Prezenty świąteczne zestawy prezentowe

Prezenty świąteczne zestawy prezentowe

Prezenty świąteczne najchętniej wybierane to przepiękne zestawy prezentowe. Kosze prezentowe ze słodyczami, miodem, kawą lub herbatą są dobrym pomysłem na prezent świąteczny dla każdego. Warto postarać się o spersonalizowany prezent świąteczny, czyli taki opatrzony Twoim nadrukiem. Dla miłośnika kawy idealnym prezentem będzie skrzynia z kawą i syropem, a dla zmarźlucha ciepłe skarpetki lub termofor ze świątecznym motywem. Pięknie prezentują się również miodowe kosze prezentowe, które są dobrym pomysłem na prezenty dla Rodziców lub Dziadków.

Prezenty świąteczne zestawy prezentowe

 • WINO MUSUJĄCE na prezent świąteczny Premium Zimowy Ptaszek Z TWOIM PODPISEM WINO MUSUJĄCE na prezent świąteczny Premium Zimowy Ptaszek Z TWOIM PODPISEM
  19,98 zł
  WINO MUSUJĄCE na prezent świąteczny Premium Zimowy Ptaszek Z TWOIM PODPISEM

  Oryginalny prezent na Święta Bożego Narodzenia w postaci mini wina musującego ze słomką i dopasowaną wstążeczką. Na butelce umieszczona została specjalna naklejka z piękną świąteczną grafiką, napisem Wesołych Świąt i personalizacją. Tak elegancki upominek z pewnością przypadnie każdemu do gustu.

  19,98 zł
 • WINO świąteczne Premium Z PODPISEM 200ml Poinsecja W PUDEŁKU WINO świąteczne Premium Z PODPISEM 200ml Poinsecja W PUDEŁKU
  33,98 zł
  WINO świąteczne Premium Z PODPISEM 200ml Poinsecja W PUDEŁKU

  Piękny zestaw prezentowy w postaci wina musującego w świątecznym pudełku, który możesz podarować najbliższym w formie świątecznego prezentu. Na wieczku znajduje się karteczka ze świąteczną grafiką i personalizacją. Całość jest elegancko spakowana i gotowa do wręczenia najbliższym.

  33,98 zł
 • WINO świąteczne Premium Z PODPISEM 200ml Zielone Święta W PUDEŁKU WINO świąteczne Premium Z PODPISEM 200ml Zielone Święta W PUDEŁKU
  33,98 zł
  WINO świąteczne Premium Z PODPISEM 200ml Zielone Święta W PUDEŁKU

  Wspaniały prezent świąteczny zachowany w zielonej bożonarodzeniowej kolorystyce. W skład zestawu wchodzi butelka wina musującego 200ml oraz tekturowe pudełko z personalizowanym wieczkiem. Takim upominkiem możesz sprawić wiele radości swoim najbliższym.

  33,98 zł
 • WINO świąteczne Premium Z PODPISEM 200ml Czerwone Święta W PUDEŁKU WINO świąteczne Premium Z PODPISEM 200ml Czerwone Święta W PUDEŁKU
  33,98 zł
  WINO świąteczne Premium Z PODPISEM 200ml Czerwone Święta W PUDEŁKU

  Wyjątkowy prezent świąteczny, który możesz podarować najbliższym w formie upominku bożonarodzeniowego. Wewnątrz pudełka znajduje się małe wino musujące z czerwoną etykietą. Całość przyozdobiona jest naklejka z piękną świąteczną grafiką w odcieniach czerwieni i podpisem.

  33,98 zł
 • WINO noworoczne Cava Z PODPISEM 200ml W PUDEŁKU WINO noworoczne Cava Z PODPISEM 200ml W PUDEŁKU
  33,98 zł
  WINO noworoczne Cava Z PODPISEM 200ml W PUDEŁKU

  Piękny prezent utrzymany w czarnej kolorystyce, która w wyjątkowy sposób podkreśla ten magiczny czas. Wewnątrz znajduje się wino musujące, które pomoże wznieść noworoczny toast. Zestaw możesz podarować jako prezent dla ważnej dla Ciebie osoby.

  33,98 zł