Drobne upominki świąteczne

Drobne upominki świąteczne

Krówki świąteczne, czekoladki świąteczne z Twoim nadrukiem lub miód w słoiczkach to wspaniały pomysł na prezenty świąteczne dla najbliższych. Tego typu drobiazgi mogą stać się częścią kosza prezentowego lub zestawu świątecznego. Każdy prezent świąteczny został pięknie przygotowany, dzięki czemu jest niebanalny i oryginalny. Ciekawą propozycją są także małe drewniane saneczki, na których został umieszczony słodki prezent. To wspaniały wybór dla każdego.

Drobne upominki świąteczne

 • PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Poinsecja PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Poinsecja
  14,98 zł
  PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Poinsecja

  Jaki słodki prezent świąteczny wybrać? Świetnym wyborem będą mini drewniane saneczki, na których znajdują się świąteczne krówki z napisem Wesołych Świąt. To wspaniały pomysł na słodki upominek dla dzieci i dorosłych.

  14,98 zł
 • PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Zimowy Wieczór PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Zimowy Wieczór
  14,98 zł
  PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Zimowy Wieczór

  Sanki z krówkami to wspaniały pomysł na świąteczny upominek dla każdego z gości. Sanki prezentują się uroczo i słodko, dzięki czemu wspaniale pasują na prezenty dla najmłodszych. To świetna propozycja, która może być wspaniałym dodatkiem do prezentu.

  14,98 zł
 • PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Bombki i Gwiazdki PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Bombki i Gwiazdki
  14,98 zł
  PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Bombki i Gwiazdki

  Sanki z krówkami to wspaniały pomysł na prezent świąteczny lub słodki dodatek do upominku. Sanki mogą zostać podarowane najmłodszym, ale spodobają się także dorosłym.

  14,98 zł
 • PREZENT świąteczny Miód na saneczkach Czerwone Święta PREZENT świąteczny Miód na saneczkach Czerwone Święta
  16,98 zł
  PREZENT świąteczny Miód na saneczkach Czerwone Święta

  Saneczki z miodem w słoiczku to pomysł na prezent świąteczny. Sanki zapakowane są w celofan - gotowe do wręczenia najbliższym. Taki upominek z pewnością zaskoczy obdarowaną osobę.

  16,98 zł
 • PREZENT świąteczny Miód na saneczkach Zielone Święta PREZENT świąteczny Miód na saneczkach Zielone Święta
  16,98 zł
  PREZENT świąteczny Miód na saneczkach Zielone Święta

  Sanki z miodkiem wykonane z drewna to sposób na wyjątkowy prezent z okazji świąt. Miodek dekorowany jest świąteczną naklejką oraz napisem Wesołych Świąt. Upominek zapakowany jest w celofan, dzięki czemu można go od razu wręczyć.

  16,98 zł
 • PREZENT świąteczny Miód na saneczkach Poinsecja PREZENT świąteczny Miód na saneczkach Poinsecja
  16,98 zł
  PREZENT świąteczny Miód na saneczkach Poinsecja

  Mały słoiczek miodu na drewnianych saneczkach. Taki upominek możesz podarować wybranej osobie na mikołajki czy Święta Bożego Narodzenia. Całość zawinięta jest w celofan i ozdobną wstążkę.

  16,98 zł
 • PREZENT świąteczny Miód na saneczkach Naturalne Święta PREZENT świąteczny Miód na saneczkach Naturalne Święta
  16,98 zł
  PREZENT świąteczny Miód na saneczkach Naturalne Święta

  Wyjątkowy upominek, który możesz podarować ważnej osobie. Drewniane saneczki z małym słoiczkiem miodku zawinięte w celofan to upominek od razu gotowy do wręczenia.

  16,98 zł
 • PREZENT świąteczny Miód na saneczkach Zimowy Wieczór PREZENT świąteczny Miód na saneczkach Zimowy Wieczór
  16,98 zł
  PREZENT świąteczny Miód na saneczkach Zimowy Wieczór

  Mini saneczki na których umieszczony został słoiczek miodu z napisem Wesołych Świąt. Saneczki z miodem to urocza propozycja upominku, który możesz wręczyć wybranej osobie na święta czy mikołajki. Upominek jest od razu gotowy do wręczenia.

