Drobne upominki świąteczne

Drobne upominki świąteczne

Krówki świąteczne, czekoladki świąteczne z Twoim nadrukiem lub miód w słoiczkach to wspaniały pomysł na prezenty świąteczne dla najbliższych. Tego typu drobiazgi mogą stać się częścią kosza prezentowego lub zestawu świątecznego. Każdy prezent świąteczny został pięknie przygotowany, dzięki czemu jest niebanalny i oryginalny. Ciekawą propozycją są także małe drewniane saneczki, na których został umieszczony słodki prezent. To wspaniały wybór dla każdego.

Drobne upominki świąteczne

 • CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Sanie Mikołaja 100g CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Sanie Mikołaja 100g
  24,98 zł
  CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Sanie Mikołaja 100g

  Słodycze to zawsze świetny wybór na upominek. Czekolada świąteczna Merci sprawdzi się więc fenomenalnie na prezent z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Piękna obwoluta z grafiką świąteczną zachwyci wszystkie osoby, którym taka czekolada zostanie podarowana.

  24,98 zł
 • CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Ciepło Kominka 100g CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Ciepło Kominka 100g
  24,98 zł
  CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Ciepło Kominka 100g

  Wspaniałym upominkiem dla małych i dużych na Święta Bożego Narodzenia będzie słodka czekolada świąteczna Merci. Słodkości to świetny wybór na upominki. W komplecie z kolorową obwolutą oraz personalizowanymi życzeniami prezentuje się fantastycznie.

  24,98 zł
 • HERBATKA świąteczna na prezent Czerwone Święta Z TWOIM PODPISEM 50g HERBATKA świąteczna na prezent Czerwone Święta Z TWOIM PODPISEM 50g
  16,98 zł
  HERBATKA świąteczna na prezent Czerwone Święta Z TWOIM PODPISEM 50g

  Aromatyczna herbatka to świetny dodatek do prezentu świątecznego. Posiada dekoracyjną naklejkę z świąteczną grafiką, napisem Wesołych Świąt oraz personalizacją. To świetny prezent na zimowy, świąteczny czas. 

  16,98 zł
 • HERBATKA świąteczna na prezent Zielone Święta Z TWOIM PODPISEM 50g HERBATKA świąteczna na prezent Zielone Święta Z TWOIM PODPISEM 50g
  16,98 zł
  HERBATKA świąteczna na prezent Zielone Święta Z TWOIM PODPISEM 50g

  Jak uzupełnić prezent świąteczny? Wspaniałym rozwiązaniem jest aromatyczna herbatka, która z pewnością każdemu przypadnie do gustu. Posiada dekoracyjną naklejkę z świąteczną grafiką, napisem Wesołych Świąt oraz personalizacją. To świetny pomysł na drobny upominek na zimowy czas. 

  16,98 zł
 • KAWA na prezent świąteczny Z PODPISEM Czerwone Święta 50g KAWA na prezent świąteczny Z PODPISEM Czerwone Święta 50g
  17,98 zł
  KAWA na prezent świąteczny Z PODPISEM Czerwone Święta 50g

  Brak pomysłu na oryginalne uzupełnienie prezentu bożonarodzeniowego? Wspaniałym rozwiązaniem jest aromatyczna kawa o zapachu piernika lub ciasteczka. Na opakowaniu umieszczona została specjalna naklejka z napisem Wesołych Świąt oraz personalizacja. Taki prezent z pewnością oczaruje miłośnika kawy!

  17,98 zł
 • KAWA na prezent świąteczny Z PODPISEM Zielone Święta 50g KAWA na prezent świąteczny Z PODPISEM Zielone Święta 50g
  17,98 zł
  KAWA na prezent świąteczny Z PODPISEM Zielone Święta 50g

  Prezent świąteczny dla prawdziwego miłośnika kawy! Pyszna aromatyczna kawa o zapachu piernika lub ciasteczka to świetne uzupełnienie upominku bożonarodzeniowego. Dodatkowo na opakowaniu umieszczona jest ozdobna naklejka z napisem Wesołych Świąt oraz personalizowanym podpisem. 

  17,98 zł
 • KAWA na prezent świąteczny Z PODPISEM Zimowy Wieczór 50g KAWA na prezent świąteczny Z PODPISEM Zimowy Wieczór 50g
  17,98 zł
  KAWA na prezent świąteczny Z PODPISEM Zimowy Wieczór 50g

  Świąteczna kawa z specjalną naklejką z napisem Wesołych Świąt oraz personalizacją. To świetne uzupełnienie prezentu bożonarodzeniowego dla bliskiej osoby. Z pewnością zachwyci prawdziwego miłośnika kawy!

