Prezenty świąteczne zestawy prezentowe

Prezenty świąteczne zestawy prezentowe

Prezenty świąteczne najchętniej wybierane to przepiękne zestawy prezentowe. Kosze prezentowe ze słodyczami, miodem, kawą lub herbatą są dobrym pomysłem na prezent świąteczny dla każdego. Warto postarać się o spersonalizowany prezent świąteczny, czyli taki opatrzony Twoim nadrukiem. Dla miłośnika kawy idealnym prezentem będzie skrzynia z kawą i syropem, a dla zmarźlucha ciepłe skarpetki lub termofor ze świątecznym motywem. Pięknie prezentują się również miodowe kosze prezentowe, które są dobrym pomysłem na prezenty dla Rodziców lub Dziadków.

Prezenty świąteczne zestawy prezentowe

 • PREZENT świąteczny Z PODPISEM Polskie Smaki Folk PREZENT świąteczny Z PODPISEM Polskie Smaki Folk
  99,98 zł
  PREZENT świąteczny Z PODPISEM Polskie Smaki Folk

  Elegancki i bardzo niepowtarzalny prezent świąteczny dla bliskiej osoby. W czarnym pudełeczku, na czarnym dekoracyjnym konfetti umieszczone zostały śliwki w czekoladzie oraz zestaw czekolad z dodatkami. Na wieczku posiada wyjątkowe świąteczne życzenia oraz personalizowany podpis. Całość wykonana w wspaniałym folkowym stylu. 

  99,98 zł
 • PREZENT świąteczny Box Z PODPISEM Wino Cava i świeca w szkle LUX PREZENT świąteczny Box Z PODPISEM Wino Cava i świeca w szkle LUX
  99,98 zł
  PREZENT świąteczny Box Z PODPISEM Wino Cava i świeca w szkle LUX

  Elegancki zestaw prezentowy w czarnym pudełku to doskonała propozycja na prezent świąteczny. W skład wchodzi mini wino musujące w czarnej butelce wraz ze złotą słomką i wstążeczką, zapachowa świeca w szkle oraz słodkości w postaci czekoladek umieszczonych w woreczku z organzy. Całość ułożona na czarnym konfetti, dzięki czemu prezentuje się luksusowo i...

  99,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Wino kryształowe z czekoladą KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Wino kryształowe z czekoladą
  199,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Wino kryształowe z czekoladą

  Duży zestaw prezentowy na Boże Narodzenie w czarnym pudełku z winem musującym w kryształowej butelce. To idealny pomysł na świąteczny prezent. W środku znajdują się również dwie pyszne czekolady, sól do kąpieli oraz jadalne płatki róż. Całość jest elegancko spakowana i gotowa do wręczenia.

  199,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny z winem Aronia Z PODPISEM KOSZ prezentowy świąteczny z winem Aronia Z PODPISEM
  209,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny z winem Aronia Z PODPISEM

  Elegancki zestaw prezentowy w kratfowym pudełeczku. Na naturalnej wełnie drzewnej umieszczona została butelka ekologicznego wina, ręcznie robione czekolady, aromatyczne herbatki oraz słodkości w postaci czekoladowych cukierków. Wieczko zdobi karteczka z życzeniami i personalizacją. To świetna propozycja na prezent bożonarodzeniowy. 

  209,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Prosecco i czekolada Z PODPISEM KOSZ prezentowy świąteczny Prosecco i czekolada Z PODPISEM
  269,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny Prosecco i czekolada Z PODPISEM

  Elegancki zestaw w białym pudełeczku to świetna propozycja na prezent bożonarodzeniowy dla najbliższej osoby. Na dekoracyjnej wełnie drzewnej ułożona została butelka Prosecco w kryształowej butelce, słoik miodu, ręcznie robiona czekolada, aromatyczna herbatka oraz słodkości. Tak bogato wypełniony kosz prezentowy z pewnością oczaruje obdarowaną osobę. 

  269,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Czekolady z winem Z PODPISEM KOSZ prezentowy świąteczny Czekolady z winem Z PODPISEM
  149,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny Czekolady z winem Z PODPISEM

  Oryginalny kosz prezentowy z winem i słodkościami. W białym pudełeczku umieszczona została butelka ekologicznego wina, ręcznie robione czekolady oraz czekoladowe cukierki. Wieczko pudełeczka dekoruje karteczka z pięknymi życzeniami świątecznymi oraz personalizacją. Wykonany z dbałością o każdy szczegół.  