  16,98 zł
 • PREZENT świąteczny Miód na saneczkach Zimowy Ptaszek PREZENT świąteczny Miód na saneczkach Zimowy Ptaszek
  16,98 zł
  PREZENT świąteczny Miód na saneczkach Zimowy Ptaszek

  Piękny, świąteczny upominek w formie drewnianych saneczek wraz ze słoiczkiem miodu. Całość zapakowana jest w celofan i wstążkę, dlatego upominek jest od razu gotowy do wręczenia.

  16,98 zł
 • PREZENT świąteczny miód w słoiczku Naturalne Święta PREZENT świąteczny miód w słoiczku Naturalne Święta
  9,98 zł
  PREZENT świąteczny miód w słoiczku Naturalne Święta
  1 Recenzje

  Miód świąteczny na prezent umieszczony w uroczym słoiczku i ozdobiony naturalnym materiałem i naklejką z życzeniami Wesołych Świąt. Miód w szklanym słoiczku wspaniale pasuje na dodatek do upominku świątecznego. To wspaniały wybór zarówno dla dużych, jak i dla najmłodszych.

  9,98 zł
 • PREZENT świąteczny miód w słoiczku Zielone Święta PREZENT świąteczny miód w słoiczku Zielone Święta
  9,98 zł
  PREZENT świąteczny miód w słoiczku Zielone Święta

  Słoiczek polskiego miodu wielokwiatowego udekorowany specjalnie na Boże Narodzenie. Słoiczek z miodem to wspaniały pomysł na drobny upominek świąteczny dla dzieci i dorosłych. Miodki można dołączyć do większego zestawu prezentowego lub kosza świątecznego.

  9,98 zł
 • PREZENT świąteczny miód w słoiczku Zimowy Wieczór PREZENT świąteczny miód w słoiczku Zimowy Wieczór
  9,98 zł
  PREZENT świąteczny miód w słoiczku Zimowy Wieczór

  Polski miód przygotowany specjalnie na prezent świąteczny. Słoiczek miodu udekorowany na Święta Bożego Narodzenia, ozdobiony materiałem i naklejką w naturalnym stylu. Miodek sprawdzi się na drobne upominki świąteczne dla dużych i małych. Może stać się częścią kosza prezentowego lub dużego zestawu świątecznego.

  9,98 zł
 • PREZENT świąteczny miód w słoiczku Czerwone Święta PREZENT świąteczny miód w słoiczku Czerwone Święta
  9,98 zł
  PREZENT świąteczny miód w słoiczku Czerwone Święta
  1 Recenzje

  Miód w słoiczku na prezent świąteczny przygotowany w odcieniach czerwieni. Słoiczek dekorowany jest materiałem świątecznym w odcieniach czerwieni oraz naklejką z napisem Wesołych Świąt. Prezent jest już gotowy do wręczenia najbliższym.

  9,98 zł
 • ŚWIECA świąteczna sojowa Z PODPISEM Czerwone Święta 100% Handmade ŚWIECA świąteczna sojowa Z PODPISEM Czerwone Święta 100% Handmade
  11,98 zł
  ŚWIECA świąteczna sojowa Z PODPISEM Czerwone Święta 100% Handmade

  Świeca sojowa wykonana w 100% ręcznie z naturalnych składników. Świeca posiada delikatny świąteczny aromat i dekorowana jest na górze kruszonym cynamonem. W komplecie znajdują się także naklejki z czerwoną świąteczną grafiką i spersonalizowanym podpisem. Świece można wręczyć na świąteczne upominki dla każdego z gości.

  11,98 zł
 • ŚWIECA świąteczna sojowa Z PODPISEM Zielone Święta 100% Handmade ŚWIECA świąteczna sojowa Z PODPISEM Zielone Święta 100% Handmade
  11,98 zł
  ŚWIECA świąteczna sojowa Z PODPISEM Zielone Święta 100% Handmade

  Świeca świąteczna sojowa umieszczona w szklanym słoiczku z nakrętką. Wspaniały pomysł na drobny upominek świąteczny dla najbliższych. Do świecy dołączamy naklejkę z napisem Wesołych Świąt oraz indywidualnym podpisem, a także zieloną świąteczną grafiką. Wspaniały wybór, jeżeli chcecie podarować bliskim naprawdę wyjątkowy upominek lub pięknie dopełnić kosz...