  17,98 zł
 • KAWA świąteczna na prezent świąteczny Piernikowy Dom 50g KAWA świąteczna na prezent świąteczny Piernikowy Dom 50g
  16,98 zł
  KAWA świąteczna na prezent świąteczny Piernikowy Dom 50g

  Szukasz upominku na święta dla gości? Ta propozycja jest więc dla Ciebie idealna. Pyszna aromatyczna kawa świąteczna sprawdzi się fantastycznie na prezent na Boże Narodzenie. Elegancka torebka w kolorze czarny została ozdobiona naklejką z grafiką bożonarodzeniową.

  16,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto świąteczne z rączką Z TWOIM PODPISEM Poinsecja PUDEŁKA na ciasto świąteczne z rączką Z TWOIM PODPISEM Poinsecja
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto świąteczne z rączką Z TWOIM PODPISEM Poinsecja

  Świąteczne pudełka na ciasto ze spersonalizowanymi życzeniami świątecznymi. Pudełka są wykonane z grubej tektury, posiadają praktyczne rączki. To fantastyczny wybór na drobne prezenciki świąteczne dla każdego z gości obecnych na kolacji wigilijnej. W komplecie znajdują się także eleganckie naklejki z grafiką gwiazdy betlejemskiej i podpisem!

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto świąteczne z rączką Z TWOIM PODPISEM Czerwone Święta PUDEŁKA na ciasto świąteczne z rączką Z TWOIM PODPISEM Czerwone Święta
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto świąteczne z rączką Z TWOIM PODPISEM Czerwone Święta

  Jakie prezenty świąteczne wręczyć wszystkim gościom obecnym na kolacji wigilijnej? Idealnym wyborem będą pudełka na ciasto z grubej tektury, które wspaniale się prezentują. W komplecie do pudełek sprzedawane są także świąteczne naklejki z czerwoną grafiką i życzeniami Wesołych Świąt. Naklejki są samoprzylepne, dzięki czemu łatwo umieścicie je na...

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto świąteczne z rączką Z TWOIM PODPISEM Zielone Święta PUDEŁKA na ciasto świąteczne z rączką Z TWOIM PODPISEM Zielone Święta
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto świąteczne z rączką Z TWOIM PODPISEM Zielone Święta

  Pudełka na ciasto świąteczne sprzedawane w komplecie z naklejkami świątecznymi ze spersonalizowanymi życzeniami Wesołych Świąt. Naklejki posiadają przepiękny zielony motyw oraz personalny podpis. Całość prezentuje się bardzo oryginalni. Pudełka na ciasto wypełnione świątecznymi wypiekami sprawią radość najbliższym.

  35,98 zł
 • CZEKOLADA świąteczna dla Babci Merci Z PODPISEM Ukochana Babcia 100g CZEKOLADA świąteczna dla Babci Merci Z PODPISEM Ukochana Babcia 100g
  24,98 zł
  CZEKOLADA dla Babci Merci Z PODPISEM Ukochana Babcia 100g

  Pięknie zapakowane słodkości to wspaniała propozycja na prezent na każda okazję. Pyszna czekolada Merci dla Ukochanej Babci, która w komplecie posiada papierową obwolutę z wyjątkową grafiką i personalizacją. Świetnie sprawdzi się jako prezent świąteczny, jak i z okazji Dnia Babci. 

  24,98 zł
 • CZEKOLADA świąteczna na prezent dla Babci Z PODPISEM CZEKOLADA świąteczna na prezent dla Babci Z PODPISEM
  22,98 zł
  CZEKOLADA na prezent dla Babci Z PODPISEM

  Jaki prezent wręczyć Ukochanej Babci na Święta Bożego Narodzenia? Wspaniałym rozwiązaniem będzie ręcznie robiona czekolada w pięknym kraftowym opakowaniu. Dodatkowo udekorowana specjalną naklejką z uroczą grafiką, napisem i personalizacją. Będzie świetnym dodatkiem do świątecznego zestawu prezentowego.

  22,98 zł
 • CZEKOLADA świąteczna na prezent Z PODPISEM Słodkie Święta CZEKOLADA świąteczna na prezent Z PODPISEM Słodkie Święta
  22,98 zł
  CZEKOLADA świąteczna na prezent Z PODPISEM Słodkie Święta

  Słodkości to wspaniały prezent na każdą okazję. Przepyszna ręcznie robiona czekolada z truskawkami, w przepięknym kraftowym opakowaniu to świetny dodatek do kosza i zestawu prezentowego. Posiada także specjalną naklejkę z świąteczną grafiką i personalizacją. Całość przewiązana dopasowaną wstążeczką.