  149,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny EKO Luksusowy Z PODPISEM KOSZ prezentowy świąteczny EKO Luksusowy Z PODPISEM
  249,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny EKO Luksusowy Z PODPISEM

  Jaki prezent świąteczny wręczyć bliskiej osobie? Wspaniałym rozwiązaniem jest kosz prezentowy wypełniony wysokiej jakości produktami. Na wieczku pudełeczka umieszczona została karteczka z piękną grafiką, życzeniami świątecznymi oraz personalizacją. Z pewnością zachwyci obdarowaną osobę. 

  249,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla Niego Z PODPISEM pudełko Zestaw Jack Daniels PREZENT świąteczny dla Niego Z PODPISEM pudełko Zestaw Jack Daniels
  169,98 zł
  PREZENT świąteczny dla Niego Z PODPISEM pudełko Zestaw Jack Daniels

  Przepiękny zestaw prezentowy dla niego w białym pudełku. Wieczko pudełka dekorowane jest naklejką, która posiada czerwoną świąteczną grafikę. W środku znajdziecie metalową piersiówkę, kieliszek do Whiskey, czekoladowe cukierki oraz drewnianą muchę. Taki zestaw możesz wręczyć mężczyźnie w formie świątecznego prezentu.

  169,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla Niego Z PODPISEM pudełko Czekolada z whiskey PREZENT świąteczny dla Niego Z PODPISEM pudełko Czekolada z whiskey
  189,98 zł
  PREZENT świąteczny dla Niego Z PODPISEM pudełko Czekolada z whiskey

  Elegancki kosz prezentowy dla mężczyzny wewnątrz którego znajdziecie idealnie dopasowane elementy. W środku znajduje się czarna piersiówka, czekolada z syropem Jack Daniel's oraz puszka Whiskey z Colą. Na pudełko naklejona jest również czerwona świąteczna naklejka, która idealnie wpisuje się w świąteczny charakter.

  189,98 zł
 • PREZENT świąteczny dla Niego Z PODPISEM Mega Zestaw Black PREZENT świąteczny dla Niego Z PODPISEM Mega Zestaw Black
  139,98 zł
  PREZENT świąteczny dla Niego Z PODPISEM Mega Zestaw Black

  Ogromny kosz prezentowy dla niego ze świątecznymi gadżetami. Wewnątrz zestawu znajdują się cukierki, świeżo mielona kawa, puszka Whiskey z Colą, ręcznie robiona czekolada, otwieracz i kacówka. Kosz zdobiony jest piękną grafiką w świątecznym wydaniu.

  139,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Lawendowy Czekolada i sól MAŁY KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Lawendowy Czekolada i sól MAŁY
  69,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Lawendowy Czekolada i sól MAŁY

  Świąteczny kosz prezentowy zawierający elementy o lawendowym motywie. Wewnątrz znajduje się sól do kąpieli, biała ręcznie robiona czekolada w czekoladowniku, woreczek z lawendą i nabierak do soli. Taki zestaw możesz sprezentować bliskiej Ci osobie na święta.

  69,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Lawendowy Wino Cava i Świeca KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Lawendowy Wino Cava i Świeca
  99,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Lawendowy Wino Cava i Świeca

  Piękny lawendowy kosz prezentowy w kraftowym pudełku. Kosz zawiera świąteczne elementy, takie jak małą butelkę wina musującego, świecę zapachową, woreczek z lawendą, sól do kąpieli. Wieczko pudełka zdobione jest świąteczną grafiką, która w wyjątkowy sposób podkreśli ten magiczny czas. Prezent możesz podarować bliskiej Ci osobie.

  99,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Herbatka+miodek Lawenda KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Herbatka+miodek Lawenda
  79,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Herbatka+miodek Lawenda

  Zestaw świąteczny w naturalnym pudełku dla najbliższych. Taki upominek będzie idealnym prezentem na Święta dla babci, mamy czy wujka. Pyszna herbatka, świeca zapachowa, suszona lawenda i słoiczek z miodem sprawią wiele przyjemności każdej obdarowanej osobie oraz będą praktycznym prezentem świątecznym.

  79,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Lawendowe Odprężenie KRAFT KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Lawendowe Odprężenie KRAFT
  79,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Lawendowe Odprężenie KRAFT

  Świąteczny kosz prezentowy w lawendowym stylu na Boże Narodzenie. W środku znajduje się aromatyczna herbatka, sól do kąpieli, suszona lawenda, słoiczek z miodem i woreczek z lawendą. Całość jest pięknie spakowana i gotowa do wręczenia najbliższym.