  11,98 zł
 • ŚWIECA świąteczna sojowa Z PODPISEM Zimowy Wieczór 100% Handmade ŚWIECA świąteczna sojowa Z PODPISEM Zimowy Wieczór 100% Handmade
  11,98 zł
  ŚWIECA świąteczna sojowa Z PODPISEM Zimowy Wieczór 100% Handmade

  Świeca sojowa o pięknym świątecznym aromacie, z kruszonym cynamonem na górze to piękny pomysł na drobne upominki świąteczne dla najbliższych. Świeca umieszczona jest w szklanym słoiczku, prezentuje się pięknie i bardzo oryginalnie. Wykonana w 100% w Polsce z naturalnych składników.

  11,98 zł
 • ŚWIECA świąteczna sojowa Z PODPISEM Wesołych Świąt 100% Handmade ŚWIECA świąteczna sojowa Z PODPISEM Wesołych Świąt 100% Handmade
  11,98 zł
  ŚWIECA świąteczna sojowa Z PODPISEM Wesołych Świąt 100% Handmade

  Świeca świąteczna z naklejką ze spersonalizowanym podpisem i życzeniami Wesołych Świąt to pomysłowy drobny upominek dla każdego. Świece mogą być dodatkiem do większego prezentu, świetnie sprawdzą się też na Wigilii firmowej czy szkolnej. Możecie je wręczyć nauczycielom lub rodzicom zaangażowanym w życie szkoły. Piękny i niepowtarzalny dodatek na Boże...

  11,98 zł
 • ŚWIECA sojowa na prezent świąteczny Świąteczny Dom 100% Handmade ŚWIECA sojowa na prezent świąteczny Świąteczny Dom 100% Handmade
  39,98 zł
  ŚWIECA sojowa na prezent świąteczny Świąteczny Dom 100% Handmade

  Świeca sojowa na prezent świąteczny sprawdzi się fenomenalnie. Piękny delikatny cynamonowy aromat świecy unosi się podczas palenia dając pobudzając zmysły. Elegancki szklany brązowy słoiczek wygląda wspaniale i luksusowo.

  39,98 zł
 • HERBATKA świąteczna w słoiczku Z PODPISEM Poinsecja (wcz) HERBATKA świąteczna w słoiczku Z PODPISEM Poinsecja (wcz)
  9,98 zł
  HERBATKA świąteczna w słoiczku Z PODPISEM Poinsecja (wcz)

  Szklany słoiczek z aromatyczną herbatką to świetny dodatek do prezentu bożonarodzeniowego. Udekorowany został naklejkami z piękną grafiką, napisem Wesołych Świąt, składem herbatki oraz personalizacją. Całość wspaniale zdobi czerwona wstążeczka. 

  9,98 zł
 • HERBATKA świąteczna w słoiczku Z PODPISEM Naturalne Święta (wz) HERBATKA świąteczna w słoiczku Z PODPISEM Naturalne Święta (wz)
  9,98 zł
  HERBATKA świąteczna w słoiczku Z PODPISEM Naturalne Święta (wz)

  Aromatyczna herbatka to wspaniała propozycja prezentu świątecznego dla najbliższych. Umieszczona w szklanym słoiczku udekorowanym złotą wstążeczką prezentuje się oryginalnie i elegancko. Dodatkowo do kompletu dołączone zostały naklejki z tematyczną grafiką, napisem Wesołych Świąt, personalizacją i składem herbatki. 

  9,98 zł
 • OPŁATEK wigilijny w drewnianym pudełku Z PODPISEM Ciepło kominka 5 sztuk OPŁATEK wigilijny w drewnianym pudełku Z PODPISEM Ciepło kominka 5 sztuk
  49,98 zł
  OPŁATEK wigilijny w drewnianym pudełku Z PODPISEM Ciepło kominka 5 sztuk

  Cudownym upominkiem dla bliskich osób będzie opłatek wigilijny w eleganckim drewnianym pudełku. Wewnątrz pudełka znajdują się opłatki z pięknym nadrukiem oraz kartka z najlepszymi życzeniami świątecznymi i personalizacją.

  49,98 zł
 • OPŁATEK wigilijny w drewnianym pudełku Z PODPISEM Czar Bożego Narodzenia 5 sztuk OPŁATEK wigilijny w drewnianym pudełku Z PODPISEM Czar Bożego Narodzenia 5 sztuk
  49,98 zł
  OPŁATEK wigilijny w drewnianym pudełku Z PODPISEM Czar Bożego Narodzenia 5...