  22,98 zł
 • CZEKOLADA świąteczna ręcznie robiona na prezent Z PODPISEM biała z pistacją i aronią CZEKOLADA świąteczna ręcznie robiona na prezent Z PODPISEM biała z pistacją i aronią
  22,98 zł
  CZEKOLADA świąteczna ręcznie robiona na prezent Z PODPISEM biała z...

  Pyszna ręcznie robiona biała czekolada z pistacjami i aronią to pomysł na świąteczny prezent. Znakomita czekolada spodoba się każdej obdarowanej osobie. Na opakowaniu znajduje się podpis osoby wręczającej upominek.

  22,98 zł
 • CZEKOLADA świąteczna ręcznie robiona na prezent Z PODPISEM mleczna z truskawkami CZEKOLADA świąteczna ręcznie robiona na prezent Z PODPISEM mleczna z truskawkami
  22,98 zł
  CZEKOLADA świąteczna ręcznie robiona na prezent Z PODPISEM mleczna z...

  Przepyszna ręcznie robiona czekolada świąteczna z truskawkami to idealny upominek na święta Bożego Narodzenia. Wspaniale się nada jako mały prezent dla bliskich, zarówno dorosłych jak i dzieci. Na opakowaniu znajduje się świąteczna naklejka z podpisem. 

  22,98 zł
 • FARTUCH Prezent dla Kobiety Z IMIENIEM Inicjał FARTUCH Prezent dla Kobiety Z IMIENIEM Inicjał
  39,98 zł
  FARTUCH Prezent dla Kobiety Z IMIENIEM Inicjał

  Fartuch na prezent dla Babci lub Mamy z imieniem oraz zdobioną pierwszą literką przygotowany w eleganckim stylu. Na fartuchu znajduje się zdobiona litera, każda literka ma trochę inny wzór. Tego typu upominek to praktyczny gadżet, który przyda się do gotowania. Oczaruje każdą obdarowaną kobietę.

  39,98 zł
 • FARTUCH prezent świąteczny dla Niej Z IMIENIEM Mistrzyni wypieków FARTUCH prezent świąteczny dla Niej Z IMIENIEM Mistrzyni wypieków
  39,98 zł
  FARTUCH prezent świąteczny dla Niej Z IMIENIEM Mistrzyni wypieków

  Oryginalny prezent świąteczny w postaci białego fartuszka kuchennego. Udekorowany piękną grafiką, napisem Świąteczna Mistrzyni Wypieków oraz imieniem. Wspaniale sprawdzi się podczas przygotowywania świątecznych dań. Z pewnością zachwyci każdą kobietę. 

  39,98 zł
 • FARTUCH prezent świąteczny dla Niego Z IMIENIEM Mistrz wypieków FARTUCH prezent świąteczny dla Niego Z IMIENIEM Mistrz wypieków
  39,98 zł
  FARTUCH prezent świąteczny dla Niego Z IMIENIEM Mistrz wypieków

  Wspaniały prezent z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla Prawdziwego Mistrza Świątecznych Wypieków. Biały fartuszek udekorowany piękną grafiką oraz imieniem z pewnością przypadnie do gustu obdarowanej osobie. Dzięki specjalnym sznureczkom dopasuje się do każdej sylwetki mężczyzny. 

  39,98 zł
 • FARTUCH prezent świąteczny dla Babci Z IMIENIEM Ukochana Babcia FARTUCH prezent świąteczny dla Babci Z IMIENIEM Ukochana Babcia
  39,98 zł
  FARTUCH prezent dla Babci Z IMIENIEM Ukochana Babcia

  Wspaniały prezent dla Ukochanej Babci z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Dnia Babci. Biały fartuszek kuchenny posiada uroczą grafikę oraz personalizację w postaci imienia. To zarazem dekoracyjny, jak i praktyczny upominek świąteczny. Z pewnością przypadnie do gustu Kochanej Babci. 

  39,98 zł
 • UPOMINEK świąteczny Z PODPISEM Lizak Laska Mikołaja W OPAKOWANIU UPOMINEK świąteczny Z PODPISEM Lizak Laska Mikołaja W OPAKOWANIU
  12,98 zł
  UPOMINEK świąteczny Z PODPISEM Lizak Laska Mikołaja W OPAKOWANIU

  Lizak Laska Mikołaja wysyłany w losowym kolorze zapakowany w woreczek z bilecikiem i kokardą. Do kompletu dołączamy naklejki z dopasowaną grafiką i życzeniami świątecznymi, a także informacją, kto wręcza prezent. To wspaniały upominek świąteczny dla każdego z gości wigilijnych. Tego typu upominki sprawdzą się też na wigiliach firmowych czy szkolnych.

