Komunia w Srebrze

Komunia w Srebrze

Dekoracje komunijne w srebrze są niezwykle eleganckie pod każdym względem. Sezon komunijny 2023charakteryzuje się jasnymi dekoracjami w wyszukanym stylu. Kolekcje komunijne z naszej oferty to różnorodne serie dekoracji stołu i sali na Komunię chłopca i dziewczynki, spośród których można wybrać najbardziej odpowiednie dla swojego wydarzenia. Komunia w srebrze przedstawia dekoracje na stół komunijny, np. serwetki flizelinowe i bieżnik komunijny, a także pomysłowe dekoracje tortów komunijnych w 2023. Nie należy zapominać także o wyjątkowych zaproszeniach dla gości komunijnych na start.

Komunia w Srebrze

 • KULA puszysta bibułowa 35cm BIAŁA KULA puszysta bibułowa 35cm BIAŁA
  5,50 zł
  POMPON z bibuły 35cm BIAŁY
  1 Recenzje

  Białe, bibułowe pompony to delikatna dekoracja, która świetnie sprawdzi się na przyjęciach dla maluszków! Jasne pompony nadadzą wrażenie lekkości i świeżości.  Są łatwe w zastosowaniu, dają rewelacyjny efekt.

  5,50 zł
 • POMPON bibułowy 25cm SREBRNY POMPON bibułowy 25cm SREBRNY
  3,50 zł
  POMPON z bibuły 25cm SREBRNY

  Prześliczne, srebrne pompony świetnie sprawdzą się na przyjęciach Waszych dzieci. Po imprezce z powodzeniem mogą zdobić pokoik Waszego maleństwa. Są łatwe w zastosowaniu, dają rewelacyjny efekt. Polecam również jako dodatek do sesji zdjęciowych!

  3,50 zł
 • POMPON bibułowy 35cm SREBRNY POMPON bibułowy 35cm SREBRNY
  5,50 zł
  POMPON z bibuły 35cm SREBRNY
  1 Recenzje

  Srebrne bibułowe pompony idealnie dopełnią dekoracje na przyjęciach Waszych dzieci. Po imprezce z powodzeniem mogą zdobić pokoik Waszego maleństwa. Są łatwe w zastosowaniu, dają rewelacyjny efekt. Polecam również jako dodatek do sesji zdjęciowych!

  5,50 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  35,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych oraz z 14 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany...

  35,00 zł
 • NAKLEJKI etykiety koła Z IMIENIEM Komunia w Srebrze 10szt

  Personalizowane naklejki komunijne ze srebrnym motywem to idealny dodatek, który umieścisz na wszystkich elementach wystroju uroczystości. Naklejka urozmaici uniwersalne pudełka na upominki dla gości, zaproszenia czy serwetki. Tak przygotowane elementy z pewnością zachwyca gości!

  14,98 zł