  Opłatek wigilijny w drewnianym pudełku to wspaniały upominek dla bliskich. Opłatek został ozdobiony świąteczną grafiką i umieszczony w pięknym drewnianym pudełku z karteczką z personalizowanymi życzeniami. W zestawie znajduje się 5 sztuk opłatka.

  49,98 zł
 • OPŁATEK wigilijny w drewnianym pudełku Z PODPISEM Pierwszy Śnieg 5 sztuk OPŁATEK wigilijny w drewnianym pudełku Z PODPISEM Pierwszy Śnieg 5 sztuk
  49,98 zł
  OPŁATEK wigilijny w drewnianym pudełku Z PODPISEM Pierwszy Śnieg 5 sztuk

  Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas. Jeśli pragniesz podarować bliskim wyjątkowy upominek to opłatek wigilijny w drewnianym pudełku z personalizowanymi życzeniami będzie genialnym wyborem na prezent. W pudełku znajduje się 5 sztuk opłatków z cudownym świątecznym nadrukiem.

  49,98 zł
 • OPŁATEK wigilijny z życzeniami Z TWOIM PODPISEM Naturalne Święta OPŁATEK wigilijny z życzeniami Z TWOIM PODPISEM Naturalne Święta
  3,98 zł
  OPŁATEK wigilijny z życzeniami Z TWOIM PODPISEM Naturalne Święta

  Opłatek wigilijny z Twoim podpisem to wspaniały dodatek, który sprawdzi się podczas kolacji wigilijnej. Łamiąc się opłatkiem z przepięknym nadrukiem życzeń i grafiką będziecie mogli życzyć sobie wraz z najbliższymi wszystkiego, co najpiękniejsze. Opłatek to idealna propozycja także na wigilie firmowe.

  3,98 zł
 • OPŁATEK wigilijny z życzeniami Z TWOIM PODPISEM Poinsecja OPŁATEK wigilijny z życzeniami Z TWOIM PODPISEM Poinsecja
  3,98 zł
  OPŁATEK wigilijny z życzeniami Z TWOIM PODPISEM Poinsecja

  Opłatek z życzeniami świątecznymi i przepięknym motywem gwiazdy betlejemskiej to fantastyczna propozycja na kolację wigilijną spędzoną w gronie najbliższych. Na opłatku nadrukujemy życzenia oraz dowolny podpis. To wspaniały wybór, by złożyć sobie magiczne życzenia świąteczne.

  3,98 zł
 • OPŁATEK wigilijny z życzeniami Z TWOIM PODPISEM Liski świąteczne OPŁATEK wigilijny z życzeniami Z TWOIM PODPISEM Liski świąteczne
  3,98 zł
  OPŁATEK wigilijny z życzeniami Z TWOIM PODPISEM Liski świąteczne

  Opłatek z życzeniami świątecznymi i przepięknym motywem gwiazdy betlejemskiej to fantastyczna propozycja na kolację wigilijną spędzoną w gronie najbliższych. Na opłatku nadrukujemy życzenia oraz dowolny podpis. To wspaniały wybór, by złożyć sobie magiczne życzenia świąteczne.

  3,98 zł
 • OPŁATEK wigilijny z życzeniami Z TWOIM PODPISEM Boże Narodzenie OPŁATEK wigilijny z życzeniami Z TWOIM PODPISEM Boże Narodzenie
  3,98 zł
  OPŁATEK z życzeniami świątecznymi Boże Narodzenie Z TWOIM PODPISEM

  Przepiękny opłatek wigilijny z czerwonym nadrukiem, życzeniami świątecznymi i Twoim podpisem to niezastąpiona propozycja na kolację wigilijną. Opłatek idealnie sprawdzi się podczas składania życzeń świątecznych. Dzięki podpisowi pasuje również na wigilie firmowe.

  3,98 zł
 • OPŁATEK wigilijny z życzeniami Z TWOIM PODPISEM Moja Gwiazdka OPŁATEK wigilijny z życzeniami Z TWOIM PODPISEM Moja Gwiazdka
  3,98 zł
  OPŁATEK wigilijny z życzeniami Z TWOIM PODPISEM Moja Gwiazdka

  Opłatek wigilijny z nadrukiem życzeń świątecznych i spersonalizowanym podpisem to wspaniały dodatek na kolację wigilijną. Na opłatku znajdują się nadrukowane przepiękne życzenia oraz spersonalizowany podpis, który z pewnością docenią wigilijny goście.