  12,98 zł
 • PUDEŁECZKA na słoiczki świąteczne Z PODPISEM 10szt WYBIERZ WZÓR PUDEŁECZKA na słoiczki świąteczne Z PODPISEM 10szt WYBIERZ WZÓR
  19,98 zł
  PUDEŁECZKA na słoiczki świąteczne Z PODPISEM 10szt WYBIERZ WZÓR

  Jak zapakować miodki czy świąteczne herbatki w słoiczkach, które wybraliście dla najbliższych? Idealnym wyborem będą tekturowe kwadratowe pudełeczka, które sprzedawane są w komplecie z naklejkami. Dopełnij swój upominek pięknym opakowaniem, które oczaruje każdego!

  19,98 zł
 • MIÓD świąteczny w słoiczku Z PODPISEM Czerwone Święta MIÓD świąteczny w słoiczku Z PODPISEM Czerwone Święta
  11,98 zł
  MIÓD świąteczny w słoiczku Z PODPISEM Czerwone Święta

  Słoiczek słodkiego miodu to wspaniały drobny upominek z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Słoiczek dekoruje naklejka ze świąteczną grafiką oraz podpisem osoby wręczającej prezencik. Znakomity miód z polskiej pasieki idealnie nadaje się do rozgrzewającej zimowej herbaty lub domowych wypieków.

  11,98 zł
 • MIÓD świąteczny w słoiczku Z PODPISEM Zielone Święta MIÓD świąteczny w słoiczku Z PODPISEM Zielone Święta
  11,98 zł
  MIÓD świąteczny w słoiczku Z PODPISEM Zielone Święta

  Słoiczek słodkiego miodu z polskiej pasieki, idealnego do domowych wypieków i rozgrzewającej herbaty to znakomity pomysł na świąteczny upominek. Słoiczek został udekorowany samoprzylepną naklejką ze świąteczną grafiką z podpisem osoby wręczającej upominek. Słoiczek dodatkowo dekoruje kawałek eleganckiego materiału i ozdobna tasiemka.

  11,98 zł
 • MIÓD świąteczny w słoiczku Z PODPISEM Wesołych Świąt (bszn) MIÓD świąteczny w słoiczku Z PODPISEM Wesołych Świąt (bszn)
  11,98 zł
  MIÓD świąteczny w słoiczku Z PODPISEM Wesołych Świąt (bszn)

  Słoiczek znakomitego polskiego miodu to wspaniały pomysł na słodki świąteczny upominek. Słoiczek jest udekorowany naklejką z podpisem osoby wręczającej prezent, materiałowym kapturkiem i sznurkiem. Miód z polskiej pasieki znakomicie pasuje do domowych wypieków oraz rozgrzewającej herbaty.

  11,98 zł
 • MIÓD świąteczny w słoiczku Z PODPISEM Najpiękniejsze Święta (bszn) MIÓD świąteczny w słoiczku Z PODPISEM Najpiękniejsze Święta (bszn)
  11,98 zł
  MIÓD świąteczny w słoiczku Z PODPISEM Najpiękniejsze Święta (bszn)

  Jeśli szukasz ciekawego pomysłu na upominki dla bliskich osób to mamy dla Ciebie świetną propozycję. Pyszny naturalny miód świąteczny w słoiczku z elegancką naklejką z grafiką bożonarodzeniową i Twoim podpisem będzie cudownym wyborem, który wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego.

  11,98 zł
 • MIÓD świąteczny w słoiczku Z PODPISEM Zimowy Wieczór (bszn) MIÓD świąteczny w słoiczku Z PODPISEM Zimowy Wieczór (bszn)
  11,98 zł
  MIÓD świąteczny w słoiczku Z PODPISEM Zimowy Wieczór (bszn)

  Znakomity miód z polskiej pasieki to fantastyczny świąteczny podarunek. Słoiczek został udekorowany naklejką z świąteczną grafiką i podpisem osoby wręczającej prezenty. Miód znakomicie pasuje do domowych wypieków i aromatycznej herbaty. 

  11,98 zł
 • PREZENT świąteczny Miód na saneczkach Najpiękniejsze Święta PREZENT świąteczny Miód na saneczkach Najpiękniejsze Święta
  16,98 zł
  PREZENT świąteczny Miód na saneczkach Najpiękniejsze Święta

  Prezent świąteczny który z pewnością zachwyci gości i zapadnie na długo w ich pamięć. Piękne drewniane saneczki oraz słodki naturalny miód w szklanym słoiczku ze świąteczną naklejką to genialny wybór na upominek dla gości na święta.

