEM Renifer 26x35cm
  24,98 zł
  WOREK na prezenty świąteczne lniany Z IMIENIEM Renifer 26x35cm

  Worek na prezent świąteczny z nadrukiem renifera i imieniem obdarowanej osoby. Na worku znajduje się także napis: Mam coś dla Ciebie. Worek pozwoli szybko i efektownie zapakować prezent świąteczny. Pasuje zarówno na prezenty dla dzieci, jak i dorosłych.

  24,98 zł
 • WOREK na prezenty świąteczne lniany Z IMIENIEM Świąteczna przesyłka 26x35cm WOREK na prezenty świąteczne lniany Z IMIENIEM Świąteczna przesyłka 26x35cm
  24,98 zł
  WOREK na prezenty świąteczne lniany Z IMIENIEM Świąteczna przesyłka 26x35cm

  Worek na prezenty świąteczne z imieniem i modną grafiką pozwoli szybko i efektownie zapakować prezent świąteczny. Worek wykonany jest z jasnego płótna, ściągany sznureczkiem. Można go wypakować prezentami i położyć pod choinką.

  24,98 zł
 • KALENDARZ adwentowy Woreczki z cyferkami 24szt KALENDARZ adwentowy Woreczki z cyferkami 24szt
  99,98 zł
  KALENDARZ adwentowy Woreczki z cyferkami 24szt

  Fantastyczny pomysł na kalendarz adwentowy, który pozwoli odliczać dni do Świąt! Woreczki z cyferkami to wspaniała propozycja również na prezent. Wewnątrz woreczków możecie umieścić słodkości lub drobiazgi, które każdego dnia wywołają uśmiech na twarzy najbliższej osoby.

  99,98 zł
 • KALENDARZ ADWENTOWY domki 24 SZTUKI KALENDARZ ADWENTOWY domki 24 SZTUKI
  42,98 zł
  KALENDARZ ADWENTOWY domki 24 SZTUKI

  Kalendarz adwentowy domki to jedna z najchętniej wybieranych propozycji na Boże Narodzenie. Kalendarz adwentowy zawiera 24 tekturowe domki, w których można umieścić dowolny drobiazg. To świetny pomysł na prezent świąteczny dla każdego z domowników. Taki prezent wywoła uśmiech na twarzy każdego z rodziny.

  42,98 zł
 • KALENDARZ adwentowy Torebki MIX KALENDARZ adwentowy Torebki MIX
  67,98 zł
  KALENDARZ adwentowy Torebki MIX

  Kalendarz adwentowy w postaci wspaniałych papierowych torebeczek. Tak przygotowany kalendarz pozwoli na oryginalne odliczanie dni do Świąt Bożego Narodzenia. W torebeczkach możesz umieścić co tylko zechcesz. Z pewnością przypadnie do gustu nie tylko dzieciom!

  67,98 zł
 • KUBEK świąteczny na prezent Najpiękniejsze Święta KUBEK świąteczny na prezent Najpiękniejsze Święta
  24,98 zł
  KUBEK świąteczny na prezent Najpiękniejsze Święta

  Kubek ozdobiony świąteczną grafiką to idealny pomysł na prezent dla każdego. Kubek posiada czerwone ucho i wnętrze, a wkoło kubka widnieje trwały nadruk z zimowych gałązek i roślin. W takim kubku przygotujesz swoje ulubione, świąteczne napoje. Kubek doda magicznego klimatu przy wigilijnym stole.

  24,98 zł
 • KUBEK świąteczny na prezent dla chłopaka Z IMIENIEM Nie taki Święty KUBEK świąteczny na prezent dla chłopaka Z IMIENIEM Nie taki Święty
  36,98 zł
  KUBEK świąteczny na prezent dla chłopaka Z IMIENIEM Nie taki Święty

  Kubek świąteczny na prezent dla chłopaka z zabawnym napisem i grafiką Mikołaja. Kubek może zostać wręczony mężowi od żony. To wspaniały wybór na zabawny upominek świąteczny. Kubek z imieniem to jeden z najchętniej wybieranych prezentów świątecznych.

  36,98 zł
 • KUBEK świąteczny na prezent dla chłopaka Z IMIENIEM Najlepszy w całej galaktyce KUBEK świąteczny na prezent dla chłopaka Z IMIENIEM Najlepszy w całej galaktyce
  36,98 zł
  KUBEK świąteczny na prezent dla chłopaka Z IMIENIEM Najlepszy w całej...