  3,98 zł
 • OPŁATEK wigilijny z życzeniami Z TWOIM PODPISEM Snowland OPŁATEK wigilijny z życzeniami Z TWOIM PODPISEM Snowland
  3,98 zł
  OPŁATEK wigilijny z życzeniami Z TWOIM PODPISEM Snowland

  Jak zachwycić gości obecnych na kolacji wigilijnej? Idealnym wyborem będą opłatki z życzeniami świątecznymi i spersonalizowanym podpisem, które oczarują najbliższych. Na opłatkach znajduje się delikatna grafika świąteczna.

  3,98 zł
 • OPŁATEK z życzeniami świątecznymi Najpiękniejsze Święta PERSONALIZOWANY OPŁATEK z życzeniami świątecznymi Najpiękniejsze Święta PERSONALIZOWANY
  3,98 zł
  OPŁATEK z życzeniami świątecznymi Najpiękniejsze Święta PERSONALIZOWANY

  Opłatek z życzeniami świątecznymi wspaniale sprawdzi się podczas łamania opłatkiem z bliskimi lub jako drobny upominek dla ważnych dla Ciebie osób. Piękna grafika świąteczna zachwyci obdarowane osoby, a personalizacja sprawi, że będzie prezentował się niezwykle wyjątkowo.

  3,98 zł
 • CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Wesoły Renifer 100g CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Wesoły Renifer 100g
  24,98 zł
  CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Wesoły Renifer 100g

  Przepyszna czekolada Merci to świetna propozycja na prezencik świąteczny. Posiada dekoracyjną obwolutę z piękną grafiką renifera, tekstem życzeń świątecznych oraz personalizacją. Świetnie sprawdzi się jako prezent dla dzieci i dorosłych. Możesz dołączyć ją do przygotowanego zestawu lub kosza prezentowego.

  24,98 zł
 • CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Złote Święta 100g CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Złote Święta 100g
  24,98 zł
  CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Złote Święta 100g

  Prezent świąteczny w postaci pysznej czekolady Merci. Umieszczona w specjalnej obwolucie, udekorowanej piękną grafiką, tekstem świątecznych życzeń oraz personalizowanym podpisem oczaruje każdego! To świetna propozycja na upominek świąteczny dla najbliższych i nie tylko. 

  24,98 zł
 • CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Magia Świąt 100g CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Magia Świąt 100g
  24,98 zł
  CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Magia Świąt 100g

  Jaki upominek świąteczny wręczyć bliskiej osobie? Wspaniałą propozycją jest pyszna czekolada Merci, zapakowana w specjalną obwolutę. Udekorowana piękną bożonarodzeniową grafiką, tekstem życzeń oraz personalizowanym podpisem. Możesz ją również dołączyć do przygotowanego zestawu prezentowego. 

  24,98 zł
 • CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Słodkie Święta 100g CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Słodkie Święta 100g
  24,98 zł
  CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Słodkie Święta 100g

  Przepyszna czekolada Merci na prezent świąteczny. Zapakowana w specjalną obwolutę, która udekorowana została piękną grafiką bożonarodzeniową, życzeniami i personalizacją. Świetnie sprawdzi się jako dodatek do kosza i zestawu prezentowego dla bliskiej osoby i nie tylko.

  24,98 zł
 • CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Czekoladowe Święta 100g CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Czekoladowe Święta 100g
  24,98 zł
  CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Czekoladowe Święta 100g

  Brak pomysłu na prezent świąteczny? Wspaniałym rozwiązaniem będzie czekolada Merci zapakowana w ozdobną obwolutę. Umieszczone na niej życzenia świąteczne i piękna grafika oczaruje obdarowana osobę. Można dołączyć ją do kosza i zestawu prezentowego z okazji Świąt Bożego Narodzenia. 

  24,98 zł
 • CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Mikołaj i choinka 100g CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Mikołaj i choinka 100g
  24,98 zł
  CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Mikołaj i choinka 100g

  Czekolada świąteczna Merci o smaku śmietanki i kawy to świetny wybór na upominek z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Zapakowana w elegancką obwolutę z grafiką idealną na święta oraz personalizowanymi życzeniami.

  24,98 zł