  16,98 zł
 • PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Vintage Christmas PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Vintage Christmas
  49,98 zł
  PREZENT świąteczny Kubek+krówki Z IMIENIEM Vintage Christmas

  Prezent świąteczny z kubkiem oraz słodkimi śmietankowymi krówkami w zestawie. Piękny ceramiczny kubek został ozdobiony kolorową świąteczną grafiką oraz imieniem osoby dla kogo przeznaczony jest kubek. Całość prezentuje się cudownie.

  49,98 zł
 • KAWA mielona świeżo palona Słodycz Czekolady 50g KAWA mielona świeżo palona Słodycz Czekolady 50g
  16,98 zł
  KAWA mielona świeżo palona Słodycz Czekolady 50g

  Podziękowania dla gości wcale nie muszę być nudne. Jeśli poszukujesz ciekawych upominków na Komunię lub Chrzest, które będzie można wręczyć zaproszonym osobom to pyszna kawa o niesamowitym aromacie czekolady mlecznej w pięknej torebce z kwiatową grafiką będzie wyborem perfekcyjnym.

  16,98 zł
 • KAWA mielona świeżo palona Ciasteczkowy Twist 50g KAWA mielona świeżo palona Ciasteczkowy Twist 50g
  16,98 zł
  KAWA mielona świeżo palona Ciasteczkowy Twist 50g

  Świeżo palona kawa o ciasteczkowym aromacie genialnie sprawdzi się na podziękowanie dla gości podczas uroczystej Komunii lub Chrztu. Cudowny smak maślanych ciasteczek wyczuwalny podczas picia kawy pobudzi kubki smakowe i zachwyci obdarowane taką kawką osoby.

  16,98 zł
 • KAWA mielona świeżo palona Orzechowa Rozkosz 50g KAWA mielona świeżo palona Orzechowa Rozkosz 50g
  16,98 zł
  KAWA mielona świeżo palona Orzechowa Rozkosz 50g

  A co powiesz na podziękowanie dla gości w formie mielonej kawy o słodkim aromacie orzechów laskowych? Takie podziękowanie będzie niezwykle efektowne i na pewno zaskoczy zaproszone na uroczystość osoby. Kwiatowa grafika zdobiąca torebkę będzie przyciągać uwagę gości i pięknie prezentować się na stole.

  16,98 zł
 • KAWA mielona świeżo palona Odprężający Cynamon 50g KAWA mielona świeżo palona Odprężający Cynamon 50g
  16,98 zł
  KAWA mielona świeżo palona Odprężający Cynamon 50g

  Słodka kawa świeżo palona o aromacie odprężającego cynamonu fantastycznie sprawdzi się jako podziękowanie dla gości na Chrzest lub Komunię. Pasuję na uroczystość zorganizowaną zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Pyszna kawa będzie miłym podziękowaniem, które na pewno zostanie docenione przez gości.

  16,98 zł
 • KAWA mielona świeżo palona Słodycz Kokosa 50g KAWA mielona świeżo palona Słodycz Kokosa 50g
  16,98 zł
  KAWA mielona świeżo palona Słodycz Kokosa 50g

  Organizacja Chrztu i Komunii nie należy do najłatwiejszych. Warto pamiętać podczas przygotować o podziękowaniach dla gości. Jeśli masz dość słodkich czekoladek i cukierków to torebka z aromatyczną kawa z nutą pysznego kokosa będzie oryginalnym i na pewno smakowitym podziękowaniem dla gości.

  16,98 zł
 • KAWA mielona świeżo palona Relaks Przy Toffee 50g KAWA mielona świeżo palona Relaks Przy Toffee 50g
  16,98 zł
  KAWA mielona świeżo palona Relaks Przy Toffee 50g
  1 Recenzje

  Apetyczna kawa to fenomenalny pomysł na drobny upominek dla gości. Zniewalający smak kawy z wyczuwalną nutą słodkiego toffee będzie uroczym podziękowaniem zarówno na uroczystość Chrztu jak i Komunii.

  16,98 zł
 • KAWA mielona świeżo palona Waniliowe Pobudzenie 50g KAWA mielona świeżo palona Waniliowe Pobudzenie 50g
  16,98 zł
  KAWA mielona świeżo palona Waniliowe Pobudzenie 50g

  Czy kawa to dobry pomysł na podziękowanie dla gości na Chrzest lub Komunię? Ależ oczywiście! Będzie to pełne aromatu podziękowanie. Kraftowa torebeczka w której znajduje się kawa została ozdobiona grafiką botanicznych gałązek, które wpisują się trendy tego sezonu.

  16,98 zł