  Jaki prezent świąteczny wybrać dla męża lub nastolatka? Fantastyczny pomysł to kubek z kosmicznym nadrukiem, imieniem i napisem Najlepszy chłopak w całej galaktyce. To również super pomysł na upominek świąteczny dla każdego fana kosmosu.

  36,98 zł

Prezenty świąteczne pomysłowe

Tak jak Trzej Królowie przybyli do Betlejem z darami dla małego Jezusa, tak my dziś w czasie Świąt Bożego Narodzenia wręczamy sobie nawzajem prezenty prosto z serca. Obdarowujemy naszych najbliższych, aby sprawić im przyjemność i pokazać, jak wiele dla nas znaczą. Wybór odpowiedniego upominku jest więc niezwykle ważny i dobrze jest zastanowić się nad nim dużo wcześniej. Na naszej stronie prezentujemy kilka uniwersalnych prezentów, które można podarować każdemu, a dzięki szybkiej wysyłce i mnogości wzorów, nawet spóźnialscy znajdą tutaj idealne upominki dla najbliższych. 

Świąteczne kubki na prezent

Kto z nas nie lubi rozgrzać się w mroźny dzień kubkiem gorącej kawy lub herbaty? Ceramiczne kubki ze wspaniałymi grafikami będą kapitalnym prezentem dla wszystkich zmarzluchów oraz fanów aromatycznych napojów. Na bożonarodzeniowy upominek szczególnie dobrze sprawdzą się naczynia ze świątecznymi motywami. Nadruk renifera z podpisem “Winter time” albo “Trzymaj się ciepło” oczaruje każdą obdarowaną osobę i sprawi, że poranna kawa będzie smakować szczególnie dobrze. Jeśli natomiast chcesz spersonalizować upominek, zdecyduj się na kubki z imieniem obdarowywanej osoby. Tak osobisty gadżet będzie chętnie wykorzystywany i na długo pozostanie w pamięci Twoich bliskich. 

Część z naszych kubków zakupić możesz także we wspaniałych zestawach! Wybierając taką opcję, zapewnisz sobie od razu słodki dodatek do prezentu. Kubki wypełnione po brzegi śmietankowymi krówkami spodobają się zarówno młodszym, jak i starszym członkom Twojej rodziny. Upominek w takiej formie śmiało możesz wręczyć nie tylko na Boże Narodzenie, ale także 6 grudnia w czasie Mikołajek. 

kubek świąteczny z reniferem

kubek świąteczny z reniferem

Fartuchy do gotowania na prezent

Innym fantastycznym pomysłem na świąteczny prezent są zabawne fartuchy. To idealny upominek dla dzieci i dorosłych, których fascynuje gotowanie i pieczenie przy każdej okazji.  W białym fartuszku z imieniem właściciela każdy entuzjasta pichcenia będzie sięgał do garnków i lodówki z jeszcze większą chęcią i przyjemnością. Dowcipny podpis i bożonarodzeniowa grafika czynią taki prezent szczególnie wyjątkowym i oryginalnym. Wszystkie fartuchy mają uniwersalny rozmiar, ponieważ z łatwością dopasować go można do różnych typów sylwetek dzięki możliwości wiązania sznurka na plecach. Nasze fartuszki wykonane są z wysokiej jakości poliestru, który znakomicie nadaje się do czynnego użytkowania. 

Worki i skarpety na świąteczne prezenty

Dobrze zaplanowane opakowanie do prezentu również może być częścią upominku! Wybierając worki i skarpety wielokrotnego użytku nie tylko dbasz o środowisko, ale także sprawiasz dodatkową radość obdarowywanym osobom. Takie paczki wspaniale wyglądać będą pod świątecznym drzewkiem, a po rozpakowaniu mogą służyć Twoim bliskim na rozmaite sposoby. Worki z fantastycznymi grafikami i imieniem obdarowanej osoby nadają się znakomicie do dekoracji domu lub przechowywania osobistych rzeczy. Z kolei uniwersalne lniane worki i skarpety z juty w bożonarodzeniowym stylu będą nie tylko ładną ozdobą, ale również dobrze sprawdzą się jako opakowanie do prezentu w następnym roku. Wszystko zależy od osoby, której wręczysz tak zapakowany upominek podczas Bożego Narodzenia.

worek na prezenty świąteczne

worek na prezenty świąteczne