  79,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Mega zestaw lawendowy KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Mega zestaw lawendowy
  199,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Mega zestaw lawendowy

  Świąteczny zestaw prezentowy w białym, ozdobnym pudełku. Wewnątrz zestawu znajduje się kubek z imieniem, ręcznie robiona czekolada w czekoladowniku, herbatka, sól do kąpieli, woreczek z lawendą i słoiczek z miodem. Taki upominek bez wątpienia można wręczyć ukochanej osobie w formie prezentu bożonarodzeniowego.

  199,98 zł
 • PREZENT świąteczny Z PODPISEM Eukaliptusowy BOX z kubkiem PREZENT świąteczny Z PODPISEM Eukaliptusowy BOX z kubkiem
  89,98 zł
  PREZENT świąteczny Z PODPISEM Eukaliptusowy BOX z kubkiem

  Wyjątkowy prezent na Boże Narodzenie w postaci pudełka z eukaliptusowym motywem przewodnim. Pięknie zapakowany upominek jest od razu gotowy do wręczenia bliskim. Wewnątrz znajdziecie kubek z imieniem, miodek, czekoladki i inne drobiazgi.

  89,98 zł
 • PREZENT świąteczny Z PODPISEM Eukaliptusowy Relax z Prosecco PREZENT świąteczny Z PODPISEM Eukaliptusowy Relax z Prosecco
  79,98 zł
  PREZENT świąteczny Z PODPISEM Eukaliptusowy Relax z Prosecco

  Wyjątkowy prezent świąteczny zamknięty w eleganckim pudełku. Wewnątrz znajduje się mała buteleczka z winem musującym, sól do kąpieli, nabierak do soli i czekoladki. Taki prezent bez wątpienia wprowadzi obdarowaną osobę w świąteczny nastrój. Cały zestaw jest pięknie zapakowany.

  79,98 zł
 • PREZENT świąteczny Box Z PODPISEM Wino+makaroniki mydełka LUX PREZENT świąteczny Box Z PODPISEM Wino+makaroniki mydełka LUX
  99,98 zł
  PREZENT świąteczny Box Z PODPISEM Wino+makaroniki mydełka LUX

  Prezent świąteczny w pudełeczku, wykonany w kobiecym stylu. Na dekoracyjnej wełnie drzewnej umieszczona została buteleczka musującego wina, mydełka w kształcie makaroników oraz myjka do kąpieli. Wieczko pudełeczka zdobi karteczka z życzeniami świątecznymi oraz personalizacją. Tak przygotowany zestaw z pewnością pozwoli na chwilę relaksu i odprężenia. 

  99,98 zł
 • PREZENT świąteczny Box Z PODPISEM Prosecco+makaroniki mydełka LUX PREZENT świąteczny Box Z PODPISEM Prosecco+makaroniki mydełka LUX
  99,98 zł
  PREZENT świąteczny Box Z PODPISEM Prosecco+makaroniki mydełka LUX

  Pomysłowy prezent świąteczny w pięknym, różowym pudełeczku. W skład zestawu wchodzi mała buteleczka Prosecco oraz mydełka w kształcie makaroników. Całość wypełniona materiałowymi i kolorowymi kwiatami. Na wieczku pudełeczka umieszczona została karteczka z życzeniami i personalizacją, dzięki czemu prezent będzie wyjątkowy i niepowtarzalny. 

  99,98 zł
 • PREZENT świąteczny Box Z PODPISEM Zestaw Luksusowy PREZENT świąteczny Box Z PODPISEM Zestaw Luksusowy
  99,98 zł
  PREZENT świąteczny Box Z PODPISEM Zestaw Luksusowy

  Luksusowy zestaw prezentowy w kobiecym stylu. W różowym pudełeczku umieszczone zostały oryginalne mydełka w kształcie makaroników, myjka do ciała, zapachowa świeca wraz z zapałkami, fiolki z bańkami mydlanymi oraz słodkości w postaci krówek. Tak przygotowany zestaw z pewnością pozwoli kobiecie na chwilę relaksu.

  99,98 zł
 • PREZENT świąteczny Box Z PODPISEM Relaksacja MAŁY PREZENT świąteczny Box Z PODPISEM Relaksacja MAŁY
  99,98 zł
  PREZENT świąteczny Box Z PODPISEM Relaksacja MAŁY

  Jaki prezent świąteczny wręczyć bliskiej osobie, a w szczególności kobiecie? W pięknym różowym pudełeczku umieszczone zostały produkty najwyższej jakości, które z pewnością oczarują obdarowaną osobę. Dodatkowo na wieczku znajduje się karteczka z wspaniałymi życzeniami świątecznymi oraz personalizacją, dzięki której prezent będzie niepowtarzalny.

  99,98 zł
 • PREZENT świąteczny Box Z PODPISEM Ukojenie MAŁY PREZENT świąteczny Box Z PODPISEM Ukojenie MAŁY
  99,98 zł
  PREZENT świąteczny Box Z PODPISEM Ukojenie MAŁY

  Oryginalny zestaw prezentowy w różowym pudełeczku. Na dekoracyjnej wełnie drzewnej ułożona została butelka wina musującego wraz ze słomką, sól do kąpieli, małe lustereczko, bańki mydlane oraz słodkie cukierki. To świetna propozycja na prezent świąteczny dla bliskiej osoby, a w szczególności dla kobiety. 

  99,98 zł
 • PREZENT świąteczny Box Z PODPISEM Kubek i herbata MAŁY PREZENT świąteczny Box Z PODPISEM Kubek i herbata MAŁY
  99,98 zł
  PREZENT świąteczny Box Z PODPISEM Kubek i herbata MAŁY

  Pomysłowy i praktyczny zestaw prezentowy w kobiecym stylu. W różowym pudełeczku umieszczony został kubeczek z imieniem i kwiatową grafiką, fiolki z solą do kąpieli oraz jadalnymi płatkami róż, aromatyczna herbatka, a także słodkie cukierki. Wieczko udekorowane jest specjalną karteczką z życzeniami i personalizacja. Całość przewiązana dopasowaną wstążeczką.

  99,98 zł
 • PREZENT świąteczny Box Z PODPISEM Różowy I MAŁY PREZENT świąteczny Box Z PODPISEM Różowy I MAŁY
  69,98 zł
  PREZENT świąteczny Box Z PODPISEM Różowy I MAŁY

  Jaki prezent bożonarodzeniowy wręczyć kobiecie? Doskonałym rozwiązaniem jest zestaw w różowym pudełeczku. W skład zestawu wchodzi sól do kąpieli, aromatyczna herbatka oraz słodkie różowe pianki. Całość udekorowana karteczką z życzeniami i personalizacją oraz dopasowaną wstążeczką. 

  69,98 zł
 • PREZENT świąteczny Box Z PODPISEM Herbata z miodem MAŁY PREZENT świąteczny Box Z PODPISEM Herbata z miodem MAŁY
  69,98 zł
  PREZENT świąteczny Box Z PODPISEM Herbata z miodem MAŁY

  Wspaniała propozycja prezentu bożonarodzeniowego w kobiecym stylu. W różowym pudełeczku znajduje się aromatyczna herbatka, fiolka z solą do kąpieli i jadalnymi płatkami róż, słoiczek z miodem i landrynkami, a także owocowe cukierki. Całość ułożona na dekoracyjnej wełnie drzewnej, dzięki której prezent prezentuje się nowocześnie i elegancko. 

  69,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny z winem musującym Z PODPISEM Mega Róż KOSZ prezentowy świąteczny z winem musującym Z PODPISEM Mega Róż
  149,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny z winem musującym Z PODPISEM Mega Róż

  Bogato wypełniony kosz prezentowy to świetna propozycja na prezent świąteczny. W różowym pudełeczku, na dekoracyjnej wełnie drzewnej umieszczone zostało wino musujące, zapachowa świeca wraz z zapałkami, myjka do ciała, sól do kąpieli oraz pyszne słodkie pianki. Dzięki specjalnej karteczce z życzeniami i personalizacją prezent stanie się wyjątkowy i...

  149,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Odprężenie MEGA LUX KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Odprężenie MEGA LUX
  109,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Odprężenie MEGA LUX

  Zestaw prezentowy to wspaniała propozycja na prezent świąteczny. W skład wchodzi wino musujące, sól do kąpieli, słodkie pianki, myjka do ciała, zapachowy podgrzewacz oraz dwie fiolki z solą do kąpieli i jadalnymi płatkami róż. Tak przygotowany zestaw z pewnością oczaruje bliską osobę, a w szczególności pomoże się odprężyć i zrelaksować. 

  109,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Wino kryształowe Róż MEGA LUX KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Wino kryształowe Róż MEGA LUX
  199,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Wino kryształowe Róż MEGA LUX

  Elegancki i bardzo kobiecy zestaw, który świetnie sprawdzi się jako prezent bożonarodzeniowy. W różowym pudełeczku umieszczone zostały wysokiej jakości produkty, które z pewnością przypadną do gustu obdarowanej osobie. Wieczko udekorowane zostało specjalną naklejką z życzeniami świątecznymi i personalizacją, dzięki której prezent będzie osobisty i...

  199,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM różowe Prosecco Relaks LUX KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM różowe Prosecco Relaks LUX
  209,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM różowe Prosecco Relaks LUX

  Prezent świąteczny w różowym pudełku w skład którego wchodzą dokładnie wyselekcjonowane elementy. Butelka różowego Prosecco, świeca zapachowa, pianki, sól do kąpieli oraz jadalne płatki róż to idealne połączenie na zimowe wieczory. W zestawie znajduje się również różowa myjka do ciała. Całość jest elegancko zapakowana oraz wyłożona na wełnie drzewnej.

  209,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Wino i czekolada MEGA DUŻY KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Wino i czekolada MEGA DUŻY
  149,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Wino i czekolada MEGA DUŻY

  Zestaw prezentowy wykonany w kobiecym stylu to wspaniały pomysł na prezent świąteczny. W skład wchodzi ekologiczne słodkie wino, ręcznie robiona czekolada, dwie fiolki z solą do kąpieli oraz z jadalnymi płatkami róż oraz pyszne czekoladowe cukierki. Całość pięknie uzupełniają materiałowe kwiaty. Wykonany z dbałością o każdy szczegół. 

  149,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Kawa i syrop MEGA DUŻY KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Kawa i syrop MEGA DUŻY
  149,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Kawa i syrop MEGA DUŻY

  Wyjątkowy zestaw prezentowy z kubkiem z imieniem oraz syropem do kawy to idealny pomysł na prezent świąteczny dla kobiety. Wieczko pudełka jest personalizowane naklejką z kwiatową grafiką, podpisem i życzeniami, które idealnie wpisują się charakter świąt Bożego Narodzenia.

  149,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Kawa i czekolada MEGA DUŻY KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Kawa i czekolada MEGA DUŻY
  149,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Kawa i czekolada MEGA DUŻY

  Elegancki box prezentowy to przepiękny upominek na święta czy mikołajki dla kobiety. Zestaw możesz śmiało umieścić pod choinką, ponieważ jest pięknie zapakowany. Aromatyczna herbatka, świeżo mielona kawa, sól do kąpieli oraz mleczna czekolada z truskawkami prezentują się wspaniale. Cały prezent personalizowany jest na wieczku Twoim podpisem.

  149,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Box relaksujący MEGA DUŻY KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Box relaksujący MEGA DUŻY
  129,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Box relaksujący MEGA DUŻY

  Wspaniały prezent na święta wewnątrz którego znajdują się kobiece elementy. W środku znajduje się aromatyczna różana herbatka, sól do kąpieli, świeca zapachowa, lusterko, bańki mydlane oraz zapałki. To idealnie skomponowany zestaw, który pomoże Wam obdarować wyjątkową kobietę. 

  129,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Termofor MEGA LUX KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Termofor MEGA LUX
  149,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Termofor MEGA LUX

  Duży zestaw prezentowy dla kobiety jako prezent świąteczny na Boże Narodzenie. W środku znajdują się starannie dopasowane elementy, które oczarują obdarowaną osobę. Całość spersonalizowana jest podpisem na wieczku oraz pięknymi życzeniami. 

  149,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Konfitura z herbatą MEGA LUX KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Konfitura z herbatą MEGA LUX
  169,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Konfitura z herbatą MEGA LUX

  Różowy zestaw prezentowy to świetna propozycja na prezent dla bliskiej osoby, a w szczególności dla kobiety. W pudełeczku umieszczone zostały produkty najwyższej jakości, które z pewnością przypadną każdemu do gustu. Dzięki personalizowanej karteczce z życzeniami prezent będzie niepowtarzalny i oryginalny!

  169,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Konfitura i czekolada MEGA LUX KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Konfitura i czekolada MEGA LUX
  149,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Konfitura i czekolada MEGA LUX
  1 Recenzje

  Brak pomysłu na prezent dla bliskiej osoby? Wspaniałym rozwiązaniem jest bogato wypełniony kosz prezentowy w różowym pudełeczku. Wewnątrz znajdują się wysokiej jakości produkty, które z pewnością zaskoczą obdarowaną osobę. Na wieczku umieszczona została specjalna karteczka z pięknymi życzeniami i personalizowanym podpisem. 

  149,98 zł